Jump to content

Trzęsienie ziemi w Haiti

Amidala

Recommended Posts

Posted
Rozmiar tragedii, jaka nawiedziła Haiti jest większy niż przypuszczano. Według władz tego kraju, w ubiegłotygodniowym trzęsieniu ziemi mogło zginąć 200 tysięcy ludzi. Półtora miliona zostało bez dachu nad głową. Wielu z nich nadal nie może doczekać się pomocy.

Pomoc dla mieszkańców Haiti płynie szerokim strumieniem z całego świata. Brak infrastruktury i problemy logistyczne sprawiają jednak, że nie dociera ona do setek tysięcy mieszkańców Port-au-Prince. Przedstawiciele Światowego Programu Żywności ONZ szacują, że w ciągu najbliższego miesiąca potrzeba będzie 100 milionów porcji jedzenia. Jednak w tej chwili organizacja ta rozdziela zaledwie 100 tysięcy dziennie. Szef misji humanitarnych ONZ

John Holmes przyznał, że wciąż nie udało się uruchomić wszystkich z 15 planowanych punktów dystrybucji pomocy. Tam gdzie dostarczane są woda i żywność dochodzi do przepychanek a nawet bijatyk. Tymczasem pod presją organizacji pomocowych, amerykańskie wojsko, które kontroluje lotnisko w Port-au-Prince, zmieniło priorytety. Teraz przy lądowaniu pierwszeństwo będą miały samoloty z woda, żywnością i lekami, a nie samoloty z żołnierzami.

Władze Haiti twierdzą, że wcześniejsze szacunki liczby ofiar były zbyt optymistyczne i że w trzęsieniu ziemi zginęło prawdopodobnie ponad 200 tysięcy osób. Liczba rannych szacowania jest na 250 tysięcy. Wielu z nich wciąż nie może uzyskać pomocy lekarskiej bo szpitali jest za mało i wszystkie są przeciążone.

www.onet.pl

Co o tym wszystkim sądzicie? Dlaczego akurat tak biedny kraj nawiedziła taka klęska żywiołowa?

mamnaimiemichalina
Posted

dlaczego ? to prote ! bo mieszkają na wyspie która leży na styku płyt kontynentalnych, a w takim miejscu czesto wystepują trzesienia ziemi !

to przykre że tak jest ale dla mnie to jest "normalne" tak jużjest że są różne tragedie raczej zbytnio sie tym nie przejmuje pinieważ człowiek ma jedno którtkie życie i powiniemn martiwć sieo swój tyłek żeby samemu być szceśliwym a martiwąc sie o innych niestety nie kjest zabardzo to możliwe !

wiadomo lepiej żeby ta tragedia nie miała miejsca, ale tak już jest ! miesiecznie ginie tyle samo osób albo jescze wiecej np. w wypadkachj samochodowych czy coś i też trufno trzeba sie cieszyćże nam nic ni jest ! co nie zmienia faktu że życie jest okrtune ;/

Posted

Straszna tragedia . Nie wiem czy tylu ludzi zawiniło . Tyle umarło , a Ci co przeżyli stracili rodziny , domy . Wszystko Co mieli do tej pory .

Życie potrafi być naprawdę okrutne . Dlatego korzystajmy z Niego póki jest .Bo "w życiu piękne są tylko chwile" .

Posted
to przykre że tak jest ale dla mnie to jest "normalne" tak jużjest że są różne tragedie raczej zbytnio sie tym nie przejmuje pinieważ człowiek ma jedno którtkie życie i powiniemn martiwć sieo swój tyłek żeby samemu być szceśliwym a martiwąc sie o innych niestety nie kjest zabardzo to możliwe !

jesteś najbardziej smutnym człowiekiem, z jakim ostatnimi czasy miałam do czynienia.

i ten komentarz mowi za mnie w tym temacie, myślę, wystarczająco dużo.

mamnaimiemichalina
Posted

niesądze ! jestem po prostu egoistką

mamnaimiemichalina
Posted

nie mówie żeby im nie pomagać, boto faktycznie straszne stracić dorobek

życia, nie mieć gdzie mieszkać itd.

ale bez przesady ok. to jest ŻYCIE ! dzisiaj ty masz dobrze a jutro ktoś inny

i trzeba sie cieszyć z tego co mamy a nie martwić innych nieszczęściem ponieważ nigdy nie wiesz jak ulotne jets twoje szczeście ! dlaczego w Rosji czy USA są tak wybitnie bogaci ludzie a w Polsce nie ma ? bo tam mają gdzieś że połowa społeczeństwa nie ma na chleb a w Polsce nieeee ! i dlatego tak trudno sie dorobić tutaj ! albo ci się poszczesci w życiu albo nie ! jak ja nie nawidzę równości wrr.

Posted
dlaczego ? to prote ! bo mieszkają na wyspie która leży na styku płyt kontynentalnych, a w takim miejscu czesto wystepują trzesienia ziemi !

wiadomo lepiej żeby ta tragedia nie miała miejsca, ale tak już jest ! miesiecznie ginie tyle samo osób albo jescze wiecej np. w wypadkachj samochodowych czy coś i też trufno trzeba sie cieszyćże nam nic ni jest ! co nie zmienia faktu że życie jest okrtune ;/

"Ludzie, którzy próbują uczynić ten świat gorszym, nie biorą sobie wolnego dnia" -Bob Marley

Dzicinko, Adolf Hitler też miał podobne poglądy, czy zabije 6 milionów w jednym obozie ludzi czy nie to nie ma znaczenia. I tak by umarli kiedyś, albo by ich trzęsienie zmiotło.

Mam ochotę Ci pojechać po ambicji, ale nie zniżę się do Twojego niskiego poziomu. Nauczyć się żyć i kochać.

Pozdrawiam :[

Posted

Pech, muszą się z tym niestety liczyć, mają takie a nie inne położenie, tylko szkoda, że to akurat leży tam Haiti, bo wolałbym, żeby zniszczyło totalnie USA, szkoda szkoda ;]

No, ale wiadome, teraz huczne zapowiedzi

'Haiti:POMOŻECIE????????

USA (na przedzie) i reszta świata: PO-MO-ŻE-MY!!!'

A te pizdy jak zwykle, wyślą 2% tego co mogą, sprawa przycichnie i gówno dostaną. Kilka lat i w Polsce będziemy jak w USA - zawali się hala, czy wybuch w kopalni, zginie ze 100 osób, a rodacy powiedzą 'Gówno nas to obchodzi, liczy sie to, ze ja zyje'

Cale zycie Polska dąży do tego, żeby upodobnić się do zachodu (przede wszystkim USA, no ale wiadome, pieniądze na drzewach, dolary, dolary i talary)

Dzicinko, Adolf Hitler też miał podobne poglądy, czy zabije 6 milionów w jednym obozie ludzi czy nie to nie ma znaczenia. I tak by umarli kiedyś, albo by ich trzęsienie zmiotło.

Myślisz, że cała Trzecia Resza, została stworzona przez Hitlera, On był głównym mózgiem, On wydawał wszystkie rozkazy, On był najgorszy?

On był idealnym mówcą, wykorzystanym tylko przez grupę osób, do przekonania ludzi do tego 'ustroju', uwierz, że jakbyś słuchał jego przemówień, to sam zacząłbyś wątpić w to, że nazizm/faszyzm (kto jak woli) jest zły i w ogóle (nie wiedząc jeszcze o zbrodniach typu holocaust - zresztą, obozy niemieckie były kilka razy łagodniejsze, niż te syberyjskie łagry, bo tam nikt nikogo nie zabijał, tam ludzie musieli sami umierać, a w niemieckich obozach większość osób zabijano gazem - czyli śmierć bezbolesna, bo najpierw człowiek usypia, później umiera). On tylko mówił, to co mu kazano, a potrafił ludziom dobrze działać na psychike. Nikt nie patrzył na jego żydowskie pochodzenie, po prostu miał ten dar, że mógł pociągnąć za sobą cały świat. Gdyby dobrze to rozegrali i nie wywoływali wojny, to jeszcze długi czas mogliby być u władzy.

koniec ot'a :]

Posted
On tylko mówił, to co mu kazano,
kto mu kazal? Goring? Hess? Himmler? ciekawi mnie pisanie na nowo historii
Co o tym wszystkim sądzicie?
przeczytac mozna o atakach na ratownikow, o kradziezach zywnosci przez uliczne gangi, o pladrowaniu sklepow, o tym ze pomoc nie ma gdzie wyladowac itp. organizacja pomocy kuleje
Dlaczego akurat tak biedny kraj nawiedziła taka klęska żywiołowa?
Bog ich mniej kocha? albo zwyczajnie jest takie samo prawdopodobienstwo ze kleska zywiolowa zdarzy sie w kraju bogatym jak i w biednym. tutaj zawinily czynniki geograficzne
mamnaimiemichalina
Posted

.. o to chodzi.. poza tym jak już kolego wspomniałes o Hitlerze to

gdyby nie to, że za jego 'panowania' zgineło tyle ludzi to wyobrażasz sobie

o ile teraz by wiecej ludzi żyło ? i tak mamy przeludnienie, ludzie umierają w afryce z głodu ! myślisz, że te wszytskie świńskie i ptasie grypy to też przypadek, istnieją informacje, ze te wirusy są specjalnie wypuszczane, trzeba jakoś kontrolować liczebnośc no nie !! a jesli jesteś za taką równością i ci szkoda ludzi z Haiti, to nie iwdzę problemu zrezygnuj/cie z kieszonkowego i wyślijcie na konto jakiejś fundacji, albo weźcie ksiązke do reki i zdawajcie na medycene to przy kolejnym trzesieniu pomożecie tym ofiarom ! a nie zakąłdacie durne posty !

Posted

mamnaimiemichalina, tak czytając te Twoje posty można odczuć, że popierasz zabijanie ludzi, zastanów się trochę.

House, to nie jest żadne pisanie na nowo historii, tylko wystarczy logicznie pomyśleć, to człowiek który wg. wielu źródeł był paranoikiem, zbudowałby tak wielkie imperium, które mogłoby bez problemu opanować całą Europę? Za bardzo 'oficjalnie' myślisz, bo nawet dziś jest tak, że ludzie na stanowiskach są po prostu marionetkami, którymi sterują osoby praktycznie nic nie znaczące.

Posted

Ravb, to nie ma znaczenia w tym momencie kto założył 3 rzeszę. Doskonale znam historię Niemiec, poza tym sam miałem bliską mi osobę w Wermachcie.

Tragedia tragedią, ale ludzie zamiast pomagać, nazywają to tylko tragedią. Masakra. :(

Posted

o ile teraz by wiecej ludzi żyło ? i tak mamy przeludnienie, ludzie umierają w afryce z głodu !

no rzeczywiscie, jak to dobrze ze ten Hitler wymordowal nam pol narodu, przeciez teraz bysmy sie w Polsce nie pomiescili. Glupota naprawde ciebie nie boli?

myślisz, że te wszytskie świńskie i ptasie grypy to też przypadek, istnieją informacje, ze te wirusy są specjalnie wypuszczane, trzeba jakoś kontrolować liczebnośc no nie !!
zapewne, slyszalem jeszcze ze slonce ma pochlonac Ziemie za 5mld lat zeby tez kontrolowac liczebnosc. Widze Orwell ma wielu nastepcow- zacznij pisac o tym ksiazki

to człowiek który wg. wielu źródeł był paranoikiem
przegrywalbys wojne to tez stalbys sie paranoikiem, zwlaszcza po kilku probach zamachu na twoje zycie
zbudowałby tak wielkie imperium, które mogłoby bez problemu opanować całą Europę?
nikt sam jeden w pojedynke nie jest w stanie zbudowac czegos takiego, ale bedac sprawnym organizatorem, majac za soba odpowiednie zaplecze i odpowiednia publike (taka jak zwykli Niemcy ktorzy zawsze podporzadkowywali sie wladzy a do tego chcieli odwetu za ponizenie w 1918r.) mozna cuda zdzialac
Za bardzo 'oficjalnie' myślisz,
no wybacz, nie mam dziadka z wermachtu ktory opowiedzialby mi nieoficjalne historyjki. a tak w ogole pytanie "kto rzadzil Hitlerem?" jest nadal bez odpowiedzi, wiec?
mamnaimiemichalina
Posted

źle mnie oceniacie !

każdy człowiek ma prawo żyć ! ale uważam, że jeśli ktoś żyje jak roślina czy coś to po co ona i my sie mamy męczyć ? teraz ba ! mój tata miał wypadek i cudem przeżył cudem jest zdrowy i chodzi tak wiec mi jest nawet trudniej o tym mówić/mysleć ale tak wg mnie powinno być !

pochodze z bogatej rodziny, i sama chce być bogata ! ale w Polsce np. nie idzie sie dorobić własnie dlatego że tutaj jak pracujesz to musisz wypracować dziadkom na emerytury, chorym i na Haiti wysyłać pieniądze !! a dla siebie nie masz nic wtedy ! uważam że każdy człowiek powinien zarazbiać na siebie i tyle nic wiecej ! a jesli ktoś nie jest wstanie [nie chodzi mi o to że np. miał wypadek i chwilowo nie może iść do pracy ale np. bezrobotnych którzt siedzą i piją całe dnie ] to po co nam oni ?????????

Posted

o ile teraz by wiecej ludzi żyło ? i tak mamy przeludnienie, ludzie umierają w afryce z głodu !

Brak wiedzy nie boli.

W kązdym razie nie można liczyć przyrostu demograficznego w sposób w jaki byś chciała, ponad to zwykle po wielkich konfliktach nadchodzi tgz baby boom który "wyrównuje" straty i to z nawiązką.

Co do afryki głodu i przeludnienia, to nie jest kwestia braku dóbr, tylko ich podziału.

Dodano 22 Sty 2010, 20:42:33:

pochodze z bogatej rodziny, i sama chce być bogata ! ale w Polsce np. nie idzie sie dorobić własnie dlatego że tutaj jak pracujesz to musisz wypracować dziadkom na emerytury, chorym i na Haiti wysyłać pieniądze !!

Da się dorobić, i niekoniecznie trzeba do tego kraść.

a dla siebie nie masz nic wtedy ! uważam że każdy człowiek powinien zarazbiać na siebie i tyle nic wiecej

Gates i Bufsfet pewnie byli by przeciwnego zdania;]

! a jesli ktoś nie jest wstanie [nie chodzi mi o to że np. miał wypadek i chwilowo nie może iść do pracy ale np. bezrobotnych którzt siedzą i piją całe dnie ] to po co nam oni ?????????

Zasiłek dla bezrobotnych nie przysługuje zbyt długo, a i to tylko pod warunkiem, że wcześniej było się nieprzerwanie zatrudnionym przez określony okres czasu;]

mamnaimiemichalina
Posted
Co do afryki głodu i przeludnienia, to nie jest kwestia braku dóbr, tylko ich podziału.

no własnie zabraćbogatym i dać biednym ;) dokładnie; )

hah. uwież, że nie da ! ok. ja np. jestem bogata ale poruwnując zarobki bogatych z USA to ulalala . tak wiec wiesz .. nie słyszałam, żeby w Polsce był ktoś tak bogaty no nie wiem jak 50cent ? albo Hiltonowie ;)

poza tym czy w Polsce są dobre, sławne osoby NIE ! wszytskie gwiazdy pochodzą głównie z USA :) tutaj wszytsko jest skazane na klęske ! bo trezba sie dzielić ! powiedz to Pari Hilton hahahaha. żeby dała biednym jeść a nie kupowała nową obroże dla pieska z brylantami ;D

Posted
ale bez przesady ok. to jest ŻYCIE ! dzisiaj ty masz dobrze a jutro ktoś inny

problem w tym,że oni już nie mają nic.

dlaczego w Rosji czy USA są tak wybitnie bogaci ludzie a w Polsce nie ma ? bo tam mają gdzieś że połowa społeczeństwa nie ma na chleb a w Polsce nieeee !

Zauważ,że porównujesz małą polskę do superdużych krai. A potem zastanów się nad innymi aspektami różniącymi te wszystkie kraje. Co widzisz?

Za dużo seriali się naoglądałaś.

o ile teraz by wiecej ludzi żyło ?

Tak...Ale taki jeden Hitler zabił tyyylu ludzi. To naprawdę bardzo dobrze,bo teraz mamy o wiele więcej wolnego miejsca w polsce,prawda? ;

chorym i na Haiti wysyłać pieniądze !!

Tylko,że im nie musisz nic wysyłać jak nie chcesz. To jest dobrowolna wpłata.

a jesli ktoś nie jest wstanie [nie chodzi mi o to że np. miał wypadek i chwilowo nie może iść do pracy ale np. bezrobotnych którzt siedzą i piją całe dnie ] to po co nam oni ?????????

Zabij ich jak Hitler,będziesz miała z głowy.

mamnaimiemichalina, Jezu,jak widzę takich ludzi jak ty,to mi się robi słabo.

To co z tego,że nie mamy z polsce 50Centa ani Hiltonówny?

Nic. Bo to nie od tego zależy.

ja np. jestem bogata ale poruwnując zarobki bogatych z USA to ulalala .

Zazdroszczę. Jednak widzisz,tamci ludzie to co mieli,stracili. To znaczy,że są gorsi?

Nie.

W przypadku takiej katastrofy jak tam wypada wręcz podzielić się tym co się ma z tymi którym tego zabrakło,nieprawdaż?

Ja wziąż nie mogę uwierzyć w to co się tam stało. Jak widać,w kilku sekundach można stracić cały swój dobytek a nawet rodziny! Jak widać,życie potrafi być okrutne.

Posted

Grunt to mieć skrystalizowane i spójne poglądy ;)

no własnie zabraćbogatym i dać biednym ;) dokładnie; )

Czy przypadkiem panno egoistko nie pisałaś wcześniej, że trzeba pracować tylko dla siebie i nic nie dawać chlejącym nierobom?:>

hah. uwież, że nie da ! ok. ja np. jestem bogata ale poruwnując zarobki bogatych z USA to ulalala . tak wiec wiesz .. nie słyszałam, żeby w Polsce był ktoś tak bogaty no nie wiem jak 50cent ? albo Hiltonowie ;)

To kup sobie słownik;]

Jest różnica pomiędzy dorobić się, a być obrzydliwie bogatym. Przykłady podałaś raczej śmieszne, bo jeśli szukać krezusów to wskazałaś "biedaków" ;] Choćby taki Kulczyk nawet po rozwodzie z żoną (stracie polowy majątku), jest od 50c kilkukrotnie bogatszy ;]

Paris Hilton dopiero może się stać naprawde bogata, dopiero jak odziedziczy sieć hoteli.

Zresztą w Ameryce też jest się ciężko dorobić, jak wszędzie trzeba mieć dobry pomysł, talent i troche szczęścia;]

poza tym czy w Polsce są dobre, sławne osoby NIE ! wszytskie gwiazdy pochodzą głównie z USA :) tutaj wszytsko jest skazane na klęske ! bo trezba sie dzielić !

USA ma po prostu największy rynek medialny i tyle. Zresztą chyba jesteś troche zbyt zapatrzona w USA, więc może wymienie Ci pare europejskich sław np. Schwarzenegger, The Beatles, Sting (The Police), Spice Girls, David Beckham, czy Pink Floyd. To wycinek wielkich nieamerykańskich sław znanych na całym świecie.

Posted

Jest od groma ludzi, którym szczęście daje pomoc innym i którzy nie uznają tego co się stało na Haiti za "coś normalnego".

nie mówie żeby im nie pomagać, boto faktycznie straszne stracić dorobek

życia, nie mieć gdzie mieszkać itd.

dzisiaj ty masz dobrze a jutro ktoś inny

i trzeba sie cieszyć z tego co mamy a nie martwić innych nieszczęściem

To pomagać czy nie pomagać? Raz piszesz, że raczej pomagać, a raz żeby się tym nie przejmować.

obozy niemieckie były kilka razy łagodniejsze, niż te syberyjskie łagry, bo tam nikt nikogo nie zabijał, tam ludzie musieli sami umierać, a w niemieckich obozach większość osób zabijano gazem - czyli śmierć bezbolesna

No ok, ale jakoś nie wyobrażam sobie siebie w komorze gazowej ze świadomością, że zaraz umrę.

poza tym jak już kolego wspomniałes o Hitlerze to

o ile teraz by wiecej ludzi żyło ?

A ta wypowiedź to już szczyt głupoty osiągnięty w kilku wyrazach. Aż żal tyłek ściska.

a jesli jesteś za taką równością i ci szkoda ludzi z Haiti, to nie iwdzę problemu zrezygnuj/cie z kieszonkowego i wyślijcie na konto jakiejś fundacji,

Już wysłałam. I uważam, że jest to normalny LUDZKI odruch, choć widzę, że dla ciebie słowo "ludzki" może być trudne do zrozumienia..

pochodze z bogatej rodziny, i sama chce być bogata ! ale w Polsce np. nie idzie sie dorobić własnie dlatego że tutaj jak pracujesz to musisz wypracować dziadkom na emerytury, chorym i na Haiti wysyłać pieniądze !!

Wow! Emeryturę sama kiedyś będziesz pewnie pobierać, a na Haiti nikt ci nie każe wpłacać.

uważam że każdy człowiek powinien zarazbiać na siebie i tyle nic wiecej ! a jesli ktoś nie jest wstanie [nie chodzi mi o to że np. miał wypadek i chwilowo nie może iść do pracy ale np. bezrobotnych którzt siedzą i piją całe dnie ] to po co nam oni ?????????

A ja uważam, że niepotrzebni są nam ludzie przesiąknięci znieczulicą, obojętni na los innych, myślący tylko o tym jak się dorobić najlepiej kosztem innych. Choć takich coraz więcej.

Co o tym wszystkim sądzicie? Dlaczego akurat tak biedny kraj nawiedziła taka klęska żywiołowa?

Mi jest tych ludzi szkoda.. To, że kraj jest biedny nie ma nic do rzeczy, tu raczej chodzi o położenie itd. Ciężko mi się ogląda wiadomości, w których podają takie informacje..

• yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• Nathaneczek
    • nunca
  • Najnowsze posty

• Nathaneczek
      Cześć wszystkim   Na wstępie kilka informacji. Mam 20 lat, znajoma 18 lat. Spotykaliśmy się często w szkole ale po jej ukończeniu, gdy proponuje spotkanie zawsze dostaje odpowiedź że ma jakieś plany, strasznie długo to trwa i jedynie piszemy czasem na fb i to w sumie tyle. Żadnych spotkać bo ma plany, nie ważne co zaproponuje. Podoba mi się ona i za bardzo nie wiem co robić, bo ciągłe pisanie na FB raczej mnie do niej nie zbliży. Odległość między nami to około 500 metrów więc blisko ale i tak mimo tego nie ma czasu. Jakieś porady? Cokolwiek?
    • wardrum
    • yiliyane
      Otóż to. Na pojęcie samotności trzeba spoglądać szerzej. Brak chłopaka/dziewczyny to nie koniec świata. W każdym razie nie, póki jest się młodym. Gorzej jest, kiedy zbliża się 40-stka, chce się założyć rodzinę, a nikogo na horyzoncie nie ma. Szczególnie to dotyczy kobiet, bo mężczyzna może mieć dzieci właściwie w każdym wieku - kobieta niestety nie. Jeżeli chodzi o mnie, nie czuję się źle z tym, że jestem singielką - i to już od dekady. Mam jeszcze czas, gdybym chciała założyć rodzinę. Zresztą nic na siłę. Większy problem w moim życiu to mała i starzejąca się rodzina i brak znajomych. Brakiem chłopaka na razie się nie przejmuję.
    • yiliyane
      Normalny facet nie interesuje się dziećmi. Koniec, kropka. Mimo że związki z 16-latkami nie są karalne, nie oznacza to, że jest to dobre rozwiązanie. Jak dla mnie to jest duża czerwona flaga. Nie tylko gdybym sama była 16-latką czy bliskim takiej 16-latki, ale nawet gdybym miała być - jako dorosła - partnerką człowieka, który wcześniej spotykał się z dzieckiem lub przejawiał zainteresowanie dziećmi.
    • yiliyane
      Trochę tak, trochę nie. Jeżeli kobieta jest olśniewająco piękna, przeciętny mężczyzna może być nią onieśmielony i nie chcieć zagadać, bojąc się odrzucenia z powodu bycia w niższej lidze. Pięknością chętniej zainteresują się przystojni i/lub bogaci mężczyźni, ale ci stanowią tylko ułamek społeczeństwa - w dodatku część z nich, mimo swojego statusu, nie jest, jako partner, zbytnio wartościowa. Może się zdarzyć, że piękność żyjąca nie w wielkich metropoliach, nie mająca zbyt wielu kontaktów towarzyskich, szczególnie w wyższych sferach, nie zostanie zauważona przez mężczyzn o wyższej pozycji, którzy nie będą peszyli się na jej widok. Może się zdarzyć, że piękność, która ma kontakty w wyższych sferach, będzie przyciągała jedynie mężczyzn złego charakteru. Nie zgodzę się natomiast ze stwierdzeniem, że najpiękniejsza kobieta ma najmniejsze szanse na zdobycie wartościowego mężczyzny. Najtrudniej jest brzydkim kobietom, bo tych nie chcą ani bogaci i przystojni, ani nawet przeciętni.
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 3 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      yiliyane