Jump to content

Gumioleusz rysuje,

Gumioleusz

Recommended Posts

Posted

Dzień doby, cześć i czołem wszystkim.

Chciałbym poznać opinię mniej lub bardziej przeciętnego zjadacza chleba, dotyczącą moich prac, przepraszam za jakość, ale nie chce mi się babrać z wielkimi formatami na skanerze (kliknij aby powiększyć).

1. Drzewko ołówkiem, wisi na szafie, trochę zmaltretowane.

obraz146.th.jpg

2. Cerkiew długopisem, raczej średnio jestem z niej zadowolony, pierwszy raz mazałem zwykłym pisadłem, nie mam w tym wprawy,

obraz147.th.jpg

Posted

To ja wypowiem się pierwsza,masz ciekawy styl. Serio,rysunki są ładne,warte oglądania,przyciągają oko. Widać,że masz talent.

To drzewo,to jakbyś wyrwał z ziemi i mi przed nosem postawił,podoba mi się,ma coś w sobie. Takiego mrocznego,serio.

Ten budynek też jest ciekawy,chociaż drzewo wyszło ci lepiej.

Jednak czekam na dalsze prace. ; )

Posted
Widać,że masz talent.

Nie ma czegoś takiego jak talent, a więcej prac będzie, niebawem ;)

Posted
Nie ma czegoś takiego jak talent

Zależy jak kto uważa,moja nauczycielka zawsze powiadała,że albo ma się talent albo dar. Więc jak kto woli. ;)

Posted

Jaki dar, jaki talent? :P To czy ktoś potrafi rysować czy nie zależy w 99% procentach od ilości czasu i zaangażowania poświęconemu rysunku. Każdego Każdego można nauczyć rysować, jedyny warunek to aby ta osoba tego chciała. Ludzie nie rodzą się z wrodzonym talentem do tańca czy też muzyki. Wydaje się to bardzo proste ale na pewno nie raz w życiu każdy z nas spotkał się z tezą typu: “synu nie martw się że nie umiesz tańczyć, ja też do tego nie mam talentu, więc się nie dziw.

Posted

Gumioleusz, podoba mi się Twoja kreska. Wydaję mi się, że jest w tych rysunkach coś co przyciąga wzrok. Drzewo moim zdaniem wyszło Ci bardzo ładnie. Jednak do cerkwi bym się przyczepiła. Wydaję mi się, że wyszła Ci ona zbyt przechylona, mam wrażenie, że Twoja kreska na tym rysunku nie jest już tak pewna jak na pozostałym. Myślę, że mógłbyś przysiąść jeszcze nad tym rysunkiem i dopracować go, efekt byłby lepszy. Jednak naprawdę podobają mi się Twoje rysunki. ;)

Posted
Wydaję mi się, że wyszła Ci ona zbyt przechylona, mam wrażenie, że Twoja kreska na tym rysunku nie jest już tak pewna jak na pozostałym

Zapewne, pewny nie byłem mając długopis w dłoni, i zapewne cerkwia się przechyliła bo krzywo zrobiłem zdjęcie ;)

Pogrzebałem, pogrzebałem i wgygrzebałem, jakieś stare rysunki na dysku,

2007:

1. Aston martin db9, dziś wiele bym w nim poprawił (krzywy skan)Aston_Martin_by_Gumioleusz.jpg

2. Jakiś tragicznej jakości, nie dokończony młyn

Unfinished_mill_by_Gumioleusz.jpg

3. Jakiś górski krajobraz,

Stream_by_Gumioleusz.jpg

i stare drzewko

The_Old_Tree_by_Gumioleusz.jpg

Posted

Rysunki są świetne, masz talenttttt, zdecydowanie (:

Posted

Drzewa Ci wychodzą świetnie, szczególnie to pierwsze jest super, naprawdę bardzo mi się podoba. Cerkiew jak i ten drugi budynek - chyba młyn walą się, masz problemy z perspektywą, jednak jak sam napisałeś wyżej, nad wszystkim można popracować ;)

A co do tego talentu.. Nie zgadzam się z tym, co napisałeś. Wszystkiego da się nauczyć, ale jednak osoba, która nie ma i nie czuje tego czegoś, nigdy nie będzie rysowała czy śpiewała tak jak ktoś, kto ma po prostu talent ;p

Posted

Rękę wprawioną masz, to fakt :)

Szkoda, że większość rysunków jest niedokończona ( albo przynajmniej sprawia takie wrażenie )

Posted

Nie znam się na tym kompletnie, ale jestem urzeczona Twoimi rysunkami i chętnie zobaczę więcej, więcej i więcej :mrgreen:

Posted

O jechane! Nie zauważyłem ,że rysunki się poprzycinały! Trudno, z mym genialnym netem nie mam nerwów tego edytować. Macie tutaj zaczęte studium M16A2 półautomatycznego karabinu armii US. Brakuje jeszcze drugiego rzutu u góry, i jakiegoś wojaka z tym gnatem w prawym rogu. Have Fun.

obraz149s.jpg

Posted

Genialne!! Szczególnie podobają mi się drzewa w Twoim wykonaniu :D

M 16 A2 też bardzo ładnie i z zachowanymi proporcjami, jednak jako miłośnik marki Aston Martin to muszę powiedzieć Ci, że Ci troszke nie wyszedł... :/ Ale sam już o tym wspomniałeś, więc wybacz, że wypominam ;)

Ogólnie to człowieku umiesz rysować, pracuj dalej by każdy dzień przynosił rezultaty w postaci coraz to lepszy rysunków, które już i tak stoją na wysokim posiomie ;)

Posted

Mam wrażenie, że niektóre twoje prace są jakoś tak powykrzywiane, ale czy to było zamierzaone, czy nie - ciekawie to wygląda, wręcz jak jakiś nowy styl ;)

Ja jestem żywym dowodem na to, że można rysunkowi poświęcić naprawdę wiele czasu i nie zrobić żadnych postępów. Niestety.

Posted

Gumioleusz, świetnie rysujesz. Masz ogromny talent, wykorzystaj go. ;)

Wszystkie rysunki bardzo mi się podobają. Są śliczne.

Posted

Onsterfelijk napisał:

Ogólnie to człowieku umiesz rysować, pracuj dalej by każdy dzień przynosił rezultaty w postaci coraz to lepszy rysunków, które już i tak stoją na wysokim posiomie

Szczeże, to raczej przeciętne rysunki, naprawdę większośc ludzi, z chęciami i odrobiną wiedzy narysowało by tak, a nawet lepiej,

Claudynka

Spójrz na mą sygnaturkę.

Oleandra napisała:

Ja jestem żywym dowodem na to, że można rysunkowi poświęcić naprawdę wiele czasu i nie zrobić żadnych postępów. Niestety.

Najczęściej postępy widzą wszyscy oprócz osoby która je czyni, a jeżeli rysujesz, i analizujesz to co robisz, postępy są zawsze, zawsze.

Po primo, przerysowuj, z nautry najlepiej, ona nigdy nie popełnia błędów które mogą się wkraśc w autorskie dzieła. Więc lepiej niei powielac czyjs pomyłek.

Dzisiejsze bazgroły z J.Polskiego ;P

Powtórka do matury, temat: Krzyżacy:

obraz153f.jpg