Jump to content

odnosnie klepania w pupę :)

cynicznaa

Recommended Posts

Posted

czytalam dzis post o dreczeniu dziewczyny przez kolegow klepaniem w tyleczek. wiadomoze zle nie dobre itd.

jednak natomisat zauwazylam ze panom sie to bardzo podoba. gdy mezczyzna na ktorym mi zalezy klepnie mnie no gdy lezymy albo ide przed nim to bardzo mi sie podoba i zauwazylam ze im tez to sprawiaa radosc (?)

dlaczego?

co przez to wyrazacie? (jestes moja)?

jak wy to kobietki odbieracie?

Posted

Rzeczywiście, sprawia im to przyjemność:P

A ja? Nie przeszkadza mi to, gdy jesteśmy razem, ale za klepnięcie na ulicy stroje wrogie miny, nie lubieee i koniec. I Mój już się nauczył:P

Posted
Rzeczywiście, sprawia im to przyjemność:P

A ja? Nie przeszkadza mi to, gdy jesteśmy razem, ale za klepnięcie na ulicy stroje wrogie miny, nie lubieee i koniec. I Mój już się nauczył:P

U mnie jest dokładnie taka sama sytuacja. Mój facet uwielbia to robić (gdy zapytałam, co w tym takiego super, odpowiedział, że zwyczajnie kręci go mój tyłeczek i w związku z tym lubi go jak najczęściej dotykać). Mi prawdę mówiąc sprawia to przyjemność, nie mam nic przeciwko- pod warunkiem jednak, że jesteśmy sami. Na ulicy karciłam go aż do skutku, no i poskutkowało ;D A jeśli się czasem zapomni... no cóż, śmieję się, choć nie lubię takich sytuacji ;)

Choć z drugiej strony... też lubię go klepać po tyłku ;D

Posted

Jeśli robi to mój chłopak to ok. Ale nie wtedy kiedy idziemy ulicą, albo jesteśmy w towarzystwie. Natomiast obcy chłopak klepiący mnie w tyłek prawdopodobnie dostałby w twarz, albo wysłuchałby jakiejś wiązanki nie koniecznie przyjemnej.

Posted

Swojemu chłopakowi mogę na to pozwolić, nie mam nic przeciwko, ale tylko wtedy, gdy jesteśmy sam na sam. Nie chciałabym, aby robił to w sklepie, na ulicy, przy znajomych czy w szkole.

Jeżeli natomiast byliby to koledzy z klasy, jak w przypadku tamtego tematu, w życiu bym się na takie traktowanie nie zgodziła.

Posted

mój to mnie moze klepać. lub to, i ja to lubię (; oczywiście nie mówie o sytuacji, kiedy znajdujemy sie na środku ulicy a on dostanie małpiego rozumu, bo bym sie zirytowała. natomiast jakby obcemu chłopakowi przyszlo do głowy klepnąc mi w tyłek, to nie recze. to moj tyłek i mojego faceta ;p

Posted
dlaczego?

A lubimy , bo akurat tak się złozylo ,że to część kobiecego ciała , która nas kręci i pociąga..

Chyba to lepiej niż ,gdyby tą częscią był policzek :roll:

Posted

jeśli chodzi o mojego chłopaka, akceptuję to, oczywiście, on to lubi i ja też.

Sama nie wiem dlaczego i nigdy się nad tym nie zastanawiałam.

Chociaż san fakt klepania w tyłek przez nieznajomych mężczyzn mi się nie podoba.

Miałam kiedyś taką sytuację , że w clubie przepychałam się między stolikami i koleś bezceremonialnie klepnął mnie w tyłek, zniesmaczyło mnie to bardzo.

Posted

Jeśli jesteśmy sami - może klepać ile chce i gdzie chce. ;) Ale w miejscu publicznym - nie ma mowy, bo nie przystoi. Nie akceptuję tego.

Ja również lubię faceta klepnąć w pupę i wcale nie mam w intencji pokazania "bo jesteś mój i mi wolno". Po prostu lubię i tak samo odbieram ten gest ze strony chłopaka.

Posted

Ja lubię to ;) oczywiście tylko, gdy to robi mój ukochany. Tylko i wyłącznie On. I zawsze robi to na szczęście, gdy jesteśmy sami ;)

Sama chętnie swojego chłopaka po tyłku ;) no cóż lubię, bo sexy jest dla mnie.

A co do sytuacji, gdy inny chłopak poklepał by mnie to, wtedy widzę tylko jedno wyjście :mrgreen: uderzyła w twarz i 'wiązanka' :mrgreen:

Posted

klepanie po pupie przez ukochaną osobę jest bardzo przyjemne , albo takie masowanie jej . ja to lubię :)

Posted

Ja osobiście nie klepie swojej kobiety w miejscach publicznych i nigdy nie klepałem i nie musiał mnie nikt nauczyć że tak nie można... Ale jak sami siedzimy to czasami mi się zdaży a to dlatego ponieważ to są wasze plusy tyłeczek i reszta ciała i lubimy odczasu do czasu dotknąc tak jak od czasu do czasu pogłaszczemy po głowie, policzku tak i po tyłeczku :ass: :D

komandoklucha
Posted

robi mi się przykro jak czytam takie tematy.

