Jump to content

Kto wygra Adamek czy Gołota?

baranek shaun

Kto wygra Adamek czy Gołota?  

14 members have voted

1. 1.

• Adamek
      11
    • GoÅ?ota
      3

Recommended Posts

Posted

24 października w

Posted

Przecież Adamek go rozsmaruje... ;)

Jest młodszy, szybszy, i doszedł dużo dalej.

To dla mnie wystarczające uzasadnienie.

Posted

hmm.Gołota trafi Adamka -bo akurat się w szarży Góral nadzieje i uwierz mi pobożny Tomuś może upaść...

To jest taki sport... ;) Niewiadomo co się stanie.

Posted

Myślę, że Adamek wygra. Jest młodszy, a Gołota starszy - nie taki jak kiedyś.Wydaje mi się że Adamek raz dwa sobie z Gołotą poradzi.

Posted

Gołoto jest już technicznie spalony, na ilość wygranych walk w ostatnim czasie, statystycznie Adamek przoduje.

pan Gołota już dawno powinien na emeryturze być, o ile jest odgrzewany jak pieczeń sprzed tygodnia, tak Adamek reprezentuje sobą bieżące osiągnięcia.

Posted

Ale wiecie co może i Gołota jest odgrzewany-ale on mierzył się zawsze z najlepszymi a Adamek z jakimiś Bobimi Gunami :P...Technicznie jest spalony?Gołota jest dobrym technicznie bokserem...

mimo całej sympatii do obu bokserów jestem też za Adamkiem,ale nie raz dwa... Moim zdaniem walka będzie zacięta :twisted:

Posted

Stawiam na Adamka. I szczerze będę trzymała za Niego kciuki. Kto wygra? Lepszy ;)

Posted

Adamek!! Gołota jest za wolny. jedynie Gołota ma szansę, jak raz mu się uda, tak porządnie walnąc Adamka, to może, ale to jest mało prawdopodobne...

Posted

Adamek, jemu będe kibicować, jak pisali poprzednicy- jest młodszy, a przez to ma większe szanse na wygraną. Era Gołoty już dobiegła końca, nie pchajmy go na siłę do sportu, w którym już się dawno wypalił.

Posted

Adamek to przyszłość, Gołota przeszłośc

Posted

adamek wygra nie ma innej opcji, chociaz troche zabardzo wymachuje i straszy przeciwnika lewa reka i jak mu andrzej wylutuje z prawego to moze miec troche problemy ale i tak wygra ^^

Posted

A ja nie stawiam na żadnego,okażę się kto wygra.

Bo i Gołota jest dobry i Adamek.

Posted

Gołota jednak ma udrzenia, to kawal chłopa jest tylko trochę już wolny pewnie będzie na walce. Obstawiam jednak jak reszta Adamka.

Posted

Adamek - jest szybki, może skakać wokół Gołoty i kontrolować walkę

Gołota - może rozwalić Adamka jednym dobrym ciosem

bardzo trudno rozstrzygnąć kto ma przewagę, myślę, że jednak już w pierwszych chwilach walki okaże się kto jest lepszy

baranek shaun
Posted

hmmm moim zdaniem pierwsze chwile walki to nie będzie ten moment.Przez 1 runde adamek będzie sprawdzał lewym

gołota będzie zbijał lewy,lub przyjmował muśniecia na czaszkę i badał adamka długą wolną łapą,trzymając go co jakiś czas na dystans

potem adamek przeprowadzi ze 3 szarże krótkie i szybkie a potem takie ostrożniejsze z 4. gołota raz trafi , z prawego bezpośredniego podczas gdy adamek będzie szykował kontre.

a potem nie do przewidzenia :D!

Chciałbym zobaczyć dobrą walkę,walke tytanów,w walce polskich bohaterów ;).

• 2 weeks later...
Posted

Mysle ze wygra Adamek :) Jest szybszy ale z drugiej strony musial prztyc do ciezkiej wagi a Golota zawsze byl znany z nokautujacego ciosu , wiec Tomek musi byc czujny :)

Czekam niecierpliwie na walke :)

Posted

Gołota uchodzi za cieniasa, ale popatrzmy z kim walczył: Mike Tyson (i to w swojej życiowej formie), Evander Holyfield itd. Po walce z Tysonem, Gołota został nazwany przez komentatora bohaterem, ponieważ przetrwał pojedynek z młócącym wtedy każdego Mike'iem.

Adamek nie walczył jeszcze z nikim 'światowym'. Właśnie dlatego ta walka odpowie na wiele kluczowych pytań: czy Adamek ma szanse w królewskiej wadze? (parę dni temu w wywiadzie trener Kliczki nie dał mu żadnych szans w przypadku starcia z owym pięściarzem [moim zdaniem słusznie]), czy Gołota ma jeszcze szansę na powrót do boksu? (brzmi to absurdalnie, ale kto wie).

Posted

Nie walczył, ale nie walczył z Wagi cieżkiej z nikim swiatowym - ale w swojej wadze dal lomot kazdemu.

