Jump to content

Na co masz ochotę?

Sebo

Recommended Posts

piszcie tutaj na co w tej chwili macie ochotę:D

ja mam ochotę przytulić się do swojej dziewczyny i na coś do jedzenia

A ja mam ochote na.. nic nierobienie :D

A musze odsniezyc i zrobic obiad(ze tez im sie zachcialo nalesnikow z truskawkami i serkiem wwrrr...)

ja mam ochotę na jakąś imprezke [i to sie dzisiaj spełni xD].

Lena moje podwórko odśnieżone - zaspy po 1,5 metra xD

A ja mam ochotę na ten Vermut, który stoi u mnie na biurku... I mam ochotę pograć na gitarze (tzn. uczyć się akordów XD) ale palce mnie już bolą :P

na ten Vermut

hehe u mnie dwa zostały wypite :P

a ja mam ochote na wode :P

No właśnie można... bo chce mi sie pojezdzic... ale po wczorajszym nie chce mi sie nic robic, nawet nie ogarnolem sie jeszcze :( :]

Ja chcę wakacji. Gorące słońce, ciepłe wieczory, jak mi teraz tego brakuje...

Sekator calkowicie sie z toba zgadzam! ciepla, slonca, swiatla, troche wolnego czasu, tego teraz chce.

No i moze jeszcze zeby bylo troche mniej sniegu( u mnie tez po 1,5m zaspy)bo teraz wszystko topnieje i jest mokro wwrrr...

mam ochote sie napic i sie napije i mam ochote wybrac się z Ziomkami na polowanie pod empik dobrze ze mi przypomniełes Krag :)

kiedys my w centrum częsciej bywali hehe.

Mam ochote obejrzeć jakis Film :)

mam ochote na nic nie robienie, nie wychodzenie z domu, do zadnych glupich klubów tylo ja kakao, stos gazet z Elle na czele, ciepły fotel, poduszka, kocyk, miły sms od kumpla i nic nie robic ...a moze kawałek nestle areo a i do tego jeszcze jakby ktos mógl to mam ochote na kawe,...:D:D:D:D zadzwonie zeby mi ktos zrobił :D:D:D

mam ochote na poprzytulanie sie z moją znajomą

ehhh Ja też, może i była by możliwość. ALe to bes sensu :(

I mam też ochote na poskakanie do wody z czegos wysokiego :)

ja bym sobie pograł z ping-ponga, ale nie mam z kim :( A zawody coraz bliżej...

Poza tym z chęcią bym sie z kimś "spotkał". :P

Przyjedź do Warszawy, cąły dzień grania ci załatwie. Znam kilka osób co w klubie grały :] i lubia bardzo grać :>

panowie ping-pong powiadacie :D

tez bardzo lubie kiedys czesto gralem czasami zagram sobie hehe.

fajna gierka :) Pingiel :D

mam ochotę na dobrą komedię romantyczną, albo taką przy której będę płakać ze śmiechu + popcorn z masłem (mniam:P) + butla jakiegoś dobrego soku

hehe ;)

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Who's Online (See full list)

• michaelowax3
  • Najnowsze posty

• Kerosine
      Nie mam i prawie na pewno nie będę mieć w dającej się przewidzieć przyszłości. Zdobycie przeze mnie prawa jazdy nigdy* nie wydawało mi się autentycznie możliwe [umiejętność prowadzenia samochodu zawsze postrzegałam jako arcytrudną i wymagającą zbyt dużej uwagi / koordynacji na moje możliwości... jak również stresującą]; nie sądziłam także, iż kiedykolwiek będzie mnie stać na zakup i utrzymanie auta. Obecnie wydaje mi się, że mimo wszystko nie tylko dałabym radę ogarnąć temat przynajmniej samej jazdy, ale wręcz bycie kierowcą sprawiałoby mi dużą przyjemność - niestety dla odmiany nieco bardziej trafnie oceniany stan własnej głowy sprawia, że w tym momencie byłoby to przedsięwzięcie z góry skazane na porażkę. * a właściwie głównie za tak zwanego młodu, czyli w okresie życia najlepszym na podejmowanie tego typu decyzji
    • Martusiaaaaaa92
      Od ponad 6 lat nie mam. Osoba pode mną ma teraz słoneczny widok za oknem.
    • Kerosine
      Niczym Clementine Pennyfeather w znakomitym finale drugiej serii Westworld [i jednej z najlepszych srebrnoekranowych scen jakie kiedykolwiek widziałam]... a przynajmniej właśnie takie porównanie jako pierwsze przychodzi mi do głowy, bo oczywiście faktyczny stan umysłu Clem podczas pamiętnej przejażdżki jest jedną wielką zagadką.
    • Kerosine
      Niestety [2]. OPM wciąż ma w domu telefon stacjonarny.
    • yiliyane
      Przyznaję, że się nigdy w to nie angażowałam, z tego co wiem nie angażowali się też nigdy moi rodzice. Myślę jednak, że warto byłoby to zmienić. Może kiedy zostaną ogłoszone nowe propozycje, to którąś wybiorę. Z tego co sprawdziłam u mnie w mieście głosowanie jest w tym roku od maja do lipca. Tylko najpierw muszę się upewnić czy mogę zagłosować, bo nie wiem czy przez mieszkańca należy rozumieć osobę mieszkającą w danym mieście czy w nim zameldowaną.
  • Recent Status Updates

• NYC

NYC  »  Martusiaaaaaa92

Odpisałam;)
      · 0 replies
    • Kerosine

Kerosine

Z okazji dzisiejszego święta - ku przypomnieniu, że pokochanie drugiego człowieka [przynajmniej tym zdrowym rodzajem miłości] jest niemożliwe bez uprzedniego przynajmniej zaakceptowania i uszanowania samego siebie, a każdy z nas już na starcie jest kompletną całością, nie zaś czyjąkolwiek połówką 
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

Dziś tak bardziej...
      Zimowo. O.
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Kerosine

Po co Kubusiowi Puchatkowi koszulka skoro i tak latał bez gaci?
      · 1 reply
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

Od 3 dni masz AWIZO do odbioru na poczcie!! :[ 
      · 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      Gloria
      Gloria
      1
  • Top użytkownicy (7 dni)

Kerosine