Jump to content

Tak się zastanawiałem...


ciesnos

Recommended Posts

Posted

Dlaczego na forum moderatorzy zajmują się bardziej pilnowaniem, by nikt nie przeklinał, nie obrażał nikogo i zachowywał ogólnie przyjętą poprawność, proszę ja was, polityczną, mdłą i bez życia jak stary śledź, niż trzymaniem na forum jakiegoś poziomu dyskusji i pilnowaniem, by nie wypływały na powierzchnie posty pozbawione interpunkcji, gramatyki, stylistyki, logiki i wszelkiego, proszę ja was, sensu? Osobiście uważam że mój ostatni temat wcale taki bezsensowny nie był, pani Claudynko, choć może nieco przesadziłem przy doborze słów. Ale pomijając już moje urazy (z których najpewniej nie wyleczę się do końca życia i co drugi dzień będę zakładał na forum bezsensowne posty o tym, jak to mi źle i ciężko po tym jak się całkowicie zamknąłem w sobie po traumie, i że dziewczyny nie mogę znaleźć [a tym bardziej chłopaka] bo nie wiem jak zdanie sensownie teraz sklecić) miałem nadzieję, że forum okaże się miejscem dyskusji otwartej i na jako takim poziomie intelektualnym. Lub chociaż z innowacyjnymi i ociekającymi kreatywności bluzgami. A tu, proszę ja was, lipa.

Więc jeśli już istnieje takowy dział i prosicie w nim o sugestie, to bardzo uniżenie bym prosił o zwracanie odrobiny uwagi na to, czy użytkownicy używają "kropków i przecinków" i ogólnie piszą z sensem. Choć na pierwszy rzut oka może się tak wydawać, internet nie jest rurą ściekową na wszelkie intelektualne ekskrementy, ale oknem na świat. Więc proszę, zetrzyjcie z tego okna co większe plamy po intelektualnych i emocjonalnych wynaturzeniach. Nie zaśmiecajmy wspólnie internetu entym tematem "nie wiem jak poderwać..." lub wszelkimi innymi pozbawionymi możliwości dalszego rozwinięcia. Bo niektóre tematy wyglądają jak źle ukierunkowana prośba nastolatka/ki nie wiedzącego/ej co z sobą zrobić do jaśnie szanownego konsylium doktorsko-postującego, które z miną godną mędrca i spokojnym tonem odpowiada na pytania typu: "usiadłem na jeża - czemu mnie boli?" lub "doktorze, mam sraczkę, czy korek wepchnięty w źródło pomoże?".

A co do nie czytania i udzielania się w tematach tego typu, pani Claudynko: kiedy gówno człowiekowi pod nogami się wala, nie sposób nie skrzywić się z obrzydzeniem.

Dziękuje bardzo za przeczytanie, miłego dnia życzę.

Link to comment
Posted

Matt damon !

Link to comment
Guest Anonymous
Posted

Ok.

No to zamykam.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
 • Who's Online (See full list)