Moim zdaniem zwieciezca jest tu tylko jeden - adamek i tyle. Bedzie to fajny wstep do wejscia w wage ciezko, mysle ze on i tam moze namieszac

Posted

z tym, że w jego wadze nie ma żadnych legendarnych nazwisk

Posted
Mike Tyson (i to w swojej życiowej formie)

Że co prosze? Właśnie Tyson był wtedy już skończony to były jego ostatnie walki, zniszczyły go sępy wokół niego, ale to dyskusja nie na temat.

Co do samej walki to cięzko powiedzieć z Gołotą z czasów świetności Adamek by nie wygrał, ale teraz ma możliwości. Nie zapominajmy, że w jego kategorii wagowej już dość mocno się bije :wink:

Posted
Właśnie Tyson był wtedy już skończony to były jego ostatnie walki

może i był to już jego początek końca, ale lał Gołotę jak chciał.

baranek shaun
Posted

Ja chce tylko jednego.Żeby łeb Gołoty wytrzymał :).Żeby Panowie nie szli na jeden nokautujący cios i trochę się pomuskali pod publikę.

Po prostu nie chciałbym żeby walka takich wspaniałych bokserów skończyła się zbyt szybko.Gołota vs Tyson-Tyson wtedy dopiero zaczynał się kończyć. ;).Gołota dostał ładne bęcki ! :mrgreen:

Posted

Według mnie obaj mają już jakieś doświadczenie, lecz Gołota walczył w cięższych kategoriach wagowych, więc może zaskoczyć Adamka. Nie wiem kto wygra, wszytko się może zdarzyć :P Na 100% chcę zobaczyć ten pojedynek.

Posted

Ja bym chciał remis jak i mojej 30 zl, które na taki wynik postawiłem. Lecz uwarzam że Adrzej powienien wygrać, bo mu sie na lezy i zakonczyć kariere swoją, bardziej lubie go od Michaleczeskiego, najbardziej ze wszystkich bokserów.

Posted
Ja bym chciał remis jak i mojej 30 zl, które na taki wynik postawiłem.

dzisiaj mi się śniła ta walka :D i był remis :P

Uważam jednak za mało realne, żeby obaj pięściarze reprezentowali 14 października ten sam poziom. Przewiduję, że od samego początku będzie widać, że ktoś dominuje - Adamek szybkością lub Gołota siłą. Ale jednak nie ma co stawiać na 100% gdyż.. to jest sport ;).

• yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• Adam3344
  • Popular Now

• Najnowsze posty

• Adam3344
      Tak miały zdrady miejsce... Ona jest w trakcie rozowdu i zdradzała męża.. przez pół roku było ok a pozniej zmienila haslo w telefonie i widzialem jak z kims pisze i wysylaja sobie zdjecia i przylapalem ją jak robila sobie dobrze do jego zdjęć.. A pozniej oznajmila mi, ze wyjezdza sama na targi do Krakowa na weekend i zaraz sie z nią rozstalem... i Wiem, ze od tamtej pory nie była na targach bo juz nie musiala sie kryć... Bedac wtedy na feriach wykupilem jej masaz gdzie masazysta nie masowal jej tylko pleców a wszystkie inne czesci ciala az skonczylo sie seksem, ale nie robilem tam wojny bo były jej dzieci... Nie mówiłem jej tego tam gdyż nie chcialem kłótni przy dzieciach bo chcialem aby miały udane ferie.. po powrocie byla wulgarna w moim kierunku i to bylo wszystko widać... i odszedłem.. Stwierdzila, ze ja zostawilem i skrzywdziłem.. uważam, ze chciala zagrac na moich emocjach gdyz nie potrafi sie przyznać do bledu.
    • Kerosine
      Dla niektórych [co by nie szukać daleko, m. in. mojej matki, ale także ogólnie wielu osób, które z różnych powodów nie pozostają z nikim w relacjach romantycznych] właśnie jest to święto przyjaźni i miłości innej niż ta zmysłowa  Postąpiłeś bardzo dobrze, ale być może sposób, w jaki zakomunikowałeś swoje uczucia pozostawił co nieco do życzenia bądź zwyczajnie na skutek różnych przypadkowych i pozostających poza możliwością Twojego wpływu okoliczności poruszył nie tę strunę, którą powinien. Być może też po prostu nie wiesz wszystkiego. Swoją drogą myślę, że przydałby nam się trochę większy background na temat Twojego związku zamiast dość oszczędnego mimo wszystko opisu paru sytuacji.
    • nunca
      @Gloria jak się odsunęła wystarczająco to zaproponowałem jej naprawę relacji bo mi za bardzo zależało żeby jej nie stracić i żeby było tak jak wcześniej
    • Kerosine
      Po prostu "mała-wielka" zemsta z jej strony  Alternatywnie / dodatkowo może ona zwyczajnie Twoich ubrań już nie posiadać [bo np. zdążyła je wyrzucić]. Nawiasem mówiąc, czy jesteś absolutnie pewien, że zdrada / zdrady z jej strony miały miejsce? Moim zdaniem powinieneś, w tej kwestii nie powinno być nigdy żadnych niedopowiedzeń.
    • Martusiaaaaaa92
      Klaus S. to jakiś nowy Emmanuel Goldstein? Soros się już znudził?
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 3 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      yiliyane