Jump to content

Znajomości damsko - męskie

Thug_life

Recommended Posts

Thug_life

Nurtuje mnie pewna sprawa. Mianowicie, co tak naprawdę liczy się w zawieraniu znajomości o charakterze damsko - męskim? Czy dla Was słowa, że "liczy się wnętrze" są słowami priorytetowymi? Ja osobiście uważam, że tak naprawdę liczy się tylko to, co na zewnątrz. Przecież w wielu przypadkach ( nie zawsze na szczęście) jest tak, że im dziewczyna jest ładniejsza, tym ma lepsze powodzenie. No ale żeby nie było tak różowo, to nie może przecież być od faceta mądrzejsza. Taki stereotyp blondynki chyba nigdy tak dokońca nie zostanie wyparty...

Gówno prawda. Są miliony srednio ładnych lasek które są gorące i kazdy chciałby je miec. Są miliony przecietnych fizycznie kolesi, którzy są zajebistymi graczami i kazdej nocy moga miec inną pannę. Musisz umiec zagrac sobą, zeby zdobyc popularność. Nie liczy sie co masz do powiedzenia, liczy sie jak to powiesz.

W moim środowisku liczy sie starsze rodzeństwo lub czy posiadacza owego starszego, rozrywkowego rodzeństwa znasz ..

Mysle że ważna jest pewnośc siebie i kontaktowość

MAlutka:*:*

Nie zgodzę się z tym że liczy się tylko uroda, bo takie sytuacje stwarzają tylko osoby nie dorosłe dokońca... Jak ktoś kogoś kocha to sercem a nie oczyma... Jest wiele związków gdzie np. on jest piękny, a ona ma przeciętną urodę i nie różni sie niczym... Ale ona jest dla niego kimś najważniejszym na świecie bo mają współy jeżyk, a to nie znaczy że maja taki same charaktery, bo raczej to przeciwieństwa się przyciągają... Wierze w to, że każdy ma na świecie drugą połówkę i nie zależy to od wyglądu tylko od przeznaczenia:) Nawet jak tracimy kogoś bliskiego to znaczy że tak ma być, sama się na tym przejechałam przez własna głupotę straciłam kogoś bliskiego a teraz żałuje, ale życie toczy się dalej...

nie wiem. trudna sparwa. ale nie sadze zeby byla to tylko fizycznosc. w inteligencje jako pierwszy wyznacznik tez nie wierze bo przeciez najpierw zaczynamy od kontaktu wzrokowego. mysle ze to musi byc niezdefiniowane "to coś". błysk w oku, specyficzny usmiech, poruszanie sie.

to tak w kwestii pierwszego wrazenia. pozniej oczywiscie pojawiają sie inne czynniki. i to czy apsuje sie do tej drugiej osoby czy nie

Sadze ze po czesci masz racje poniewaz wnetrze jest oczywiscie wazne lecz przy pierwszym spotkaniu nikt na wnetrze nie patrzy, poniewaz nie jest sie w stanie poznac osoby na pierwszym spotkaniu, wtedy patrzymy na wyglad i wiadomo ze im ladniejsza osoba z ktora sie spotkalismy tym kolejne spotkanie ma wieksze prawdopodobienstwo realizacji. Mezczyzni sa wzrokowcami i glownie patrza oczami a nie mozgiem, czasami daja sie omotac pieknym wygladem i potem tego załuja, a co do stereotypów trzeba zdac sobie sprawe ze wyglad nie ma wiekszego znaczenia jezeli chodzi o wnetrze, przeciez wyglad nie moze miec wplywu na to co mamy w srodku, choc niektore zachowania przeczą tej tezie, mysle ze wyglad ma w 20% wplyw na to jak sie zachowujemy i co mowimy.

Licza się obie rzeczy, prawda jest taka że dziewczyna musi zadbać o swój wygląd zewnetrzny, mówienie że liczy się wnetrze a zewnatrz nie, jest okłamywaniem samego siebie i swej własnej natury, licza sie obie rzeczy, a wygląd chociazby jest ważny w pierwszej fazie związku, później rzeczywiście ważniejszą role zaczyna odgrywać wnetrze, jednak obie rzecyz musza ze sobą wspólgrać, nikt nie zechce brzyduli z umysłem einsteina(chyba że jest genialna w łozku ale to cinna sprawa hihi)

A głupim facetem po czasie się poprostu można zanudzić, a takich jest cała masa.

Reasumujac to i to to bardzo ważne rzeczy :). Co odgrywa większe znaczenie ciezko powiedzieć gdyż jedno bez drugiego sobie nie poradzi.

Co do wyglądu osobistego to są rózne zdania, jedni mówią że to jak się nosze to cześć mnie i mej osobowości co za tym idzie moge domniemywac jaki charakter ma dana osoba.

Nikt mi nie powie że gdy widzi dziewczyny chodzące w kieckach pod tyłek z bardzo wysokich obcasach z odsłonietym brzuchem powie że to jakaś wyzej intelektualna istota : ).

Niektórzy specjalnie się ubierają w oikreślony sposób aby inni od razu wiedzieli jakie kto ma poglądy, charakter itd.

Np facet o konserwatywnych poglądach nie ubierze się jak hipis nie : ) ?

Z kolei można mówić że "nie szata zdobi człowieka" i mówić że kompletnie nie wazne co na sobie nosimy i tak nie mozna stwierdzić jaki mamy charakter, ale uważam że to dość naciągane, co lepsi i uważniejsi obserwatorzy potrafią na podsawie ubrania stwierdzić kto kim jest, chociaż w przybliżeniu.

Mad World

Strój w mniejszym czy większym stopniu odzwierciedla wnętrze człowieka. Oczywiście, że pierwszym czynnikiem, który popycha mężczyznę do zapoznania się z nieznajomą jest jej uroda i wygląd :P Ale według mnie liczy się pewność siebie :D przede wszystkim pewność siebie :D może mały przykład, nie wiem czy adekwatny ale niech będzie :P kiedyś jakoś nie wiem jak i dlaczego zaczęlismy ze znajomymi temat o młodości naszych rodziców :P Mama mojej koleżanki nigdy nie była ładna, ale przeciętna,nawet bardzo przeciętna...jadła sobie pewnego dnia lody w kawiarni, skończyła wszystko ładnie pięknie,podchodzi do niej kelner i przynosi nastepny wieeelgachny puchar.Koleś z góry przysłał go jej i kazał powiedzieć,że zainspirowało go jej sexowne jedzenie lodów :P no i szanowna mama mojej koleżanki zjadła lody a jakże, ładnie w podziękowaniu mrugneła do niego oczkiem i wyszła z kawiarni :P

Sama na własnej skórze przekonałam się,że bardzo istotny jest nasz stosunek do innych ludzi,nieznajomych.I liczy się wnętrze.BARDZO się liczy :D

zachowanie jest ważne,kultura osobista,ludzie patrzą na wszystko jak sie ubierasz czy dbasz o siebie jak sie wyrażasz,trzeba umieć rozmawiac z ludżmi,a jak sie juz idze z jakimis dziewczynami na kawe,piwo,czy coś zjeśc to trzeba wybrac takie miejsce która jest fajne ,w którym sa fajne klimaty. :twisted:

wygląd na pewno jest ważny bo to pierwsza rzecz na jaką zwracamy uwagę, wnetrze jest na drugie w kolejce ale za to ważniejsze.

zresztą tak jak powiedział Armin, wszystko i tak sprowadza się do chemii.

Są miliony srednio ładnych lasek które są gorące i kazdy chciałby je miec.

Klaus Kinski w "Ja chce miłosci" napisał coś w tym stylu (nie mam przy sobie książki i nie zacytuje dokłdnie): "brzydzsze dziewczyny mają zazwyczaj piekne ciała, są namiętne i gorące - w ten sposób Bóg ukarał facetów, którzy gonią za ładnymi buziami" jeśli ktoś przeczytał tę książke wie, że Kiński znał się na kobietach :wink:

Kobieteria

Uroda przyciąga uwagę... ale po minucie rozmowy można się baaardzo rozczarować.

• 3 weeks later...

Hymm.. Jednak bycie ładniejszym/ładniejszą na pewno pomaga w kontaktach, bo więcej osób Cię zauważy.. Jednak jeśli jest się nieśmiałym, a mimo to ładnym, to i tak znika się w tłumie.. Na pewno w pierwszym kontakcie wzrokowym najważniejszy jest czyjś wygląd, bo właśnie przez to decydujemy czy jednak uciec potajniacku ze spotkania czy zostać :P. Ale, potem dopiero dochodzi charakter, i już nawet uroda nie uratuje jak ktoś pusty wewnątrz jak dzbanek :P

Częściowo liczy się uroda osoby, częściowo jej zachowanie, stwarzane przez nią pozory. W mojej szkole kluczową rolę odgrywa popularnośc, im dziewczyna ma bardziej rozwinięte życie towarzyskie, tym więcej facetów "zaliczyła". Dlatego dobór taki, żeby ktoś kogoś naprawdę pokochał jest albo przypadkowy, albo trzeba się postarac.

Nie liczy sie co masz do powiedzenia, liczy sie jak to powiesz.

Chłopie. Ale Ty śmieszny jesteś :lol: .

Według mnie tak naprawdę te wszystkie zależności są bardzo różnie postrzegane i zupełnie bez sensu, przykładowo bardzo wartościowa osoba jest w ogóle niedostrzegana, czasem nawet poniżana, a puści ludzie nie mający nic do powiedzenia, typowi szpanerzy etc. są duchem towarzystwa :evil:

• 5 years later...
Hard Candy

Fizyczność ma przyciągnąć i zachęcić do kontaktu. Jednak to rozmowa, tematy i żarty tak na prawdę wszystko weryfikują. Nie da się budować trwałej relacji (już nawet nie mówię o związku, po prostu o znajomości) z osoba, która nie ma pojęcia o niczym i ma poczucie humoru tępe jak kołek.

Dobra aparycja działa jak piękny wygląd jabłka, jednak jeśli będzie zgniłe w środku to go nie zjesz, bez względu na pięknie czerwieniącą się skórkę. O kurwa, jaka poezja. :mrgreen:

IgreKowiCz
Przecież w wielu przypadkach ( nie zawsze na szczęście) jest tak, że im dziewczyna jest ładniejsza, tym ma lepsze powodzenie.

Tym bardziej chcą ją zbałamucić w łóżku, potem to już zależne na kogo trafi i kim ona sama właściwie jest.

No ale żeby nie było tak różowo, to nie może przecież być od faceta mądrzejsza.

dlatego zwykle bałamucą te głupie, bo inteligentna dziewczyna ma coś do powiedzenia.

• 8 years later...
michaelowax3

Dla mnie wygląd to jedno a charakter to drugie. Nie trzymam się słów, że liczy się wygląd bo to ograniczające. Zgodzić się można, że te ładniejsze mogą mieć większe powodzenie ale czym im tego zazdroszczę? Że ktoś leci tylko na okładkę? Nie. Ostatecznie faceci potrafią sami narzekać, że te piękne niewiele mają poza tym do zaoferowania.