  • There are no registered users currently online
 • Najnowsze posty

  • wardrum
  • yiliyane
   Otóż to. Na pojęcie samotności trzeba spoglądać szerzej. Brak chłopaka/dziewczyny to nie koniec świata. W każdym razie nie, póki jest się młodym. Gorzej jest, kiedy zbliża się 40-stka, chce się założyć rodzinę, a nikogo na horyzoncie nie ma. Szczególnie to dotyczy kobiet, bo mężczyzna może mieć dzieci właściwie w każdym wieku - kobieta niestety nie. Jeżeli chodzi o mnie, nie czuję się źle z tym, że jestem singielką - i to już od dekady. Mam jeszcze czas, gdybym chciała założyć rodzinę. Zresztą nic na siłę. Większy problem w moim życiu to mała i starzejąca się rodzina i brak znajomych. Brakiem chłopaka na razie się nie przejmuję.
  • yiliyane
   Normalny facet nie interesuje się dziećmi. Koniec, kropka. Mimo że związki z 16-latkami nie są karalne, nie oznacza to, że jest to dobre rozwiązanie. Jak dla mnie to jest duża czerwona flaga. Nie tylko gdybym sama była 16-latką czy bliskim takiej 16-latki, ale nawet gdybym miała być - jako dorosła - partnerką człowieka, który wcześniej spotykał się z dzieckiem lub przejawiał zainteresowanie dziećmi.
  • yiliyane
   Trochę tak, trochę nie. Jeżeli kobieta jest olśniewająco piękna, przeciętny mężczyzna może być nią onieśmielony i nie chcieć zagadać, bojąc się odrzucenia z powodu bycia w niższej lidze. Pięknością chętniej zainteresują się przystojni i/lub bogaci mężczyźni, ale ci stanowią tylko ułamek społeczeństwa - w dodatku część z nich, mimo swojego statusu, nie jest, jako partner, zbytnio wartościowa. Może się zdarzyć, że piękność żyjąca nie w wielkich metropoliach, nie mająca zbyt wielu kontaktów towarzyskich, szczególnie w wyższych sferach, nie zostanie zauważona przez mężczyzn o wyższej pozycji, którzy nie będą peszyli się na jej widok. Może się zdarzyć, że piękność, która ma kontakty w wyższych sferach, będzie przyciągała jedynie mężczyzn złego charakteru. Nie zgodzę się natomiast ze stwierdzeniem, że najpiękniejsza kobieta ma najmniejsze szanse na zdobycie wartościowego mężczyzny. Najtrudniej jest brzydkim kobietom, bo tych nie chcą ani bogaci i przystojni, ani nawet przeciętni.
  • yiliyane
   Powody, dla których kobiety zwykle wybierają starszych mężczyzn są te same od tysięcy lat. Starszy mężczyzna jest dojrzalszy i lepiej sytuowany niż rówieśnik/młodszy mężczyzna. W przeszłości nacisk był kładziony bardziej na majątek, obecnie, mam wrażenie, na dojrzałość. Ale to jest pewna generalizacja. Nie każda kobieta wybierze starszego mężczyznę. Od każdej reguły są przecież wyjątki. A od tej - w dzisiejszych czasach - mam wrażenie, że jest całkiem sporo wyjątków.
 • Recent Status Updates

  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
   · 5 replies
  • Kerosine

   Kerosine

   Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
   · 0 replies
  • Pizzaro

   Pizzaro

   Czy jest tutaj życie?
   · 3 replies
  • _Balladyna_

   _Balladyna_

   idę pogadać z siostrą

   · 0 replies
 • Popular Contributors

  1. 1
   yiliyane
   yiliyane
   7
  2. 2
   Kerosine
   Kerosine
   3
  3. 3
   kasia_demańska
   kasia_demańska
   1
  4. 4
   Xantos
   Xantos
   1
 • Top użytkownicy (7 dni)

  yiliyane
  yiliyane
  30 posts
  Kerosine
  Kerosine
  17 posts
  wardrum
  wardrum
  14 posts
  Gloria
  Gloria
  10 posts
  Martusiaaaaaa92
  Martusiaaaaaa92
  5 posts
  Xantos
  Xantos
  4 posts
  Adam3344
  Adam3344
  4 posts
  kasia_demańska
  kasia_demańska
  3 posts
  supermati2009
  supermati2009
  2 posts
 • Top użytkownicy (miesiąc)

  Kerosine
  Kerosine
  48 posts
  yiliyane
  yiliyane
  45 posts
  wardrum
  wardrum
  39 posts
 • Top użytkownicy (rok)

  Kerosine
  Kerosine
  457 posts
  yiliyane
  yiliyane
  396 posts
  Gloria
  Gloria
  127 posts
×
×
 • Create New...
Please Sign In or Sign Up