Jump to content

Giertych wywołał "skandal"

hamburg

Recommended Posts

Posted

http://wiadomosci.onet.pl/1496171,12,item.html

Ludzie trzymajcie, bo jak się patrzy na te komentarze tych pajaców z UE to człowiek gotów jest rozwalić wszystko wokół . Giertych sprzeciwia się rzeczom, którym wg. mnie powinni się przeciwstawiać wszyscy z odrobiną oleju w głowie, a tu co?

Posted

Czasem można rzec, dobrze ze sa tacy ludzie jak Giertych. Nie zgadzam sie z jego wieloma poglądami, ale ma równiez wiele racji. Próbuje gosc hamowac to zachłyśnięcie się wszystkim co zachodnie. Kapitalizm, wolny rynek - tak. Pedalstwo, aborcja, półgodzinne reklamy w TV, bezstresowe wychowanie - NIE. Nie wszystko co europejskie musi byc od razu dobre!

Posted

czyli Polska w latach Gierka.

Posted

Ta, tylko mógł sobie darować wypowiadanie isę w ten sposób jakby był pełnomocnikiem całego polskiego rządu.

Posted
tylko mógł sobie darować wypowiadanie isę w ten sposób jakby był pełnomocnikiem całego polskiego rządu.

to było spotkanie ministrow edukacji :roll: A co do ministerstwa edukacji ma np. Ziobro czy Lepper ze w swoich wypowiedziach musi z nimi sie konsultowac :?: :roll:

Posted

Skoro jest ministrem edukacji to niech wypowiada się na tematy związane ze swoim resortem.

Posted
Kapitalizm, wolny rynek - tak. Pedalstwo, aborcja, półgodzinne reklamy w TV, bezstresowe wychowanie - NIE. Nie wszystko co europejskie musi byc od razu dobre!

Co do Aborcji, to nie była ona nielegalna za PRL, który z zachodu do nas bynajmniej nie przyszedł.

Homoseksualizm tez z nikąd do nas nie przyszedł, zawsze był tylko się o tym nie mówiło, ot takie tabu.

Posted
Skoro jest ministrem edukacji to niech wypowiada się na tematy związane ze swoim resortem.

i mowil o tym co trzeba dzieci w szkolch uczyc :roll: :?: Czyli nie podlega resortowi edukacji :lol: :?:

Posted

Czytając twoje wypowiedzi musze zastanawiać się o co ci chodzilo, piszesz bez składu. "co trzeba dzieci w szkole uczyć". Nie rozumiem.

Posted

giertych dla mnie jest beznadziejny poprostu masakra az brak słow

Posted
giertych dla mnie jest beznadziejny poprostu masakra az brak słow

rozwiń temat

[ Dodano: Wto Mar 13, 2007 20:17 ]

Czytając twoje wypowiedzi musze zastanawiać się o co ci chodzilo, piszesz bez składu. "co trzeba dzieci w szkole uczyć". Nie rozumiem.

Chodzi mi o to ze zaden inny polityk nie zwiazany z Ministerstwem Edukacji nie powinine sie tam wpierdzielać :)

Posted

Giertych ten człowiek nie powinien byc ministrem edukacji narodowej :!: Wymysla takie zeczy że az głowa boli, mundurki trójki szkolne co jeszcze?Koles wogule nie ma litości nad polską młodzieża . Jak sie juz kogos wybiera na ministra edukacji czy innego to niech ten wybierany człowiek miał kiedy kolwiek doczynienia z tym stanowiskiem bo giertych wepchał sie tam gdzie go najmniej brakowało :!: :twisted:

Posted

Ja nie jestem za propagowaniem homoseksualizmu.. Ale jestem za tolerancją.. A Giertych nie wie jak to się robi.. Kary dla nauczycieli, którzy wpuszczają do szkół homoseksualistów. Przecież to jest żałosne. To co, mają odesłać kogoś z kwitkiem "jak przeżucisz się na hetero to Cię przyjmiemy" spoko... :/ Gratuluje.. A co do aborcji, niech zostawią prawo aborcyjne w takim stanie jakim jest.. :]

