Reni22222

Jak skręcić kostke??

5 postów w tym temacie

Wiem że może się to wydawać głupie i nie pasować do tego działu ale jak widzicie chciałabym skręcić kostke. No niestety nie moge powiedzieć dlaczego tego chce. Prosiłabym o takie sposoby które można zrobić w domu. Z góry dzieki :) (Nie myślcie że jestem jakas psychicznie chora ale jak widziecie czasami tak jest)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Proponuję umieść w imadle i gwałtownie przekręcić, ewentualnie zrzucić się ze schodów na jedną nogę ;).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A po co skręcać? Od razu siekierą upierdzielić, nie będzie wadziła ;)

Głupi problem... I pewnie pytasz, bo się założyłaś z kimś, że sobie skręcisz, albo nie chcesz gdzieś pójść ;P

Dla swojego bezpieczeństwa, udaj się do psychologa :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ja bym poleciła ten temat do Kosza dać. Muszę wyjaśniać dlaczego?

Nie musisz. ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

• Ostatnie aktualizacje statusu

• Kto jest online? (Zobacz całą listę)

• Kto jest na czacie

• Gwałt
      Jestem ciekaw, gdzie w internecie można znaleźć wiarygodne źródło informacji nt. warunków życia gwałcicieli w zakładach penitencjarnych. Podasz, proszę, jakieś linki?
    • najbardziej chciałbym zwiedzić ....
      A ja będę chyba oryginalny, bo ciągnie mnie w rejony Mongolii, ogółem - za Ural. Kolej transsyberyjska, itp. A tak w ogóle, to marzę o tym, żeby mieć własne biuro podróży i profesjonalnie organizować wyprawy dla chętnych (finansowanie i utrzymanie bym miał z tego, tylko najpierw muszę być sławnym podróżnikiem, hehe ) Na razie uczę się języków (angielski, rosyjski) dorabiam w wakacje i dni wolne przy organizacji wycieczek, towarzyszyłem przewodnikowi np. tu, przy Krakow Auschwitz concentration camp tours. Ciężki temat ogółem, bo czasem trzeba emocjonalnie ogarniać grupę, ale dobrze się w tym czuję. @Maggie Byłem, polecam, aż się chce zostać:)  
    • Co Cię dzisiaj wkurzyło ?
      Poranny autobus, który mimo iż przyjechał o właściwej godzinie i miał odpowiedni numer okazał się kończyć trasę w zwykłym dla tej linii miejscu zamiast [jak zwykle w dwóch kursach po piątej] dojeżdżać do pętli niedaleko mojego zakładu. Na szczęście spóźniłam się do pracy tylko niecały kwadrans.
    • Kujonki
      Są straszne, wstydziłabym się w nich wyjść na ulicę. Generalnie tak czy siak jestem przeciwniczką okularów i uważam, że mało kto wygląda w nich naprawdę korzystnie, ale akurat te biją wszelkie rekordy szpetoty. Na dokładkę stanowią dla mnie doskonały przykład bezsensownej i lanserskiej strony mody.   
  • Statystyki użytkowników

• Użytkowników
      84358
    • Najwięcej online
      3188

Najnowszy użytkownik
    Salezy47

• Tematów
      57877