damian81293

Moje fotki| Do oceny

Recommended Posts

Witam! Zamieszczę tutaj swoje zdjęcia. Chciałbym usłyszeć waszą ocenę na ich temat, co robię źle i co mogę jeszcze poprawić.

Zapraszam do oglądania!

1.

e417b318fc7496b7m.jpg

2.

426c630e6a1dbe04m.jpg

3.

527f85b53244e281m.jpg

4.

501d0fa91c512b8cm.jpg

Share this post


Link to post

Coś zmieniłabym w zdjęciu z dziewczyną, na pewno dodałabym tło, coś co doda życia do zdjęcia. Myślę, że obiektywnie pozostałe bez zastrzeżeń. ;)

Share this post


Link to post

Zjęcie dziewczyny robione było przy ognisku, przy iso 400, a jak wiadomo matryca w kompakcie + wysokie iso = masakra..... Sporo na jakości stracila ta fotka przez duszumianie :P

Share this post


Link to post

Widać, że profesjonalna robota. Cytryny są genialne, widok przepiękny, fantastyczny pomysł z jabłkiem i ciekawy na portret dziewczyny, jednak nie jest takie ostre jak pozostałe, widać, jeśli dobrze sprecyzowałam nazwę"szumy"?. Aż przyjemnie oko nacieszyć, tak dobrą fotografią. :wink:

To tajemnica, czy zdradzisz jakim sprzętem te cuda, napstrykałeś? : )

Share this post


Link to post

Cytrynki niesamowite. Jabłko też dobre. Widok ładny, aczkolwiek takich już było mnóstwo. Ale wyżej wspomniane mają coś w sobie ; ) A dziewczyna - ot, ładne zdjęcie do albumu rodzinnego.

Jestem ciekawa Twoich dalszych prac.

Share this post


Link to post

Podobają mi się wszystkie a cytrynki mnie urzekły:) Portret najmniej ale fakt - najtrudniejsza dziedzina:) z takimi pomysłami i dobrym sprzętem będzie coraz lepiej:)

Share this post


Link to post

Woda nigdy nie przestanie mnie zachwycać. Również w Twoim wykonaniu wywiera ogromne wrażenie : )

Muszle także są ciekawe, jednak aż tak na mnie nie wypłynęły.

Share this post


Link to post

Woda niesamowita, muszle niezłe, to jabłko z kroplą też fajne, ale coś mi w tym nie pasi, chłopaczek niesamowicie uroczy, śliczne ma oczka, a ostatnie nie wyświetla mi się w ogóle.

Share this post


Link to post

Jakim programem przerabiasz, albo udoskonalasz swoje zdjęcia?

Cytryna fajna, acz nie tak fenomenalna, jak poprzednie, pierwsze cytrynki. CO do wody, mam de ja vu.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now

 • Who's Online (See full list)

  There are no registered users currently online

 • Recent Status Updates

  • Shady-Lane90

   Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

   Jak się nazywa ten większy dzyndzel, co się go zakłada na mniejszy dzyndzel przy słuchawkach? Takie to samo, ale większe braciszku.  
   · 1 reply
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Nie ma to jak świętować 30. rocznicę odzyskania wolności, która jeszcze nie przyszła.
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   · 0 replies
  • Borowy

   Borowy

   Witajcie, mam do Was ogromną prośbę... potrzebuje wypełnionych ankiet do badań naukowych... na koniec maja mam termin oddania. Temat Tabu - SEKSUALNOŚĆ, dlatego rodzice do których kierowałem tą ankietę nie chcą mi jej wypełniać, choć uważam, że nie ingeruję w ich życie intymne. 2 miesiące temu ankieta już istniała online, a dostałem tylko 4 odpowiedzi :c Zajmie od 5 do 10 minut. Prawie wszystkie zadania zamknięte.
   Musielibyście wcielić się w rodzica, który ma dziecko z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim. Ankieta jest oczywiście anonimowa.

   https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc35FjqvALX9OYdkmC8p4LFMjfvp9sEyGFAuHiG6MCFurqWBQ/viewform?fbclid=IwAR0BBy3Clovc9HZH-pMkOzC8sUF6UJ-LuOPcDC2HSLdZsHL_dVYN5zb9mzE
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Czy posiadanie "judasza" w drzwiach to już antysemityzm?
   · 3 replies
 • Posts

  • natiii95
   anonimowa krótka ankieta POMOCY
   Cześć, mam na imię Natalia i jestem studentką studiów magisterskich na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Zwracam się do Was z wielką prośbą o wypełnienie przygotowanej przeze mnie krótkiej ankiety, która dotyczy aspiracji i systemu wartości młodych ludzi. Ankieta jest w pełni anonimowa, a Wasze odpowiedzi mogą mi pomóc przy pisaniu pracy magisterskiej  Poniżej zamieszczam link do strony, na której znajduje się ankieta: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfPbLCEi1N3wcekFnSVfzbo0aQzdl8PiN
  • michaelowax3
   O czym teraz myślisz?
   Ludzie właśnie tacy są. Dopóki świetnie im się układa nie potrzebują nikogo a gdy tylko wali im się porządek przypominają sobie nagle i oczekują wsparcia.  Można liczyć tylko na siebie. 
  • Kerosine
   Opisz siebie jednym słowem!
   Ruina Wyłącznie do utylizacji.
  • natiii95
   Cześć - anonimowa krótka ankieta POMOCY
   Poniżej zamieszczam ponownie link do ankiety (działa): https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfPbLCEi1N3wcekFnSVfzbo0aQzdl8PiNKXuVaFq_AzriBiWw/viewform?usp=sf_link Będę wdzięczna za poświęcenie kilku minut na wypełnienie ankiety pozdrawiam
  • yiliyane
   Pomożecie mi?
   Takie huśtawki nastrojów, o których piszesz prawdopodobnie wynikają z burzy hormonów. Takie są uroki dojrzewania. Jednych dopada to w większym stopniu, innych w mniejszym. Zastanów się na spokojnie co czujesz do tego chłopaka. Czy jednak skłaniasz się ku temu, że mu nie ufasz, czy jednak sądzisz, że jest on jedną z nielicznych osób, które Cię w pełni akceptują? Nie sądzę, żeby przy takich huśtawkach nastrojów związek był dobrym pomysłem (musisz mieć też na uwadze jego uczucia), ale może z