Jump to content

Po jakim czasie starań byliście razem ?

Dancer

Recommended Posts

Posted

Pisze dziś już mój drugi temat troszkę odnoszący się do poprzedniego " Problemy z niepotrzebnej rozmowy ;/ ". Teraz tak sobie siedząc w pokoju zacząłem się zastanawiać nad tym że wcześniej będąc z moimi ex nie miałem takich problemów jak teraz tzn. po 2 tyg starań potrafiłem doprowadzić do tego że byliśmy razem a aktualnie staram się i zalecam do dziewczyny już 3 tydzień i nie idzie to tak łatwo tzn. ona podchodzi do związku bardzo poważnie (co mnie się podoba) i jest tak jakby troszkę nieosiągalna ( więcej szczegółów jest w wyżej wymienionym temacie). Tylko nie piszcie mi że 2-3 tyg to bardzo mało ;P bo wiem o tym że to nie jest i tak wystarczająco. A przechodząc do sedna mam do was pytanie.

Jak długo znaliście wcześniej swojego partnera i ile musiał się zalecać abyście poczuły/li że to jest to ( chodzi o to że poczuliście że to jest związek) ?

bloody_kitten
Posted

no ja z moim ex znalismy się rok zanim bylismy razem. czyli rok krecilismy sie wokol siebie, zaczynając od 'czesc' w szkole po wspolne spacery aż do bycia razem.

Posted

Byłam "zafascynowana" Moim bez wzajemności przez 7 bitych miesięcy. On nawet o tym nie wiedział. Taka sytuacja kiedy "znasz kogoś" i chcesz się do niego zbliżyć ale żyjecie w różnych światach. Kiedy zwrócił na mnie uwagę i poznaliśmy się tak oficjalnie dość szybko zaiskrzyło.Od razu staliśmy się nierozłączni, jednak nic nie zostało powiedziane otwarcie, nie było żadnej deklaracji czy wielkich słów. To nastąpiło mniej więcej po 3 tygodniach właśnie albo może miesiącu. Ja byłam tą, która go trochę hamowała. Ale chciałam wiedzieć o Nim więcej. Zresztą, nigdzie nam się nie spieszyło :) Dla kogoś kto czekał na taką znajomość kilka miesięcy , te 3 tygodnie to niewiele. A jest to już zupełnie mało w porównaniu z tym że jesteśmy razem 5 lat.

Dajcie sobie czas, musicie się dobrze poznać :) Zresztą... potrzebujesz tak deklaracji? Czy ten stan zdobywania się nie jest piękny? Kiedyś za tym zatęsknisz ;)

bloody_kitten
Posted

Czy ten stan zdobywania się nie jest piękny? Kiedyś za tym zatęsknisz ;)

dokładnie! ja tak miałam, ze pomimo tego, iż byłam z chłopakiem w związku, chciałam na nowo przeżyć z nim tą historię od początku.

Posted

A moj luby wyszedl z propozycja juz na pierwszym spotkaniu (;

a pisalismy wczesniej razem ok 4 dni ;DD

taka magia nas polaczyla ;p

Posted

znaliśmy się 5 lat [juz wczesniej bylismy razem]

a teraz.. dążyliśmy do związku od sierpnia ,a zaczęliśmy być razem w grudniu [2008]. było ciężko, bo ja wtedy mialam chlopaka a on dziewczynę, ale jakos to rozwiązalismy... ii tak już poonad 13 mcy jesteśmy : )

Posted

Po jakimś tygodniu. Poznał nas jej ówczesny chłopak :P

Posted
Jak długo znaliście wcześniej swojego partnera i ile musiał się zalecać abyście poczuły/li że to jest to ( chodzi o to że poczuliście że to jest związek) ?

Po tygodniu pisania na gg i po tygodniu spotkań:) czyli dwa tygodnie:) i potrzebne były deklaracje:) od znajomych wiem, że bez takich deklaracji słownych musieli określać sobie potem dzień od kiedy są razem - my wolimy jasne sytuacje:) z reszto mój obecny chłopak był pierwszym, który wypowiedział te dziecinne ale jakże magiczne słowa (pytanie) dlatego strasznie mi sie to podobało:) Jesteśmy razem prawie 1,5 roku:)

Jak wygląda takie czekanie na związek? I tak są spotkania, są czułości, są rozmowy, są kłótnie i spory itd. - wygląda jak związek ale oficjalnie nim nie jest więc po co trwać w tym czekaniu?:)

Posted

znalam go 4 miesiace i przez trzy pierwsze bardzo mi sie podobal o czym nie wiedzial i miał sie nie dowiedzieć, bo romansował sobie z inna dziewczyną. cóż, przeżyłabym. jednak potem zaczelismy sie czesciesj spotykac wieksza grupa, potem juz sami i na trzecim spotkaniu bez świadków sie zaczeła jednoroczna (jak na razie) przygoda (;

