Jump to content

Co sądzicie o tym człowieku?

rozekpl

Recommended Posts

Posted

Miał ktoś z was taki sen, śnił wam się?

co o tym sądzicie?

http://www.thisman.pl/

W styczniu 2006 roku w Nowym Jorku do psychiatry przyszła kobieta, która zaczęła opowiadać o śnie, w którym pewien człowiek dał jej rady na temat jej życia prywatnego. Został sporządzony portret mężczyzny. Kobieta przysięga, że nigdy nie spotkała się z tym człowiekiem w swoim życiu.

Portret został wywieszony w gabinecie w/w mężczyzny, aż pewnego dnia inny pacjent, który przyszedł do psychiatry zwrócił na niego uwagę mówiąc, że ten człowiek często odwiedzał go w snach. On również twierdzi, że nigdy nie widział tego człowieka w swym życiu.

Posted

Prawie jak mój sąsiad ;D

Tylko dwie osoby? Pfff... gdyby to było 100-1000 osób, to można byłoby się zainteresować, ale tak o? Nie, nie bardzo. Nie, nie śnił mi się ten łepek.

Jeśli istnieje reinkarnacja, to może jakiś ślad z poprzedniego życia? Może, ale wątpię. Może ta dwójka ma coś ze sobą wspólnego (poza snem)?

Kij to wie.

Posted

Jakby Ci się chciało odwiedzać stronę zapodaną, to byś się dowiedział, że osób tych jest już 2000.

Potwornie niepokojąca twarz.

Światłocień
Posted

Potwornie niepokojąca twarz.

Zgadzam się.

Mnie się nie śnił.

Coś mi się zdaję, że to jednak efekt zbiorowej psychozy.

Posted

Ja w snach rzadko kiedy widzę twarze. Jeśli widzę, to i tak ich nie pamiętam. Ale przyznam - dziwna sprawa. Mi się nikt taki nie śnił, ale znając ludzką psychikę - jak już go zobaczyłam, to może i mnie w nocy odwiedzi ; ]

Posted

Mi się też nie śnił..

Jakoś mi tak trudno uwierzyć, że ludzie, którzy spotykają kogoś w snach dokładnie potem pamiętają jak ta osoba wygląda.

Mimo to pozwoliłam sobie poszperać w internecie na ten temat. I rzeczywiście historia jest rozgłośniona nie tylko w Polsce:

http://thisman.org/theories.htm

I nie wszyscy są do niej przekonani.

Posted

Tan koleś wygląda jak brakujące ogniwo w ewolucji człowieka. Może dlatego tak wielu osobom się śni?

Posted

Naprawdę zamierzacie tworzyć oddzielny temat dla każdej pierdoły, każdego zabobonu jaki znajdziecie w internecie? Naprawdę - dział nazywa się "Tylko na poważnie" a nie "Kosmici mnie zapłodnili, co o tym myślicie?".

Światłocień
Posted
Naprawdę zamierzacie tworzyć oddzielny temat dla każdej pierdoły, każdego zabobonu jaki znajdziecie w internecie? Naprawdę - dział nazywa się "Tylko na poważnie" a nie "Kosmici mnie zapłodnili, co o tym myślicie?".

Nie miotaj się tak. Sprawa całkiem ciekawa i o wiele "poważniejsza" niż duża część tematów w tym dziale.

Mi się nikt taki nie śnił, ale znając ludzką psychikę - jak już go zobaczyłam, to może i mnie w nocy odwiedzi ; ]

Ano to oczywiste, że wiele osób po obejrzeniu będzie o nim śnić. Tym bardziej, że jego fejs jest taki, że ciężko się na niego patrzy i jeszcze ciężej wyrzuca z pamięci. :mrgreen:

Posted

z 'Tylko na Poważnie' do 'Humoru'? ;p

co do tematu, to dziwna sprawa dość. koleś conajmniej dziwny, pewnie mi się dziś przyśni, bo twarz ma łatwą do zapamiętania.

Posted

Co wy piszecie, facet ma przyjemny pyszczek :) Tylko te krzaczaste brwi, brrr!

Nie śnił mi się. W ogóle nie mam snów z objawieniami czy z poradami.

Posted

Ee...

W sumie, popieram Quizera. Sprawa bynajmniej nie jest poważna, dopóki nie bierzemy snu za proroczy, a takowym on nie jest. Tymczasem u większości osób najpewniej gość przyśnił się przez efekt autosugestii.

Sprawa całkiem ciekawa i o wiele "poważniejsza" niż duża część tematów w tym dziale.

To tylko świadczy o poziomie tematów w dziale, że tak zaofftopuję _^_

Posted

Hmmm... czy tylko ja mam wrażenie, że w snach raczej widzę znane mi osoby, niż obce? A jeśli obce, praktycznie zaraz po przebudzeniu nie pamiętam ich twarzy? A co dopiero, gdybym miała ją rozpoznać.

Ciekawe, jakbym sporządziła jakiś rysunek, dopisała o nim historię, że to przeklęty rysunek, że się ludziom śni, sprawia, że po zobaczeniu go są prześladowani lub też umierają, za jaki czas by to do mnie wróciło i ilu ludzi bym nabrała. ^^

Posted

To było na joemonsterze, jako coś prześmiewczego, więc dział "Tylko na poważnie" jest bezsensu.

Nie śnił mi się, a pod postać ze snu można podciągnąc każdego"bo podobny, więc on".

niepokolorowana
Posted

Przeważnie twarzy w snach nie pamiętam. Niestety. Poza tym najczęściej w moich snach pojawiają się znajomi. Nawet gdyby taki ktoś mi się przyśnił,to pewnie i tak bym go nie zapamietała.

Ano to oczywiste, że wiele osób po obejrzeniu będzie o nim śnić. Tym bardziej, że jego fejs jest taki, że ciężko się na niego patrzy i jeszcze ciężej wyrzuca z pamięci. :mrgreen:

Hahaha ; DDD. Tiaa...podejrzewam,że mi pewnie też się przyśni. Bardzo 'wyrazisty człowiek' że tak powiem x D.

Posted

Jest coś takiego jak sen świadomy.Może ten facet ze zdjęcia tak dobrze go opanował że zagląda w sny innych ludzi?:)

Posted
Hmmm... czy tylko ja mam wrażenie, że w snach raczej widzę znane mi osoby, niż obce? A jeśli obce, praktycznie zaraz po przebudzeniu nie pamiętam ich twarzy? A co dopiero, gdybym miała ją rozpoznać.

Mam dokładnie tak samo.

Przerażające trochę twarz.

Nie, nie snił mi się nigdy.

Posted

Prawie jak mój były :shock:

• 1 month later...
Posted

Darita współczujemy...

A teraz wyjaśnienie waszej zagadki :

ThisMan.Org, czyli człowiek, który przyśnił się specjalistom od marketingu

W mediach bardzo często działa swoisty mechanizm kuli śnieżnej, którego świadomi są oczywiście specjaliści od marketingu. Za ów efekt odpowiadają między innymi bezrefleksyjnie kopiowane i przetwarzane informacje, które z malutkiej, pozornie nic nieznaczącej historii, urastają nagle do zjawiska o wymiarze globalnym.

W ten właśnie sposób o historii człowieka widocznego na zdjęciu po lewej, przeczytać można było wszystkich gazetach i portalach internetowych na całym świecie. Media opisywały historię, która zaczęła się w Nowym Jorku, w gabinecie psychiatrycznym. Jeden z pacjentów amerykańskiego psychiatry miał rzekomo sporządzić portret pamięciowy tajemniczego mężczyzny, który bardzo często nawiedzał go w snach. Ten sam portret wkrótce zwrócił uwagę innego pacjenta, który twierdził, że również regularnie widuje w snach tego mężczyznę. Rozpoczęła się w ten sposób swoista lawina. Wszyscy uważali, że gdzieś już widzieli tego mężczyznę.

Tymczasem, cała akcja jest sprytnie zaplanowaną akcją reklamową, niezwykle charakterystyczną dla tzw. marketingu partyzanckiego. Podchwycona i powielona przez większość gazet świata historia "tajemniczego mężczyzny", została zaplanowa przez niejakiego Andrea Natella'ego, dyrektora włoskiej agencji reklamowej guerrigliamarketing.it. Jako pierwsi ujawniamy fakt, iż ta niecodzienna kampania reklamowa ma wypromować film koreańskiego reżysera Lee Jeong Beoma, pt. "This Man", który wejdzie na ekrany kin latem 2010 roku.

• 8 months later...
Posted

czytalem gdzies ze to sciema totalna..