Jump to content

Bilard

wieloryb

Recommended Posts

Posted

A co powiecie na bilard lubicie ten sport??

Posted

ja lubie. W snookera szczegolnie. Choc innymi tez nie pogardze. Niestety wiecej gram online, niz normalnie, ale coz. :)

Posted

Jasne. Kto gra ze mna o 5 dyszek? Szukam jelenia :D

Posted

a co, rozdajesz kase?

Posted

Ee dla mnie to żaden sport :wink: Czasami gram, ale wole na necie :P

Posted
Jasne. Kto gra ze mna o 5 dyszek? Szukam jelenia :D

Kiedy chcesz grać cwaniaku?

Posted

nie lubie, ocs mnie nie kreci bilard zbytnio, moze dlatego ze nie umiem w to grac.

Posted
Kiedy chcesz grać cwaniaku?

O kazdej porze dnia i nocy. Moze byc w samo poludnie - doda rywalizacji smaczku ;-)

___MiLuTkI___
Posted

Bilard? Jak najbardziej ale tylko w realu. nie kręci mnie granie w takie gry typu on-line na necie

Posted

Ja bilard pokochalem od pierwszej gry

Na necie tez lubie grac

Ale wole w realu

Posted

fajnie jak w clubie jest jakis bilardzik i mozna pograc przy piwku z kumplami,fajna sprawa :D

Posted

bilard jest fajny ja to nazywam grą a nie sportem :D

najlepszy ten kieszonkowy K+M :lol:

acha swego czasu byłem jednym z lepszych w bilarda na necie na stronie http://www.gryzonie.pl Kibol to moja ksywka :D

Sylwinka ;)
Posted

Tylko nie bilard :?

Nie lubię, nie umiem, nie praktykuję, z naciskiem na "nie umiem" :D

Chociaż trafniejszym stwierdzeniem jest: Nie lubię ponieważ nie umiem dlatego też nie praktykuję :D

Pech chciał, że większość moich znajomych kocha ten sport, czego ja nie potrafię pojąć, ale ma to swoje plusy, kiedy oni grają ja mam duuużo czasu na przemyślenia siedząc samotnie w boksie i czekając aż skończą.

Posted

Zdarza się, że z kumplami chodzę sobie pograć po lekcjach. Bardzo lubię. On-line gram tylko w snookera.

• 3 weeks later...
slendergirl
Posted

ja po prostu kocham grac w bilard!!

swojego czasu (zaczełam grac rekreacyjnie w wieku 9 lat) jak łazilam do remizy gdzie byl stol, to ogrywałam starych wyjadaczy ze tak powiem :D

ale teraz... :cry: bardzo chetnie bym zagrała, niestety ostatnio nie mam okazji ani czasu :(

Guest Anonymous
Posted
Bilard? Jak najbardziej ale tylko w realu. nie kręci mnie granie w takie gry typu on-line na necie

całkowicie się zgadzam...

Posted

Lubie, ale nie umiem zabardzo grac ^^ jak odbijam to prawie zawsze bila mi tak skacze po stole xD no chyba ze gram z "kogutem" ( ten kij taki, ta "przedluzka" :P ) to wtedy mi nawet wychodzi :mrgreen:

Oczywiscie mowie o grze na realu, w necie nie lubie w bilarda grac.

Posted

Bilard to na prawde fajna sprawa :D uwielbiam w niego grać :)

Jestem 100% amatorem, ale czasami mi coś wyjdzie ;) Ale ogółem bardzo fajna rozrywka ;)

• 1 month later...
Posted

uwielbiam grac :d gram moze od jakis 3 miechów tak rekreacyjnie ale bardzo to lubie , niesamowicie wciąga ;d

Posted

Od niedawna zacząłem grać i mogę powiedzieć, że naprawdę wciągająca gra .