Posted

Widywaliśmy się co tydzień przez jakieś trzy, może cztery miesiące. Na początku w ogóle nie zwracałam na Niego uwagi, ani mnie ziębił, ani grzał. Nagle ni stąd ni zowąd Jego widok zaczął poprawiać mi humor, zerkałam na Niego częściej niż zwykle. Wiedziałam, że zakochanie niemiłosiernie mnie pogrąża, ale miałam nadzieję, że On przejmie inicjatywę i zainicjuje oficjalne poznanie, że będę miała z bańki, bo sam wyciągnie rękę. Efekt był taki, że nie wytrzymałam, sama podeszłam, przedstawiłam się i na dzień dobry przeprowadziłam z Nim mini wywiad. Przez jakieś dwa, trzy tygodnie poznawaliśmy się bardziej i ten czas utwierdził nas w przekonaniu, że to jest TO. Niedawno minęły dwa lata jak jesteśmy razem.

Tylko nie piszcie mi że 2-3 tyg to bardzo mało
U każdego wygląda to inaczej. Pozwól niech wszystko idzie swoim naturalnym tempem, niczego nie przyspieszaj, bo możesz zaszkodzić. Poruszaj się pomału, z drobnymi postępami. Będzie dobrze, cierpliwość to podstawa. ;)
Posted

Po jakiś dwóch tygodniach pisania ze sobą i po 4 dniach od spotkania :mrgreen: Z inicjatywy mojego lubego wszystko to wyszło.

Tak tak przeznaczenie (;

Posted

Patrząc datami to po 3 dniach, realnie po 2, jesteśmy razem 17 miesięcy.

Posted

Patrząc na mój ostatni związek... znaliśmy się 3 lata, chodził za mną (można by rzec, że dosłownie) przez 2 lata, potem byliśmy razem 3 lata. Powiedzmy, że sobie wychodził.

crazy-in-love
Posted

Znamy się jakieś pół roku, a starac się musiał coś koło 3 tygodni.

Posted

Ogólnie znaliśmy się miesiąc. To chyba zalezy od chłopaka i uczuć, bo nigdy wcześniej nie zdarzyło mi się coś takiego, nikogo nie podpuściłam do siebie nawet po pół roku starań a jemu się udało dość szybko. Myśle, że kobieta jest w stanie wyczuć szczerość chłopaka i wogóle jego zamiary i od tego dużo zależy no i jej uczucia odgrywają kluczową rolę ^^

kasiakwietniowa
Posted
on-rok

ja-2 dni 8)

U mnie odwrotnie...:D

Ja - 20 miesięcy, można powiedzieć, że za nim łaziłam...;) A on - może tydzień...?

Jest fajnie... dopiero miesiąc ze sobą tak jakby jesteśmy, ale wiem, że dalej będzie fajnie.

tylko ta odległość...

Posted

Po miesiącu... jakoś tak. Z tym, że widywaliśmy się codziennie po kilka godzin ; )

Posted

2 miesiące

Posted

znaliśmy się prawie 3 miesiące, strasznie go nie lubiłam :P działał mi na nerwy na każdym kroku, ale nie łaził za mną, byłam mu obojętna. raczej nie wchodziliśmy sobie w drogę. aż pewnego dnia napisał mi sms. i tak pisaliśmy całą noc ;) po 5 dniach byliśmy już parą, taka nagła mięta ;)

Posted

Nie znając się kompletnie, umówieni na randkę w ciemno zdecydowaliśmy się na zwiazek na drugim spotkaniu. Brzmi strasznie, nawet dla mnie, ale jest super :)

Posted

Poznaliśmy się z moim Skarbem i od razu zaiskrzyło, od 1 sekundy - i u mnie i u niej :) Nawet nie bawiliśmy się w poznawanie zbytnio, od razu były spacery, kolacje, pocałunki i długie rozmowy. Takie coś nie zdarza się często :)

A więc:

1. Jak długo znaliście wcześniej swojego partnera?

Odp. Nie znaliśmy się.

2. Ile przekonywaliśmy się do siebie?

Odp. Jakieś 2 minuty.

3. Kiedy poczuliśmy, że naprawdę tworzymy związek?

Odp. Po jakimś tygodniu.

Jesteśmy ze sobą dość długo i jest cudownie. Wcześniej różnie to bywało, walczyło się i długi czas o serce czyjejś osoby. Teraz kiedy jestem z moją kobietą wiem, że dla mnie liczy się tylko miłość od 1 wejrzenia :)

Posted

Hm.

Znaliśmy się jakiś rok i chodziliśmy koło siebie obojętnie. Kręciłam z kimś innym i On też.

Później jakoś tak wyszło, ze z Nim zerwała dziewczyna, pomógł mi odnośnie kogoś i zaczęło sie od przyjaźni i później cooraz więcej.

Starał sie ogólnie jakieś... 3 miesiące ;)

Posted

Poznaliśmy się, a po 4 miesiącach zdobył mój nowy nr i zaczął pisać i tak powolutku tak szło to do przodu, aaa parą zostaliśmy po kolejnych 4-5 miesiącach? I cieszę się, że tak to się potoczyło. :wink: