U2

Recommended Posts

Posted

Witajcie! Jestem fanem U2. Chciałbym wam wymienić moje ulubione piosenki tego zespołu, lecz boję się, że zajęło by mi to dużo czasu. Czy ktoś z was ich uwielbia równie mocno jak ja? Czekam na odpowiedzi.

Posted

Ja osobiście średnio lubie, choć szanuje Bono jako osobę pomagającą innym - to jest godne podziwu.

Posted

Bardzo dobry zespół od tylu lat się trzymają. Ich nowe piosenki są hitami.

Posted

Cóż może wielkim fanem U2 nie jestem, ale nie ukrywam że lubię okazyjnie posłuchać - mają naprawdę sporo kawałków zasługujących na nazwanie ich klasykami. Poza tym że ich muzyków uznaje za naprawdę wybitnych, to jeszcze jedna sprawa nie może tu przejść obojętnie - działalność charytatywna w którą angażuje się Bono - naprawdę wielki podziw i szacunek. Zachowanie Rockmana z klasą ..

AniolekWGlanach
Posted

Może nie uwielbiam, ale czasem lubię posłuchać. Kilka kawałków naprawdę kultowych.

Posted

Słucham kilka kawałków;)

beautiful day ;>

Posted

Lubię posłuchać od czasu do czasu. Najbardziej "Sunday bloody sunday" , "New years Day" , "One". Także gustuję raczej w ich starych kawałkach.

Posted

Ich 2 najnowsze płyty są całkiem do kitu. Stary materiał mają o niebo lepszy ;).

Ciekawe jest to, że Bono zadeklarowal, iż jeżeli nagrają 2 słabe płyty z rzędu to on rozwiąże zespół (a szkoda :/). Miejmy nadzieje, że do tego nie dojdzie ;).

Posted

Ostatnia płyta była dość słaba- potwierdzam, ale weeź. "How to dismantle an atomic bomb" była super!

Posted
[...]ale weeź. "How to dismantle an atomic bomb" była super!

To Twoim zdaniem, dla mnie ta płyta nie wnosi zupełnie nic nowego, kolejny na miare popu gniot, niestety.

Posted
Cóż może wielkim fanem U2 nie jestem, ale nie ukrywam że lubię okazyjnie posłuchać - mają naprawdę sporo kawałków zasługujących na nazwanie ich klasykami. Poza tym że ich muzyków uznaje za naprawdę wybitnych, to jeszcze jedna sprawa nie może tu przejść obojętnie - działalność charytatywna w którą angażuje się Bono - naprawdę wielki podziw i szacunek. Zachowanie Rockmana z klasą ..

Podpisuję sie pod tym rencami i nogami. Kapela, której wstyd nie posłuchać choć raz.

Posted

Podpisuję sie pod tym rencami i nogami. Kapela, której wstyd nie posłuchać choć raz.

I ja się pod tym podpisuję. Mi osobiście najbardziej do gustu przypadły Beatiful day i The saints are coming z Green Day.

Posted

Wychowałem się na U2, ale ostatnia płyta jest raczej słaba. Najlepsze dla mnie płyty to od October do Ruttle & Hum, reszta to już nie to U2 (Achtung Baby jednak lubię).

• 2 weeks later...
Posted

Może nie uwielbiam, ale bardzo lubię. Tak naprawdę wychowałam się na U2, bo u mnie w rodzinie każdy ich słucha :wink:Where The Streets Have No Name i New Years Day są według mnie najlepsze.

FallfromGrace
Posted

W sumie to niewiele ich utworów znam , ale lubie ich.

Najbardziej Beautiful day.

I , One z Mary J Blige.

Posted

with or without you.

wielka piosenka!

• 4 months later...
Posted

uwielbiam U2 z poczatkow kariery. dla mnie ich 2 plyty to podstawa mojej plytoteki na ipodzie - zawsze musza byc przy mnie War i Boy!!! kocham ich brzmienie wtedy i perkusje wtedy i bunt w glosie Bono!

wszystko pozniej przemawialo do mnie coraz mniej, choc ze tak powiem "srodkowa" czesc ich kariery byla ciekawa i mila, tylko nie dla mnie, ale ostatnie dokonania to juz dzialanie za bardzo pod publike zebym byla w stanie mocno docenic.

• 4 weeks later...
Posted

Przyjacióła mnie zaraziła U2, w prawdzie nie słucham ich tak często jak Ona, ale lubie ich :)

• 2 weeks later...
Posted

Mam na razie tylko dwie płyty U2; oczywiście, zamierzam mieć więcej :). Pierwszy raz posłuchałem ich, słysząc "Beautiful Day" w radiu :). No a teraz mogę nazwać się ich słuchaczem; z tych płyt, które posiadam, podoba mi się właśnie "Beautiful Day", "One", "Stuck In A Moment You Can`t Get Out Of", "Hold Me, Thrill Me, Kiss Me, Kill Me i jeszcze parę innych. :)

• 2 weeks later...
Posted

Lubię ich okazyjnie posłuchać ;) niektóre kawałki są naprawdę dobre ;D

Posted

a był ktoś na U2 3D w kinie? Świetnie zrobione :D

• 5 years later...
Posted

Ja lubię lata 80. czyli The Unforgettable Fire, The Joshua Tree i Rattle and Hum :D

• 1 month later...
Posted

Moi rodzice bardzo dużo U2 słuchają, matka jest fanką Bono :) osobiście najbardziej mi się podoba Sunday Bloody Sunday

Posted

Nie jestem fanem, nie zagłębiałem się w dyskografię, na playliście mam dwa może trzy najbardziej znane utwory.