martuśka.

Biżuteria:)

Recommended Posts

Uwielbiam biżuterię i w zasadzie bardzo rzadko zdarza się, żebym nie założyła.

Po pierwsze- ZAWSZE nosze pierścionek, który dostałam od lubego cztery lata temu. Nigdy go nie zdejmuje, bez niego czuję się goła :mrgreen: Jest srebrny, białymi i czarnymi cyrkoniami. Obrączka taka.

Poza tym jestem fanką korali i bransoletek. Nie przepadam jednak za biżuterią która się świeci- przykładem niech będzie np ta którą przedstawiała Kokieteria kilka postów wcześniej. Rzadko noszę srebro, jeśli już, to wolę, żeby było matowe i/albo drobne.

Uwielbiam za to biżuterię z przeróżnego żelastwa, metalu, plastiku może mniej ale też, drewna, kamienia.

Nie mam przebitych uszu, nie mam kolczyków ale uwielbiam podziwiać i pewnie wkrótce tak się skończy, że z tego uwielbienia się podziurawie.

Lubię motywy etniczne, biżuterię ze sklepów indyjskich i właśnie taką orientalną ;)

Przykłady bransoletek(musiałam sprecyzować obszar poszukiwań) ,które mi się podobają:

b937c4b33826fe98med.jpg

a237eb37a78015a2.jpg - nie, w zasadzie kolor tej mi sie nie podoba:P jakis turkus byłby fajniejszy:P

73296312189bbbdb.jpg

+ motywy ludowe

ad66de22c2354d8b.jpg

df9b19fa74fb60b8med.jpg

+ rzeczy śmieszne, na pograniczu kiczu, za to z pomysłem.

a0d124373e9a88d4med.jpg

w tej chwili uparcie noszę:

e9ee9929d69ec010med.jpg

A marzę o:

f770077a404ebdda.jpg :mrgreen:

Mystery Widze, mamy podobny gust ;) Nie wiem czy Tobie podobaja sie moje poprzednie propozycje, ale wiekszosc dodanych przez Ciebie trafia w moj gust ;). Nawet domyslam sie jak powynajdywałas niektóre z nich;P Chcialam tutaj wstawic cos od siebie, wpisałam w google 'indyjskie branzoletki' i juz na pierwszej stronie wyskoczyły mi dwie pierwsze z dodanych przez Ciebie ;P

White_rose'owa bizuteria z poprzedniej strony w wiekszości jest świetna ;)

Ciag dalszy moich typów, jezeli chodzi o biżuterie :

Indyjska-Mieszanka-zawieszki-krysztal-gorski-mosiadz.jpg

swarovski-109699_196283593_mainpic.img

inne-12038774_877990483_mainpic.img

mineraly-12038774_358071608_mainpic.imgmineraly-12027921_754289417_mainpic.img

wiekszość wyszperana z pakamery. genialna stronka ;)

Lubię biżuterię, ale jestem bardzo wymagająca. Rzadko zdarza się żeby coś mi się bardzo, ale to bardzuchno podobało. Właściwie są to tylko kolczyki gwiazdki od Svarowskiego.. Ostatnio zakupiłam sobie wiszące nutki z cyrkoniami, boskie, za poważną cenę pięciu polskich złotych ;)

Poza kolczykami noszę obowiązkowo łańcuszek. Albo gruby, srebrny (z allegro, wygrany w aukcji za złotówkę :mrgreen: ) albo długą żmijkę z literką A-nie to kiczowate badziewie z cyrkoniami,tylko jednolita, srebrna litera w pięknym wykonaniu.

Noszę też pierścionek od mamy- motylek z różowo-białych diamencików (niesamowicie dziewczęcy).

Mam jedną bransoletkę z kilku warstw koralików i z przywieszkami.

Do ostatniego piątku nosiłam też zegarek, ale zgubiłam na imprezie :? Poluję na coś ciekawego.

Co do biżuterii ogólnie- nie znoszę złota..

mystery, wszystko jest przecudowne wręcz! :)

Twoja 1 i 5 mnie oczarowały. 2 zobaczona u kogoś pewnie by mi się spodobała ale sama chyba bym nie założyła (oprócz tego, że nie mam przebitych uszu :D)

Mystery Widze, mamy podobny gust ;) Nie wiem czy Tobie podobaja sie moje poprzednie propozycje, ale wiekszosc dodanych przez Ciebie trafia w moj gust ;). Nawet domyslam sie jak powynajdywałas niektóre z nich;P Chcialam tutaj wstawic cos od siebie, wpisałam w google 'indyjskie branzoletki' i juz na pierwszej stronie wyskoczyły mi dwie pierwsze z dodanych przez Ciebie ;P

