Jump to content

Sylwester - gdzie, z kim, jak?09/10

Pietro_0

Recommended Posts

Posted

Jak spedzacie tegorocznego sylwestra , gdzie go spedzacie, z kim go spedzacie, jakich specyfików na nim bedziecie probowac, i przedewszystkim jak z transportem w te i we wte?

Ja obecie mam problem z transportem jeszcze probuje znalezc jakas mozliwosc ale ciezko.

Jak bylo w tamtym roku?

Posted

Ja w tym roku jakoś nie mam zbytniej ochoty świętować, także raczej nigdzie się nie wybieram. A w tamtym roku impreza była fantastyczna, tyle że nie ma zbytnio możliwości jej powtórzyć w takim samym składzie.

Posted

w tym roku jestem kierowca. jedziemy na koncert do innego miasta. raczej daleko. nie jedna impreza w ciagu roku jets lepsza od sylwestra wiec nic mi sie nie stanie jak nie wypije :P

Posted
Jak bylo w tamtym roku?
Było beznadziejnie zimno. Mnóstwo sprzeczek wśród prawie wszystkich par. Głośne płacze. Połowa wybyła na małe co nieco do domków -była jedna wielka kicha. ;]

W tym zapowiada się teoretycznie lepiej. Chociaż towarzystwo się rozsypało po kątach i naprawdę niewiele osób z dawnego grona będzie ze mną świętować. Tradycyjnie Sylwester nad morzem.

Jestem nastawiona dość sceptycznie. Chciałabym być miło zaskoczona..

Posted

Kolega kolegi ma dwa domy, ten jeden stoi pusty, tam prawdopodobnie będzie impreza. Byle rano obudzić się w ubraniu :lol:

Posted

w domu na pół "rodzinnie". niestety, bo mam ochote na większa impreze. no nic, może złapie się coś w "locie" :D

Posted

W domu, sam. Nie ma z kim, a jakiś wielki imprezowicz to ze mnie nie jest. Dla mnie Sylwester to normalny dzień, nie daję się zwariować :P Nie wiem czemu, ale zawsze nabijam sie z 15-16 latków jarających się sylwkiem już kilkanaście tyg przed nim ^^ Zresztą oni nie są jedyni, którzy ciągle o tym nawijają :)

Posted

1262096834_by_MsLonely_500.jpg

I tyle ode mnie. albo zrobię całonocny maraton z filmami. ;)

Posted

W tamtym roku, w kameralnym gronie [jakieś sześć osób?] ale miło (;

W tym roku w całkiem innym towarzystwie, tylko Mój będzie ten sam ;) Z teoretycznie najbliższymi znajomymi jedziemy prawdopodobnie na dość dużą domówkę do dziewczyny kumpla. Mam nadzieje, że będzie fajnie, chociaż bez Niej i to mnie boli.

Posted

Tylko ja i paczka fajek. To będzie najlepszy Sylwester od wielu lat. ;)

Posted

W tym roku w Sylwestra prawdopodobnie będę pracowała. Tak, całą noc.

W zeszłym roku byłam chora, więc przeleżałam całą noc w łóżku oglądając transmisję na żywo z Wrocławia. O północy wypiłam tylko z tatą szampana.

2 lata temu natomiast byłam w gronie 10 znajomych na Sylwestrze w Krakowie. Było fantastycznie. Zarówno zabawa była rewelacyjna jak i towarzystwo (znałam jedynie 3 osoby, resztę poznałam w czasie podróży). Transport był pociągiem.

Posted

W tamtym roku było domówka kumpla z dość liczną grupą osób. Było naprawdę świetnie. W tym roku miało być podobnie, ale razem z przyjaciółką zrezygnowałyśmy z hucznej imprezy i postanowiłyśmy spędzić Sylwestra w swoim towarzystwie. Będziemy miały czas na rzeczy, których nie robiłyśmy daawno dawno. A przed północą pewnie pospacerujemy po mieście i zobaczymy jak inni świętują.

Guest Anonymous
Posted

W tamtym roku spędziłam sylwestra w znacznie większym gronie, niż mam planuję w tym. Wtedy było około 50osób, teraz trzy: moja siostra, jej facet, no i mój. Na skajpie. No i rzecz jasna ja.

Tequila będzie nas zabawiać w tym roku.

Posted
Jak spedzacie tegorocznego sylwestra

impreza w gronie bliskich znajomych plus pare osób które dopiero bede miała okazje poznać

gdzie go spedzacie

za miastem, kawałek przed Wdzydzami. W duzym, nowo wybudowanym domu, który niestety jest jeszcze pusty w srodku (jedynie pare niezbednych sprzetów). W miare naszych możliwosci, postaramy sie, by było tam przytulnie ;P

jakich specyfików na nim bedziecie probowac

z racji ze pić nie moge własciwie, to głownie piwem będe sie raczyc w sylwestrowy wieczór ;P Plus lampka szampana o północy (tzn. lampek pewnie tam nie bedzie ;P)

i przedewszystkim jak z transportem w te i we wte?

Jedyny srodek transportu który wchodzi w gre to samochód. Pociagiem badz pks'em nie da rady tam dojechac. Jedziemy juz jutro, jezeli chodzi o mnie zabieram sie z kolega i dwiema kolezankami samochodem. Reszta pewnie rowniez dojedzie samochodem. Wracamy, żeby było oryginalnie - samochodem ;P

Posted

Miało być fajnie, pijacko i nocne chodzenie i kilka przygód, cóż zdrowie jak na razie nie dopisuje.

Mam nadzieje, że mimo wszystko, gdybym nie wyszedł, to będę nietrzeźwy.

Fajnie być nietrzeźwym.

W tamtym roku grałem całą noc w soldata i piłem sobie sok pomarańczowy, jakoś tak nawet fajnie było ;)

Posted

W tamtym roku była imprezka ze znajomymi, nie powiem bardzo fajnie było.

W tym roku całkiem inaczej się zapowiada, idę na jakąś dużą domówkę do kumpla kumpla, na której wydaje mi się, że będę znała tam pare osób tylko, ale będzie to sylwester który chciałam spędzić z moją przyjaciółką no i z Nim... ;) Mam nadzieję, że się uda. Transport? Nie mam pojęcia :shock: ale mam nadzieję, że coś się wymyśli, a wypić? Zapewno alko. :P

Posted

miałam iść na pijacką imprezę do koleżanki, ale zrezygnowałam i jadę do znajomych bez jakiegokolwiek picia, nie licząc coli i ton czekolady. <3 (; żeby się dobrze bawić nie potrzebuję się schlać, wolę taką bardziej "rodzinną, przyjacielską" atmosferę, wojny na poduszki, komedie, lampka szampana o północy niż zaczynać nowy rok z kacem. ;p

Posted

w zeszłym roku domówka u kumpla, chociaz wtedy mało osob tam znałam, to było dośc dobrze.

natomiast w tym roku u tego samego kumpla, ale towarzystwo bliższe mojemu sercu, dziewczyn, które tam beda prawie nie znam, ale za to chłopcy sa świetni, wiec mam nadzieje, że bedzie fantastycznie. (;

Posted

Domówka będzie u kolegi, świętujemy w 6 - 7 osób. Pić będziemy piwo, wódka, szampan i jak zgaduję kolega kupi "dla żartu" jakieś tanie wina. Do domu wrócę taxi chociaż nie wiem czy dam radę, jak nie to będę nocował u kolegi.

niepokolorowana
Posted

Z najbliższymi przyjaciółmi. W domu. Nie mam zamiaru się upić tylko dobrze bawić się bez zbyt dużych ilości alkoholu. Symboliczny toast na część Nowego Roku i tyle. Miało być zupelne inaczej,ale to już inna bajka....

Posted

W tym roku - we Wrocławiu. Z przyjaciółką, z którą jeszcze nigdy nie udało mi się sylwestrować, z przyjacielem-eksem, za którym tęsknię, i jeszcze kilkorgiem przyjaciół i znajomych. Chyba w akademiku u owego przyjaciela. Na pewno będzie mocno alkoholowo, i sporo jedzenia - ja zamierzam się dołożyć ciastem i czekoladowymi ciasteczkami :mrgreen: Liczę na to, że to będzie piękny wieczór i noc. Jadę do Wro dopiero w samego sylwka rano, a stamtąd po dwóch dniach wrócę jużprosto do Wawy. Transport - pociągowy ;]

Posted

W zeszłym roku domówka u kumpeli. Było suuuuuper, w przeciwieństwie do tegorocznego Sylwestra, którego, szczerze mówiąc, nie miałam czasu zaplanować. Dodatkowo, osoba, której nie znoszę też się z nami wybiera (niedawno dowiedziałam się, że ma u mnie nocować (huh? o.O)) więc będzie "ciekawie".

Więc zapewne utopię smutki w butelce wódki ;)

Posted

W tym roku mam zamiar spędzić noc z przyjaciółką na tym wszystkim, co uwielbiamy robić, będziemy gadać, gadac, gadać, narzekać, śmiać się, wygłupiać, śpiewać, będzie najlepiej i nikt mi tego nie zepsuje. <3

Posted

W tamtym roku było jakieś 15 osób, całkiem fajnie było, najpierw domówka, potem część odpadła, a druga część (w tym ja) poszła na rynek.

Ale ogólnie rok temu było dość ciężko bo noc wcześniej trochę przeimprezowaliśmy za bardzo ;d

W tym roku będzie mniej osób, ale bliższych mi. Przyjechała do mnie przyjaciółka, w czwartek dojadą kumple i jeszcze przyjaciele stąd będą. Coś około 10 osób powinno być. Najpierw domówka u mnie, potem rynek, a później wbijamy do klubu. Zapowiada się dobrze, ciekawa jestem jak to będzie (;

Acha, we Wrocławiu oczywiście.

Transport? Autobusy, coby się na rynek dostać ;d

Posted

W tym roku organizuję spęd z moim kochanym kuzynostwem. Spotykamy się na wsi i szalejemy, a co najważniejsze - bez dorosłych (może nie do końca, bo mamy duży przedział wiekowy, do dwudziestu paru lat). ;P Na pewno trochę poszalejemy, wystrzelimy petardy, ogólnie szykuje się świetna zabawa, jako że jesteśmy z sobą bardzo zżyci. Transport - na szczęście samochód. ;)

A w tamtym roku, jak pokazała September, spędzałam sylwestra po japońsku. ;)

• yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• Gloria
  • Popular Now

• Najnowsze posty

• Adam3344
      Tak miały zdrady miejsce... Ona jest w trakcie rozowdu i zdradzała męża.. przez pół roku było ok a pozniej zmienila haslo w telefonie i widzialem jak z kims pisze i wysylaja sobie zdjecia i przylapalem ją jak robila sobie dobrze do jego zdjęć.. A pozniej oznajmila mi, ze wyjezdza sama na targi do Krakowa na weekend i zaraz sie z nią rozstalem... i Wiem, ze od tamtej pory nie była na targach bo juz nie musiala sie kryć... Bedac wtedy na feriach wykupilem jej masaz gdzie masazysta nie masowal jej tylko pleców a wszystkie inne czesci ciala az skonczylo sie seksem, ale nie robilem tam wojny bo były jej dzieci... Nie mówiłem jej tego tam gdyż nie chcialem kłótni przy dzieciach bo chcialem aby miały udane ferie.. po powrocie byla wulgarna w moim kierunku i to bylo wszystko widać... i odszedłem.. Stwierdzila, ze ja zostawilem i skrzywdziłem.. uważam, ze chciala zagrac na moich emocjach gdyz nie potrafi sie przyznać do bledu.
    • Kerosine
      Dla niektórych [co by nie szukać daleko, m. in. mojej matki, ale także ogólnie wielu osób, które z różnych powodów nie pozostają z nikim w relacjach romantycznych] właśnie jest to święto przyjaźni i miłości innej niż ta zmysłowa  Postąpiłeś bardzo dobrze, ale być może sposób, w jaki zakomunikowałeś swoje uczucia pozostawił co nieco do życzenia bądź zwyczajnie na skutek różnych przypadkowych i pozostających poza możliwością Twojego wpływu okoliczności poruszył nie tę strunę, którą powinien. Być może też po prostu nie wiesz wszystkiego. Swoją drogą myślę, że przydałby nam się trochę większy background na temat Twojego związku zamiast dość oszczędnego mimo wszystko opisu paru sytuacji.
    • nunca
      @Gloria jak się odsunęła wystarczająco to zaproponowałem jej naprawę relacji bo mi za bardzo zależało żeby jej nie stracić i żeby było tak jak wcześniej
    • Kerosine
      Po prostu "mała-wielka" zemsta z jej strony  Alternatywnie / dodatkowo może ona zwyczajnie Twoich ubrań już nie posiadać [bo np. zdążyła je wyrzucić]. Nawiasem mówiąc, czy jesteś absolutnie pewien, że zdrada / zdrady z jej strony miały miejsce? Moim zdaniem powinieneś, w tej kwestii nie powinno być nigdy żadnych niedopowiedzeń.
    • Martusiaaaaaa92
      Klaus S. to jakiś nowy Emmanuel Goldstein? Soros się już znudził?
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 3 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      yiliyane