perelka

Najlepsze rockowe wokalistki

Recommended Posts

rockowy głos dziewczyny która śpiewała w "Temptation" zespołu Cradle of Filth. Nazywa się Victoria Harrison vel Dirty Harry.

Lubię głos Sandry Nasic, z nieistniejącego już Guano Apes.

Podpisuję się pod wszystkimi :)

A z polskich to tradycyjnie Chylińska :)

hmm... wokalistka zespołu exist+trace. nie pamiętam jak ma na imię -.- ale bosko growluje i naprawdę świetnie, mocno i melodycznie śpiewa :D

Zupelnie nie wiem skad tu tyle tej Amy Lee. Glos ma przecietny, a na zywo jest fatalna. Nie wyciaga wlasnych piosenek.

Ja proponuje Janis Joplin, Tori Amos, Feist i Nine Hagen. Wiem, ze nie sa one w 100% rockowymi wokalistkami (Janis spiewala troche bluesowo, Tori i Feist to raczej alternatywa a Nina jest piosenkarka punkowa) ale glos sie liczy.

PJ Harvey, którą zaczęłam poznawać niedawno, Nosowska, Chylińska, wokalistka Yeah Yeah Yeahs oraz wokalista Paramore, choć to raczej takie pop rockowe granie. :wink:

@up:

Ona ma jądra zamiast migdałków ; )

Ale Arch to nie rock ; )

@temat:

PJ Harvey i koniec.

Amy Lee z Evanescence

Sharon den Adel z Within Temptation

Vibeke Stene z Tristanii

Tarja Turunen

Liv Kristine z Theatre of Tragedy

kolejność przypadkowa.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Who's Online (See full list)

• Borcejn
    • Green25
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Wybitny radziecki profesor anatomii Anatolij Jebiedrewienko w 1969 roku odkrył, że oko i dupa połączone są nerwowo.
      Aby dowieść swej tezy potrzebował ochotnika, na którym przeprowadziłby swój eksperyment. Na ochotnika zgłosił się 27-letni Dymitri Starodupcew.
      Eksperyment miał rozwiać wszelkie wątpliwości, gdyż środowisko naukowe wątpiło w śmiałą tezę Jebiedrewienki. I ostatecznie tak też się stało. Najpierw profesor z całej siły uszczypał w pośladek Starodupcewa, któremu z oka niemal natychmiast poleciała łza. Następnie z impetem wsadził mu palce do oczy wskutek czego ochotnik się zesrał.
      · 2 replies
    • Borowy

Borowy

Ej, czemu nie jestem zielony?! 
      · 9 replies
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

Jak się nazywa ten większy dzyndzel, co się go zakłada na mniejszy dzyndzel przy słuchawkach? Takie to samo, ale większe braciszku.  
      · 2 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Nie ma to jak świętować 30. rocznicę odzyskania wolności, która jeszcze nie przyszła.
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

· 0 replies
    • Borcejn
      Marsz w obronie LPG
      Co sądzicie o zorganizowanym w Szczecinie marszu w obronie LPG? Ludzie z LPG są dyskryminowani, często nie mogą wjeżdżać np. do podziemnych garaży. Nie ma naukowych dowodów że ten typ paliwa jest bardziej niebezpieczny od konwencjonalnych - kłamstwo szerzone przez sektę dieslowską. Czy ludzie na ten marsz też będą dowożeni autobusami z innych miejscowości, tak jak w przypadku dewiantów LGBT? Co sądzicie o takich wlepkach jak poniżej? Czy to nie jest przejaw nazizmu? Czy to prawda, że
    • Kerosine
      Plany na dziś.
      Dziś już tylko [albo może aż] skomplikowany labirynt tajemnic uczniów Liberty High.
    • Martusiaaaaaa92
      Masz czy nie masz
      Nie. Ochotę na coś słodkiego?
    • Kerosine
      Jak wyobrażacie sobie swoje życie za 10 lat?
      Jaka szkoda, że obu tych wypowiedzi już nie można przeczytać, a ja ich nie pamiętam... Anyway, na dzień dzisiejszy osobą, którą cytuję jest @Lina_Evi:  
    • Kerosine
      depilacja okolic bikini
      Chyba raczej seria zabiegów  Ja na depilację wiadomych okolic - zresztą nie tylko - chodzę do tzw. studia depilacji [sieć Time for Wax]: do usunięcia owłosienia z wrażliwych miejsc stosują nie tylko tradycyjny wosk paskowy, ale również ich autorski Magic Wax, który przykleja się jedynie do włosków, a nie także do skóry, co skutkuje zarówno mniejszym bólem przy samym zabiegu, jak i szybszym dochodzeniem skóry do siebie już po nim [na tej samej zasadzie odbywa się depilacja pastą cukrową]. Do