perelka

Najlepsze rockowe wokalistki

Recommended Posts

Myślę, że temat jest idealny do małych wykopków :devil:

Moim zdaniem najlepszymi rockowymi wokalistkami są:

- Beth Gibbons (Portishead) ma niezwykłą barwę głosu oraz gigantyczną siłę która z płaczliwym tembrem tworzy genialne połączenie

- Deborah Dyer (Skunk Anansie) co tu dużo mówić - ta łysa murzynka, która napiernicza jak szalona po wielkiej skali drąc gardło :lol:

- Joan Jett - klasa sama w sobie

I jeszcze moja ukochana Bjork, która swego czasu śpiewała w kapeli punkowej ;)

Moja święta trójca (kolejność dowolna :)):

Lzzy Hale (Halestorm), Charlotte Wessels (Delain), Amy Lee (Evanescence)

Łomatko... Temat rzeka dla mnie, jako że słucham głównie damskich bandów, może nie stricte rockowych, ale głównie riot grrrl/grunge ;d 

Forever and always: Courtney Love (Hole)

Następnie kolejność przypadkowa: Jessicka Addams (Jack Off Jill) ze względu na jej wyjątkowy głos, Joan Jett, a spoza moich ulubionych klimatów muzycznych, to na pewno Janis Joplin, Chylińska też

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Who's Online (See full list)

• Borcejn
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Wybitny radziecki profesor anatomii Anatolij Jebiedrewienko w 1969 roku odkrył, że oko i dupa połączone są nerwowo.
      Aby dowieść swej tezy potrzebował ochotnika, na którym przeprowadziłby swój eksperyment. Na ochotnika zgłosił się 27-letni Dymitri Starodupcew.
      Eksperyment miał rozwiać wszelkie wątpliwości, gdyż środowisko naukowe wątpiło w śmiałą tezę Jebiedrewienki. I ostatecznie tak też się stało. Najpierw profesor z całej siły uszczypał w pośladek Starodupcewa, któremu z oka niemal natychmiast poleciała łza. Następnie z impetem wsadził mu palce do oczy wskutek czego ochotnik się zesrał.
      · 2 replies
    • Borowy

Borowy

Ej, czemu nie jestem zielony?! 
      · 9 replies
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

Jak się nazywa ten większy dzyndzel, co się go zakłada na mniejszy dzyndzel przy słuchawkach? Takie to samo, ale większe braciszku.  
      · 2 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Nie ma to jak świętować 30. rocznicę odzyskania wolności, która jeszcze nie przyszła.
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

· 0 replies
    • Kerosine
      Plany na dziś.
      Dziś już tylko [albo może aż] skomplikowany labirynt tajemnic uczniów Liberty High.
    • Martusiaaaaaa92
      Masz czy nie masz
      Nie. Ochotę na coś słodkiego?
    • Kerosine
      Jak wyobrażacie sobie swoje życie za 10 lat?
      Jaka szkoda, że obu tych wypowiedzi już nie można przeczytać, a ja ich nie pamiętam... Anyway, na dzień dzisiejszy osobą, którą cytuję jest @Lina_Evi:  
    • Kerosine
      depilacja okolic bikini
      Chyba raczej seria zabiegów  Ja na depilację wiadomych okolic - zresztą nie tylko - chodzę do tzw. studia depilacji [sieć Time for Wax]: do usunięcia owłosienia z wrażliwych miejsc stosują nie tylko tradycyjny wosk paskowy, ale również ich autorski Magic Wax, który przykleja się jedynie do włosków, a nie także do skóry, co skutkuje zarówno mniejszym bólem przy samym zabiegu, jak i szybszym dochodzeniem skóry do siebie już po nim [na tej samej zasadzie odbywa się depilacja pastą cukrową]. Do
    • Shady-Lane90