rozczochrany

Brodka

Recommended Posts

Monika Brodka - polska wokalistka wykonująca soul i pop.

W 2003 roku wzięła udział w programie Idol zajmując pierwsze miejsce. W tym samym roku wydała płytę pt. Album na której znalazły się stare przeboje soulowe. W 2006 roku wydała drugą płytę, którą promowały single Znam Cię na pamięć i Miał być ślub. W 2008 roku nagrała trzy piosenki na potrzeby serialu Brzydula. Pojawiła się również w piosence Niagara Falls projektu Silver Rocket.

Co myślicie o tej wokalistce? Znacie? Słuchacie? Lubicie? Uważacie, że zasłużyła na wygraną idola?

Ja bardzo lubię Monikę, ma świetny głos i niektóre teksty. Właśnie ją, ze wszystkich uczestników idola szanuję najbardziej. Wydaje mi się, że Monika jeszcze pokaże na co ją stać.

Share this post


Link to post

Lubię jej głos i piosenki, które fakt faktem są trudne do zaśpiewania. Podoba mi się barwa głosu Brodki. Jednakże nie szaleję na jej punkcie, od czasu do czasu zapuszczę jakąś piosenkę i tyle.

Share this post


Link to post

Niektóre są fajne,przyznam. Jej pierwszy singiel był fajny,zaraz po Idolu. Nie pamiętam nazwy,ale kojarzę klip.

jej nie znam jakoś szczególnie,nie przyglądam sie jej karierze,więc nie jestem w stanie wiele powiedzieć. Ale wydaje się być fajna.

Share this post


Link to post

Brodki dawniej słuchałam często i gęsto. Jednak teraz już nie interesuję się jej utworami, nie zaglądam na listy hitów itepe.

Głos ma mocny, ładny, dużo świetnych utworów jak i tych mniej-świetnych (jak każdy muzyk zresztą). Nie ukrywam jednak, że utwór Brodki w połączeniu z Silver Rocket - Niagara Falls bije na łopatki.

Share this post


Link to post

Znam Brodkę. Kiedyś ją lubiłam, ale jakoś mi przeszło. Lubię jej głos. Czasem lubię wrócić do kilku jej piosenek, jak Znam Cię na pamięć, Ten, czy Miałeś być. Nie plasuje się na pierwszych miejscach, jeśli chodzi o moje ulubione wokalistki, ale czasem lubię do niej wrócić.

Share this post


Link to post
Właśnie ją, ze wszystkich uczestników idola szanuję najbardziej.

No racja, racja pokazała na co ja stać w odróżnieniu od reszty. Jeszcze Ania Dąbrowska coś zdziałała, a reszta to pomyłka. Monika ma świetny głos, lubię takie brzmienia. I to jest głowny jej atut, bo z piosenkami różnie bywa. Trzeba również przyznac,ze przeszła sporą metamorfoze od czasu Idola.

Share this post


Link to post
Według mnie ma fajny głos, ale nie umie go wykorzystać, bo większość piosenek ma do kitu.

No i chyba zgodzę się z tym. Podoba mi się jej barwa głosu, ale nie słucham jej ze względu na piosenki, które do mnie nie trafiają.

Dodatkowo byłam kiedyś dawno temu na jej koncercie i nie porwał mnie...

Share this post


Link to post

Charakterystyczny, przyjemny głos. Kiedyś słuchałam i nawet lubiłam, dzisiaj nie mam z jej piosenkami styczności. No i ostatnio w ogóle nic o niej nie słychać, ucichła. Żadnych płyt, hitów, nowości. Najbardziej kojarzy mi się ' Miałeś być '. Ah, i jakbym mogła zapomnieć o ' Miał być ślub', ta chyba jedna z tych świeższych piosenek, bardzo przypadła mi do gustu; )

Share this post


Link to post

Swojego czasu chodziło za mną parę jej piosenek, ale nic więcej. Nie interesuje mnie muzyka, którą tworzy. Kiedyś nawet przypadkiem trafiłam na jej otwarty koncert w plenerze. I przyznam - wynudziłam się. Już nie wracam do niej.

Share this post


Link to post

Nie stworzyła nic nowego, nie powaliła mnie, aczkolwiek muszę przyznać - głos ma fajny.

Lubię kilka jej utworów, które czasem sobie posłucham, aczkowiek nie śledzę specjalnie jej życia, jej nowości, jej koncertów.

Strasznie podoba mi się jej chrypkowaty głos - to muszę przyznać <3

Share this post


Link to post

Przyznam, że słucham jej bardzo rzadko, choć ma kilka fajnych kawałków mi.n wspominany wcześniej "Miał być ślub","Miałeś być", "Znam Cie na pamięć" czy "On";)

Share this post


Link to post

Nowa piosenka Moniki Brodki "W pięciu smakach" jest zaje zajefajna. A teledysk bardzo oryginalny chyba najlepszy wśród polskich artystów. Brodka wygrała idola i udowodniła że słusznie zwycięstwo jej się należało.

