Jump to content

wlamanie sie komus na konto na nk- karalne?

jupi555

Recommended Posts

Posted

czesc

mam pytanie czy jak ktos mi sie wlamal na konto na nk( bo znal haslo) i pousuwal mi zdj i znajomych czy cos z tego powodu moze miec???????

Ray of Sunshine.
Posted

Będzie miał tyle, co go w łeb walniesz.

Posted

a numeru ip modertor

nk nie wychwyci??

Ray of Sunshine.
Posted
a numeru ip modertor

nk nie wychwyci??

a chociażby nawet to nic z tym nie zrobi, bo to ty udostępniłeś/aś hasło, więc to twój problem.

Posted

mlody_l, nie wolno tzn? moglbys bardzij sprecyzowac swoja wypowiedz

Posted

Ciesz się, że tylko pousuwał. Nie problem wgrać wszystkiego na nowo ;) Kara się znaczniejsze wykroczenia. Za to dostałby ten ktoś ewentualnie pouczenie.

Incisive Lady
Posted

wydaje mi sie ze jedynie uadny zart .

Posted

Nic nie mogą zrobić, nawet jakby mogli to by się im nie chciało.! :D

Posted

Gdyby ktoś włamał się na serwer naszej klasy to jest karalne, ale konto pfff.. no proszę.. Przecież ty za to nie płacisz ani nic, to taka niby twoja "własność". Na przyszłość radzę nie trzymać jakiś prywatnych wiadomości w skrzynce na nk bo widzisz, ktoś potem może mieć niezły ubaw.

Jedynym sposobem w jaki mógł się włamać, to np. zgadł podpowiedź do hasła na twojej skrzynce(radzę zmienić), lub widział gdzieś tam jak wpisujesz. Chyba, że w szkole się nie wylogowałaś/eś.

Posted
Będzie miał tyle, co go w łeb walniesz.

I niestety tylko tyle.

Posted

Jakby np. obrażał Cie wklejając jakieś zdjęcia i napisy na twoje konto lub pisząc coś do twoich znajomych to tak, normalnie by miał proces, ale za to że pousuwał zdjęcia to raczej chyba nie.

Posted

Nic jemu nie zrobią,dosłownie nic. Bo to ty masz uprawnienia do hasła,jesli je komuś dajesz,to jedynie na własną głupia odpowiedzialność,którą sam sobie zawiesiłeś dając hasło temu znajomemu,który to wykorzystał.

Teraz możesz go tylko pacnąć w łeb.

Posted
mlody_l, nie wolno tzn? moglbys bardzij sprecyzowac swoja wypowiedz

Tak napisałem żeby było trochę do śmiechu ale chyba mi się nie udało ;)

Posted

Nie sadze aby z takiego powodu zrobilo sie jakiekolwiek halo , jupi555, osoba znala haslo to pierwsze , drugie nie obrazila cie w zaden sposob jedynie zrobila glupitki zarcik i wyczyscila ci konto , co za problem wgrac wszystko od nowa , zmienic haslo i nie dawac go juz nikomu!

Posted

Dałaś hasło więc Twoja wina. Administracja nic nie zrobi bo to Twój błąd, a nie włamanie się na konto.

Posted

jasne, że tak. Zgłaszasz sprawę na policję, administracja nk udostępnia im wszystkie nr ip które się logowały na Twoje konto. Gdy otrzymają od nich inf. to po kilku sek. mają wszystkie jego dane. Jak chcesz możesz ciągnąć dalej sprawę, ale zapewne to trochę potrwa. Jeśli znasz sprawcę lepiej porozmawiać z nim osobiście. :)

Posted
jasne, że tak. Zgłaszasz sprawę na policję, administracja nk udostępnia im wszystkie nr ip które się logowały na Twoje konto. Gdy otrzymają od nich inf. to po kilku sek. mają wszystkie jego dane. Jak chcesz możesz ciągnąć dalej sprawę, ale zapewne to trochę potrwa. Jeśli znasz sprawcę lepiej porozmawiać z nim osobiście. :)

Tak. Samotne matki latami nie potrafią wydusić alimentów, a ktoś w durne żarty będzie się bawił. :lol:

Masz nauczkę kolego ;)

Posted
czesc

mam pytanie czy jak ktos mi sie wlamal na konto na nk( bo znal haslo) i pousuwal mi zdj i znajomych czy cos z tego powodu moze miec???????

może mieć niezły ubaw.

włamanie to to nie jest, skoro ten ktoś miał hasło.

Posted

Nic nikomu nie grozi za to-widocznie mało efektywnie pilnowałaś hasła (czasem, gdy hasło jest oczywiste, to łatwo można podpatrzeć)

Radzę zmienić hasło na jakieś konkretne-i zwracać uwagę czy ktos patrzy, gdy się logujesz (możesz nawet poprosić koleżankę, żeby na 3 sekundy popatrzyła gdzieś indziej-jak będzie fair to się nie obrazi..)

Posted

Komu by się niby miało chcieć wyciągać konsekwencje z powodu konta na jakiejś głupiej naszej-klasie?????

• yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• There are no registered users currently online
  • Popular Now

• Najnowsze posty

• Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 3 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      yiliyane