No cóż, zapowiedziałam też wcześniej jakiego typu biżuterię lubię ;) i fakt, widzę elementy wspólne. Tyle, że ja mam jeszcze problem z wybitnymi wymaganiami dotyczącymi faktury. Nie wiem nawet jak do końca to wytłumaczyć ale bardzo często jest tak, że podoba mi się pomysł na biżuterię ale nie jego wykonanie (że wygląda odpustowo) materiał z jakiego jest zrobiony(gdzie np plastikowy element kolczyka aż prosi się żeby wyglądał odrobinę choć szlachetniej) lub jakiś mały dodatek doczepiony(przykałd: podany przez Ciebie, na 1 stronie, kolczyki-listki. Ten landrynkowo- żółty element jak dla mnie- zbędny lub do wymiany).

Generalnie to mocno się czepiam i prawdopodobnie, gdybym nawet zamieszczone przeze mnie obiekty dostała w swe łapy zobaczyła "na żywo", zważyła w ręce i obejrzała dokładnie stwierdziłabym , że "neeeeeee". ;)

Karolinn- 1- nie. Ostatnie- bardzo na +

Proszę nie wspominać o Pakamerze bo to niepotrzebna reklama,wszystko mi wykupicie :D ZAKLEPUJĘ! :mrgreen: Wszystko jest moje, moje moje!

Biżuterii mam całe kilogramy,jednak ograniczam sie tylko do naszyjnika ze srebrną kostką do gry,oraz pierscionka mającego dla mnie sentymentalne znaczenie.

Nie podoba mi się natomiast biżuteria w stylu który pokazała Kokieteria.bytnio się swieci,jest dość obciachowa bym powiedziała.Zupełnie nie mój gust.

Branzoletki w stylku etnicznym,z motywami ludowymi-właśnie takie mi się podobają.I chyba mam tę samą przypadłość,co mystery,a mianowicie rzecz może mi się piekielnie podobać,ale jeśli będzie wykonana z lichego materiału,to nie kupie.

Ogólnie to lubię nosić biżuterie. Tylko szkoda, że moja kolekcja jest skromna. Na co dzień noszę dużo bransoletek typu muliny i jakieś nie wiszące kolczyki.

Ja podobnie jak moje poprzedniczki uwielbiam bizuterię i mam jej mnóstwo.Np gdy wychodzę z domu i nie założe kolczyków lub pierścionka czuję się nagoo;d

mystery - prawie wszystko mi się podoba [tylko 5 i 6 mi się nie podoba, nie lubię taki rzeczy]

mandelena, 4 świetne

Karolinn wszystko mi się podoba

Eirene też wszystko, ale drugie są boooskie <3

Wampirka pierścionki ładne

histeryczna ładne ; )

1 933020930

2 934617878_2

3 924163788

4 934547335_4

5 931023033_4

6 4_f.jpg

7 4_f.jpg

8 PB100575.jpg

9 932618293

10 929759366

11 929714580

12 928247465

13 924178267

14 924171624

15 932044502

16 933071163

<3

uwiuelbiam biżuterie, jednak jestem uczulona na metal, także jak już coś kupuje, to albo drewno albo srebro luz złoto. co niezmiernie mnie irytuje, poniewaz jak patrze na te niektóre kolczyki, które sa metalowe, ale przepięęęękne, to nie moge zdzierzyć i i tak je kupie, chocbym miała je założyć tylko na 3 h (;

zawsze mam na sobie łańcuszek od lubego, bo bez niego sie dziwnie czuje, i trzy pierścionki. bez tego ani rusz. jestem tak przyzwyczjona, ze bez biżuteri czuje sie goła.

białe złoto i jakieś kamienie szlachetne. ale to kosztowne niestety. dlatego próbuję często wygrać w konkursach jakąś biżuterię. niedawno wygralam złoty pierścionek z brylantem. cudo! lubię również tradycyjne rzemyki, na przyklad z wisiorkiem z bursztynu.

Ciężko powiedzieć, czy to prawdziwy kamień Swarovskiego. Napewno te kamienie sporo kosztują a tutaj cena nie jest zbyt wysoka. choć piękny ten kamień, super pomysł na prezent. Ja na carmeno.pl ostatnio znalazłam super prezent na 18 urodziny :D

No ładne, ładne, ale zastanawia mnie fakt, czy oryginalne...

Kamień pięknie prezentowałby się do letnie sukienki lub kostiumu kąpielowego. Svarowski daje na swoją biżuterię certyfikaty, przynajmniej ja takowy dostałam, jak kupowałam prezent dla przyjaciółki.