Jump to content

wakacje 2010 - gdzie na obóz? poradźcie!

dr_fike

Recommended Posts

Posted

heya....

macie jakieś plany gdzie jechać na wakacje?

jakiś obóz, ale gdzie, jakie kraje z kim i żeby było tanio i fajnie...

Posted

Nie mam jakiegokolwiek pojecia, ale wydaje mi sie ze trafilas(es?) na zla strone. Moze warto zobaczyc co oferuja biura turystyczne czy inne firmy organizujace letni wypoczynek. Tam powinien byc pelen pakiet co, gdzie, jak i kiedy. No i za ile;]

Posted

no niby tak, tam wszystko jest napisane, ale mi zależy na jakiś opiniach, bo nigdy nie byłem na takich obozach i nie wiem za bardzo gdzie i z jakim biurem jest fajnie? poradźcie plzzzz! na pewno ktoś gdzieś był i wie...

Posted

Rok temu byłem w Hiszpanii konretnie Lloret i polecam z Całego serca .

Miasto rozrywki , jeśli jesteś imprezowy to dla Cb raj .

Klub na Klubie , od 22 miasto zaczyna żyć wogóle bajka .

Nie wiem jak cenowo bo Ja jechałem z kopalni i miałem duże zniżki ale ogólnie podpisuje sie pod Lloret rękami i nogami ;)

Posted

ja też słyszałem właśnie same dobre opinie o Lloret de Mar, a szczególnie z biurem Funclub. mają chyba teraz jeszcze zniżnik first minuter. co o tym sądzicie? czy ktoś jechał z nimi?

Dodano 29 Sty 2010, 10:55:04:

macie jakieś plany na wakacje czy jeszcze za wcześnie, żeby o tym myśleć?

• 2 weeks later...
Posted

Umów się ze znajomymi i razem czegoś poszukajcie :)

Posted

Ja na pewno wybiorę jakies 'ciepłe kraje" zastanawiam sie tylko czy nie zorganizować wyjazdu na własną rękę bo wychodzi dużo taniej i codziennie można nocować w innym miejscu

• 2 weeks later...
Posted

Hey! Ja byłam w tamtym roku w Grecji w Paralii z biura Jaworzyna Tour... Było super.. Polecam to biuro :razz: W te wakacje planuje pojechac do Hiszpani z biura fun club ale jeszcze nic nie wiadomo...

Posted
w Hiszpanii konretnie Lloret i polecam z Całego serca .

Miasto rozrywki , jeśli jesteś imprezowy to dla Cb raj .

Klub na Klubie , od 22 miasto zaczyna żyć wogóle bajka .

Nie wiem jak cenowo bo Ja jechałem z kopalni i miałem duże zniżki ale ogólnie podpisuje sie pod Lloret rękami i nogami ;)

zgadzam sie! travelbook-najlepsze oferty

Posted

jeśli masz możliwość to zbieraj znajomych i jedźcie do Porto- Portugalia, jest tam świetnie, ocean blisko, imprez pełno, piękne miasto, http://www.couchsurfing.org/ i szukacie kogoś stamtąd i mieszkacie za darmo, ew. jakiś hostel, byłam także jak koleżanka z góry w Parali tzn. ja byłam w Olimpic Beach to jest jakiś 1km od Parali też było świetnie, taka dyskoteka zaraz przy plaży <333 tyle, że jechałam tam z biura podróży BUT www.but.pl i to jakieś 3lata temu ..

Ja ogółem polecam samemu organizować sobie wyjazdy, bo jest taniej, a w dzisiejszych czasach naprawdę można sobie znaleźć tanie lokum, albo couchsurfing jest fajną alternatywą. Z Porto latają praktycznie wszędzie samoloty, więc Madryt, Teneryfa Barcelona jest Twoja i to naprawdę za małe pieniądze, przykład. Moja siostra będąc w Porto poleciała na Teneryfę za 15euro w obie strony, a mieszkała u dziewczyny, którą znalazłą przez couchsurfing :)

no ale to wszystko zależy od tego -ile masz lat.

jak coś to polecam biuro turystyczne BUT, mają dobrą ofertę i fajną kadrę opiekunów ! :))

Posted

Czy był ktoś może na obozie językowym w Londynie z biura Jaworzyna Tour. Bardzo proszę o informacje bo zastanawiam się nad tym wyjazdem.

Dziękuję:)

Posted

co do Olimpic Beach to suuuuuuuuper ;)) byłam w tamtym roku i w tym też jadę, a z jakiego biura się wybierasz? ; > bardzo fajne miasteczko, ja miałam apartamenty i pełen wypas ;)

Posted

Polecam OK Tour. Spoko opiekuni, sporo luzu :D ja byłem w Grecji, ale teraz kryzys tam jest, więc nie wiem jak w najbliższe wakacje będzie.

Ale tak ogólnie z krajów europejskich w których byłem, polecam Chorwację. Świetne morze, pogoda, jest co robić.

Posted

Ja jade w tym roku do Bułgarii z Jaworzyna Tour. Ogólnie to zalatwialam to razem z kolezanka zeby bylo razniej. mam nadzieje ze bedzie fajnie ;D

Posted
Ja ogółem polecam samemu organizować sobie wyjazdy, bo jest taniej, a w dzisiejszych czasach naprawdę można sobie znaleźć tanie lokum,

Popieram :) Żadnych ograniczeń - robisz co chcesz i kiedy chcesz, a cena często wychodzi bardzo podobna do tej oferowanej przez biuro (szczególnie jeśli doliczysz wycieczki fakultatywne, bo przecież jak już jedziesz to coś chcesz zobaczyć:)). Na własną rękę poznajesz 'tubylców', oryginalne i niemniej piękne miejsca niż te 'perełki turystyczne'.

Ja jeszcze nie wiem, myślałam o pracy we Włoszech może, ale to nic pewnego. Marzę, żeby móc popracować w Hiszpanii ale z tym niestety jest ciężko, w tamtym roku się nie udało mimo chęci. Tak więc nie wiem jeszcze :) Pewnie zorganizuję coś 'last minute' :)

• 1 month later...
Posted

ja bardzo polecam obozy tematyczne - osobiście jeżdżę z Interkamp, poszukaj sobie w internecie, jest bardzo dużo propozycji - taneczne, filmowe, aktorskie, komputerowe, związane z modą... wg mnie pomysł super, a atmosfera jest naprawdę powalająca :D ceny raczej też nie za wysokie... w każdym razie na pewno taniej niż za granicę ;)

Posted

Moja siostra co roku wyjeżdża na obozy. Ostatnio była w Bułgarii. Mówiła,że było bardzo fajnie;) koszt to chyba 1800zł. Coś koło tego,ale w zależności od biura ta cena się kształtuje.

• 2 weeks later...
HipHopAkademia
Posted

Witamy was serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą nową zapowiedzią Obozu tanecznego Letniej Hip-Hop Akademii 4. Tworzonego przez SonicDance oraz Wytwórnie Muzyczną Wielkie Joł.

Pozdrawiamy was wielkim YO.

Posted

Hm w planach mam obóz (pod koniec sierpnia), gości z Kanady, i zgłębianie umiejętności gitary, oraz ludzkiej psychologi^^. Reszta idzie na spontan :mrgreen: wg mnie to najlepszy plan na wakacje : D

• 3 months later...
Posted

No, te obozy tematyczne to super sprawa;) Pamiętam jak byłam młodsza to mi się marzył obóz konny zawsze - z jakichś przyczyn jeździłam na takie zwyczajne;/ Teraz to co najwyżej studenckie pozostają;) Ale da się fajne las minet wyszperać w sieci, za 900zł z hakiem http://www.ok-tours.com.pl/index.php?i=last szkoda, że pracuję...

• 1 year later...
Posted

Też uważam, że obóz tematyczny to super sprawa- sam jeżdżę od paru lat na tenisowe i nie wyobrażam, żebym miał pojechać na zwykłe kolonie ;] A z jakich biur turystycznych jeździcie? Ja na ogół z Almatura - ogólnie to całkiem porządne biuro

• 3 weeks later...
heniuskololo
Posted

serdecznie polecam www.kolonie.edu.pl masa tematycznych koloni i obozów dla dzieci, każdy znajdzie coś dla siebiee:)

• 1 month later...
Posted

Ja z innym niż Unity Travel bym się z domu nie ruszyła. Na kolonie już nie jeżdże bo za stara jestem, ale zawsze u nich szukam tanich okazji.

• 2 weeks later...
Posted

Znajomi jadą z BUT-em na obóz studencki, już któryś raz z kolei, bardzo sobie chwalą. Kierunków jest bardzo dużo, wiec to już można dobrać według własnych predyspozycji.

• yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• There are no registered users currently online
  • Najnowsze posty

