Jump to content

szkola policyjna

tygryspaco11111

Recommended Posts

tygryspaco11111
Posted

szukam policyjnej szkoly w wielkopolsce i okolicach pomuzcie

Posted

Jak to szkoły policyjnej? Nie jestem pewien ale czy do szkół policyjnych nie kierują przełożeni? Raczej nie można iść sobie do nich od tak ale mogę się mylić...

Sylwinka ;)
Posted

Do szkoły policyjnej moga iśc wszyscy, którzy ukończyli szkołę średnią.

Trzeba zaliczyć testy sprawnościowe i teoretyczne. Jeżeli oczekujesz dobrej pracy w policji, najlepiej równolegle zacznij jakieś studia.

Wyjątkiem jest Szczytno, gdzie nie przyjmują cywilów :)

Zwiedziłam Szkołę Policyjną w Katowicach i w Pile, o innych niewiele wiem. Prócz tych jest jeszcze szkoła w Legionowie (z tego co słyszałam, to słynie głównie ze szkolenia służb prewencyjnych, ale nie tylko)

Pewnie jeszcze sa inne, mi jednak nieznane.

Posted

Nie rujnuj sobie życia..

Posted

[fquote]Wyjątkiem jest Szczytno, gdzie nie przyjmują cywilów [/fquote]

w Szczytnie sa wyjatkowe głąby w szkole, sie było sie wie ;) Zamiast patrolowac miasto to oni siedza w klatce schodowej bo im za zimno :lol: Jeden z głowniejszych postaci nazwał mnie "burakiem" :lol: Troche widac ze to miasto policyjne. W kazdym bloku mieszka taki "spolecznik" ktory "udziela sie" bardzo w tych tematach.

wybij sobie z głowy szukac na komendzie pracy.

Posted

trzeba miec coś homo żeby iśc do policji :!:

Sylwinka ;)
Posted

w Szczytnie sa wyjatkowe głąby w szkole, sie było sie wie ;)

Zważ na to, że to jedyna elitarna szkoła policyjna w Polsce, widocznie trzeba być "głąbem" (jak mówisz) aby się tam dostać.

Jeden z głowniejszych postaci nazwał mnie "burakiem" :lol:
wcale mnie to nie dziwi, lepiej bym tego nie ujęła.
wybij sobie z głowy szukac na komendzie pracy.
...i dołącz to nas buraków!

Sumując, Twój światopogląd jest bardzo ograniczony, patrzysz na wszystko przez pryzmat chorych wizji zaczerpniętych z umysłów chorych ludzi, to nawet nie są Twoje przekonania -to jest w tym najgorsze.

Posted
trzeba miec coś homo żeby iśc do policji

Nie wiem co ma jedno do drugiego...

Posted

[fquote]Zważ na to, że to jedyna elitarna szkoła policyjna w Polsce, widocznie trzeba być "głąbem" (jak mówisz) aby się tam dostać. [/fquote]

tylko ze wiekszosc o osób co tam idzie, boi sie woja, bo na studia sie nie dostaje i wybiera policje.

[fquote]...i dołącz to nas buraków! [/fquote]

jak juz pisalem, pokaz mi osobe po studiach w prewencji. :lol:

Sylwinka ;)
Posted
[fquote]Zważ na to, że to jedyna elitarna szkoła policyjna w Polsce, widocznie trzeba być "głąbem" (jak mówisz) aby się tam dostać. [/fquote]tylko ze wiekszosc o osób co tam idzie, boi sie woja, bo na studia sie nie dostaje i wybiera policje.
Wyobraz sobie, że Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie to studia (jak sama nazwa wskazuje)

Poza tym, jak już wspomniałam, nie przyjmują tam cywilów, musisz posiadać legitymację służbową. Odnośnie strachu przed wojskiem -to najgłupszy argument, jaki mogłeś przytoczyć. Pojęcia nie masz jak wyglądają ćwiczenia w szkole policyjnej.

jak juz pisalem, pokaz mi osobe po studiach w prewencji. :lol:

Twoim zdaniem po szkole policyjnej ma się wybór pomiędzy komenda a prewencją? Właśnie potwierdziłeś to, co już pisałam, jesteś naznaczony niewiedzą.

