Jump to content

"Zupa" z płodu - barbarzyński afrodyzjak z Chin !!


ZaGubion@

Recommended Posts

Posted

Horror! W Chinach robią zupę z płodów

ciach

W ziołowych „zupach

Link to comment
Posted

No to smacznego. Mięso to mięso, aczkolwiek nie wygląda apetycznie.

Link to comment
Posted

No wiadomo, jak wygląda sprawa z życiem ludzkim w Chinach, także nie dziwię się, że akurat tam gotują takie zupy... :|

Link to comment
Posted

Niedobrze mi...

Trudno mi w to uwierzyć, ale jeśli to prawda to człowiek chyba sięgnął dna bestialstwa...

Link to comment
Światłocień
Posted

Trudno mi w to uwierzyć, ale jeśli to prawda to człowiek chyba sięgnął dna bestialstwa...

Bez przesady. Dopóki aborcja sama w sobie jest jeszcze kwestionowana pod względem swojej moralności, tak samo robienie zupy z martwych już przecież dzieci jest również póki co tylko moralnie sporne. W naszej kulturze może to się zdawać chore, ale prawda jest taka, że trup już nic nie czuje i to co się z nim stanie to tylko i wyłącznie sprawa żywych się nim zajmujących.

Inna sprawa, że niewielu zdrowych na umyśle ludzi zje przedstawiciela swojego gatunku, chociażby w pierwszym stadium rozwoju...

Link to comment
Posted
Niedobrze mi...
niestosowne wg mnie.

Kanibalizm zaczyna być popularny i burżuazyjny, o zgrozo. Zastanawia mnie ile czasu potrzeba, by zaczęli robić potrawki z tych maleństw, albo zupy i obiadki z innych dzieci, takich kilkuletnich, a kiedy z osób nastoletnich i osób dorosłych.

Nie, nie wywołuje to u mnie obrzydzenia. Brzydzić mogę się daniem z robaków, lub jelit z zawartością, ale nie dziećmi. Ogarnia mnie współczucie, bo mogłyby one żyć, a nie zostać zjedzonymi, by rzekomo poprawić potencję starszych panów, mających młode żony. A moga byc zjedzone na kolację tylko dlatego, że w pewnej rodzinie woleli chłopca, zamiast dziewczynki.

Ja się popłakałam i nie czułam obrzydzenia, gdyż obrzydzenie w stosunku do maleńkich istot nie jest na miejscu.

Do tego, my z zupełnie innej strony to postrzegamy. Dla nas- to szczyt bestialstwa, gdyż zostaliśmy wychowani w innej kulturze i tradycji, w Chinach- to na porządku dziennym i nie wzbudza to większej dezaprobaty.

Link to comment
Posted

Milusio... Czekajcie pójdę tylko do klopa i zwrócę obiad...

Ech... już jestem.

Ohyda i okropność. Jak można coś takiego zrobić? Jak można żyć z przeświadczeniem kanibalizmu i to w takim wydaniu?! Naprawdę, świat powinien coś z tymi lokalami zrobić i ich klientami...

Link to comment
Kredka Na Baterie
Posted

Jak można w ogóle zrobić coś takiego?! Dla mnie jest to niepojęte. Kanibalizm i do tego w takim wydaniu. W ogóle sama aborcja jest czynem okrutnym, a w Chinach wiadomo jak jest. Dla władzy liczy się tylko ta ich cała polityka jednego dziecka. Skąd oni mają takie pomysły?! Ktoś powinien interweniować w tej sprawie, tylko czy taki 'ktoś' się znajdzie?

Link to comment
Posted

Dla mnie to kolejny dowód na to, że świat schodzi na psy a ludzie gubią gdzieś sumienia.

Jak można robić coś takiego? Nie wiem. I nie będę chyba potrafiła nigdy odpowiedzieć na to pytanie.

To okropne i bestialskie.

Każdy zmarły ma prawo do jakiegoś pochówku i godnej śmierci, a nie do tego, żeby go zjedzono, bo jakiemuś dziadziusiowi zawodzi sprzęt.

To chore, chore i jeszcze raz chore!

Link to comment
Posted

Szczerze? nie zdziwiło mnie to.Mnie juz nic nie zdziwi.Ludzie są coraz gorsi.Czyn oczywiście bestialski i nic go nie usprawiedliwia.A już napewno nie to,że jakis dziadek będzie mógł sobie dłużej poruchać..

Link to comment
Posted

Mi szczena opadła..

Niedługo te zasrane żółtki będą robić ciastka z noworodków.