Skoro nie masz nic do powiedzenia, nie pisz. Następnym razem ost. /Kokiet.

lubie_mandarynki
Posted

Czemu każdy pisze to samo, że w domu lubi być klepanym a na ulicy nie?? To już się głupie robi.

A osobiście to lubie jak mnie dziewczyna klepie w pupe tylko w szkole, takie moje prywatne zboczenie

Posted

Gdyby miałby to być mój facet- to ok. Ale szlag mnie trafia jak robi to koleś, którego kompletnie nie znam. Spotkałam się już nie raz z taką sytuacją, raz było to w tłumie więc nawet nie wiedziałam kogo mam uderzyć w twarz, innym razem krzyknęłam "zboczeniec!" i ze złością zaczęłam go zasypywać pytaniami typu : "co Ty sobie wyobrażasz?!" Mina faceta: bezcenna. A jeszcze innym razem powiedziałam przez zęby "idiota" i poszłam dalej, akurat wtedy byłam już przez kogo innego lekko mówiąc: zdenerwowana i nie miałam sił ani nerwów na konwersację z kimś o tak niskim poziomie.

Posted

Nie jestem "fanką" okazywania sobie nadmiernie uczuć w miejscach publicznych. Bo wiem, że gdy ktoś na to z boku patrzy może czuć się niezręcznie. Sama zresztą nie bardzo też lubię patrzeć jak się jakaś para mizia w pociągu czy w szkole. Trzymanie się za rękę, buziak - owszem, ale nic ponad to. Gdy nikt nie widzi, chłopak może za dupę mnie złapać - ja tam nic przeciwko nie mam ;-) Jednak w miejscach gdy są ludzie - nie, bo nie.

Posted
Jednak w miejscach gdy są ludzie - nie, bo nie.

Ach, co ludzie powiedzą :)

Okazywanie uczuć jest w porządku. Choć rzeczywiście trochę krępuje mnie, gdy jakaś para siedzi obok mnie np w kinie i się namietnie całuje, gdyż czuję się tak, jakbym wkraczała w ich intymny świat.

Niech sie całują, bo niby kiedy mają to robić? Za śmietnikiem, zeby ludzie nie powiedzieli o dziewczynie, że jest łatwa?

Posted

My również nie przesadzamy z okazywaniem sobie uczuć w miejscach bardzo zaludnionych, choć czasem to bywa trudne :roll:. Nie mniej jednak wiem, że nie wszyscy chcą ogladać a niektórych to wręcz odraża i przeszkadza. Więc się pilnujemy, pozwalamy sobie jedynie na trzymanie za rączkę, czasem jakiś buziak no i przytulanie a reszta zostaje miedzy nami za zamkniętymi drzwiami.

P.S Ale absolutnie nie myśle nad tym co mogą sobie o mnie ludzie pomyśleć, niech sobie myślą co chcą. Jednak nie pozwalam mojemu na zbyt wiele z wyżej wymienionych powodów :)

Posted

Hmmm.... klepanie po tyłeczku aż tak nas nie kręci, wolimy robić przyjemniejsze rzeczy niż klepanie, np dotykanie/masowanie tych części ciał. Nam to sprawia większą przyjemność niż klepanie, ale to zależy kto co lubi :-)

naaataliaaa06
Posted

Gdyby klepnąłby mnie mój chłopak, nie miałabym nic przeciwko-rzecz jasna wszystko w granicach dobrego smaku.

Ale obcy facet natychmiast by pożałował-albo dostałaby w twarz, albo nasłuchałby się ode mnie niezbyt pozytywnych rzeczy.

Posted

Od ukochanego, nie problem.

Jeżeli zaś klepnąłby mnie w tyłek 'znajomy', z którym mam znikomy kontakt, znamy się, bo się znamy bądź obcy mężczyzna to nieciekawie by było.

Znajomemu zwróciłabym uwagę, że nie życzę sobie tego typu zachowań, a obcemu facetowi powiedziałabym parę bardziej ostrych słów.

Posted

Dla mnie to bardziej brak szacunku. Wtedy czuje się, jak obiekt seksualny tylko i wyłącznie.

Posted
Dla mnie to bardziej brak szacunku. Wtedy czuje się, jak obiekt seksualny tylko i wyłącznie.

dlaczego brak szacunku ? przecież nie jest tajemnicą że faceci szaleją na punkcie kobiecych pup , więc nie rozumiem co co jest w tym złego że ukochana osoba (tylko o niej mówimy) może sobie ją dotknąć czy też lekko klepnąć . A czy dotknięcie biustu , nogi czy brzucha ukochanej osoby też jest wyrazem braku szacunku ?