Posted

[fquote]Wyobraz sobie, że Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie to studia (jak sama nazwa wskazuje)

Poza tym, jak już wspomniałam, nie przyjmują tam cywilów, musisz posiadać legitymację służbową.[/fquote]

mi nie chodzilo o studia policyjne, lecz o normalne studia.

[fquote]Odnośnie strachu przed wojskiem -to najgłupszy argument, jaki mogłeś przytoczyć. Pojęcia nie masz jak wyglądają ćwiczenia w szkole policyjnej. [/fquote]

mi chodzilo o prewencje tam przyjmuja debili po podstawóce ktorzy moje nazwisko 3 razy przepisywali z legitymacji.

[fquote]Twoim zdaniem po szkole policyjnej ma się wybór pomiędzy komenda a prewencją? Właśnie potwierdziłeś to, co już pisałam, jesteś naznaczony niewiedzą.[/fquote]

to co sie robi po takich studiach powiedz, mi

Sylwinka ;)
Posted

Pragnę zauważyć, że albo funkcjonujemy na innych płaszczyznach,

albo celowo naginasz moje słowa.

Ale do rzeczy:

[fquote]Wyobraz sobie, że Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie to studia (jak sama nazwa wskazuje)

Poza tym, jak już wspomniałam, nie przyjmują tam cywilów, musisz posiadać legitymację służbową.[/fquote]mi nie chodzilo o studia policyjne, lecz o normalne studia.

mhm :lol: jakie w takim razie studia są w twoim odczuciu normalne? Jeżeli chcę studiować turystykę i rekreację to jestem normalna? Czy też mam w sobie coś z homo, jak mówisz? Oświecę Cię zatem i powiem, że na studia policyjne są egzaminy, trudne egzaminy, nie tylko teoretyczne ale również sprawnościowe. Tak więc, śmiem twierdzić, że ta zależność płynie raczej w przeciwnym kierunku (ktoś nie dostanie się do policji więc idzie na cywilne studia)
[fquote]Odnośnie strachu przed wojskiem -to najgłupszy argument, jaki mogłeś przytoczyć. Pojęcia nie masz jak wyglądają ćwiczenia w szkole policyjnej. [/fquote]mi chodzilo o prewencje tam przyjmuja debili po podstawóce ktorzy moje nazwisko 3 razy przepisywali z legitymacji.
Wyobraz sobie, że nie cała policja to prewencja, chociaż musze przyznać, że ten wydział jest znaczący z racji tego, że depczą larwy.

[fquote]Twoim zdaniem po szkole policyjnej ma się wybór pomiędzy komenda a prewencją? Właśnie potwierdziłeś to, co już pisałam, jesteś naznaczony niewiedzą.[/fquote]

to co sie robi po takich studiach powiedz, mi

Ależ proszę uprzejmie: słyszałeś o czymś takim jak służby kryminalne? śledcze? OPZ czy antyterroryzm?

Posted

policjanci dlatego chodza po trzech bo jeden czyta drugi dyktuje co ma pisać ten trzeci :lol:

Hamburg mnie tez sie gdzieś tyle razy pytali i bywało ze dziennie ci sami to sie wkurzyłem i powiedziałem że skoro chce wiedzieć jak sie nazywam to niech weźmie ołówek i kawałek kartki i zapisze i już sie pytać więcej niebędzie hehehe :rotfl:

masz racje do policji przyjmują samych takich chłopaczków którzy w grupie umieją pokazać jacy oni sa mocni :twisted: :!: :!: :!:

Posted
masz racje do policji przyjmują samych takich chłopaczków którzy w grupie umieją pokazać jacy oni sa mocni

Nie sądzę, policja jest wyszkolona, po testach etc.

Są stróżami prawa, musi ich być więcej, muszą wygrać i trzymać ład w kraju. Wolał byś żeby małe dzieciaki latały z browarami, po rynku + ćpali na chodniku?

@topic : skończ szkołe średnią i leć!

[fquote]pomuzcie[/fquote]

Pomóżcie.

Posted

tak od ich poświęcenia bolą kości :!: tak jak Peja to śpiewa cała prawda o pałach :!: :twisted:

więcej to po lbie muszą dostawac policjanci żeby nieprowokowali :!:

co ty im kibicujesz że muszą wygrać :?: :lol: a ja myślałem ze Sląskowi Wrocław

zależy od Dzieciaka czy pije czy ćpa jak będzie chciało pic to sie napije i tak w domu np i co pały wszystkich sprawdzą kto pije w domu hehehe.

w sumie pić powinno sie zaczynać najwcześniej po gimnazjum :D

nie leć do szkółki policyjnej bo sie tak samo stoczysz jak ci policjanci z prewecji :!:

Posted

Sylwinka ;), z tego co wyczytałem na stronie WSP w Szczytnie to przyjmują cywili :-P Sam mam zamiar spróbować się dostać do tej szkoły :)

Sylwinka ;)
Posted

Przepraszam zatem za błędne info :D do jakich służb prowadzą w tym roku nabór wśród osób cywilnych?

Posted

Są tylko dwa kierunki w tej szkole, administracja i bezpieczeństwo wew. Niestety po 50 miejsc na każdy kierunek łącznie dla policjantów i osób cywilnych :-/

Posted
Są stróżami prawa, musi ich być więcej, muszą wygrać i trzymać ład w kraju. Wolał byś żeby małe dzieciaki latały z browarami, po rynku + ćpali na chodniku?

tym powini zajac sie rodzice, ja w wieku 14 lat nie wiedzialem jak smakuje piwo. A teraz dzieci to od 8 roku.

[fquote]mhm jakie w takim razie studia są w twoim odczuciu normalne? Jeżeli chcę studiować turystykę i rekreację to jestem normalna? Czy też mam w sobie coś z homo, jak mówisz? Oświecę Cię zatem i powiem, że na studia policyjne są egzaminy, trudne egzaminy, nie tylko teoretyczne ale również sprawnościowe. Tak więc, śmiem twierdzić, że ta zależność płynie raczej w przeciwnym kierunku (ktoś nie dostanie się do policji więc idzie na cywilne studia) [/fquote]

Ja nic o homo nie mowilem. Od kiedy wprowadzili egzaminy :?: Od wtedy jak zaczeli sobie uswiadamiac ze policjant ma byc przyjacielem. ODNIEDAWANA powtarzam. Bo jak wyjasnisz fakt bycia z prewencji panow z brzuchem :lol: Dla mnie mozesz studiowac wszystko :!: Interesujesz sie chrabaszczami prosze bardzo nie robie problemow.

[fquote]Wyobraz sobie, że nie cała policja to prewencja, chociaż musze przyznać, że ten wydział jest znaczący z racji tego, że depczą larwy. [/fquote]

Ka do drogówki nic nie mam :lol:

[fquote]Ależ proszę uprzejmie: słyszałeś o czymś takim jak służby kryminalne? śledcze? OPZ czy antyterroryzm?[/fquote]

Skad oni sa jak nie z komendy :lol:

• 1 month later...
Posted

ja uwazam inaczej! policja daje nam jakas przyszlosc i ja zapewnia jesli sie w niej pracuje. Ja sama rowniez planuje pojscie do policji. bardzo mnie to wciaga. jak i rowniez sprawy detektywistyczne. moj brat byl w szkole w szczytnie i nie uwazam go za "glupka" czy "buraka" teraz jest dobrym policjantem!

