ziomal

Czy w waszym zyciu zdarzylo sie cos paranormalnego?

Recommended Posts

Nie wiem czy jest to paranormalne zjawisko, na pewno nie, ale widziałam twarz Jezusa z obrazu siedząc na toalecie.

Gdyby przydarzyłoby mi się coś naprawdę takiego świrniętego, to dostałabym joba chyba!

2 razy kiedy zdarzyła się jakaś śmierć w rodzinie śniła mi się ona na dzień przed. Umarł tak mój dziadek i taki przyszywany wujek. Jak przyśniła mi się siostra po tym wypadająca z samochodu, której nie mogłem złapać i wpadła do rzeki chodziłem cały dzień tak zdenerwowany jak nigdy w życiu. Siostra przetrwała senną apokalipsę, ale coś musiało być w tym paranormalnego.

Przepowiedziałam pożar naszego domu. Spłonęło nam pół salonu w dzień Wigilii. Kilka godzin przed świąteczną kolacją.

Przed rozpoczęciem roku szkolnego w liceum śniło mi się, że spadłam ze schodów głównych. Spadłam, ale z innych.

Śnił mi się kolega w zardzewiałej beczce. Brat miał kilka dni później wypadek samochodowy jadąc czerwonym autem.

:crazy: medium.

Gdy pomieszkiwałam u mojego ex, często budziłam się w nocy. Którejś nocy, spostrzegłam w wiszącym naprzeciwko mnie lustrze, że coś świeci się na krześle. Zignorowałam to. Jak się później okazało, permanentnie, każdej nocy, nadal coś się na tym krześle świeciło. Nie wierzę w tego typu rzeczy, ale wystraszyłam się. Po jakimś czasie opowiedziałam mojemu partnerowi o tym zjawisku. Okazało się, że mój kochany ładował sobie telefon, a gdy był już naładowany, to wyświetlacz nie wyłączał się, dopóki nie odłączyło się telefonu od ładowarki. :lol: A już miałam egzorcystę wzywać. ;)

To chyba jedyne paranormalne zjawisko, tuż po moim epizodzie z abstynencją.

Wydaje mi się, że nigdy nie miałam żadnej spontanicznej typowo paranormalnej akcji w stylu widzenia ducha czy czegokolwiek w tym stylu. Miałam za to epizod bawienia się w okultyzm i momentami bywało dziwnie. Nie nazwałabym jednak tych doświadczeń paranormalnymi, a bardziej umysłowo-duchowymi.

O, raz w sumie próbowałam wzywać ducha (lub cokolwiek z wzywanej osoby mogło pozostać), ale zabrałam się za to w kompletnie żałosny sposób i na zasadzie: a co tam. Efekt w pewnym sensie był, ale dosyć mierny i prawdopodobnie przypadkowy. Nie żebym zasłużyła na lepszy. :D

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online

• Chatbox

Load More
    You don't have permission to chat.
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

· 2 replies
    • Kalafior_Grozy

· 0 replies
    • Kerosine

Kerosine

Lato w mieście lesie, wakacje pod sosną.
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

· 0 replies
    • Kerosine

Kerosine

Zobaczyć świat w ziarenku piasku,
      Niebiosa w jednym kwiecie z lasu.
      W ściśniętej dłoni zamknąć bezmiar,
      W godzinie – nieskończoność czasu.
      ["how the universe ends is how it begins"]
      · 0 replies
    • Kerosine
      Jakie rozrywki na mieście Was bawią?
      Trudne pytanie, gdyż z perspektywy jednostki stroniącej zarówno od ludzi [zwłaszcza ich dużych skupisk], jak i np. hałasu wielkie miasto - a właściwie jego najbardziej tętniące życiem centrum - po prostu nie jest w stanie zaoferować mi zbyt wielu sprawiających autentyczną przyjemność atrakcji. Mimo to na ich liście zdecydowanie mogę umieścić wizytę w planetarium* i palmiarni, coroczne wrześniowe dni otwarte w EC-4 czy co ciekawsze wystawy [kotów rasowych, minerałów, pajęczaków (spośród których n
    • Kerosine
      Co Cię dzisiaj wkurzyło ?
      Duża podwyżka cen ciepłej wody i ogrzewania, która weszła w życie bodajże przedwczoraj to coś co najmniej bardzo, bardzo irytującego.
    • paulina3212
      ryż przy odchudzaniu?
      Ja mając rozpisaną dietę od dietetyka w swoim menu mam ryż.
    • Sibethesto
      Wasz ulubiony napój
      Kocham dobrze zrobioną czekoladę, słabe kawy z mlekiem, koktajle bananowe oraz herbaty - zielone, waniliową, cynamonową oraz mocną, czarną z miodem. Niestety nie umiem wybrać pojedyńczej rzeczy z tej listy.
    • Sibethesto
      Body Positivity
      Chociaż nie wnikam w body positivity zbyt aktywnie, to raczej je popieram. Co prawda nie jest to idea, którą czuję całą sobą - mam dosyć typowe poczucie estetyki i nie widzę piękna w każdym ciele. Nie przeszkadza mi to jednak spać spokojnie, bo w końcu trudno szybko zmienić sposób widzenia wpajany przez kulturę całe życie. Do tego mam niesamowitą umiejętność nierzucania zbędnych, krzywdzących komentarzy oraz szanowania innych ludzi. Może to właśnie powinno zostać mniej skrajnym odpowiednikiem Bo