Skocz do zawartości
M-FORUM.PL
sylwia0606

Queen

Recommended Posts

sylwia0606

Cześć, jestem wielką fanką zespołu queen i nieżyjącego już niestety Freddy'ego Mercury'ego. Chciałabym aby wpisywali sie tutaj wszyscy fani tego zespołu . Oraz aby pisali o jakis ciekawostkach na temat tego zespołu. Oraz wrażeniach jakie toważyszą im słuchając piosenek tego zespołu. Bo sami powiedzcie Czy Fredy Mercury nie miał niesamowitego głosu :) :) :) :) :) 8) 8) 8) 8) :D :D :D :D :P :P :P :P :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
devilek

wreszccie ktoś kto kocha to co ja

odnośnie tego zakochałem się w ich piosenkach jak usłyszałem "radio ga ga"

ulubione piosenki z ich repertuaru ? jest ich wiele osobiście fenomenalna jest ostatnia piosnka freddiego "this are the days of our lives" wzruszam się na niej ciągle

jeśli chodzi o głos- najlepszy głos męski w historii rocka, pełna gama głosów

jeśli chodzi o wrażenia to są takie: jak słucham Queen to to jest parę minut wyciętych z mego życia, kiedy jestem w innym świecie :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
noir

Respekt dla nich. Kiedys sluchalem namietnie. Obecnie juz nie tak chetnie, ale nadal przyjemnie wspominam. Zespol tak oryginalny i niepowtarzalny, ze nie sposob bedzie im dorownac.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
monia_xD

Potęga muzyki, ot co...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
sylwia0606

Elo. wpisujcie wiecej komentów. Czy na tym forum nie ma wiecej fanów Queen :D A tak wogóle to pozdro dla tych co napisali.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Milamber

No co można powiedzieć? Super zespół. Lubię dużo ich piosenek, a szczególnie "Made in Heaven" i "Under Pressure".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
devilek

szkoda tylko ze nie bedziemy mogli obejrzec ich na live bo bez freddiego to juz nie to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
niekochana_

kochać Queen.

kochać Ich muzykę.

kochać 'I Want To Break Free'.

;*

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
malinowa

zakochałam się w nich jako małe dziecko. mój wujek wiecznie ich puszczał.

swego czasu słuchałam ciągle. teraz już mniej. ale to świetny zespół.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
quita

Dawno już nie słuchałem Queen ale teraz mi przypomnieliście i musze szybko coś zgrać z CD-Audio :P

Bardzo lubiałem Queen, i słuchałem go bez przerwy jak miałem 6 lat :wink:

Ojciec puszczał zawsze to z płyt ale także teledyski na kasetach wideo i dzieki temu ta muzyka przypomina mi najlepsze lata życia.

Pamietam że były takie dwie wzruszające piosenki, jedna sie nazywała coś w stylu One Vision a druga bardziej wzruszająca to jush nie pamietam :P

Lubiałem Don't stop me now, Friend to be friends (sorki za niedokładność w tytulach ale dawno nie słuchałem).

Ta muzyka jest najlepsza z mozliwych ale nie słucham jej na codzien :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
devilek

ja ostatnio przekonuję się do mniej znanych piosenek queen typu: it's late, doin alright

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
RogaLL

wychowałem się na Queen'ach :)) Przez Rogera Taylora zaczęła się moja pasja do perkusji :)...Freddie Zmarł 4 dni po moich urodzinach....:(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
MrsMartens

Nie żebym ściągała sobie z neta ich wszystkie płyty, kupowała autobiografie czy coś.. Ale bardzo cenię Queen i Mercury'ego.

Jak usłyszałam to pseudo 'Love kills 2006' czy coś, to myślałam, że chwycę za siekierę i 'ręka, noga, mózg na ścianie', o.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ina

prawda, Fredy Mercury miał naprawdę super głos...

szacunek.

super piosenki

super zespół

super głos

suuper

ta muzyka jest the best, ale na codzień nie słucham:) raczej co jakiś czas.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Cynamonowa

Queen...

Nie potrafię powiedzieć co jest w nich takiego niesamowitego, ale coś jest. Potrafię spędzić godziny na oglądaniu teledysków i słuchaniu płyt.

Gdy słucham "Show Must Go On" czuję dreszcze...

Cała ich twórczość jest niesamowita.

Podziwiam za niezwykłą "elastyczność" i nieograniczanie się do schematów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Asik

ehh dawne czasy uwielbialem ich kiedys, kocham nadal takie piosenki jak:

*I Want to Break Free

*I Want it All

*The Miracle

Queen bezapelacyjnie byl zespolem rockowym ktory moglem i moge sluchac do dzis choc nie jestem fanem owej muzyki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
bamber100

ja ich kocham...są cudowni...a głos Freddi'ego...po prostu miodzio...wiele osób słucha ich kawałków, nie wiedząc nawet, że to oni napisali..;p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Domnika

Ja też bardzo lubie Queen, choć znam tylko około 20 ich piosenek. Rzeczywiście Freddy miał świetny głos, ale na pewno nie równa się z głosem Michael Jacksona.:P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Weronika

klasyka ;)

nie ma historii muzyki bez tego zespołu-piosenki ponadczasowe :)

miło czasem posłuchać:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Black_Magic

Queen..Jeden z najlepszych zespolow na swiecie !!! Wielki szacun.Na tej grupie sie wychowalam.Ojciec męczył mnie wokalem Frediego hehehe ;D A koles mial glos.Jeden z najlepszych(pomijając Niemena)Uwielbiam utwor show must go on.Moge sluchać godzinami,podobnie jak wiekszosc dorobku tej oto gwiazdy...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
toxic8606
Gdy słucham "Show Must Go On" czuję dreszcze...

Ja mam dreszcze gdy widzę teledysk do tej Piosenki (napisałem dużą literą bo Ona naprawdę jest przewspaniała).

Szkoda Freddy'ego, ale AIDS to straszna choroba. Na krótko przed śmiercią wydał album "Innuendo", który był swego rodzaju pożegnaniem. Pamietam ostatnie słowa w Piosence (znów duża litetra) "These Are The Days Of Our Lifes". Te słowa to "I still love you". Chyba w ten sposób chciał pożegnać sie ze wszystkimi. Kiedyś w telewizji był nadawany serial dokumentalny "Fenomen Queen". Mama nagrała go na kasetę. Widział ktoś ten film :?: Na mnie zrobił ogromne wrażenie.

Do moich ulubionych Piosenek Queen należą:

-> Breakthru

-> Who Wants To Live Forever

-> A Winter's Tale

-> Show Must Go On

-> Headlong

-> Mother Love (wzrusza mnie nieraz do łez)

-> Show Must Go On

-> Ride The Wild Wind

-> You Don't Fool Me (mieszane uczucia co do teledysku)

Fani i wielbiciele QUEEN wpisujcie się, pokażmy ilu nas jest :!:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mroowkos

lubie ten zespol maja fajne piosenki a szczegolnie "I want to break free" jestem wierna tej piosence :) mam z nia ciekawe wspomnienia :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
polenta

Queen, tak to niesamowity i ponadczasowy zespół, lubię większość ich piosenek.

Najbardziej We Are The Champions.

Podobno gdy miałam 2 latka to ciągle śpiewałam tą piosenkę( to było w roku śmierci F. Mercury'ego :cry: ).

Ale i teraz można poczuć się jak ta koncertach Queen. Mają oni swoich sobowtórów rodem z Czech. Nazywają sie " PRINCESS. Byłam na ich koncercie i wierzcie mi wokalista ma taki sam głos i jest kopią freddiego :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Niedźwiedź

Zdecydowanie najwspanialszy zespół rockowy wszechczasów. Nikt się do nich nigdy nie zbliży. Każda pozycja w Zespole obsadzona przez wybitnego muzyka, każdy wnosił coś swojego, przez co ich Muzyka jest taka wspaniała. Mogę ich słuchać godzinami, potem oglądać koncerty, znów słuchać i tak w kółko :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz