Jump to content

Sylwester z chłopakiem

dusia124

Recommended Posts

Posted

Witam...w jaki sposób spędzacie Sylwester ? Gdzieś na dużej bądź mniejszej imprezie ze znajomymi, sam na sam z chłopakiem czy może jednak samemu w domu ?

Ja spędzam tegorecznego Sylwka z chłopakiem u niego w domu. Tak się zastanawiam co można zrobić, aby nie był to zwykły Sylwester i żeby nie wyglądał jak inny, normalny dzień kiedy spędzam go wraz z chłopakiem. Macie może jakieś pomysły ? A może Wy także planujecie w jakiś szczególny sposób spędzić Sylwestra z drugą połówką lub już kiedyś spędzieliście go w taki sposób ?

Posted

Osobiście jestem zdania, że w Sylwestra powinno się porządnie wybawić, dlatego wybieramy z chłopakiem imprezę w gronie znajomych. Romantyczną noc możemy spędzić podczas naszej kolejnej rocznicy, walentynek, czy urodzin któregoś z nas [jeżeli już koniecznie potrzeba do tego okazji..]. Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie, jak może wyglądać Sylwester we dwoje. Dla mnie z założenia wiąże się on ze spędzaniem czasu w większym gronie, dobrą zabawą i tańcem do białego rana.

Macie może jakieś pomysły ?
Żeby dodać trochę magii do Waszego spotkania może wyjedźcie gdzieś? Zawsze to coś innego, niż siedzenie w domu, w którym spędzacie większość czasu. Możecie pojechać do większego miasta, wynająć hotel, wypić wspólnie szampana, życzyć sobie szczęśliwego nowego roku, a o północy wyjść na rynek i podziwiać fajerwerki.
Posted

pozno juz troche,ale brak pomyslow;] zapewne wyjdzie cos w ostatniej chiwli jak zawsze..

a co do Twojego sylwka to tez jestem zdania ze moglibyscie wyjsc gdzies jesli mieszkacie w miescie to zapewne sa jakies imprezy w plenerze;d a wychodzic z mieszkanka nie musicie na dlugo,wystarczy krotki spacerek.. a pozniej wspolnie cos zrobcie.. cos hmmm.. szalonego;D

Posted

Ja niestety najprawdobodobniej spędzę sylwka 600 km od mojego miasta gdzie nikogo nie znam oprócz rodziny (;

Więc zapowiada sie sylwester z dwójka ;|

Hmm a jeżeli się uda i wrócę do Mnie to napewno wybiorę się z kolegami pod urząd i wybawie sie za cały rok ;] a kolo 2 w nocy już mnie zabierze :D

Posted

Ja mile wspominam Sylwestra sprzed dwóch lat. Całą noc przejeździliśmy samochodem :D Zabraliśmy ulubioną muzykę i śmigaliśmy po mieście. Gdy wybijała północ wjeżdżaliśmy akurat na jeden z wyższych punktów miasta, ludzie gwizdali i oblewali samochód szampanem a G. trąbił i obsypywał ich śniegiem (RWD rulez ; ) Klimat był niezły.

Teraz już drugiego Sylwka spędzimy w domu, ale nie narzekam. Jak zwykle przegadamy całą noc i powspominamy 'dawne czasy' :)

dusia124, ja na Twoim miejscu stawiała bym na spontan. Najważniejsze, że będziesz z ukochanym. Nie warto silić się na wymyślanie i planowanie. A jakby co, zawsze możecie się naćpać i urządzić całonocnego tripa po mieście :P (dżołk)

Posted

Jeśli planujesz spędzić Sylwestra wyłącznie z chłopakiem proponuję wyjazd. Mimo, iż zostało niewiele czasu proponuję podzwonić i popytać, może akurat zwolniło się czyjeś miejsce. Pozostając w domu czujesz się jak w każdą inną noc, Sylwester zaś ma być nocą wyjątkową. W tamtym roku mój Luby organizował wyjazd do Polanicy, w tym roku ja zorganizowałam wyjazd do Kudowy. Obydwa Sylwestry tylko we dwoje. W tamtym roku nie narzekałam, bo przez kilka dni zapewniliśmy sobie mnóstwo atrakcji. Sam fakt, że jesteś w innym mieście i zobaczysz coś nowego jest rozrywką. Nie trzeba skakać, hulać, pić do rana i obracać się w kręgu mnóstwa znajomych, aby noc Sylwestrowa była udana.

Posted
Pozostając w domu czujesz się jak w każdą inną noc, Sylwester zaś ma być nocą wyjątkową.

zależy jak się zorganizujecie. Zresztą Ty Kokieterio jak i Jeffany macie swoich facetów na codzień. Nie wiemy jakie są relacje dusi124 z jej facetem. Może dla niej perspektywa spędzenia całej nocy z ukochanym jest ekscytująca sama w sobie ;) nie wiem :P

Ja tez w tym roku zapraszam Lubego do siebie i strasznie się na to cieszę. W ubiegłych latach były jakieś domówki, imprezy, cuda wianki. I były rozczarowujące. Wiem , że przy Lubym czuje się swobodnie, mamy podobny gust jeśli chodzi o spędzanie czasu- więc dogadamy się tak, żeby nam było przyjemnie.

Pewnie ugotuję nam jakąś "wystawniejszą" kolację, mam nadzieję na trochę romantyzmu, którego trochę brakuję w codziennym pośpiechu. Możemy tez pojechać w miasto w każdej chwili.

Trudno mi doradzić, co Wam mogłoby się podobać.

Zależy tez jaką chcesz wytworzyć atmosferę- imprezową, spontaniczną czy ciepłą i intymną.

Posted

Romantyczna kolacja,dobre winko :) i noworoczny stosunek :P

Posted

Ja bym na Twoim miejscu zaproponowała jednak jakieś wyjście. Macie jeszcze trochę czasu, można się wkręcić na jakąś imprezę do znajomych lub wyjsc gdzieś na rynek czy gdzieś.

Sami przekonacie się że będzie po prostu nudno. Będziecie chcieli zrobić coś ciekawego na siłę, nie będzie wam wychodziło i uznacie tego sylwestra za porażkę. Bo co możecie robić we dwójkę? Jasne kolacja, filmy... Możecie się kochać... Ale przecież to możecie robić w każdy zwykły dzień (noc). Więc może lepiej gdzieś wyjść, pośmiać się, pobawić i zapamiętać tego sylwestra, a za 2 miesiące (tj 14 lutego) wprowadzić obecny plan w życie.

Posted

ja też spędza, sylwestra z Moim. mielismy gdzies wyjechac, ale wszystko juz zajete :(

bedziemy we czwórkę [ my i druga para] - ogladniemy filmy, napijemy sie czegos dobrego,zrobimy sobie ucztę xD

a potem rozejdziemy sie do innych pokoji. bo tak dawno nie zasypialam przy nim.. w wakacje bylo to norma, a teraz juz nie - brak miejsca. wiec bede megaszczesliwa przytulajac sie do Niego w sylwestra.

nie mam ochoty szalec, przeszalalam juz dobre kilka sylwestrow, poza tym jak tu Jeffany juz wspomniala, najlepiej bawię się własnie z Nim ;)

Posted

Dwa lata temu też spędzałam sylwestra z moim chłopakiem, byłam chora i naprawdę nie mogłam nigdzie iść.

Mimo wszytko było bardzo miło. Pokój ozdobiliśmy balonami, piliśmy wino, szampana. jedliśmy wykwintną kolacje i tańczyliśmy.

Było romantycznie i magicznie. :)

Posted

Ja jadę z chłopakiem na tydzień w góry, i pewnie w noc sylwestrową wybierzemy się na rynek, ma byc coś ciekawego zorganizowanego a resztę nocy spędzimy po prostu razem.

Posted

ORGANIZUJĘ MA

Posted

Ja dziś wyjeżdżam do Wiednia. Wiadome, że nie sam. Jadę ze swoją dziewczyną. Jadę tam do 7 stycznia. Niestety 8 idę do liceum na staż (po znajomości :devil: )

Posted

Moje plany sylwestrowe niestety dziś się powaliły jak rozstałem się ze swoją dziewczyną :( i teraz muszę kombinować coś na szybko :)

Posted

Ja jeszcze nic nie zaplanowałam ;( W zeszłym roku byłam z dwoma przyjaciółkami u mnie, oglądałyśmy filmy, gadałyśmy, ale w tym roku już się z nimi tak bardzo nie przyjaźnię, więc jeszcze nie wiem jak to będzie...

Posted
Witam...w jaki sposób spędzacie Sylwester ?

w sumie to jeszcze nie wiem... razem z zaprzyjaźnioną parą nie możemy nic wymyśleć-każdy liczy że wymyśli inna osoba... no i się tak odciągało, aż na większe plany już trochę za późno ;/

gorzej bo posiedzenie w domu u kogoś z nas też odpada, więc pewnie sie skończy, na siedzeniu samemu w domu ( w sensie my osobno i ta druga para też osobno) ;/ niestety rodzice trochę krzyzują plany-nawet na mini domówkę...

Posted

To będzie już Nasz trzeci wspólny Sylwester. Pierwszy spędziliśmy w Krakowie, najpierw zabawa, a później chwila dla siebie. Drugi - u Niego w domu, byliśmy sami, mieliśmy przygotowane jedzenie, alkohol również. Wcale nie uważam, że było zwyczajnie, czy też nudno. Wręcz przeciwnie, atmosfera była bardzo sympatyczna, nie brakowało szaleństwa. Co zaplanowaliśmy na ten rok? Oboje jeszcze nie jesteśmy pewni, wiemy tylko tyle, że spędzimy Sylwestra w Warszawie, albo u mnie w domu. Nigdy przez myśl mi nie przeszło, że spędzenie tego wieczoru w towarzystwie tylko swojego partnera, może być głupim pomysłem.

Posted

Moim zdaniem to w sylwestra powinno się wybawić i uczestniczyć w jakiejś super imprezie... :) Ale jeżeli spędzasz go sam na sam z chłopakiem to po prostu spędźcie to jakoś oryginalnie...jakaś kolacja przy świecach lub coś romantycznego ;* :P

• yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• michaelowax3
  • Najnowsze posty

• Gloria
      Wracając do tematu, w liceum w Warszawie powstała łazienka stworzona z myślą o osobach niebinarnych, transpłciowych oraz nieokreślających się. https://polskatimes.pl/toaleta-dla-transplciowych-i-niebinarnych-dzieci-w-polskim-liceum-przemyslaw-czarnek-szalenstwo/ar/c1-16357345 https://twitter.com/PiotrW1966/status/1528438149243871235
    • Wulf
    • Wulf
      Chodzi o Klausa Schwaba, założyciela światowego forum ekonomicznego w Davos.  Chłopak przeczytał 1 książkę, oglądnął 2 filmy jej autorów na youtube i ewidentnie coś źle zrozumiał.  Inna sprawa, że łatwiej człowiekowi przelać nienawiść i frustracje na konkretną osobę, bo z kapitalizmem nic nie zrobi. 
    • wardrum
      Spotify. Brunetka czy blondynka? 
    • wardrum
      0/10
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 3 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      yiliyane