Jump to content

obóz językowy

pariis

Recommended Posts

Posted

Chciałabym pojechać na obóz jezykowy (język angielski) za granicą. Zależy mi by był ciekawy i żebym miała szansę rozwinąć swoje 'mówienie', bo podobno w gramatyce jestem dobra, ale słaba w porozumiewaniu się... ;d Tylko jest jeden warunek- odpada mieszkanie w domach prywatnych u rodzin.Polecacie jakieś ? Może znacie jakąś sprawdzoną stronę internetową ? Możecie dokładnie opisać jak wyglądają takie obozy ? Dzięki :*

Dodano 03 Sty 2010, 01:44:13:

Właśnie zobaczyłam, że ten temat ukazał się 3 razy (!). Nie wiem dlaczego, z góry przepraszam. Nigdy mi się tak nie zdarzyło. I oczywiście w dalszym ciągu czekam na odpowiedzi. ;)

• 1 month later...
Posted

Też chcę jechac na taki obózz... i też szukam dobrych ofert.

Fajne są obozy na których masz zajęcia z obcokrajowcami, którzy zupełnie nie mówią po polsku. Jesteś zmuszona do porozumienia się z nimi w języku angielskim ;) Myślę, że najlepsze są takie obozy gdzie musisz mowić po angielsku, nie masz wyjścia. obozy na których jest mało polaków.

Posted

Ja również zastanbawiam sie nad takim obozem na przyszłych wakacjach, ale jak wyjdzie to jeszcze nie wiem. Kompletnie nie mam pojęcia jak będą wyglądały moje wakacje, a nie zapowiadają się najlepiej...

Posted

pariis, a czemuż odpada mieszkanie with host family? ;>

Też bym z chęcią na takie coś znów pojechała, niestety takie obozy do tanich nie należą.

Byłam już dwa razy na obozie językowym w Anglii. Wspominam bardzo miło, a kurs dofinansowywany jest przez Unię, więc na tle innych niedrogi. Jednak pewnie Cię nie zainteresuje, bo zakwaterowanie u rodzin.

Szczerze mówiąc to właśnie u rodziny najbardziej się otworzyłam. Bo jeśli obóz nie będzie mieszany, tzn. będą sami Polacy.. to niewiele sobie po angielsku pogadasz! ;) A u takiej rodzinki no way - musisz! ;D

Posted

O tak! Najlepszy obóz jest u angielskich rodzin.

Właśnie na taki chcę jechać ;)

• 1 month later...
Posted

WITAM :)

Byłam już dwa razy na obozie językowym w Anglii. Wspominam bardzo miło, a kurs dofinansowywany jest przez Unię, więc na tle innych niedrogi. Jednak pewnie Cię nie zainteresuje, bo zakwaterowanie u rodzin.

mogłabyś mi napisać nieco więcej o tym dofinansowaniu przez Unię? Kurna, tak bardzo bym chciała w końcu poprawić moje 'mowienie' ale przewiduję problemy finansowe dość spore w tym roku, dlatego poproszę więcej szczegółów o tym dofinansowaniu.

Pozdrawiam :)

Posted

Obóz językowy z zakwaterowaniem u angielskiej rodziny to świetna sprawa, polecam. Do dzisiaj bardzo miło go wspominam, a mieszkanie u kogoś to dodatkowy atut. Niestety cena bez dofinansowania o którym wspomniała autentyczna jest często bardzo wysoka.

• 7 months later...
Posted

Wiecie co,ja tez uwazam ze jest to fajny pomysł,ale jesli jedzie sie na długo., nie na 2 tygodnie i ma sie doczynienia z językiem non stop.

A jesli nie to jednak lepiej wydac te pieniadze np. na kurs w szkole językowej.

• 1 year later...
travel-mama
Posted

dobre oferty wujazdów zagranicznych mają w Atasie, chociaz i Polska wcale nieźle się prezentuje. Do wyboru jest nie tylko język angielski, ceny są cąłkiem cąłkiem i program bardzo bogaty. polecam!

• 2 weeks later...
Posted

Najlepiej jest się uczyć języka tak gdzie wszyscy dookoła się nim posługują. Anglia jest oczywista, ale np. biuro podróży Almatur oferuje obozy języka angielskiego na Malcie gdzie językiem urzędowym jest właśnie angielski. Słoneczko, ciepełko. Jak dla mnie brzmi świetnie.

• 4 months later...
Posted

To prawda. jak się nauczyć języka to tylko na wyjeździe a do tego mieszkając np u anglików. To jest najlepszy sposób na naukę języka. Ja wiele słyszałam o biurze BUT, mają bardzo duży wybór obozów w tym językowych. ktoś z Was był z nimi na wakacjach?

• 3 weeks later...
Posted

Ja nie byłam, ale kuzynka z nimi jeździ, na Malcie była i w Londynie na obozach jezykowych. Bardzo sobie chwali, w końcu najlepiej uczyć się jezyka obcując z nim na co dzień

• 8 months later...
Lawendowa16
Posted

A może wiecie coś o obozach z biura ATAS? :) Wypatrzyłam fajną ofertę na Maltę, są jeszcze miejsca, i tak się zastanawiam, bo wygląda to super, a i dodatkowo język podszkolę, zresztą głównie po to tam chcę jechać. :)

Posted

Ja byłem w tamtym roku na obozie w Anglii, było rewelacyjnie, w tym roku też lecę, do Londynu. A o Malcie czytałem, że bardzo fajne miejsce, dużo imprez itd. Jakby było tak, jak w Anglii, to super - czas wolny, mocno podszkoliłem angielski, obóz naprawdę super.

• 4 months later...
Posted

Luki 97 - i jak było na Malcie? Pytam, bo rozważam wyjazd na taki obóz w wakacje 2014.

• yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• dannonka
    • wardrum
    • Gloria
  • Popular Now

• Najnowsze posty

• Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 3 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      yiliyane