• 1 month later...
Posted

Hmm właśnie gdzie jest najlepsza szkoła policji w Polsce? Dużo ludzi twierdzi, że właśnie w Szczytnie, ale ja mam co do tego wątpliwości....

I wie ktoś coś więcej o wydziale kryminalnych? Jak się dostać itp.

• 3 weeks later...
Posted

Nie rozumiem dlaczego niektórzy naskakują tak na policję. Nie wiem czy zdają sobie sprawę, że bez niej już dawno okradziono by ich, pobito, zgwałcono lub zabito. Naprawdę jakieś kompletne bezmózgi wygadują takie rzeczy na policję. Widać na pierwszy rzut oka, że nie wychowane i nie mające dla nikogo, dla niczego szacunku. Patologia!

Posted

Jezeli chcesz zostac policjantem to jedz do irlandii tutaj jest ogromne zapotrzebowanie na policjantow ktorzy znają angielski i polski (chyba nie mosze mwoic dla czego) a gdy chcesz zostac policjantem to chyba do normalnej szkoly policyjnej (napewno jakas jest gdzie przyjmują cywili) aie wiez mi w polsce się to nei oplacaaa!! tutaj policjant ma o wiele lepsze warunki prac oraz o wiele wienkszą pensję niz w polsce!!

Posted

Przepraszam, jak policjant może spojrzeć matce w oczy?

• yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• There are no registered users currently online
  • Popular Now

• Najnowsze posty

• Love20
      Witam Serdecznie, Otóż można powiedzieć, że obudziłam się co do nauki do matury. Wcześniej miałam problemy szkolne które były spowodowane moją psychiką. Do dziś nie jest łatwo. Szukam swojej ścieżki zawodowej w której będę się spełniać. Aktualnie uczęszczam do zaocznego liceum ogólnokształcącego gdzie nauki jest niewiele. Przez co mam ogromne problemy z przygotowaniem się do matury. Miałam plan zdawać maturę w maju 2023 ale się boję że nie zadam bo moja wiedza jest niska.  Nie wiem co robić w tej sytuacji...
    • Nieprzenikniona
      A ja stanowczo polecam na pierwszy raz z sanah Szampan oraz etc (na disco) Duszki (uwielbiam):  
    • Pizzaro
      To był piękny tydzień pełen rodzinnych imprez, grillowania, niespodziewanych kajaków. A potem powrót do Wrocławia, odwiedziny wujka, cioci i kuzyna. Piątek wieczór kapitalny mecz żużlowy, a potem sobota pełna wrażeń, podróży rowerowych po Wro, czas pożegnań. Szkoda, że tak szybko mijają dobre chwile. 
    • Pizzaro
      Powiem tak - w takiej sytuacji na pewno wiele siedzi w Twojej głowie i jest następstwem pierwszych niepowodzeń. Jest duża szansa, że przy zmianie formy antykoncepcji z prezerwatyw na np. tabletki czy plastry coś może Ci się odblokować w głowie, jakiś podświadomy strach, niepewność itp. i te niekomfortowe sytuacje przeminą. Naprawdę u wielu osób tak było. Prozaiczne. I co ważne - nie możecie podchodzić do tego w ten sposób, że "za bardzo chcecie".  A może spróbujecie zrobić sobie całonocny maraton? Zobaczycie po jakim czasie będziecie w stanie dojść. 
    • Pizzaro
      Nigdzie nie napisałem, że mama może robić, co się jej tylko podoba, bo nie może. Jednak póki nie postępuje tak, że z prawnego punktu widzenia można by się do niej przyczepić to nikt jej niczego nie zarzuci. Co innego jak dziecko słyszy jednoznaczne odgłosy zza ściany czy jest narażane na widok roznegliżowanych kochasiów mamy. 
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 4 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      Kerosine