Link to comment
Posted

Dla mnie zjawiskiem szokującym zawsze była i pozostanie sama aborcja. Ale korzystanie z tego zabiegu w celach, co jak co, spożywczych, wydaje mi się totalnym nietaktem i nieporozumieniem. I szczerze mówiąc, mam gdzieś, że może wydam się teraz kompletną ignorantką, ale wobec takich czynów - mam gdzieś inne kultury i wychowania. Inne zasady i morale. Dla mnie jedzenie drugiego człowieka zawsze będzie czymś dziwnym. Korzystanie na tragedii człowieka, który nawet nie zdążył "być" jest dla mnie czymś nie do opisania.

Argumenty w formie: ludzie to zwierzęta, zwierzęta się nawzajem pożerają kompletnie do mnie nie przemawiają. Po to mamy tak rozwinięte mózgi, rozbudowaną psychikę żeby korzystać ze swojej ludzkości. A ludzie uparcie sprowadzają się do poziomu innych stworzonek. W końcu zatoczymy koło ewolucyjne.

Link to comment
Posted

Masakra... i nieludzkie jest tu tłumaczenie, że to dobre dla zdrowia, na Boga!

Jak ludzie mogą posuwać się do takich rzeczy i na dodatek się tym chwalić? Szczyt bezczelności, nieludzkości, niemoralności, jakiegokolwiek rozumu i po prostu wszystkiego, co powinno się łączyć z prawdziwym człowieczeństwem.

Tylko gdzie w takim razie różne organizacje, chociażby Sanepid? Nie wspominając o organizacjach walczących o szacunek ludzki? O ile takie powstały, bo do tej pory chyba nie były potrzebne... Hańba.

Link to comment
Posted

niestety widziałam zdjęcia... i mnie zszokowało. boże, dlaczego to jest legalne? dlaczego kanibalizm jest legalny? i kurwa, jak można jeść martwe dziecko?

dla mnie to brak słów, jak można być tak okrutnym i nie mieć serca. i jeszcze jeść te dzieci, aby móc się bzykać, no cudownie, fajny sposób! (: równie dobrze mógłby kupić viagrę czy coś tam, bez jaj. to chore, albo i gorzej.

Link to comment
Światłocień
Posted

Każdy zmarły ma prawo do jakiegoś pochówku i godnej śmierci,

W większości kultur świata, co nie znaczy we wszystkich.

Dla mnie bardziej od samego procederu dziwi to, że znajdują się tacy ludzie którzy są w stanie bez oporów wsunąć niemowlaka.

Ale poza tym, że aborcja=be (choć w przypadku gwałtu bym zalegalizował) i poza tym, że nie miałbym ochoty rozmawiać ze smakoszem takiego dania to IMO jest OK. :mrgreen:

W końcu zatoczymy koło ewolucyjne.

Czasami myślę, że dobrze by było. Ale to taka moja gorzka dygresja.

Link to comment
Posted
Dla mnie to kolejny dowód na to, że świat schodzi na psy a ludzie gubią gdzieś sumienia.

Mało widocznie widziałaś i wiesz o przeszłości ludzi. Takie przypadki to pikuś w porównaniu co robili nasi przodkowie ;p Naprawdę, wierz mi na słowo. Teraz nam się wydaje, że kiedyś było lepiej, ale było gorzej, a ludzie nie mówili o tym, bo nie było takiej komunikacji. Teraz pedofilie każdy normalny człowiek tępi bez względu na wszystko. Kiedyś to była norma. To taki delikatny przykład.

Link to comment
Posted

master_jedi, chodziło mi raczej o współczesny świat, który się rozwija i idzie do przodu, więc zachowanie na miarę naszych przodków powinno nas jeszcze bardziej zawstydzać.

Link to comment
Posted

Ludzkie bestialstwo nie ma granic. Takie zachowania są chore mam nadzieje ze zwierzętom ( bo według mnie to raczej nie są ludzie) spożywającym taką zupę coś w gardle stanie. Myślę że ten koniec świata by się jednak przydał... choćby po to aby takie zwierzęta zniknęły z powierzchni ziemi...

Link to comment
 • 2 weeks later...
wolnaczeczenia
Posted

Nie rusza mnie to, to jest jedna z wielu dziwnych i obrzydliwych rzeczy jakie robią ludzie.

A te płody, jeżeli nie trafiłyby na talerz, skonczyłyby w spalarni odpadów.

Link to comment
Posted
A te płody, jeżeli nie trafiłyby na talerz, skonczyłyby w spalarni odpadów.

Jest chyba różnica między zjedzeniem zupy z płodu a spaleniem płodu w spalarni.

Link to comment
wolnaczeczenia
Posted

Zależy dla kogo. Dla płodu raczej nie.

I taktak, zjedzenie zupy płodowej jest obrzydliwe, ale nie widzę powodu by się ekscytować. Gdybym miała się wzburzac na wszystko co brzydkie, niestosowne czy dziwne zajmowałabym się tylko tym.

Link to comment
Posted

gdzieś kiedyś czytałam, że pomysł na rzekome danie z płodów to tylko prowokacja ze strony tamtejszego, dość kontrowersyjnego 'artysty'. kilka makabrycznych zdjęć, poszła fama w świat i teraz internauci z całego globu wiukają przed monitorami. :wink:

Link to comment
 • 1 month later...
Posted

To tak jak z psami u nas słodki u nich słodko-kwaśny!

Link to comment
Posted

Ojejq ojejq, nagle naszym słit oczkom ukazał się Przerażający Świat pełen Niemiłych Rzeczy.

Spójrzmy na dawne ludy, które składały krwawe ofiary z ludzi. Spójrzmy na miasto spartańskie, gdzie niepełnosprawne (lub płci żeńskiej) dzieci zrzucało się ze skał. Spójrzmy sobie do obozów koncentracyjnych, poczytajmy sobie o wiernych wyznawczyniach Adolfa Hitlera wrzucających niemowlęta na maski rozpędzonych samochodów. Nasza historia pełna jest krwi, kanibalizmu i nabijania na pal. To dziwne, że wycinamy te zdjęcia dlatego że są drastyczne, zamiast pokazać je i może coś w sercu obudzić. Odstraszyć od aborcji na przykład. Ciekawe, że godzimy się na aborcję, a zjedzenie dziecka zaborcjowanego które przecież nie jest człowiekiem uchodzi za kanibalizm. Hm.

Inna sprawa, że Chiny to kopnięty naród, razem z Japonią pełen wykrzywień moralnych itd. Nie dziwi mnie już nic. To także. A zbytnie emocjonalizowanie się w tym wypadku do niczego nie doprowadzi, u nich zachodzi chyba ewolucja wstecznie galopująca i ot dlaczego to wszystko.

Każdy z nas jest w stanie zrobić coś takiego odpowiednio wychowany, zmanipulowany, wyprany mózgowo.

Link to comment
Posted

Nie rozumiem tego. Niby skandal i w ogóle, ale jak jemy zwierzęta, które zabijane są wyłącznie dla naszej przyjemności to nikt nie robi z tego aż takiej afery. Choć przyznam, że to jest straszne i powinno być zabronione.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 • Who's Online (See full list)

  • dannonka
  • wardrum
 • Popular Now

 • Najnowsze posty

 • Recent Status Updates

  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
   · 5 replies
  • Kerosine

   Kerosine

   Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
   · 0 replies
  • Pizzaro

   Pizzaro

   Czy jest tutaj życie?
   · 3 replies
  • _Balladyna_

   _Balladyna_

   idę pogadać z siostrą

   · 0 replies
 • Popular Contributors

  1. 1
   yiliyane
   yiliyane
   8
  2. 2
   Martusiaaaaaa92
   Martusiaaaaaa92
   3
  3. 3
   Kerosine
   Kerosine
   3
  4. 4
   Gloria
   Gloria
   2
  5. 5
   LaFleur
   LaFleur
   1
 • Top użytkownicy (7 dni)

  Kerosine
  Kerosine
  10 posts
  wardrum
  wardrum
  9 posts
  Martusiaaaaaa92
  Martusiaaaaaa92
  9 posts
  yiliyane
  yiliyane
  5 posts
  Gloria
  Gloria
  5 posts
  fotograf1981
  fotograf1981
  3 posts
  konserwatoriumchaosu
  konserwatoriumchaosu
  3 posts
  halibutka
  halibutka
  3 posts
  LaFleur
  LaFleur
  3 posts
 • Top użytkownicy (miesiąc)

  Kerosine
  Kerosine
  39 posts
  wardrum
  wardrum
  29 posts
  yiliyane
  yiliyane
  20 posts
 • Top użytkownicy (rok)

  Kerosine
  Kerosine
  448 posts
  yiliyane
  yiliyane
  369 posts
  Gloria
  Gloria
  118 posts
×
×
 • Create New...
Please Sign In or Sign Up