Jump to content

To i ja sobie pozwole ... a co :-)

Guest CapaciousCore

Recommended Posts

Guest Anonymous
Posted

To moze i ja. Krotko i na temat. Na chwile bierzaca mam 20 na karku. Od paru dobrych lat jestem w branzy programistycznej/webmasteringu. W wolnych chwilach aby umilic sobie czas i zszargac nerwy pocinam w Counter Strike. Po za tym nolifowym zajeciem jezdze na rowerze, slucham muzyki, robie wypady motocyklem oraz spaceruje po lesie i parku. Ino pewnie sie znajdzie wiecej takich rzeczy lecz na start wystarczy.

Posted

Ciekawa osobowość :)

Witaj i życzę miłego spędzenia czasu w naszym gronie :)

Posted

Witam :D CS- maniaka :P

Jakiej muzy sluchasz? ;]

Guest Anonymous
Posted

Kiedys tylko rock. Teraz wszystko poza disco polo. Od ow rocku, przez pop, po rap (w tym amerykanski, francuski, grecki, polski -> tylko Ci z przekazem), techno (tylko trance nie "lumpa lumpa"). Metalu nie slucham mimo, ze czasami podchodze pod niego przez wyglad.

Posted

Baw się dobrze :mrgreen:

Posted

cześć. Zostań z nami na dłużej. :)

Posted

Witam rówieśnika. Życzę mile spożytkowanego czasu na forum. Pisz mądrze. ;)

Posted

Witaj :) Owocnego postowania :-)

Posted

Witaj na forum :wink: Mile spędzonego czasu, życzę.

Posted

Witaj CapaciousCore,

Posted
polski -> tylko Ci z przekazem)
a kogo konktrenie, jeśli można wiedzieć? ;)

witaj (;

Guest Anonymous
Posted

Eldo, Pezet, kiedys kasta, o.s.t.r, pfk, pih, zipera swojego czasu. Wszystko to co jest klasyka, nie idzie pod komercje. Nie znosze komercji! Ja sie nie kieruje szeleszczacym banknotem z porownaniu do wiekszosci. Kult pieniadza niszczy ten swiat.

Komercyjnym gniotom mowie stanowcze NIE!

Posted

CapaciousCore, szybko wpadły mi w oko Twoje wypowiedzi. Zapowiadasz się bardzo ciekawą Osobą na forum. Z własnym zdaniem, dobrym gustem i klasą. Tego nam tutaj brakuje.

Witaj! ;)

Guest Anonymous
Posted

To sie ciesze niezmiernie. W sumie od lat kilku staram sie byc indywidualista. Nie patrzec na innych, ich poczynania etc. Przez przypadek wpadlem na forum mlodziezowe gdzie srednia wieku ~15 lat byla. Odpisalem na pare topicow i dalem sobie spokoj z prostego powodu. Ja lubie osoby w moim wieku badz starsze do lat osmiu. Jestem pare lat do przodu jesli chodzi o mentalnosc i nie lubie zadawac sie z dzieciakami. Nie wykluczam, ze ktos mlodszy nie moze reprezentowac zblizonego badz lepszego poziomu lecz jest to zadkie. Zastanawialem sie jakie forum "mlodziezowe" jest 1 w google i tak oto i tutaj wpadlem. Osobiscie nieco przeraza mnie ogrom informacji, ktore tutaj naplywa. Lubie byc osoba na bierzaco lecz tutaj jest to niemozliwe. Jeszcze wracajac do ludzi to lubie miec znajomych na poziomie. W sumie kazdy lubi ale nie czesto sie tacy trafiaja. Licze na to, ze poznam pare osob, ktore beda godne uwagi. Ogolnie to niczego nie szukam w zyciu, jestem takze hedonista. Zyje na zarcie, lubie ironie az nadto. Nic nie jest w stanie mnie zrazic :)

Posted
Lubie byc osoba na bierzaco lecz tutaj jest to niemozliwe.
Z czasem się odnajdziesz. (;
Nic nie jest w stanie mnie zrazic
Nie mów hop.. ;)
Ja lubie osoby w moim wieku badz starsze do lat osmiu.
To ja już uciekam.
Guest Anonymous
Posted

Widzisz Jeffany, obcujac z osobami w moim wieku zawuazylem nieprawidlowosc, ze nie pasuje do nich wiec szukam osob starszych. Nie potrafie znalesc wspolnego jezyka. Dla mnie po prostu myslicie innymi kategoriami :) Jesli problemem dnia codziennego jest to co chcesz zrobic to :wink: jest to po prostu przekomicznie.

Hihi probowano mnie zrazic wszystkimi znanymi sposobami tyle razy, ze juz nic mnie nie rusza. Jezeli uda Ci sie zmontujemy nagrode.

Posted
Jezeli uda Ci sie zmontujemy nagrode.
Nie miałam na myśli siebie.
Guest Anonymous
Posted

W takim razie ktokolwiek kto to zrobi bedzie mistrzem :)

Przyznam sie szczerze, ze dopuki kiedys na forach sie nie wypowiadalem to myslalem iz to czysta glupota i marnotrawienie czasu :P a teraz sie okazuje, ze to swietna zabawa i sposob na znalezienie potrzebnych rzeczy, informacji, ludzi :) Jedyny problem jest taki, ze to wciaga i czasu braknie _^_

Posted
Jedyny problem jest taki, ze to wciaga i czasu braknie
Wszystko ma swoje plusy, minusy. ;)
Guest Anonymous
Posted

Lat temu kilka zjedzono wilka. Tak mi jakos :wink: Powaznie to pamietam czasy jak internet byl przez modem. Mieli go nieliczni, ot elita. Potem stal sie coraz bardziej powszechny. Zacza wchodzic do domow tak samo jak upowszechnial sie komputer. Wreszcie jakis "postep". W tamtym czasie zaczely sie kreowac serwisy. Kiedys latwo bylo wybic z czyms w sieci bo nie bylo konkurencji, nie mowi, ze to zle lecz dobre tez nie jak za duzo jej :) Czasami mozna sie zaciepac. Teraz trudniej wybic z jakims pomyslem. W dziesiejszym swiecie trzeba byc originalnym :) lub niekoniecznie. Patrz chociazby NK, moikrewni, etc...

Posted

CapaciousCore, nie za bardzo rozumiem prawdę uniwersalną Twojej wypowiedzi i jak to się ma do mojej wcześniejszej. ;d

Bądź co bądź rację masz.

Guest Anonymous
Posted

Hm to odnosnie plusow i minusow. Kiedys azeby cos znalesc trzeba bylo sunac do biblioteki? Prawda? Teraz za pociagnieciem magicznej reki znajdziesz w google wszystko :) a moze i wiecej. Kwestia umiejetnosci. Ja juz napisalem o tym art i sobie daruje. Internet to piekno, ktore daje nam nieograniczone mozliwosci. Najlepsza jest pozorna anonimowosc :) ale to inna bajeczka.

Uwazam, ze internet i wszystko co w nim jest ma wiecej plusow anizeli minusow :) Dzieki niemu czesc z nas zyje przeciez :P

Posted
Prawda?
Prawda najprawdziwsza.
Najlepsza jest pozorna anonimowosc
Nad tym też możnaby było się rozwodzić. Bo nie zawsze ta anonimowość ma pozytywne skutki, zarówno dla nas samych, jak i dla internetowej społeczności.
Uwazam, ze internet i wszystko co w nim jest ma wiecej plusow anizeli minusow
Dla optymisty szklanka zawsze będzie w połowie pełna. ;)
Guest Anonymous
Posted

Wiesz, i tak wiekszosc ruchu w sieci to spam. Szary user o tym nie wie ale taka prawda. Anonimowisc. W ciagu paru chwil moze Ciebie namierzyc sluzba i sie nie bedzie pykac. IP, godzina i do widzenia (wlot na chate -> w skrajnych przypadkach). Ci co mysla, ze zmienne IP cos daje najbardziej mnie rozbawiaja ^^. W sumie google -> "fiskus moze nas podsluchiwac". Pamietam jak w TVN zrobili dym ze tyle sluzb moze to robic... Ogolnie telewizji nie ogladam :D bo strata czasu. Gapienie sie w szkielko nic nie daje. Chyba ze ktos lubi marnowac czas i robic za zombie. Joke. Z drugiej strony patrzenie w szklana banke czasami sie przydaje. Teraz jest taka technika, ze sie w pale nie miesci :) mozemy stanowczo za wiele... Co poradzisz :D "takie zycie"