• Kerosine
      Niespodziewane wolne jutro w pracy, przyda mi się ten dzień [tym bardziej, że od świtu do zmierzchu na niebie niepodzielnie królować ma błękit].
    • yiliyane
      Moim zdaniem trochę za wcześnie pakujesz się w następny związek. Nie ochłonąłeś jeszcze po poprzednim, nie wyciągnąłeś wniosków z tamtej relacji. Przeniesiesz brudy ze starego związku w nowy i w efekcie nowy związek nie wypali. Na Twoim miejscu dałabym sobie czas. Nie musisz z nową dziewczyną zrywać kontaktu, wystarczy, że wasza relacja będzie polegała wyłącznie na koleżeńskich spotkaniach dopóki nie dojdziesz do porządku sam ze sobą. Jeśli chcesz przyspieszyć i polepszyć ten proces, może warto byłoby obgadać poprzedni związek z psychologiem. Muszę wytknąć tu dwa błędy, przepraszam. Po pierwsze, jeśli mieszkacie razem, wkład za mieszkanie powinien być 50/50. Nie jesteście małżeństwem ze wspólnym majątkiem, tylko dwojgiem niespokrewnionych i niespowinowaconych ze sobą ludzi. Nie masz obowiązku utrzymywać swojej dziewczyny w żaden sposób - czy to płacąc za mieszkanie, czy na jej codzienne utrzymanie. Wyjątek mógłby być, gdyby ona straciła pracę - na czas poszukiwania przez nią pracy (ale niezbyt długi, nie przesadzajmy, góra dwa miesiące) mógłbyś przejąć koszty, ale i tak potem powinniście się rozliczyć. Po drugie, nieodpowiedzialnością jest uczenie drugiego człowieka odpowiedzialności (niezależnie od wieku, płci i stopnia waszej zażyłości) poprzez zakup zwierzęcia. To się w 99% przypadków nie uda. Efekt będzie taki jak u was - osoba nieodpowiedzialna będzie miała w nosie zwierzę, a ta druga problem w postaci zwierzaka, którego tak naprawdę nikt nie chce.
    • supermati2009
      @Martusiaaaaaa92 "Agenci na deskorolkach. Nie byle co!"
    • yiliyane
      Nie ma sensu tego ciągnąć. Jej wyraźnie na Tobie nie zależy, nie liczy się z Twoimi uczuciami i nie szanuje Twojego czasu. Z waszej relacji nic już nie będzie, przykro mi. Ile ma lat? Jeśli mniej niż 18, to jeszcze można przymknąć na to oko, choć nie wydaje mi się, żeby w przypadku większości starszych nastolatek (16+) rodzice mieli aż tak dużo do powiedzenia w kwestii spotkań ich latorośli z rówieśnikami. Jeżeli dziewczyna jest młodszą nastolatką, a Ty nie jesteś jej rówieśnikiem, to tym bardziej powinniście zaprzestać spotkań, ponieważ prokurator mógłby mieć coś w tej kwestii do powiedzenia - nawet jeśli nie robicie nic złego. Jak to się mówi, strzeżonego Pan Bóg strzeże  
    • yiliyane
      Daj namiary na swoją firmę, rzucę studia i też pójdę siedzieć na ochronie, skoro tam są takie kokosy  A tak na poważnie, po co te przechwałki?  Przechodząc do clou problemu, zastanawiam się po co ciągniesz związek od 11 lat, jeśli dobrze rozumiem, skoro podejście Twojej dziewczyny do życia Ci nie odpowiada. Z przyzwyczajenia, dla seksu? Jaka by Twoja dziewczyna nie była, powinieneś chociaż być wobec niej uczciwy. Uczciwe podejście to albo zakończenie związku, albo poinformowanie dziewczyny, że jesteście tylko friends with benefits i że aktywnie szukasz stałej partnerki - i jeśli taki układ jej pasuje, to w porządku, możecie go ciągnąć dalej, albo rezygnacja z randkowania dopóki jesteście w związku. Dlaczego nie masz innej, "lepszej" kobiety? Z kilku powodów. Po pierwsze, na co dzień nie masz styczności z kobietami. Skoro pracujesz na ochronie, to pracujesz w pojedynkę, ewentualnie widujesz od czasu do czasu innych mężczyzn. Po drugie, jesteś już w trochę niekorzystnym wieku. 40-letni facet oczywiście nadaje się do ożenku, ale kobiety w jego wieku czy nawet ciut młodszym albo są zamężne, albo rozwiedzione i/lub z dziećmi (co, nie wiem jak Tobie, ale często wielu facetom nie odpowiada), albo są same, ale w męskich oczach mają jakąś "wadę" (np. nie są pięknościami, mają problemy zdrowotne itp.). Z kolei dużo młodsze kobiety, wybacz, ale nie polecą na 40-latka, który nie ma odpowiedniego statusu i pieniędzy. Przechwałki markowymi ubraniami niczego tu nie zmienią. Po trzecie, niepełnosprawność typu P-02, czyli, zgodnie z definicją "choroby psychiczne, w tym m.in. zaburzenia psychotyczne, zaburzenia nastroju począwszy od zaburzeń o umiarkowanym nasileniu, utrwalonymi zaburzeniami lękowymi o znacznym stopniu nasilenia czy zespołami otępiennymi", są dla kobiet wielką czerwoną flagą. Przykro mi. Kobiety szukają w związku bezpieczeństwa i stabilizacji, w przypadku chorób psychicznych trudno mówić o możliwości spełnienia tych warunków, nie mówiąc o tym, że powstaje obawa, że choroba może być dziedziczna i wasze dzieci bądź wnuki również będą chore. Chciałabym Cię pocieszyć, że na pewno znajdziesz bratnią duszę, ale... no nie wygląda to dobrze.
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 3 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      yiliyane