Posted
Giertych ten człowiek nie powinien byc ministrem edukacji narodowej Wymysla takie zeczy że az głowa boli, mundurki trójki szkolne co jeszcze?Koles wogule nie ma litości nad polską młodzieża . Jak sie juz kogos wybiera na ministra edukacji czy innego to niech ten wybierany człowiek miał kiedy kolwiek doczynienia z tym stanowiskiem bo giertych wepchał sie tam gdzie go najmniej brakowało

:lol:

Chlopaku on ma stuidia on by mogl uczyc w szkole wiec stwierdzenieo tym ze najmiej go brakuje jest bez podstawne.

Ja nie jestem za propagowaniem homoseksualizmu.. Ale jestem za tolerancją.. A Giertych nie wie jak to się robi.. Kary dla nauczycieli, którzy wpuszczają do szkół homoseksualistów. Przecież to jest żałosne. To co, mają odesłać kogoś z kwitkiem "jak przeżucisz się na hetero to Cię przyjmiemy" spoko... Gratuluje.. A co do aborcji, niech zostawią prawo aborcyjne w takim stanie jakim jest..

dla mnie to nie jest załosne, czym skorupka za młodu nasiąknie 8) Wyobrazasz sobie sytuacje ze w Polsce bedzie 30 ml homosexualistow a emeryturach a na ich emerytury pracuje tylko 1 mln osob :lol: Homusie na czele z biedroniem nie dozyjad pewnie do tego wieku bo ich hiv zje. A co mi sie nie podba np akcja " Co sie gapisz pedale" czy to ze musze w czasie parady rownosci wysłuchiwac jak to "nazisci" chca ich pobic. I jaka to w karaju jest nie tolrancja.

Tylko jest jedna nadzieja na uratowanie nas przed nimi a to nazywa sie "adis"

p.s - nie jestem fanem Giertycha. Ja poprostu jestem tolerancyjny, toleruje nietolerancje i normalnosc.

Posted

dla mnie to nie jest załosne, czym skorupka za młodu nasiąknie 8) Wyobrazasz sobie sytuacje ze w Polsce bedzie 30 ml homosexualistow a emeryturach a na ich emerytury pracuje tylko 1 mln osob

Brzmi jakbys mial obawe, że spotkanie z homoseksualistą wpłynełoby na twoja orientacje, czyżbyś nie czuł się jej pewien :>:>??

Posted

Giertych to taka....specyficzna osoba.Robi wszystko byleby nie było związane ze szkołą i naszą [przynajmniej niektórych;]edukacją.A jak juz cos zacznie robić to tak aby to dla niego wyszło jak najlepiej.Nigdy z myśla o uczniach.

Było tak głosno o mundurkach i co?!!nie bedzie ich chyba,ze dyrekcja będzie chciała...ale to juz inna bajka :]

Giertych juz dawno powinien wyleciec z rzadu.I tyle! :!:

Posted

Czasami mam wrażenie że facet za bardzo przejął się swoją rolą, ma milion pomysłów na minutę, które sprawiają same problemy. :P

Posted

Giertych to karierowicz. Minister, który nic w polskiej szkole nie zmieni. Cieszą mnie jego ostatnie wypowiedzi, ale na zawsze pozostanie politycznym zerem.

• 2 months later...
Posted

Dla mnie on jest niezbyt dobrą osobą na to miejsce, nie ma doświadczenia w tych kwestiach. Ostatnio niby rzucił pomysłem podziału na klasy męskie i żeńskie, co dla mnie jest chore, bo dzieli się ludzi ze względu na zainteresowania i np. na moim profilu oddzielono by 10 chłopaków i robiono nam nową klasę?- Chore. Pan minister czasem naprawdę nie myśli. Pomysł z likwidacją lektur zagranicznych też nie jest zbyt dobry. Owszem część ksiażek może i jest przestarzała i warto wprowadzić Herberta czy Kapuścińskiego, lae rezygnacja z kanonu lektur zachodniej Europy i nie tylko, to jest jak alienowanie się z Europy, bo trzeba znać klasykę, a nie bazować tylko na tym co swoje, polskie. Giertych działa na emocjach bo pragnie zbić kapitał wyborczy, czy mu się uda? Nie lubię życzyć ludziom źle, ale lepiej dla Polski będzie jak pan Giertych zajmie się swoją karierą prawnika.

Posted

Nie chcem ale muszem czyli obrona Giertycha ;p

Giertych nie zamierza wprowadzac jednoplciowych klas. To byl pomysl jednej z gazet, po samobojstwie 13-letniej Ani. Niby na dniach ma sie odbyc konferencja naukowa czy cos w tym stylu w tej sprawie, ale niebedzie to mialo przelozenia na jakies rozporzadzenie w tej sprawie.

Devilek wytlumacz mi jak taki podzial jest podzialem wg zainteresowan, bo nie rozumiem? Zreszta juz dawno udowodniono, ze zwlaszcza dziewczeta maja lepsze wyniki w takich szkolach, i znacznie czesciej realizija sie w dalszej nauce na kierunkach technicznych.

Co do lektur, to nie wszystkie słowo w prasie ciałem sie stało.

Po 1 Nie ma absolutnie Ż A D N E G O rozporzadzenia w tej sprawie, tylko i wylacznie projekt takowego, który zostal wyslany do szkół i zwiazków w celu zaopiniowania i debaty.

Ciekawostka wiecie, że Dostojewskiego z kanonu lektur obowiazkowych usunieto w ... 1999 roku ? Co wiecej Giertych wcale nie pragnie go znikąd usuwać on chce go do tego kanonu PRZYWRÓCIĆ !!!

Owszem pewnie cos z kanonu wyleci zeby giertych mial tam miesjce dla sowjego papieza i jeszcze kiegos tworcy o ktorym nigdy nie slyszalem, no i dla Sienkiewicza (jakby go malo w szkole bylo?).

Swoja droga moim skromnym marzeniem bylo by wprowadzenie Nietzschego do kanonu, aczkolwiek za tego ministra jest to raczej nieprawdopodobne.

Co do jego kariery prawniczej, to podobnie jak z kaczynskimi, czy Ziobrem widac nie sprawdzali sie w zawodzie, zreszta pewnie nie udalo im sie aplikacji zrobic (same studia, a nawet doktorat(prezydent) czy profesura(premier) nie daja prawa do pracy w zawodzie);p

Giertych to karierowicz. Minister, który nic w polskiej szkole nie zmieni.

Czego jak czego, ale nie mozna powiedziec o Giertychu, że jest karierowiczem, on jest ideowcem (choc mnie jego idea nie pociaga), a czy coś zmieni to sie okaze :)

Guest Anonymous
Posted
Giertych wywołał "skandal"

hehehe nic nowego :lol2:

Posted
Devilek wytlumacz mi jak taki podzial jest podzialem wg zainteresowan, bo nie rozumiem?
np. profil humanistyczny, mat-fiz czy medyczny to są zainteresowania, że tak to ująłem.
tylko i wylacznie projekt
- no i jest projekt wydany czy też zaproponowany przez p ministra

ie ma absolutnie Ż A D N E G O rozporzadzenia w tej sprawie,
- do tego zgoda Sejmu jest potrzebna, a do tego daleko, a ja mówię o jego pomysłach, czyli w tym przypadku projekcie. Poza tym nie potrafię zrozumieć części jego posunięć.
  • 4 weeks later...
Posted

a kiedy on nie wywolal skandalu ? :/

Posted
profil humanistyczny, mat-fiz czy medyczny to są zainteresowania, że tak to ująłem.

No, ale przeciez to mamy, wiec gdzie tu jakas nowa propozycja ?

ie ma absolutnie Ż A D N E G O rozporzadzenia w tej sprawie,
- do tego zgoda Sejmu jest potrzebna, a do tego daleko, a ja mówię o jego pomysłach, czyli w tym przypadku projekcie. Poza tym nie potrafię zrozumieć części jego posunięć.

Bzdura jeśli idzie o rozporzadzenie wystarczy podpis ministra, a zrozumiec nie potrafisz, bo myslisz inaczej, zyjesz w troche innym swiecie wartosci, i byles zapewne inaczej wychowany.

Posted

no tak giertych już nie pierwszy raz wywołuje skandal. wg mnie nie nadaje się na to stanowisko, choć może i ma potrzebne kwalifikacje, ale czy te jego 1000 pomysłów na minute jest az takie dobre? czy to, że chce powprowadzać zmiany w szkołach, by były podobne do tych za jego czasów, możemy uważać za korzystne? ale najbardziej doprowadził mnie do szału pomysł z mundurkami, jestem w liceum i od przyszłego roku szkolnego będę mieć mundurek. to chyba już przesada? w liceum ma się już że tak to powiem własne "ja", a nakładanie mundurków na osoby prawie pełnoletnie lub pełnoletnie to troche chore :? :/

• yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• There are no registered users currently online
  • Popular Now

• Najnowsze posty

• Love20
      Witam Serdecznie, Otóż można powiedzieć, że obudziłam się co do nauki do matury. Wcześniej miałam problemy szkolne które były spowodowane moją psychiką. Do dziś nie jest łatwo. Szukam swojej ścieżki zawodowej w której będę się spełniać. Aktualnie uczęszczam do zaocznego liceum ogólnokształcącego gdzie nauki jest niewiele. Przez co mam ogromne problemy z przygotowaniem się do matury. Miałam plan zdawać maturę w maju 2023 ale się boję że nie zadam bo moja wiedza jest niska.  Nie wiem co robić w tej sytuacji...
    • Nieprzenikniona
      A ja stanowczo polecam na pierwszy raz z sanah Szampan oraz etc (na disco) Duszki (uwielbiam):  
    • Pizzaro
      To był piękny tydzień pełen rodzinnych imprez, grillowania, niespodziewanych kajaków. A potem powrót do Wrocławia, odwiedziny wujka, cioci i kuzyna. Piątek wieczór kapitalny mecz żużlowy, a potem sobota pełna wrażeń, podróży rowerowych po Wro, czas pożegnań. Szkoda, że tak szybko mijają dobre chwile. 
    • Pizzaro
      Powiem tak - w takiej sytuacji na pewno wiele siedzi w Twojej głowie i jest następstwem pierwszych niepowodzeń. Jest duża szansa, że przy zmianie formy antykoncepcji z prezerwatyw na np. tabletki czy plastry coś może Ci się odblokować w głowie, jakiś podświadomy strach, niepewność itp. i te niekomfortowe sytuacje przeminą. Naprawdę u wielu osób tak było. Prozaiczne. I co ważne - nie możecie podchodzić do tego w ten sposób, że "za bardzo chcecie".  A może spróbujecie zrobić sobie całonocny maraton? Zobaczycie po jakim czasie będziecie w stanie dojść. 
    • Pizzaro
      Nigdzie nie napisałem, że mama może robić, co się jej tylko podoba, bo nie może. Jednak póki nie postępuje tak, że z prawnego punktu widzenia można by się do niej przyczepić to nikt jej niczego nie zarzuci. Co innego jak dziecko słyszy jednoznaczne odgłosy zza ściany czy jest narażane na widok roznegliżowanych kochasiów mamy. 
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 4 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      Kerosine