damian81293

Moje fotki| Do oceny

196 postów w tym temacie

Widać jak z biegiem czasu Twoje umiejętności się polepszają. Zdjęcie coraz lepsze, widać emocje, dobrze kadrowane. Delikatnie mniej retuszu rób. Postaraj się robić takie zdjęcia, żeby nie trzeba było w nich praktycznie nic nie zmieniać. Szacunek dla Ciebie i Twojego postępu przez ten okres czasu. Przyjemnie oglądało się te wszystkie Twoje zdjęcia. :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam Was moi mili! Ostatni post był napisany w styczniu. Postanowiłem wpaść i coś dodać ;D. Temat został założony ponad 2 lata temu! Trochę się pozmieniało w moim życiu, ale fotografia wciąż przy mnie jest i mam nadzieję, że pozostanie na jeszcze dłużej! ;D

1.

22186097.jpg

2.

imgp27411024x768.jpg

3.

imgp28191024x768.jpg

4.

imgp4571a.jpg

5.

igp0251800x600.jpg

6.

igp0271800x600.jpg

7.

92693500.jpg

8.

69712918.jpg

9.

47175875.jpg

10.

96145904.jpg

11.

24667216.jpg

12.

imgp8638a.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Uwielbiam 5 i 6, reszta jest naprawdę dobra ;)

Chociaż tak jak mówi Liszka, na 1 zdjęciu dziewczyna wygląda sztucznie.

Nie wiem jak Wy (fotografowie) to robicie, że w odpowiednim momencie naciśniecie guzik i widać tyle emocji na tych zdjęciach, podziwiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przejrzałam cały ten temat i przyznam, że bardzo podobają mi się Twoje zdjęcia. Większość ma to "coś" w sobie. Z tych ostatnich to nr 2, 3 - to po prawej, 4, 5, 10 i 12 najbardziej mi się podobają.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziękuję ;) Cieszę się, że to co robię się komuś podoba. Patrząc cały wątek można zauważyć, że trochę zmienił mi się 'kierunek' w którym idę.

9 lutego czeka mnie interview na studia związane z fotografią! Trzymać kciuki!!!!!!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przeczytałam cały wątek, dlatego też mogę stwierdzić, że zrobiłeś olbrzymie postępy. Początkowe zdjęcia były raczej zabawą z fotografią, spowodowane pewnie popularnością tego hobby wśród młodzieży. Fajnie, że zamieniło się to w prawdziwą pasję, a może i sposób na życie.

Na pewno będę śledziła Twoje dalsze postępy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Generalnie zdjęcia świetnie, ale jeśli miałabym się już bardzo przyczepić, to na pierwszym zdjęciu, dziewczyna jednak trochę za blada i ja bym ją ujęła trochę bliżej- od drugiego kolana, bo wg mnie to trochę brzydko wygląda jak jest taka ucięta noga. Drugie dałabym ciut więcej kontrastu, ale to już moje upodobanie, poza tym naprawdę świetne. Trzecie za bardzo poprawiane jak dla mnie i trochę za sztuczne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Interesujące, szczególnie to drugie! Kontrastu według mnie tam wcale nie trzeba, za to ziarno mogłoby zrobić zdjęcie jeszcze bardziej klimatycznym :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z tych zdjęć dodanych 3 czy 4 posty wyżej, pierwsze wymiata. Świetna kolorystyka (mimo, iż nałożona przez program :P), oraz genialna poza oraz mimika twarzy modelki. Pozazdrościć takiej modelki :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem ciekaw tylko, jakim obiektywem robiłeś te zdjęcia. Wygląda na to, że przysłona była niska (stawiam 1.8) ponieważ blur zaczyna się już zaraz za modelką. Nie widać efektów Comy czy winety na zdjęciach co oznacza że tanioszka jakaś to też nie była, tak więc oświeć mnie :).

P.S czy przy tym pierwszym zdjęciu, używałeś blendy, czy to jednak Wineta ? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

3. zdjęcie z ostatniej publikacji - BOSKIE! Masz dar do tego i widać, że umiesz to robić. Naprawdę niesamowite, trzymam kciuki i nie zaniedbuj tego - moja siostra też kiedyś tworzyła cuda, przestała od tak i koniec, a myślę, że to świetne do dalszego życica jak i dobra pasja, możliwość spędzenia czasu :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam! Przepraszam wszystkich, że tak zaniedbuję ten wątek, ale trochę się dzieje w moim życiu i przez jakiś czas nie zaglądałem na to forum.

Mercurial, zdjęcia robię czasami Pentaxem 1,7/50 - stare manualne szkło, ale bardzo dobre jakościowo, czasami 1,4/50AF - całkiem dobre, ale chyba jednak wole to stare szkło. Z przysłoną to różnie, ale zwykle robię na około 1,8-3,5 aby jakiś tam jednak blur był :) Na 1 zdjęciu jest nałożona winieta, blendy nie używałem. Było pochmurnie to światło było dosyć miękkie.

A tak swoją drogą to studiuję fotografię mody w UK, udało mi się spełnić jedno z moich marzeń. Teraz bardziej skupiam się na ubraniach ale ciągle staram się zachować te moje zamiłowanie do portretów :)

Trochę nowości (no tak nie do końca bo nawet z września 2012):

1. natashahasselblad.jpg

2. 900x0.jpg

3. 900x0.jpg

Z czasem będę dodawał więcej :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

różowy pajacyk, idź do pierwszego postu tego wątku. Od początku będziesz widzieć mój rozwój. Pierwszy post napisałem w 2009 i w sumie wtedy wszystko się zaczęło :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz