Jump to content

Jak wykryć czy ktoś palił trawkę?


Krisss_007

Recommended Posts

Posted

Niby krótkie proste pytanie, ale nie potrafie sobie na nie odpowiedzieć. A do rzeczy: pewna osoba musi się dowiedzieć jakie są sposoby na wykrycie tego w organiźmie, a jest zupełnie bezradna, a ja chcę bardzo tej osobie pomóc. Więc teraz proszę was o pomoc :)

Link to comment
Posted

kupic w aptece test na wykrywanie thc w sikach?

Link to comment
Posted

No i widać to po zachowaniu.

Nieobecność myślami, gadanie od rzeczy, niekontrolowane napady śmiechu...

Link to comment
Posted

W aptekach dostępne są testy na obecność THC we moczu. Marihuana utrzymuje się w organizmie do 3 tygodni. Żeby test był miarodajny należy go odpowiednio przeprowadzić. Najważniejsze to dokładnie patrzeć skąd i dokąd płynie strumień moczu.

Można przeprowadzić też testy krwi i śliny.

Testy krwi są przeprowadzane bardzo rzadko - zazwyczaj w nagłych przypadkach, takich jak wypadki drogowe. Pozwalają lepiej ocenić, czy badana osoba jest w danym momencie pod wpływem środka, ale równie dobrze mogą być wykorzystane do wykrywania metabolitów. Wynik pozytywny zwracają zazwyczaj na kilka godzin po paleniu, choć przy codziennym, "hurtowym" paleniu można być pozytywnym nawet przez kilka dni. Testy śliny są mniej czułe i działają przez 2-4 godziny po paleniu.

Inną możliwością są testy włosów. Pozwalają stwierdzić, co wprowadziłeś do organizmu od momentu gdy włos zaczął rosnąć.

Link to comment
Posted
No i widać to po zachowaniu.

Nieobecność myślami, gadanie od rzeczy, niekontrolowane napady śmiechu...

Ale to tylko w czasie następującym bezpośrednio po skopceniu się. ;)

Zależy o jaki odstęp czasowy od ostatniego jarania ci chodzi?

Jeśli krótko to thc idzie wykryć w ślinie (ale to tylko przez 2, 3 godziny), później zostaje badanie moczu, badanie krwi w kierunku narkotyków.

Są jeszcze niby testy włosa, ale ich skuteczność w wykrywaniu trawki jest teoretycznie nie tak dobra, no i raczej normalny człowiek nie robi sobie takich testów, bo i po co.

Link to comment
Posted

ok dzięki bardzo, pozdrawiam! :)

Link to comment
Posted

Jest jedna dość istotna rzecz, testy na THC w aptece często zawodzą.

Po za tym co z tego, że palił to nic złego, naturalny dar który był uprawiany, palony i legalny przez tysiące lat.

mandelena, to działa tylko gdy ktoś palił przed chwilą, jeszcze bym dodał tak zwanego Pacmana, że osoba jest wciąż głodna, ale działanie trawki schodzi po kilku godzinach.

Link to comment
Posted

A co ze źrenicami? Bo z tego co wiem to u osoby, która nie bierze narkotyków źrenica pod wpływem światła się zwęża(albo na odwrót?) i później jak odsuniemy latarkę, to wraca do normalnego stanu, natomiast u osób które biorą jest brak reakcji.

Link to comment
Posted

Jigga, osoba po trawie ma zwężone źrenice i często dość zamulone te oczy.

Ale wy wciąż podajecie przykłady jakie pokazują się u osób które przed chwilą paliły, a autorowi chodzi chyba o jakiś czas po paleniu, powiem tyle w cebulce włosa THC utrzymuje się do końca życia, ale testy są drogie, idź do lekarza i poproś o badania z moczu bądź z krwi, jeżeli jesteś niepełnoletni to dowiedzą się rodzice, jeżeli już dorosły to tylko Ty będziesz o tym wiedział, lekarza nie ma prawa zgłosić to na policję.

Link to comment
Pieceofeternity
Posted

Jigga, jest tak samo po wypiciu. Więc te źrenice mogą zawieść. Mnie od razu przyszło na myśl powąchać, zapach jest niezwykle charakterystyczny. Kolejna myśl jednak wykluczyła tę "metodę".

Link to comment
Posted

juz sie dowiedzialem wszystko co chcialem, dzieki za informacje

Link to comment
 • yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 • Who's Online (See full list)

  • There are no registered users currently online
 • Najnowsze posty

  • wardrum
  • yiliyane
   Otóż to. Na pojęcie samotności trzeba spoglądać szerzej. Brak chłopaka/dziewczyny to nie koniec świata. W każdym razie nie, póki jest się młodym. Gorzej jest, kiedy zbliża się 40-stka, chce się założyć rodzinę, a nikogo na horyzoncie nie ma. Szczególnie to dotyczy kobiet, bo mężczyzna może mieć dzieci właściwie w każdym wieku - kobieta niestety nie. Jeżeli chodzi o mnie, nie czuję się źle z tym, że jestem singielką - i to już od dekady. Mam jeszcze czas, gdybym chciała założyć rodzinę. Zresztą nic na siłę. Większy problem w moim życiu to mała i starzejąca się rodzina i brak znajomych. Brakiem chłopaka na razie się nie przejmuję.
  • yiliyane
   Normalny facet nie interesuje się dziećmi. Koniec, kropka. Mimo że związki z 16-latkami nie są karalne, nie oznacza to, że jest to dobre rozwiązanie. Jak dla mnie to jest duża czerwona flaga. Nie tylko gdybym sama była 16-latką czy bliskim takiej 16-latki, ale nawet gdybym miała być - jako dorosła - partnerką człowieka, który wcześniej spotykał się z dzieckiem lub przejawiał zainteresowanie dziećmi.
  • yiliyane
   Trochę tak, trochę nie. Jeżeli kobieta jest olśniewająco piękna, przeciętny mężczyzna może być nią onieśmielony i nie chcieć zagadać, bojąc się odrzucenia z powodu bycia w niższej lidze. Pięknością chętniej zainteresują się przystojni i/lub bogaci mężczyźni, ale ci stanowią tylko ułamek społeczeństwa - w dodatku część z nich, mimo swojego statusu, nie jest, jako partner, zbytnio wartościowa. Może się zdarzyć, że piękność żyjąca nie w wielkich metropoliach, nie mająca zbyt wielu kontaktów towarzyskich, szczególnie w wyższych sferach, nie zostanie zauważona przez mężczyzn o wyższej pozycji, którzy nie będą peszyli się na jej widok. Może się zdarzyć, że piękność, która ma kontakty w wyższych sferach, będzie przyciągała jedynie mężczyzn złego charakteru. Nie zgodzę się natomiast ze stwierdzeniem, że najpiękniejsza kobieta ma najmniejsze szanse na zdobycie wartościowego mężczyzny. Najtrudniej jest brzydkim kobietom, bo tych nie chcą ani bogaci i przystojni, ani nawet przeciętni.
  • yiliyane
   Powody, dla których kobiety zwykle wybierają starszych mężczyzn są te same od tysięcy lat. Starszy mężczyzna jest dojrzalszy i lepiej sytuowany niż rówieśnik/młodszy mężczyzna. W przeszłości nacisk był kładziony bardziej na majątek, obecnie, mam wrażenie, na dojrzałość. Ale to jest pewna generalizacja. Nie każda kobieta wybierze starszego mężczyznę. Od każdej reguły są przecież wyjątki. A od tej - w dzisiejszych czasach - mam wrażenie, że jest całkiem sporo wyjątków.
 • Recent Status Updates

  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
   · 5 replies
  • Kerosine

   Kerosine

   Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
   · 0 replies
  • Pizzaro

   Pizzaro

   Czy jest tutaj życie?
   · 3 replies
  • _Balladyna_

   _Balladyna_

   idę pogadać z siostrą

   · 0 replies
 • Popular Contributors

  1. 1
   yiliyane
   yiliyane
   7
  2. 2
   Kerosine
   Kerosine
   3
  3. 3
   kasia_demańska
   kasia_demańska
   1
  4. 4
   Xantos
   Xantos
   1
 • Top użytkownicy (7 dni)

  yiliyane
  yiliyane
  30 posts
  Kerosine
  Kerosine
  17 posts
  wardrum
  wardrum
  14 posts
  Gloria
  Gloria
  10 posts
  Martusiaaaaaa92
  Martusiaaaaaa92
  5 posts
  Xantos
  Xantos
  4 posts
  Adam3344
  Adam3344
  4 posts
  kasia_demańska
  kasia_demańska
  3 posts
  nunca
  nunca
  2 posts
 • Top użytkownicy (miesiąc)

  Kerosine
  Kerosine
  48 posts
  yiliyane
  yiliyane
  45 posts
  wardrum
  wardrum
  39 posts
 • Top użytkownicy (rok)

  Kerosine
  Kerosine
  457 posts
  yiliyane
  yiliyane
  396 posts
  Gloria
  Gloria
  127 posts
×
×
 • Create New...
Please Sign In or Sign Up