Jump to content

"Chodziła" za Wami jakaś cyfra?

IR0NHIDE

Recommended Posts

Posted

Mieliście ludziska taką sytuację że jakaś liczba za wami "chodziła"? Jeżeli tak to podzielcie się informacją w tym temacie. Za mną, dosłownie jak cień spacerowała liczba "23". Zaczęło się niewinnie jakby z ukrycia :) Jakieś 2 lata w tył spoglądam na zegarek i co widzę? godzina 23:23, pomyślałem: Ale śmieszna godzina... Na drugi dzień to samo, ok. Trzeci dzień pod rząd i znów ta sama sytuacja, myślę coś jest nie tak. Trwało to dokładnie tydzień. Nie spoglądałem na zegarek celowo o tej porze, po prostu nadzwyczajnie chciałem dowiedzieć się "która godzina". Pierwszym, którym to powiedziałem byli przyjaciele. Kumpel zaczął szukać w necie info na ten temat, na temat liczby 23. No i znalazł, nie za ciekawe informacje no ale co poradzisz. Bałem się, to prawda ale powiedziałem sobie że jakaś liczba nie będzie wywoływała strachu w mojej osobie. Później był spokój, nie za długo ale był :) I tak do dzisiaj mam często nawet sytuację że widzę 23. W pracy, gdy mierzyłem grubość asfaltu wyszło 23cm. Na poziomnicy było napisane 323, ale pierwsza 3 była prawie że całkowicie "wytarta" i w oczy rzucała się dwudziestka-trójka. Dalej, przykładowo w fifie pauzując mecz, widnieje 23:23. Nie zawsze ale parę razy się zdarzyło. Kiedyś ściągałem mp3 i sprawdziłem ile procent jest już ukończone, ile było? 23%. Na laptopie to samo, poziom naładowania baterii - 23%.

To były najważniejsze "spotkania" z 23. Było ich więcej ale wszystkich nie pamiętam. :D

Przenoszę do HydeParku.

Posted

Słyszałam o tym. Ale dla mnie to po prostu przypadek. Ja każdego dnia widzę 21:37. Dzień w dzień. I nie robię tego celowo, po prostu wtedy zerkam na zegarek. Ale nic sobie z tego nie robię. ; )

A ty może jesteś już zbyt przeczulony na tym punkcie. : )

Posted
A ty może jesteś już zbyt przeczulony na tym punkcie. : )

:) A nie wiem, wydaje mi się że nie. Też sobie z tego nic nie robię, ale może czasami też "szukam" tej liczby. Rzadko kiedy ją znajdę ale zdarzy się :D

Posted

Ja od czasu śmierci Papieża patrząc wieczorem na zegarek widzę 21.37.

Może to przypadek, ale ja wierzę, że to przynosi mi szczęście. :)

Światłocień
Posted

Ilekroć spojrzę na zegarek przy łóżku, wskazuje północ tudzież 23:59

Myślę, że to to samo zjawisko, które odpowiada za to, że budzimy się minutę przed budzikiem na przykład. Jakiś rodzaj zegarka ulokowanego w naszej podświadomości, który jest podatny na wpływ świadomości. I tak człowiek może obudzić się/spojrzeć na zegarek o wymyślonej sobie godzinie xD

Posted

Czytam książkę,odruchowo patrzę na zegarek, patrzę 22;22

Czasami przebudzam się o tej porze parę nocy pod rząd.

Posted

Ostatnio chodzi za mną godzina 13:13 i czasami 11:11. Kiedyś też 666. Kilka dni pod rząd jeździłam autobusem o tym numerze (nie był to nr linii).

Posted

okropnie często jak patrzę na zegarek to widzę 22:22, ale zauważyłam że strasznie dużo ludzi tak ma...

kiedyś chodziła za mną liczba 11-ale przestałam zwracać na nią uwagę (bo grunt to nie myśleć "O znów ta liczba!") to sobie "poszła" (;

Posted

Ja kiedyś miałam przygodę z 3:33 ;p przez pewien okrez co budziałam się w nocy i sprawdzałam która godzina, lub zwyczajnie nie mogłam usnąć i spoglądałam na zegarek była 3:33.

Wcześniej, zdaje się po 'egzorcyzmach Emily Rose' miał szczęście do godzin chwilę przed pełną 3, nie było to zbyt fajne bo za każdym razem przypominały mi się sceny z filmu. Brr...

• 4 years later...
Posted

Od długiego czasu prześladuje mnie cyfra 4. Nie chce mi się przytaczać wszystkich historyjek z tą cyfrą. Z kilku ostatnich miesięcy:

- Urodziły mi się 4 kociaki.

- Poznałam mężczyznę, którego numer telefonu kończy się na 444.

- Kazałam wykupić mojej koleżance wszystkie możliwe niebieskie farby w danym sklepie. Okazało się, że były 4 ostatnie.

- Często budzę się o 4:44 w nocy (a właściwie to rano), często też patrzę na zegarek wtedy, kiedy akurat jest 16:44.

- Dzisiaj program antywirusowy wykrył 4 zagrożenia.

- Sytuacja w banku - Proszę podejść do okienka numer 4.

- Jak na złość, do mojego nowego miejsca zamieszkania można dostać się tramwajem numer 4.

- I teraz zdałam sobie sprawę, że wczoraj wypiłam 4 piwa.

Przypadek? :lol:

Kiedyś męczyła mnie godzina 22:22 i 1:06.

Guest Anonymous
Posted

Żadna liczba jako taka za mną nie chodzi, ale notorycznie widuję te same godziny i minuty na zegarku. Bez większego ładu i składu, 05:05, 11:11, 12:12, 15:15, 20:20, 21:21, 00:00 itp, itd. Przyzwyczaiłem się już i nawet nie liczę tych sytuacji, ale z 5-6 razy w ciągu dnia tak mi się utrafi. Widocznie mózg zsynchronizował się z moim zegarkiem i podświadomie daje mi znać kiedy mam na niego patrzeć :)

Guest Anonymous
Posted

21:37 - mama mówi, że to znak żebym się nawróciła i Papież mi daje sygnał, że czeka na mnie u boku Boga. [cenzura] :lol: :crazy:

Posted

To czasem na paragon w miejscu gdzie jest podatek VAT nie patrz...

Księżycowa
Posted

W moim przypadku to chyba godzina 21:37, od paru lat codziennie jak patrzę wieczorem na zegarek, to jest ta godzina.

Posted
W moim przypadku to chyba godzina 21:37, od paru lat codziennie jak patrzę wieczorem na zegarek, to jest ta godzina.

Bo codziennie jest taka godzina... ; >

A tak serio i na temat to często mam tak z liczbą 21. Nie wiem czemu... Dużo jej w moim życiu

Posted

No na pewno godne uwierzenia. "Codziennie", buhahahahahahahahaha

Księżycowa
Posted
No na pewno godne uwierzenia. "Codziennie", buhahahahahahahahaha

Muszę Cię rozczarować, uwaga, to nie żart.

Może trudno Ci to zrozumieć, ale wierzę, że Ci się uda :roll:

W sumie tak po zastanowieniu to często też widzę godzinę 22:30, ale to już rzadziej.

• 3 months later...
Posted

Prześladują mnie dwie cyfry - 2 i 1. Urodziłem się drugiego stycznia. Jak patrzę na zegarek w okolicy 12 lub 21, to jest spora szansa, że minuty również będą utworzone z tych cyfr. W podstawówce i gimnazjum w dzienniku miałem numer 21, na dzielonych językach 12. Głośność w radiach i odtwarzaczach, w zależności od wyregulowania, ustawiam na 12 lub 21.

• 8 months later...
Posted

21:37 mnie prześladuje ; (