Jump to content

Ile/u przed Toba mial/a?

armandoo96

Recommended Posts

Posted

Czy bedac szczesliwy ze swoim partnerem/ka on/a postanawia byc szczerym/a i chce ci wyznac ile mial/a przed toba partnerow seksualnych to chcialibyscie poznac ilu ich bylo czy wolelibyscie zeby to nigdy nie wyszlo na jaw?

Wyrafinowana
Posted

tzn jak mi chce wyznac? na zasadzie: "ej zoska, powiem ci z iloma juz spalem"?

co innego gdy jest dyskusja o przeszlosci seksualnej, to wtedy wypadnie to bardziej naturalnie, ale jako szpan w stylu powyzszego przykladu, to odebralabym to jako cos podejrzanego.

poza tym lubie znac przeszlosc seksualna mojego partnera, nie dlatego, ze chce wiedziec ze szczegolami co robil z innymi albo by wykorzystac to jako orez w udowodnieniu, ze jestem lepsza od jego eks. interesuje mnie tez nie tyle liczba, co rodzaj kontaktow seksualnych i wiazace sie z tym ryzyko zarazenia sie czyms.

Posted

A po co ma to mówić na siłę? Jeśli partner/ka nie pyta o to, to po co o tym mówić, jeśli nie chce o tym wiedzieć. No, ale jeśli druga połówka chce powiedzieć, to czemu ma tego nie wyjawić? Ja wychodzę z założenia, że moja partnerka powinna o wszystkim wiedzieć o mnie, a ja o niej. Nie widziałbym problemu ;P

Posted

Ja wiem o partnerkach seksualnych mojego chłopaka, on wie o tym co ja robiłam ze swoimi byłymi. Zapytałam, bo sama byłam ciekawa, on zapytał o to samo. Trudno, było, minęło :) Może czasem dziwnie się czuje jak sobie o tym pomyślę, ale to w żaden sposób nie wpływa na to co jest między nami teraz. Zawsze o każdym partnerze chciałam wiedzieć jak najwięcej.

Guest Anonymous
Posted

A co to za różnica?

Przekreśl przeszłość. Każda miłość jest nowa i nie ma powiązania z poprzednią.

Posted

Wolałabym wiedzieć.

Przeszłość to przeszłość. Nie zmienia teraźniejszości i uczucia.

Posted

Również chciałabym wiedzieć. Chociaż wiem, że ścisnęłaby mnie zazdrość, jednak mimo to ciekawość wzięłaby górę. Nie ma to dla mnie większego znaczenia, ale jeśli nie unikałby tego tematu - chciałabym wiedzieć o nim jak najwięcej, nawet znać jego byłe partnerki.

Posted

Jako mega ciekawska osoba [moja największa wada] zapewne chciałabym wiedzieć, ale nic na siłę.

Posted
Przeszłość to przeszłość. Nie zmienia teraźniejszości i uczucia.

Ta... Dziwka to samo powie i wszystko będzie OK... :crazy: Powodzenia w przyszłości.

I po co ten komentarz? Nie wtrącaj się tam, gdzie cię nie proszą. :/ /monikaa

Posted

chciałabym wiedzieć.

Posted

W sumie bym chciała,ale nic na siłę,przymuszać nie będę do zwierzeń.

Posted

To raczej ja jako ciekawska dziewucha, zapytałam się go. Oczywiście nie było to pytanie ni z gruszki ni z pietruszki. Jakoś pytanie te wyszło z kontekstu. Rozmawialiśmy o czymś powiązanym z tym i wyszło tak jakoś samo z siebie.

Odpowiedział. Nic to jednak nie zmieniło między nami.

Bo liczy się teraźniejszość.

Posted

Osobiście mam to głęboko w poważaniu - chyba, że byłaby dziewicą, ale to już by wyszło w trakcie :P Jeśli zechce powiedzieć - fajnie, niech mówi jeśli ma to jej pomóc. Jeśli nie - nie przeszkadza mi to w ogóle. Bo to w sumie mało ważne, ilu miała przede mną - ważne że teraz jest ze mną i czuje się (przynajmniej w jakimś stopniu) szczęśliwa.

Posted

Wolałabym o tym wiedzieć. Mój uprawiał seks wcześniej z czterema.

Posted

oczywiście że chciałabym wiedzieć (i wiem), myślę że każdy chciałby wiedzieć, z ciekawości i myślę że nic w tym dziwnego

Posted

Jestem zbyt ciekawską osobą by przejść obok tego tematu obojętnie. Zapytałabym go o to, jednak nie zmieniłoby to relacji między nami w tym momencie. Liczy się teraźniejszość.

Posted

W związku naturalnym jest rozmawiać na temat swojej przeszłości. W moim obydwoje zdajemy sobie sprawę ilu życiowych partnerów mieliśmy zanim się poznaliśmy. Nie powinno to rzutować na przyszłość związku.

Posted

gdyby to była szczera rozmowa to chciałabym poznać, ale gdyby on się tym szczycił to nie.

Ja osobiście wiem ile mój chłopak miał partnerek, bez szczegółów i to mi wystarczy.

Posted

Tak chciałabym wiedzieć. Zwykle ta rozmowa wychodzi gdy jestesmy sami ufamy sobie i opowiadamy co wcześniej robiliśmy, jacy byliśmy itd.

To nie wpływa na przyszłość. Teraz jest teraz. ;)

Posted

Chciałabym wiedzieć - czysta ludzka ciekawość - aczkolwiek na pewno nie wpłynęłoby to na nasze wzajemne relacje. (:

Posted

Wyprzedziłam Go i sama się o to spytałam. Miedzy nami nic się nie pogorszyło :) i jestem happy

Posted
Czy bedac szczesliwy ze swoim partnerem/ka on/a postanawia byc szczerym/a i chce ci wyznac ile mial/a przed toba partnerow seksualnych to chcialibyscie poznac ilu ich bylo czy wolelibyscie zeby to nigdy nie wyszlo na jaw?

Never :D:D Wolałabym żyć w błogiej nieświadomości.Zresztą po co ta informacja? żeby potem wypominać?no,thanks.

Posted

Mnie nie boli przeszłość partnera, bo mam też swoją. Nie przeszkadzałaby mi taka wiedza.

Ale moja dziewczyna jest bi-seksualna, znam parę jej byłych partnerek, takie mi tym bardziej nie przeszkadzają ;p

Kwiat_Lotosu90
Posted

ode mnie raczej nie wychodzi takie pytanie, ale jesli rozmawiamy o tym co bylo, no to w sumie fajnie wiedziec.. chociaz to i tak niczego nie zmienia.. jakby ludzie patrzyli na to za bardzo to polowy zwiazkow by nie bylo z powodu ilosci wczesniejszych partnerow, choc czasem to moze odstraszac.. jesli np. koles chwali sie tym, :?

Posted
Ale moja dziewczyna jest bi-seksualna, znam parę jej byłych partnerek

Zaintrygowało mnie to,nie powiem,że nie :D