nata12344

Co sądzicie o nausznikach?

42 postów w tym temacie

Dokładnie. Nauszniki są niefajne. z czapką wyglądają fatalnie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kiedyś mi się starsznie podobały ale chyba jednak z tego wyrosłam ^^,

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nausznikom mówię nie i wynoszę czapkę na piedestał. I Tobie też radzę, bo jak napisała Lady_Bloo, powinnaś myśleć o swoim zdrowiu przede wszystkim. [Pomijam fakt że nauszniki i czapka to pomysł do bani].

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fakt faktem,że całkiem fajnie wyglądają,ale nie ubrałabym. No chyba,że czarne.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nauszniki to tak jak wielki słuchawki xD Ja słuchawki noszę na czapkę i jest git :) Więc wydaje mi się że nauszniki na czapkę też można założyć :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fajnie to wygląda, ale kupiłam sobie nauszniki w tamtym roku i szczerze powiedziawszy nie jest to najwygodniejsza rzecz. Było mi w nich niewygodnie i czułam się niekomfortowo. A jeżeli chodzi o ty czy przyzwoicie wyglądałyby założone na czapkę ? Myślę, że tak. :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Słodkości ; ) strasznie podobają mi się nauszniki, ale całe a nie składane ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nauszniki strasznie mi się podobają i nawet chciałam sobie kupić, ale też mam problem chorych zatok, więc wybrałam czapkę. Wolałabym nie łączyć czapki i nauszników.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla mnie czapka i nauszniki są ok. Sama nie noszę, mam ciepłą czapkę i mi wystarcza. :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

czapka i nauszniki nie pasują :D w każdym bądź razie wyglądałoby to śmiesznie.

ja na codzień często noszę taaakie duże słuchawki jak nauszniki, i to jest dobre rozwiązanie :D cieplutko + muzyka

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podobają mi się nauszniki, ale u innych osób :P Sama jakoś nie mogę się do nich przekonać. Oczywiście kupiłam zafascynowana, ale teraz leżą na dnie szafki :P

Nauszniki i czapka, jeśli Tobie to pasuje - noś :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nauszniki są fajne ale w moim przypadku - problem z zatokami, to lepiej sprawdza się ciepła czapa. Kiedyś miałam takie fajne kolorowe a w środku zamontowałam słuchawki i miałam takie 2in1. :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dziwnie by wyglądały na czapce. chyba, że naprawdę byś ją fajnie dopasowała. ja noszę nauszniki i to nieprawda, że są niewygodne (przynajmniej moje).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie noszę ich, nie znaczy to jednak, że mi się nie podobają - wręcz przeciwnie, a już z pewnością o wiele bardziej niż czapki. Niestety nie wiedzieć czemu praktycznie wszystkie, jakie widuję na ulicach są w oczoj*bnych czy wręcz neonowych kolorach, podczas gdy ja najchętniej sprawiłabym sobie czarne. Poza tym chyba ciężko je dostać - jakoś nigdy nie wpadły mi w oko w żadnym sklepie odzieżowym czy nawet markecie, a i uświadczyć je na czyjejś głowie coś dziwnie trudno. Póki co moje uszy przed chłodem pośrednio chronią słuchawki, to moje nauszniki :rolleyes: 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wyglądają uroczo, ale nie na mnie :( 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto