Jump to content

Narkotyki!!!! Pomocy

goginka1988

Recommended Posts

goginka1988
Posted

witam mam problem mój chlopak uzależnil sie od narkotyków tzn brał fete i tablety! Ukrywał to przedemną a ja głupia nic nie zaóważyłam:( potrzebuje teraz pomocy przyszedł do mnie powiedział mi to i poprosił o pomoc w żuceniu! Co mam zrobić żeby się oduzależnił?? nie chce żeby szedł na jakaś terapie o tym nikt nie może się dowiedzieć czkam na odpwiedzi

Posted

musi iść na terapię. Nie ma innego wyjścia, inaczej zacznie brać herę i wtedy stracisz z nim kontakt(chyba, że też w to wejdziesz). W każdym mieście jest poradnia, telefon anonimowy. Poszukaj i zadzwoń, oni powiedzą ci co dalej.

Posted

dokladnie zgadzam sie z przedmowczyna. uzaleznienia nie da sie wyleczyc samemu, to jest choroba jak kazda inna. on musi zaczac z tym walczyc, a w tym wypadku walka oznacza leczenie. inaczej wciagnie w to Ciebie.. to przykre, ale taka jest prawda.. i racja, ze sa poradnie, ktore mu pomoga, anonimowo.

Guest Anonymous
Posted
witam mam problem mój chlopak uzależnil sie od narkotyków tzn brał fete i tablety! Ukrywał to przedemną a ja głupia nic nie zaóważyłam:( potrzebuje teraz pomocy przyszedł do mnie powiedział mi to i poprosił o pomoc w żuceniu! Co mam zrobić żeby się oduzależnił?? nie chce żeby szedł na jakaś terapie o tym nikt nie może się dowiedzieć czkam na odpwiedzi

Ojojojojojoj.... :shock: Słowniczek ortograficzny potrzebny na zaraz...

Niech idzie na terapię... i odwróci się od tego świństwa... skoro chce pomocy to niech idzie do lekarza...

Posted

Moze nie byc innego wyjscia niz terapia. Nie chcesz zeby szedl na terapie ale chyba wolisz to niz zeby stoczyl sie na samo dno i kiedys przedawkowal. Pomysl nad tym. Powinien sie ktos dowiedziec, bo male prawdopodobienstwo zeby sam z tego wyszedl, tak bedzie lepiej dla niego.

Posted

Terapia w tym przypadku jest naprawdę dobrym rozwiązaniem.Przecież to nic złego się leczyć... Musisz go przekonać, bo może być gorzej... i uwierz, że będzie.Narkotyki to nie taki łatwy do wyleczenia nałóg. Wspieraj go teraz... nie może zostać sam:)

Wis³a Shark's
Posted

Czy ja wiem żeby od razu terapia ja sobie poradziłem bez tego starczyło mi że miałem dziewczynę której na mnie zależy i chce mi pomóc :D

...::mandi::...
Posted

racja... ja też bym moje wszystkie nałogi żuciła gdybym talko miała dla kogo... gdyby mój były mi zabronił brać tego "chujostwa" to bym napewno rzuciła, zrobiła bym to z przyjemnością, bo z miłości :D

Posted

NIech zostanie otoczony równymi ludzmi, dobrymi przyjaciółmi... pilujcie go. Mój znajomy też miał problem, gdyby był sam zaliczył by już zgon nie raz .

Wis³a Shark's
Posted

To nic nie pomoże jeśli zostanie w tym towarzystwie w którym bierze, bo oni na niego również mają wpływ, jeśli kocha to zrobi wszystko żeby skończyć z tym

Posted

terapia. tylko terapia. i musi bardzo tego chciec.

Wis³a Shark's
Posted

Nie potrzeba żadnej terapii, jeśli mu dziewczyna pomoże dadzą sobie razem rade, i nic na siłę bo może być gorzej

Posted

musisz przy nim być i go wspierać !

Posted

Moim zdaniem to terapia, bo wątpię, że da się od tak po prostu rzucić.

Posted

wszystko da sie rzucić z każdego nałogu da sie wyjść :D

Już zrobił olbrzymi postęp ze powiedzieł Ci słowa "pomocy" powinnaś się cieszyć z tego powodu ;) to oznacza ze chce z tego wyjść , teraz zostaje silna wola, to nie jest takie łatwe szczególnie wychodząc z narkotyków, jeśli się bardzo uzalerznił i bierze raz dziennie do 2-uch razy to zostaje odtruwanie i terapia chyba że go przywiążesz do łożka i bedzie tak leżał i jadł tylko ;)

a jak bierze np. co drugi dzien do paru razy w tygodniu, to zostaje silna wola rzucenia tego musi bardzo chciec musi mieć jakiś cel rzucić nap. dla Ciebie czy po coś innego i starać sie , najlepiej nie spotykać sie z ludzmi którzy choć troche biorą bo bedzie chciał wziasć. Staraj sie go pilnowac poznać go z nowymi ludzmi którzy tego nie robią to mu dobrze zrobi ;)

Posted

Bidulka:( Bardzo mi ciebie żal, ale nie potrafię ci pomóc. Ja bym mu dawała znać, że jestem na tym świecie, i że go kocham. Ze nie warto brać narkotyków skoro ja tu jestem. :)

Guest Anonymous
Posted
musisz przy nim być i go wspierać !

Może i się mylę, może jestem niesprawiedliwa, może i to kogoś urazi, ale dla mnie ktoś kto bierze narkotyki jest osobą negatywną... Dziewczyna dowiedziała się, że brał... i dalej z nim jest... pewnie go kocha, ale ja jednak zastanawiam się dlaczego nie odeszła? i dlaczego w ogóle z nim była, bo przecież tacy ludzie jak narkomanii zazwyczaj są wulgarni, ćpają, piją... i co taka dziewczyna w nim widzi ?

(To moje zdanie)

Wis³a Shark's
Posted

To że bierze narkotyki nie można od razu z niego ćpuna robić który jest na głodzie i będzie ja bił czy nie wiadomo co robił

Guest Anonymous
Posted
To że bierze narkotyki nie można od razu z niego ćpuna robić który jest na głodzie

Ale musisz przyznać - większości przypadków to ćpuny... może i ten także... tego nie wiemy... wie to tylko ta dziewczyna...

i będzie ja bił czy nie wiadomo co robił

A gdzie ja to napisałam?

Posted

moim zdaniem powinien iść na jakąś terapie odwykową. bo ty mu nie jesteś w stanie za bardzo w rzuceniu pomóc.Bedzie go dalej ciągło do narkotyków najlepiej mu pomożesz jak przekonasz go da terapii bo to jest dal niego najlepsze rozwiązanie jak cie kocha to zrobi to bez wachania. :twisted:

Wis³a Shark's
Posted

No racja większość tak ale są tacy co ich tak nazwać nie można. Nigdzie to był przykład to akurat miałem w głowie

Posted

terapia jest tu niezbędna. Sami nie dacie rady tego zwalczyć. Za nim już bardzo ważny krok- zrozumiał i przyznał się że jest narkomanem, a to już dużo. Myślę ze najbardziej mu pomożesz uświadamiając mu że terapia to najlepsze wyjście. Tylko najpierw sama musisz w to uwierzyć...

Wis³a Shark's
Posted

I nie zapomnijcie, że on musi sie zgodzić na tą terapie sam

Posted

Proszę Cię, napewno jesteś mądrą dziewczyną, choćby po serialach jest szansa jeden na milion ze uda mu sie bez terapii . Narkotyki to poważna sprawa, namow go na terapie tak pomożesz mu najbardziej

• yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• There are no registered users currently online
  • Najnowsze posty

• Kerosine
      Deszczowe Myśli #1 Już nigdy nie będę czuć się ani tak szczęśliwie, ani tak bezpiecznie jak kiedyś.
    • Nieprzenikniona
      Może warto rozważyć inne środki antykoncepcyjne niż mechaniczne? Są jeszcze plastry, tabletki, zastrzyki czy spirala, którą zakłada lekarz ginekolog. Jeżeli jesteście w stałym związku, to należałoby podjąć temat zmiany antykoncepcji na tę, która odpowiada obu stronom.  Tak jak napisał Gloria, dostrzeż pozytywne aspekty w tym, że nie masz orgazmu, zbliżenie dzięki temu trwa dłużej i nie musisz się martwić, że masz przedwczesny wytrysk, co jest bolączką wielu mężczyzn. Myśleliście z partnerką o zabawkach erotycznych? Na rynku dostępnych jest sporo specyfików ułatwiających orgazm.
    • Gloria
      Czy byłaś z tym u lekarza?
    • Gloria
      Cześć! Może sytuacja wynika z tego, że używasz prezerwatywy podczas stosunku. Musielibyście kiedyś spróbować bez (jeżeli taka możliwość wchodzi w grę). Skoro jesteś przyzwyczajony zaspokajać się w inny sposób, to musiałbyś w jakiś sposób przestawić się na to, aby osiągać orgazm podczas stosunku. Z drugiej strony, jesteś w dosyć komfortowej sytuacji, bo możesz przez długi czas uprawiać seks bez orgazmu. Wielu mężczyzn dużo by za to dało. Myślę, że możesz mieć pewną blokadę w głowie - zresztą sam o tym piszesz, że dużo o tym myślisz itp... Jak wypiłeś alkohol to było w porządku i do tego byłeś podniecony... Na pewno nie ma co sobie narzucać presji - ważne, abyście czuli się dobrze robiąc to, a nie myśleli o tym, czy tak ma być itp. Jak to dalej widzisz... ?
    • Gloria
      @types i jak?
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 4 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      Kerosine