Share this post


Link to post

Zdolna, mający wielki talent, ale niezbyt umiejąca się przebić. Barwę głosu ma świetną i trudno ja podrobić.

Uwielbiam jej piosenkę My, Miałeś być czy Cosmo.

Share this post


Link to post

Brodka trochę wybiła się ze swoich dawnych utworów i mainstreamu. Ostatnia płyta jest naprawdę na poziomie. No i nawet na openerze będzie. I to na mainie.

Share this post


Link to post

kocham jej ostatnia plyte. <3

za wczesniejszymi piosenkami nie przepadalam natomiast.

Share this post


Link to post

W sobotę prawdopodobnie idę na jej koncert. Mam nadzieję, że nie będzie tak nudny jak poprzednie, zanim jeszcze wyszła "Granda".

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now

 • Who's Online (See full list)

  • Sandra998
 • Recent Status Updates

  • Shady-Lane90

   Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

   Jak się nazywa ten większy dzyndzel, co się go zakłada na mniejszy dzyndzel przy słuchawkach? Takie to samo, ale większe braciszku.  
   · 1 reply
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Nie ma to jak świętować 30. rocznicę odzyskania wolności, która jeszcze nie przyszła.
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   · 0 replies
  • Borowy

   Borowy

   Witajcie, mam do Was ogromną prośbę... potrzebuje wypełnionych ankiet do badań naukowych... na koniec maja mam termin oddania. Temat Tabu - SEKSUALNOŚĆ, dlatego rodzice do których kierowałem tą ankietę nie chcą mi jej wypełniać, choć uważam, że nie ingeruję w ich życie intymne. 2 miesiące temu ankieta już istniała online, a dostałem tylko 4 odpowiedzi :c Zajmie od 5 do 10 minut. Prawie wszystkie zadania zamknięte.
   Musielibyście wcielić się w rodzica, który ma dziecko z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim. Ankieta jest oczywiście anonimowa.

   https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc35FjqvALX9OYdkmC8p4LFMjfvp9sEyGFAuHiG6MCFurqWBQ/viewform?fbclid=IwAR0BBy3Clovc9HZH-pMkOzC8sUF6UJ-LuOPcDC2HSLdZsHL_dVYN5zb9mzE
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Czy posiadanie "judasza" w drzwiach to już antysemityzm?
   · 3 replies
 • Posts

  • 空白愛
   Nieodwzajemniona miłość?
   Witam wszystkich, którzy to czytają. Piszę to, ponieważ uważam, że nie jestem w stanie myśleć już trzeźwo, a nie mam osoby, która mogłaby mi z tym pomóc. Jestem 19-letnim chłopakiem, który niedługo zacznie studia. Około półtora miesiąca temu zakochałem się w swojej znajomej, przez pierwszy tydzień nie byłem świadomy swoich uczuć, ale powoli zaczęło do mnie docierać co do niej czuję. Zacząłem sobie wyobrażać nas razem, po paru dniach od uświadomienia sobie co do niej czuję zacząłem myśleć „P
  • wojtek1337
   Co dalej z tą Polską?
   Jeśli Cię ten wstęp zainteresował zapraszamy do poświęcenia chwili . Czy widzisz co ludzie u władzy robią z naszym pięknym krajem?  Czujesz się tym podirytowany? Polak jest obrócony przeciwko drugiemu polakowi.  Nikt w Warszawie nie jest w stanie się dogadać, a co będzie powiedzmy za ten może nie nawet rok, ale 3-4 lata? Chciałbyś  wstać i ruszyć ten świat?  Czas coś zrobić i zacząć organizować się!  Jeśli nie uważasz tego za puste słowa sklejone w zdania,  chcielibyśmy zaprosić
  • MartaNowak1
   Aplikacja do zarabiania pieniędzy :D
   Hej, powstałą nowa aplikacja do zarabiania pieniędzy poprzez videostreaming  Macie tutaj link, jest do pobrania bezpłatnie tutaj: http://bit.ly/SurroSocialFunApp  
  • little_julietta06
   Pomożecie mi?
   Hej. Mam na imię Julia. Mam 13 lat. Idę teraz do siódmej klasy. Niestety albo i stety moja klasa się rozpadła. Był w niej chłopak, z którym byłam dwa razy. Raz 1 miesiąc, a za drugim razem niecały tydzień. Pewnie zastanawiacie się czemu niecały tydzień.? Ponieważ nie czułam już nic do niego, po prostu no nie ufałam mu już. Jak zaczęłam z nim chodzić to dziwnie się zachowywał, ale unikałam tego. Pewnego dnia jak ze sobą pisaliśmy to traktował mnie jak dzieciaka...DOSŁOWNIE. Pytałam się mojej przy
  • Shady-Lane90
   Opisz siebie jednym słowem!
   Przemęczenie