RakiRaki

Kody w Plusie i stan konta

4 posty w tym temacie

Witam wszystkich. Nie mam zielonego pojęcia jak sprawdzić stan konta, mam telefon na abonament w sieci Plus. Poza tym chciałbym wykupić jakiś pakiet smsów i też nie wiem kompletnie jak, nie znam kodów ani nic, znalazłem tylko kody do simplusa, ale to są telefony na kartę. Bo przecież chyba da się wykupić smsy też dla telefonu na abonament no nie? Jak ktoś wie to bardzo proszę o pomoc.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Bo przecież chyba da się wykupić smsy też dla telefonu na abonament no nie?
No nie. Muszę Cię zmartwić, w abonamencie nie ma czegoś takiego jak wykupienie darmowych smsów, casem w ofercie abonamentu możesz wybrać osobe, do której masz darmowe rozmowy, albo smsy, jeżeli nie masz tego w umowie- masz pecha.

Wysyłasz sms o treści "P" na 2580, wtedy dostajesz info ile minut masz jeszcze do wykorzystania. Jeżeli na ten sam numer wyślesz "N" to odpiszą Ci na ile już nadzwoniłeś

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki za odpowiedź. Dzięki temu wiem, że mój rachunek już przekroczyłem o 60 złotych O_O Mam pecha...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

w abonamencie jak chcesz pakieta to musisz gonic do salonu badz gadac z nimi przez telefon (ale zeta za rozmowe a czasem z idiotą nie idzie gadać ;P ).

Ja miałem smialo pakiet na neta i smsy.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Ostatnie aktualizacje statusu

• Kto jest online? (Zobacz całą listę)

• Kto jest na czacie

Obecnie brak użytkowników na czacie

• Czy zrezygnowałybyście z pracy dla męża?
      Zdecydowanie nie. Za bardzo cenię sobie niezależność. Jedną z najważniejszych rzeczy (ale nie jedyną) w moim życiu jest stały rozwój i kariera zawodowa również do niego należy. W związku oczywiście dobrze iść na kompromis, ale nie powinno robić się czegoś całkowicie wbrew sobie.
    • Faceci w rurkach to dno
      Spotykałem ludzi przeciętnie ubranych, a z niesamowitą osobowością, spotykałem pięknie ubranych, a jałowych jak słaba herbata z torebki. Osobiście uważam, że jest coś takiego jak dobry gust w ubiorze, głównie chodzi tutaj o dobranie ciuchów pod swoją sylwetkę, oraz kolorystykę. Nie zapominajmy też o tym jak się czujemy. Niektórzy w rurkach czują się po prostu źle, niektórym to odpowiada, niektórzy wolą bojówki bo są dla nich wygodne, niektórzy je noszą bo chcą być "metalowi" (trzeba ich za to winić? nie). Chcemy aby nasz ubiór był akceptowany, a nie potrafimy zaakceptować ubioru innych, nawet gdy znacznie odbiega od naszego. Spirala się nakręca, każdy, każdemu przytyka. To do niczego nie prowadzi.  
      Bojówki powstałe w wyniku fascynacji modą wojskową nie są używane tak, jak powinny być, tj. raz po raz jako uzupełnienie konkretnego zestawu - dla wielu osób to spodnie do noszenia na co dzień. W Polsce rzesze ludzi noszą komplety bojówki/czarna koszulka/kangurka i tym podobne, ponieważ "metal rządzi", a im brak fantazji, by zmienić je na coś innego. Poza tym bojówki są zwykle bardzo luźne, mają duże kieszenie i w wielu wypadkach nogi w nich wyglądają zwykle źle.
      Z ciekawości - co takiego jest w bojówkach, że kwalifikuje je do niechlubnej kategorii wieśniackiego ubrania? Jak jestem jeszcze w stanie zrozumieć [choć niekoniecznie podzielić] argumenty przeciwników noszenia rurek przez mężczyzn krążące wokół rzekomo dwuznacznego podkreślania przez nie pewnych części ciała, tak kompletnie nie mam pomysłu na to, o co może chodzić antyfanom bojówek.
  • Statystyki użytkowników

• Użytkowników
      84376
    • Najwięcej online
      3188

Najnowszy użytkownik
    Se_Wolny

• Tematów
      57884