Jump to content

''Franz'' Smuda - trenerem kadry.


waran

Recommended Posts

Posted

Co o tym sądzicie?

Link to comment
Posted

Dziwne, w ogóle nasza kadra jest dziwna, nie wiadomo co sie dzieje, uwielbiam piłkę, ale zawiesiłem swoje zainteresowanie polskim futbolem do odwołania ...

Mam tylko nadzieje, że Franz poprowadzi nas do wyjścia z tego kurewskiego bagna.

Z góry przepraszam za użycie przekleństwa, ale łagodniej się już nie da :(

Link to comment
Posted

Moim zdaniem jedna z najlepszych decyzji podjętych przez władze polskiej piłki w ostatnich latach. A blisko było do podjęcia jednej z... najgorszych decyzji, bo takową byłoby nominowanie czy to Majewskiego czy Kasperczaka, ludzi bez charyzmy.

Długo trzeba było czekac na tą decyzje. Kiedy Smuda robił niezłe lub bardzo dobre wyniki w polskiej lidze to drużyny Majewskiego remisowały lub przegrywały swoje mecze, rzadko strzelając wiecej niz jedną bramkę. Z drugiej strony dobrze, że dopiero w tym momencie Smuda został selekcjonerem, bo własnie teraz jest dla polskiej piłki wyjątkowo ważny moment.

Ja tam jestem optymistą odnosnie przyszłosci naszej kadry, bo juz dawno można bylo stwierdzic, że wyniki polskich piłkarzy zależą w duzej mierze od psychiki. Jako, że atmosfera wokół reprezentacji w ostatnich miesiacach była tragiczna, a wszyscy tylko czekali na kolejne potknięcia Leo to ciężko było się spodziewac wspaniałych występów ze strony biało-czerwonych.

Myśle, że teraz będzie lekkie odświeżenie, pojawi sie pare nowych twarzy w kadrze, selekcjoner W KOŃCU ma czas żeby SPOKOJNIE popróbowac. I licze na to, że niektórzy młodzi zrozumieją, że otwiera się przed nimi wspaniała droga, co sprawi, że zaczną w pełni zapieprzac na treningach.

Musimy byc optymistami 8)

Link to comment
Posted
Musimy byc optymistami 8)

Tjjjjaaaaa.........

Optymista to źle poinformowany realista...

Tej kadry już nikt nie uratuje...

Link to comment
Posted

Jak dla mnie Smuda przestał byc tym samym fajnym skromnym facetem. Od kiedy został wybrany selekcjonerem strasznie się spina kogo on to powoła, a kogo nie powoła do kadry.

Link to comment
Posted

Jeszcze nie wiem, czy Smuda to dobry trener. Dopiero, gdy ujrzę wyniki jego pracy, będę mogła się wypowiedzieć, ale naszej kadry już chyba nic nie uratuje... Jednocześnie zdenerwowało mnie jego postępowanie - nie weźmie Rogera do pierwszego składu, bo nie jest Polakiem?! Jak dla mnie - chamskie zagranie.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 • Who's Online (See full list)

  • There are no registered users currently online
 • Najnowsze posty

  • Nathaneczek
   Cześć wszystkim   Na wstępie kilka informacji. Mam 20 lat, znajoma 18 lat. Spotykaliśmy się często w szkole ale po jej ukończeniu, gdy proponuje spotkanie zawsze dostaje odpowiedź że ma jakieś plany, strasznie długo to trwa i jedynie piszemy czasem na fb i to w sumie tyle. Żadnych spotkać bo ma plany, nie ważne co zaproponuje. Podoba mi się ona i za bardzo nie wiem co robić, bo ciągłe pisanie na FB raczej mnie do niej nie zbliży. Odległość między nami to około 500 metrów więc blisko ale i tak mimo tego nie ma czasu. Jakieś porady? Cokolwiek?
  • wardrum
  • yiliyane
   Otóż to. Na pojęcie samotności trzeba spoglądać szerzej. Brak chłopaka/dziewczyny to nie koniec świata. W każdym razie nie, póki jest się młodym. Gorzej jest, kiedy zbliża się 40-stka, chce się założyć rodzinę, a nikogo na horyzoncie nie ma. Szczególnie to dotyczy kobiet, bo mężczyzna może mieć dzieci właściwie w każdym wieku - kobieta niestety nie. Jeżeli chodzi o mnie, nie czuję się źle z tym, że jestem singielką - i to już od dekady. Mam jeszcze czas, gdybym chciała założyć rodzinę. Zresztą nic na siłę. Większy problem w moim życiu to mała i starzejąca się rodzina i brak znajomych. Brakiem chłopaka na razie się nie przejmuję.
  • yiliyane
   Normalny facet nie interesuje się dziećmi. Koniec, kropka. Mimo że związki z 16-latkami nie są karalne, nie oznacza to, że jest to dobre rozwiązanie. Jak dla mnie to jest duża czerwona flaga. Nie tylko gdybym sama była 16-latką czy bliskim takiej 16-latki, ale nawet gdybym miała być - jako dorosła - partnerką człowieka, który wcześniej spotykał się z dzieckiem lub przejawiał zainteresowanie dziećmi.
  • yiliyane
   Trochę tak, trochę nie. Jeżeli kobieta jest olśniewająco piękna, przeciętny mężczyzna może być nią onieśmielony i nie chcieć zagadać, bojąc się odrzucenia z powodu bycia w niższej lidze. Pięknością chętniej zainteresują się przystojni i/lub bogaci mężczyźni, ale ci stanowią tylko ułamek społeczeństwa - w dodatku część z nich, mimo swojego statusu, nie jest, jako partner, zbytnio wartościowa. Może się zdarzyć, że piękność żyjąca nie w wielkich metropoliach, nie mająca zbyt wielu kontaktów towarzyskich, szczególnie w wyższych sferach, nie zostanie zauważona przez mężczyzn o wyższej pozycji, którzy nie będą peszyli się na jej widok. Może się zdarzyć, że piękność, która ma kontakty w wyższych sferach, będzie przyciągała jedynie mężczyzn złego charakteru. Nie zgodzę się natomiast ze stwierdzeniem, że najpiękniejsza kobieta ma najmniejsze szanse na zdobycie wartościowego mężczyzny. Najtrudniej jest brzydkim kobietom, bo tych nie chcą ani bogaci i przystojni, ani nawet przeciętni.
 • Recent Status Updates

  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
   · 5 replies
  • Kerosine

   Kerosine

   Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
   · 0 replies
  • Pizzaro

   Pizzaro

   Czy jest tutaj życie?
   · 3 replies
  • _Balladyna_

   _Balladyna_

   idę pogadać z siostrą

   · 0 replies
 • Popular Contributors

  1. 1
   yiliyane
   yiliyane
   7
  2. 2
   Kerosine
   Kerosine
   3
  3. 3
   kasia_demańska
   kasia_demańska
   1
  4. 4
   Xantos
   Xantos
   1
 • Top użytkownicy (7 dni)

  yiliyane
  yiliyane
  30 posts
  Kerosine
  Kerosine
  17 posts
  wardrum
  wardrum
  14 posts
  Gloria
  Gloria
  10 posts
  Martusiaaaaaa92
  Martusiaaaaaa92
  5 posts
  Xantos
  Xantos
  4 posts
  Adam3344
  Adam3344
  4 posts
  kasia_demańska
  kasia_demańska
  3 posts
  supermati2009
  supermati2009
  2 posts
 • Top użytkownicy (miesiąc)

  Kerosine
  Kerosine
  48 posts
  yiliyane
  yiliyane
  45 posts
  wardrum
  wardrum
  39 posts
 • Top użytkownicy (rok)

  Kerosine
  Kerosine
  457 posts
  yiliyane
  yiliyane
  394 posts
  Gloria
  Gloria
  127 posts
×
×
 • Create New...
Please Sign In or Sign Up