Posted

hehe :D kiedyś w gimnazjum się grywało - ale średnio my to szło :P dlatego zawsze przegrywałam xD

Posted

Fajnie sie gra, a szczególnie w czasie lekcji wyskoczymy z kumplami na miasto i do klubu bilardowego. ;)

• 4 weeks later...
Posted
jak odbijam to prawie zawsze bila mi tak skacze po stole

Ja też tak zaczynałem, ale stopniowo nabierałem wprawy i powiem Ci, że teraz całkiem nieźle mi idzie. Uderzasz za nisko w bilę, dlatego tak sie dzieje. ale nie ma się co przejmować.

A jaką odmianę preferujesz: Snooker czy Pool Bilard? Ja wolę Snookera, chociaż gra się dość ciężko.

• 10 months later...
Posted

Bardzo lubię ten sport chociaż nie gram zbyt często. Bilard to świetny sposób na nudę :D

• 5 weeks later...
Posted

ja strasznie lubie grac w bilarda ;)! Co prawda nie opanowalam jeszcze techniki do perfekcji i jeszcze dluga droga ku temu...ale z mistrzami nie gram,wiec mi to nawet nie przeszkadza ;P

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Who's Online (See full list)

• There are no registered users currently online
  • Najnowsze posty

• Love20
      @Gloria Myślę, że samotność i brak kontaktu z ludźmi sprawia, że tak ciągnę do tej osoby. Bardzo dobrze się z nim dogadywałam, chodziliśmy na długie spacery i zwiedzaliśmy różne zakątki miasta. Dużo się śmialiśmy i było mi z nim po prostu dobrze. Nie czułam się samotna w społeczeństwie. Właściwie zaczęło się od zajęć z nim na które uczęszczałam. Bardzo mi się spodobało jego poczucie humoru, podejście  do drugiego człowieka i kreatywność. 
    • Gloria
      Pomyśl także nad tym, jakie później przedmioty chciałbyś zdawać na maturze, a także co po maturze chciałbyś robić. Czy wybrany profil i przedmioty z nim związane przydadzą się w przyszłości... ?
    • Gloria
      Co Ci się właściwie w nim podoba... ?
    • Gloria
      Do maja 2023 r. jest jeszcze sporo czasu, więc masz możliwość znaleźć chwilę, aby wygospodarować czas na naukę. Pamiętam, że chciałem dobrze zdać maturę rozszerzoną z matematyki, a postanowiłem, że zacznę się uczyć dopiero kilka miesięcy przed maturą. Ostatecznie, z tej nauki mało co wyszło, a na rozszerzonej maturze w zasadzie nic nie napisałem. Natomiast jak do matury jest prawie rok to już można się przygotować... myślę, że najistotniejsze jest ustalenie planu działania (nauki).
    • Love20
      Witam serdecznie, Przyszedł czas na rozmowę. Tego dnia był bardzo uradowany... Otóż zapytałam się go co sądzi o naszej znajomości. Odparł, że raczej przyjacielsko, mamy wspólne tematy, dobrze ale nic więcej.  Ja mu odpowiedziałam, że musimy się przestać widywać bo czuję do niego coś więcej niż tylko przyjaźń. Na koniec spotkania było przytulenia i koniec spotkań. Teraz tego żałuję, tęskne za nim bardzo, czuję pustkę i samotność. Miałam tylko jego jeśli chodzi o zaufaną  znajomość. Z drugiej strony troszkę czuję gniew. Nie wiem co mu chodziło po głowie... Myślę, że troszkę traktował mnie jak jedną z opcji do spędzenia czasu. On był u mnie kilka razy w domu a ja jak chciałam go odwieźć to zawsze się wykręcał i nawet w jego strony nie chodziliśmy.  Gdy podczas ostatniego spotkania zadzwoniła jego mama on nawet nie powiedział prawdy gdzie jest a wręcz ja okłamał, że dopiero wychodzi z pracy. Myślę, że ta znajomość go chyba przytłaczała. On wyjeżdża za kilka miesięcy do innego miasta. Te uczucie do niego jest tak silne. Dopiero minął tydzień od ostatniego spotkania. Dać sobie czas? 
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 4 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      Kerosine