Jump to content

Benedykt XVI napadnięty

Mcsente

Recommended Posts

Posted

Co tu dużo pisać. Wszystko można przeczytać pod tym linkiem. Wg mnie robienie szumu z 'byle czego' jest chore. Oczywiście, ważna postać dla religii została zaatakowana - ale czy muszą o tym trąbić wszystkie gazety, telewizje itp. i to przez kilka dni?!

Najlepsze jest to, że kobieta która to zrobiła ma już przesrane do końca życia. Została nazwaną 'niepoczytalną' (tak wydaje się Watykanowi - a to rzecz święta), zostały ujawnione jej zdjęcia a tłum domaga się zlinczowania heretyczki. Fakt faktem, że to co zrobiła jest chore - lecz dzieją się rzeczy o wiele gorsze. Ludzi gwałcą, mordują - za to dostają kilka lat, a kobita zaatakowała kapłana i może mieć dożywocie. Najbardziej śmieszą mnie te podobieństwa do sytuacji z JPII, Benedykt już wybaczył tej kobiecie - nawinął coś o egoizmie szatana, który opętał ów niewiastę a następnie pobłogosławił lud. Jak dla mnie taka katolicka zagrywka, kościół pokazuje jaki to jest dobry i szlachetny, szkoda tylko że tuszuje pedofilie księży itp. Takie sprawy jak te są nagłaśniane przez kilka miesięcy, a o zabawach duchownych z ministrantami słyszy się gdy sprawa jest przedawniona o kilkadziesiąt lat.

Posted

jak dla mnie to sytuacja ta nie powinna być aż tak rozgłoszona. a kobieta była pod wpływem emocji, a nie, że od razu opętana .;/

Posted

Kobieta jest niezrównoważona psychicznie z tego, co się zorientowałam. Przed rokiem również chciała przytulić papieża, jednak ochrona w porę ją powstrzymała.

Jak dla mnie - robienie z igieł widły. Oczywiście, że takie sytuacje nie powinny miejsca, jednak medialne ataki na tę kobietę są - według mnie - przesadzone.

Posted
ale czy muszą o tym trąbić wszystkie gazety, telewizje itp. i to przez kilka dni?!
Święta są, innych tematów po prostu nie ma. Nic się nie dzieje, a o czymś mówić trzeba. Lepsza ochrona papieża powinna być, tyle w tej sprawie.
Posted

Wielu ludzi zrobiło sobie z papieża Boga, więc jest ponad prawem. Kobieta powinna dostać wyrok. Nie wiem jaki i mnie to nie obchodzi, nie popieram jej zachowania, bardziej irytuje mnie ogłaszanie tej wiadomości, niemal wszędzie, podczas gdy mnie bardziej interesują wyniki meczów.

W tym kraju, który jest bardzo politycznie związany z religią katolicką chyba zawsze tak będzie i głębsze zastanawianie się nad tym jest chyba bezsensowne i nic już nie zmieni.

Światłocień
Posted

Sorry, nie wypowiem się na ten temat bo w tematach dotyczących Kościoła wyłącza mi się obiektywizm, a odpala chamstwo i ironia. Nie chcę nikogo urazić.

W każdym razie trochę mnie to śmieszy...

Posted
Sorry, nie wypowiem się na ten temat
a jednak to zrobiles. coz za konsekwencja

ale czy muszą o tym trąbić wszystkie gazety, telewizje itp. i to przez kilka dni?!
tak samo media ekscytowaly sie napascia na Berlusconiego, a fakt ze znow sie to stalo we Wloszech sprawia ze nakreca sie to jeszcze bardziej. poza tym jest sezon swiateczny, wiec media maja do wyboru mowic o sniegu/jego braku lub o takiej "sensacji".
Kobieta jest niezrównoważona psychicznie z tego' date=' co się zorientowałam. Przed rokiem również chciała przytulić papieża, jednak ochrona w porę ją powstrzymała. [/quote']ktory dzieciak nie chcialby dotknac gwiazdy rocka? badz co badz jej sie udalo
Posted

to była piękna poprawa humoru w ten przygnębiający dzień.

Ostatnio chorzy psychiczni stają sie modni

Światłocień
Posted
Sorry, nie wypowiem się na ten temat
a jednak to zrobiles. coz za konsekwencja

Masz mnie. :cry:

Znasz jednak na pewno to uczucie sardonicznego gniewu, gdy coś Twoim zdaniem wyjątkowo niesłusznie się panoszy, a każda krzywda owego podmiotu odbija się niemal paniką na społeczeństwie. Wtedy po prostu musisz chociaż odrobinę zakpić, dać upust swojemu niezadowoleniu...

Ostatnio chorzy psychiczni stają sie modni

Posted

Jak dla mnie przesada, nakręcana przez media.

Posted

Nie mają żadnych lepszych wiadomości w święta. Teraz tylko słychać jaka to ochrona papieża zła i niedobra. Powinni zwracać uwagę, zwłaszcza, że ta kobieta już 2 raz próbowała przytulić papieża.

Posted

Po pierwsze nie zdarzyło sie to pierwszy raz. Po drugie to refleks ochroniazy papieża zasługuje na nagane naprawde. Ta kobieta równie dobrze mogłaby strzelić do Benedykta XVI i oni by nie zareagowali. Po za tym wpuszczono ją zaraz przy barierce a wiadomo było ze jest niebezpieczna. A po trzecie to najbardziej żal tego biskupa staruszka który ma złamane biodro. W jego wieku to nie wiadomo czy bedzie chodził wg.

Posted
Wg mnie robienie szumu z 'byle czego' jest chore. Oczywiście, ważna postać dla religii została zaatakowana - ale czy muszą o tym trąbić wszystkie gazety, telewizje itp. i to przez kilka dni?!

Zgadzam się chore. I zgadzam się też ważna postać religijna. Ale w życiu już dla coraz mniej osób ważna! (w tym dla mnie)

Posted
Ta kobieta równie dobrze mogłaby strzelić do Benedykta XVI i oni by nie zareagowali.

Nie mogła. Ludzie wchodzący do bazyliki przechodzą przez specjalne bramki do wykrywania.

Posted

Z igły widły robią jak zwykle.

Niech chodzi obstawiony ochroną i tyle.

A swoją drogą,fajnie to wyglądało,jak papież nagle zapadł się pod ziemie.

A kuku! jest ...nie ma ^^

• 5 months later...
Posted

Dodatkowa ochrona i tyle.

A co do Berlusconiego - temu złodziejowi i erotomanowi to akurat się w papę należało.

• yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• There are no registered users currently online
  • Popular Now

• Najnowsze posty

• Adam3344
      Tak miały zdrady miejsce... Ona jest w trakcie rozowdu i zdradzała męża.. przez pół roku było ok a pozniej zmienila haslo w telefonie i widzialem jak z kims pisze i wysylaja sobie zdjecia i przylapalem ją jak robila sobie dobrze do jego zdjęć.. A pozniej oznajmila mi, ze wyjezdza sama na targi do Krakowa na weekend i zaraz sie z nią rozstalem... i Wiem, ze od tamtej pory nie była na targach bo juz nie musiala sie kryć... Bedac wtedy na feriach wykupilem jej masaz gdzie masazysta nie masowal jej tylko pleców a wszystkie inne czesci ciala az skonczylo sie seksem, ale nie robilem tam wojny bo były jej dzieci... Nie mówiłem jej tego tam gdyż nie chcialem kłótni przy dzieciach bo chcialem aby miały udane ferie.. po powrocie byla wulgarna w moim kierunku i to bylo wszystko widać... i odszedłem.. Stwierdzila, ze ja zostawilem i skrzywdziłem.. uważam, ze chciala zagrac na moich emocjach gdyz nie potrafi sie przyznać do bledu.
    • Kerosine
      Dla niektórych [co by nie szukać daleko, m. in. mojej matki, ale także ogólnie wielu osób, które z różnych powodów nie pozostają z nikim w relacjach romantycznych] właśnie jest to święto przyjaźni i miłości innej niż ta zmysłowa  Postąpiłeś bardzo dobrze, ale być może sposób, w jaki zakomunikowałeś swoje uczucia pozostawił co nieco do życzenia bądź zwyczajnie na skutek różnych przypadkowych i pozostających poza możliwością Twojego wpływu okoliczności poruszył nie tę strunę, którą powinien. Być może też po prostu nie wiesz wszystkiego. Swoją drogą myślę, że przydałby nam się trochę większy background na temat Twojego związku zamiast dość oszczędnego mimo wszystko opisu paru sytuacji.
    • nunca
      @Gloria jak się odsunęła wystarczająco to zaproponowałem jej naprawę relacji bo mi za bardzo zależało żeby jej nie stracić i żeby było tak jak wcześniej
    • Kerosine
      Po prostu "mała-wielka" zemsta z jej strony  Alternatywnie / dodatkowo może ona zwyczajnie Twoich ubrań już nie posiadać [bo np. zdążyła je wyrzucić]. Nawiasem mówiąc, czy jesteś absolutnie pewien, że zdrada / zdrady z jej strony miały miejsce? Moim zdaniem powinieneś, w tej kwestii nie powinno być nigdy żadnych niedopowiedzeń.
    • Martusiaaaaaa92
      Klaus S. to jakiś nowy Emmanuel Goldstein? Soros się już znudził?
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 3 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      yiliyane