Jump to content

rysunek przedstawiający świat opanowany przez rośliny :D


NighTrain Express

Recommended Posts

NighTrain Express
Posted

To jest mimo wszystko problem!

Oto on - kumpel chce przedstawić świat opanowany przez rośliny, ale nie ma pomysłu, jak to zrobić. Technika - ołówek, format dwa razy większy od A4.

Piszcie tu swoje pomysły, jak wy to widzicie czy jakie elementy można dorzucić, jakieś wasze wizje i co nie tylko. :D:D:D

Link to comment
Posted
format dwa razy większy od A4.

Dwa razy wiekszy format to A3 ;) xD.

O pomysł pytasz...możeby jakieś miasto opanowane przez dzikie i mięsożerne rośliny narysować? He?

Link to comment
Posted

Ja to widzę tak, że takie zielone grube pnącza się owijają wokół wszystkiego: wieżowców, latarni itd. Mech może, jakieś drzewa na środku ulicy. Trawa na dachach budynków. Z okien zwisające kwiaty jakieś. W ogóle taki opuszczony ten świat, i wszędzie tylko mnóstwo zieleni.

Link to comment
Posted

agresywanie. swiat nie moze oprzec sie atakowi roslin. ciemna zielen. chaos. przerazenie. cos takiego ;)

Link to comment
Posted

Ja bym na pierwszym planie wrzuciła np jakiś wieżowiec ze zbliżeniem na parę okien i przedstawiła tam jak roślinki atakują pomieszczania i... może ludzi;) a z tyłu większa część miasta gdzie krążą inne roślinki ( może nawet żywe ;p ) oplatają budynki, burzą je, rozrastają się...

albo taka stylizacja na king konga - kwiatek wspina się po budynku a obok latają samaloty i próbują go zestrzelić... :D

Link to comment
Posted

Wściekłość, furia i mnóstwo zielonej agresji - masakrujące ludzi, zwierzęta i wszystko :mrgreen:

Link to comment
Posted

Ja bym to widziała raczej w wersji ludzie (maluczkie nie znaczące nic szare istotki) kontra monstrualne rośliny. Na pierwszym planie dwie ogromne roślinki stoją za ludzikami i oplotły ich w całości . W tle widać resztę szalejącej zieleni. W tle jakieś migające resztki, pozostalości miast.

Link to comment
Guest Anonymous
Posted

Proponuje duzo prochow wciagnac do nosa i bedzie pomysl. A na serio to jak wyzej. Proponuje poogladac zdjecia z [b]http://pl.wikipedia.org/wiki/Prypeć_(miasto) Tam masz taki motyw ale nie tylko.

Ktos by naprawil parser bbcode... bo wstyd.pl

Link to comment
powerofnature
Posted

Ale to ma być tak bardziej na powaźnie? Czy ma być to jakiś zabawny rysunek? Bo jesli powaźny to zdecydowanie popieram pomysł Lamii, a jak zabawny to widze to tak: taka typowa peryferyjna amerykancka dzielnica ,jednakowe domky, równo przystrzyźone trawniky, białe płotki, kilka drzewek, postacie koszą trawe, podlewają kwiatki, siedzą przed domem przy grillu i zajadają kiełbaski, tyle ze te postacie to rośliny, ale muszą być tego samego gatunku, najlepiej jakby to były hm. te takie roślinki z czerwoną główką jak w Mario,tyle źe uzębione (ale za grożnie wyglądać nie mogą, więc mimika powinna być taka jak u człowieka, no to tyle xD

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 • Who's Online (See full list)

  • There are no registered users currently online
 • Najnowsze posty

  • wardrum
  • yiliyane
   Otóż to. Na pojęcie samotności trzeba spoglądać szerzej. Brak chłopaka/dziewczyny to nie koniec świata. W każdym razie nie, póki jest się młodym. Gorzej jest, kiedy zbliża się 40-stka, chce się założyć rodzinę, a nikogo na horyzoncie nie ma. Szczególnie to dotyczy kobiet, bo mężczyzna może mieć dzieci właściwie w każdym wieku - kobieta niestety nie. Jeżeli chodzi o mnie, nie czuję się źle z tym, że jestem singielką - i to już od dekady. Mam jeszcze czas, gdybym chciała założyć rodzinę. Zresztą nic na siłę. Większy problem w moim życiu to mała i starzejąca się rodzina i brak znajomych. Brakiem chłopaka na razie się nie przejmuję.
  • yiliyane
   Normalny facet nie interesuje się dziećmi. Koniec, kropka. Mimo że związki z 16-latkami nie są karalne, nie oznacza to, że jest to dobre rozwiązanie. Jak dla mnie to jest duża czerwona flaga. Nie tylko gdybym sama była 16-latką czy bliskim takiej 16-latki, ale nawet gdybym miała być - jako dorosła - partnerką człowieka, który wcześniej spotykał się z dzieckiem lub przejawiał zainteresowanie dziećmi.
  • yiliyane
   Trochę tak, trochę nie. Jeżeli kobieta jest olśniewająco piękna, przeciętny mężczyzna może być nią onieśmielony i nie chcieć zagadać, bojąc się odrzucenia z powodu bycia w niższej lidze. Pięknością chętniej zainteresują się przystojni i/lub bogaci mężczyźni, ale ci stanowią tylko ułamek społeczeństwa - w dodatku część z nich, mimo swojego statusu, nie jest, jako partner, zbytnio wartościowa. Może się zdarzyć, że piękność żyjąca nie w wielkich metropoliach, nie mająca zbyt wielu kontaktów towarzyskich, szczególnie w wyższych sferach, nie zostanie zauważona przez mężczyzn o wyższej pozycji, którzy nie będą peszyli się na jej widok. Może się zdarzyć, że piękność, która ma kontakty w wyższych sferach, będzie przyciągała jedynie mężczyzn złego charakteru. Nie zgodzę się natomiast ze stwierdzeniem, że najpiękniejsza kobieta ma najmniejsze szanse na zdobycie wartościowego mężczyzny. Najtrudniej jest brzydkim kobietom, bo tych nie chcą ani bogaci i przystojni, ani nawet przeciętni.
  • yiliyane
   Powody, dla których kobiety zwykle wybierają starszych mężczyzn są te same od tysięcy lat. Starszy mężczyzna jest dojrzalszy i lepiej sytuowany niż rówieśnik/młodszy mężczyzna. W przeszłości nacisk był kładziony bardziej na majątek, obecnie, mam wrażenie, na dojrzałość. Ale to jest pewna generalizacja. Nie każda kobieta wybierze starszego mężczyznę. Od każdej reguły są przecież wyjątki. A od tej - w dzisiejszych czasach - mam wrażenie, że jest całkiem sporo wyjątków.
 • Recent Status Updates

  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
   · 5 replies
  • Kerosine

   Kerosine

   Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
   · 0 replies
  • Pizzaro

   Pizzaro

   Czy jest tutaj życie?
   · 3 replies
  • _Balladyna_

   _Balladyna_

   idę pogadać z siostrą

   · 0 replies
 • Popular Contributors

  1. 1
   yiliyane
   yiliyane
   7
  2. 2
   Kerosine
   Kerosine
   3
  3. 3
   kasia_demańska
   kasia_demańska
   1
  4. 4
   Xantos
   Xantos
   1
 • Top użytkownicy (7 dni)

  yiliyane
  yiliyane
  30 posts
  Kerosine
  Kerosine
  17 posts
  wardrum
  wardrum
  14 posts
  Gloria
  Gloria
  10 posts
  Martusiaaaaaa92
  Martusiaaaaaa92
  5 posts
  Xantos
  Xantos
  4 posts
  Adam3344
  Adam3344
  4 posts
  kasia_demańska
  kasia_demańska
  3 posts
  nunca
  nunca
  2 posts
 • Top użytkownicy (miesiąc)

  Kerosine
  Kerosine
  48 posts
  yiliyane
  yiliyane
  45 posts
  wardrum
  wardrum
  39 posts
 • Top użytkownicy (rok)

  Kerosine
  Kerosine
  457 posts
  yiliyane
  yiliyane
  394 posts
  Gloria
  Gloria
  127 posts
×
×
 • Create New...
Please Sign In or Sign Up