Quba

Najlepszy Antyvir :>

68 postów w tym temacie

Jak w temacie - wypowiedzcie się :] Ja uważam że kasper jest thebe?ciak choć symantec antivirus CE też jest niezły :]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tam nie mam do Pandy żadnych zastrzeżeń, a i z Bit Defenderem żyło mi się dobrze ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Symantec Antyvirus Corp Edit 10 + sygate personal firewall pro + system firewall XP z sp2 + Firefox + kilka własnych modyfikacji... i jako? troszke przyjemniej się pracuje na Windowsie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

the best jest Norton Antivirus (jezeli chodzi o bespieczenstwo) tylko troche kompa spowalnia, ale kozystam z AV cos tam :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja korzysam z Kaspersky Anty-Virus. Program dobry i nie zużywa tyle pamięci co Panda.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam to moze ja tez cos powiem na ten temat.Na poczatku uzywalem pc-cillina niemialem zadnych zastrzezen ale skonczyla mi sie waznosc klucza no i trzeba bylo by za bulic.Wiec przezucilem sie na avasta lecz szyboko zniego zrezygnowalem poniewaz chlonie wszystkie paskudztawa z sieci jak gabka wode ,wiec nie polecam,No a teraz mam Kav i teraz nareszcie jestem zadwolony z antywira i nawet niepotrzebuje friwalla jedyny friwall jakiego urzywam to ten na Xp sp.2.A wiec polecam Kasperskiego.

Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dlaczego nie? Co jak co ale jakikolwiek antyvir jest konieczny. Chyba że chcesz co 2 miechy formata robić :]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I tak robie, bo system wolno chodzi :P

Nie uzywam, bo mam dobry router, ktory od ponad roku nie puscil mi ani 1 (slownie: JEDNEGO) vira, wiec nie zalezy mi spowalniac kompa zbednym oprogramowaniem. Juz bez tego komp ledwo sie toczy :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Quba a Ty co ile formatujesz?? Winda jest takim syfem ze cza go formatowac co 2-3 miechy zeby dobrze chodzil

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

raz na pół roku se walne chyba że się co? posypie :] a kasper mi kompa nie muli [czyt. bardzo nie muli] :]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

heh mój kolega nie formatował kompa przez dwa lata i jako? mu wszystko chodziło bez zakłoceń. Ja używam Norton System Worksa+ do?ć często skanowanie AdAwarem i jako? leci już ponad pół roku bez formata i bez większych problemów z wirusami, robakami itp. 8)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

genialnym zestawem jest AVK2005. Wszyskie co tu wymieniliscie wymiekaja przy nim.Mysle ,ze trudno jest mowic o dokladnosci antyvira tylko na podstawie swoich sposrzezen. A jesli chodzi o pande,to jest bardzo srednim antywir.

ja polecam AVK2005.

nara :twisted: :twisted:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja tam mam kasperskiego i wiecej mi do szczę?cia nie trzeba;)

choc na nortona szczerze nie narzekałem poza t? jego pamięciożerno?ci? :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem czy najlepszy ale wiem że dobry jest NOD32!! Teraz go używam! :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest bodajże darmowy i to jego bardzo dobra cecha. A czy dobrze pracuje? Tego s?dzić nie mogę, bo nie używałem. W tej chwili, za rad? Quby używam Kasperskyego i przyznam, że sprawuje się on całkiem dobrze. Oby tak dalej :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja tez na kasperskiego nienarzekam z tych co mialem to jest najlepszy.

A co i dze za tym niemuli kompa

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Każdyma inne zdanie na temat najlepszego anty vira.

Ja polecam Nortona, kiedys miałem pande, też dobra, ale odradzam ?ciagania Avast'a (jest darmowy) bo nic niedaje i jeszcze co chwila wyswietlaja siegłupie komunikaty :/

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja polecam Norton Internet Security mam go i mi wystarcza zreszta ja nie mialem zazwyczaj problemow z wirusami a nigdy nie mialem antywirusa ale ostatnio tak jakoś zainstalowalem i moim zdaniem spełnia swoją rolę =)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zdecydowanie Kapersky Anti-Virus

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wystarczy zwykły firewall sprzetowy + adaware czy jakos tak do bezawaryjnej pracy przez 3 lata. Nie mam w domu na zadnym komputerze antywirusa. Jedyne co chroni to Router z Firewallem. Czasami robie scana adawarem ityle

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja mam od ponad roku nortona i jestem zadowolona, chociaż kompa nieco muli ;]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trochę?:D

Odpaliłem na routerze w domu i mnie omało nie zabilo jak okienka się otwieraly:D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dlaczego nikt nie chwali Avasta.....najlepszy darmowy.........a wg mnie lepszy od tych płatnych. Ogromna zaletą Avast jest to, że nie zamula kompa - jego skanowanie prawie wcale nie obciąża kompa 8)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz