nata12344

Co sądzicie o nausznikach?

41 postów w tym temacie

Bardzo podobaja mi sie nauszniki ale niestety mam chore zatoki :cry: i tak sie zastanawiam czy wygladałabym tragicznie jesli na czapke nalozylabym nauszniki oczywiscie czapke taka w miare obcisla czy cos w tym stylu :P a tak wgl podobaja sie wam nauszniki??

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nauszniki - całkiem ok. Ale w komplecie z czapką nie wydaje mi się to najlepszym pomysłem.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nauszniki są słodkie, ale tak jak napisała another, w zestawieniu z czapką chyba nie wyglądałoby to zbyt fajnie. Lepiej chyba wyleczyć zatoki, a potem nosić nauszniki:P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miałąm takie niebieskie w dzieciństwie.Teraz też mi się podobają.Czapa i nauszniki to raczej nie bedzie dobrze wyglądało.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A mnie osobiście nie podobają się nauszniki. A teraz wszędzie tego w sklepach pełno.

Ale czapka i nauszniki razem...To już całkiem odpada.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zgadzam się z poprzedniczkami, czapka + nauszniki to chyba iezbyt dobrze dobrany zestaw,

Nauszniki nosiłam jak byłam mała.

Teraz też mi się podobają, ale chyba bardziej na kimś niż na sobie ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nauszniki są słodkie. Mimo, iż nosiłam je będąc w podstawówce, do tej pory mam do nich spory sentyment. Gdybym znalazła w sklepie takie, które odpowiadają mi w stu procentach, bez wahania bym je kupiła.

Jednak co do zestawu czapka + nauszniki nie napiszę nic odkrywczego, zwyczajnie jedno z drugim do siebie nie pasuje.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak widze tylko ja jestem inna, bo ze trzy razy ubralam zestaw czapka + nauszniki, potem nauszniki wylądowały w kącie, ale to tylko dlatego, że wpadły mi w kałużę, nie wiem dlaczego, ale doprać się nie chciały. Nosiłam takie bordowe nauszniki to czarnej, duzej czapki, podobnej do tej, ale bez pompona i lepiej się układającej.

s7302808fe5.jpg

Same nauszniki są słodkie, ale najlepiej jest znaleźć takie nie odstające, bo niestety wiele jest dziwnie, niewymiarowo zrobionych i brzydko odstają.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podobaja mi sie nauszniki , jednak bardziej na kims niz na sobie :wink:Mimo to nie wiem czemu ale wydaje mi sie ze lepiej ukladuja sie na tych osobach co maja wiecej wlosow na glowie :D:D jakos mam takie wrazenie. Nauszniki plus czapka :crazy: jakos nie moge sobie tego wyobrazic.... :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mnie się nie podobają nauszniki. Są dziecinne.

Jeśli masz chore zatoki - lepiej zdecyduj się na samą, ciepłą czapkę. Nauszniki + czapka to niedobrane połączenie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nauszniki podobają mi się na innych, sama nigdy bym ich nie założyła.

Połączenie nauszników z czapką, jak dla mnie odpada.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi się podobają, lecz nie wszystkie chcą dobrze leżeć na głowie.

A z czapką? Nieee :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja tez mam nauszniki ale faktycznie z czapką nie bedzie to wyglądała zbyt dobrze pzdr..

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

albo czapka albo nauszniki.

osobiście wybrałabym jakąś fajną czapę, bo nauszniki średnio mi się podobają (ze wzg na to głównie, że jest w nich zimno, bo co z tego, ze w uszy ciepło jak po głowie wiatr hula ;/)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nauszniki są słodkie ^^

a co do połączenia nauszniki + czapka - to zależy jaką czapkę się dobierze.

taka obcisła by moim zdaniem pasowała. widziałam już parę dziewczyn w takim zestawieniu i wyglądały całkiem fajnie ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niespecjalnie mi się podobają nauszniki. Zimno by mi było.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Osobiście bym nie założyła nauszników bo od takich pierdół jak opaski i nauszniki boli mnie głowa i uszy i dlatego nie noszę ale niektórym osobom pasuje:) nie wygląda to tragicznie jednak trzeba umieć je sobie dobrać:)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślę, że nauszniki to świetna sprawa na zimę, zwłaszcza dla osób, które nie lubią chodzić w czapce :) Podobają mi się nauszniki futerko.

jednak nauszniki w połącznieniu z czapką do kiepski pomysł.

pzdr!

mediamaniac

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Albo nauszniki, albo czapka. Moim zdaniem nieładnie wygląda zestaw czapka+nauszniki.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mnie osobiście podobają się nauszniki, taka odmiana od czapki. Jednak czapki+nauszników, nie założyłabym i nikomu nie poleciła założyć. Co najmniej śmiesznie by to wyglądało. Zdecyduj, albo czapka, albo nauszniki. W czym się lepiej widzisz.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nauszniki mi się podobają, ale z racji, że jestem typowym zmarźlakiem w moim wydaniu tylko gruba wełniana czapa wchodzi w grę ;)

Osobiście nie widziałam połączenia nauszniki+czapka i właściwie nie sądzę, żeby był to dobry pomysł. Bierz pod uwagę swoje zdrowie i noś czapkę, nauszniki ewentualnie w cieplejsze dni zimowe.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie podobają mi się nauszniki, a w połączeniu z czapką w ogóle prezentują się fatalnie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz