MiMa

Wasz styl... ^^

Recommended Posts

Witam!

Chciałam zapytać się o wasz styl bycia, ubierania się itp. Interesuja mnie zwłaszcza wypowiedzi osób, które słuchają cięższych brzmień Punk też ujdzie;] Jeśli możecie to zapodajcie jakimiś fajnymi linkami z ciuchami, butami i ogólnie z oddzieżą i dodatkami^^

Z góry thx:*

666 całusów :roll: :D

ja się ubieram normalnie. wcześniej próbowałam na czarno, ale rodzice byli nie bardzo za i nie miałam wystarczająco ubrań. Mój styl bycia? Jestem dość melancholijna, często rozmyślam o życiu. Ludzie nie bardzo akceptują mój sposób myślenia, więc często robię to sama...

słucham rocka/nu metalu/punka/innych :wink:

[fquote=MiMa]a nosisz glany[/fquote]

Ja noszę. Chociaż nie jestem fanatyczką i nie noszę ich także w lecie, jak to się zdarza wielu osobom, bo według mnie to już przesada. Chociaż wolę w upalny dzień zobaczyć kogoś w glanach, niż dziewczynę w białych kozaczkach :roll:

A ubieram się różnie, w większości na czarno, bo lubię ten kolor, ale zawsze mam na sobie też coś kolorowego, żeby nie było ponuro ;). Połączenia czarnego z różowym nie zniosę, tak samo zresztą jak i samego różowego :/

A ja mam wiśniowe glany :* są zajeb*, ale noszę je tylko czasami, kiedy mam na to ochotę ;)

noszę spódnice w groszki, płaszcze, sweterki w najróżniejszych kolorach, bluzki w paski i groszki (tak, mam obsesję oO), czerwone trampki, rurki, szpilki itp. Jestem wszechstronna, bo słucham prawie wszystkiego ;) Nie jestem gotem, punkiem, emu, laleczką ani hip-hopową laską, bo jestem SOBĄ :D

hmmm... ubieram się że tak powiem pod kolor muzyki której słucham. Zazwyczaj nosze jeansy(niebieske)lub sztruksy(czarne).nienawidze różu(sama bym sie nei ubrala w cokolwiek różowego, ale u innych osób mi to nie przyeszkadza.Słucham rock-punkowej muzy, metalu, i czasem, cho ć bardzo żadko jezz'u. Bluzy mam wszystkie czarne, koszulki tesh, i koszule.Czsem ubieram do koszuli czerwony krawacik. Jak chcesz to Ci podam kilka fajnych linków ze sklepami fajnbych ubrań:PP

http://xycho.csh.pl/index.php?cPath=391

http://www.luckyluka.com/

http://www.chaos23.pl/

http://www.enigmatic.com.pl/?go=katalog&kat_id=003

http://www.takt-rybnik.pl/

wiecej nie chce mi sie podawać wiec pa

Mój styl ubierania się i bycia..? Ciekawe pytanko ;) Hmm.. Ubieram się tak jak lubię :) Zazwyczaj na czarno ;] Albo na sportowo i tak... jak poprostu lubię - gust ;)

Styl bycia - tylko mój xD

Tak wogóle to chciałam powiedzieć, że lubie dziwnych ludzi xD Bo sama jestem dziwna xD i bardzo lubie poznawać nowych ludzi ^^ ;]

Pzdr:*

Ja różnie się ubieram. To zależy od nastroju, dnia i na przykład tego czy mam w danym dniu matematykę xD Ale fakt, najczęściej noszę czarne rzeczy. Najlepiej w nich wyglądam i się nie wyróżniam.

nosze to co wszyscy a szczegolnie to co mi sie podoba hehe uwielbiam rurki, krotkie spodniczki, bluski mam kolorowe ;p;p jakos nie przepadam za czarnymi rzeczami choc takie posiadam

Punk 8) to muzyka dla mnie. Osobiście lubie styl sportowy...nie noszę krótkich spódniczek :P ...a także nienawidzę różu. Ten kolor mnie odpycha :|

[fquote]MiMa napisała:

a nosisz glany

Ja noszę.[/fquote]

Ja też .

Maro kiedys ubierałam sie na czarno - wszyscy sie odemnie odwrócili i byłam taka samutna

Teraz staram sie obierac oryginalnie , tak jak nikt inny , chce wyróżniac się z tlumu, teraz nosze apaszki kolorowe bluzeczki, trampki, jakąś zapinke na spodnie :)

Ale chętnie zobacze jakies linki z fajnie ubranymi dziewcynkami :P

[fquote=MiMa]Hm, a nosisz glany Question Very Happy[/fquote]

sory, że tak późno odpowiadam, ale nie noszę. glasny trochę mi nie pasują do kobiecego stroju, a nawet jeśli wrócę do czarnych ciuchów(tzn. kiedy rodzice nie będą mieli wpływu na moje rzeczy), to nie chcę ubierać się jak typowy metal(raczej punkowo)

[fquote=MiMa]Ehh...Nie wiem czemu, ale czasem nie moge odnaleźć samej siebie Ekhm... [/fquote]

jak słuchasz punka, to się tak ubieraj. glany niekobiecznie, ale np. pieszczochy, czarna bluzka, spódnica z ćwiekowanym paskiem. ew. kup sobie bluzki z zespołami, naszywki i jakieś łańcuszki, tutaj jest kilka możliwości, a nawet w normalnych sklepach można nzaleźć czarne spodnie z podwieszonym łańcuszkiem. ważne, żebyś się sobie podobała :wink:

:idea: Jeansy, bluzka, bluza z kapturem, wygodne sporty, opaska na rękę...

Kiedy zaś, chcę ładnie wyglądać --->>

:idea: Jeansy, pasek współgrający z bluzką, kozaczki, (w lato japonki) kolczyli drobne srebrne. opaska na włosach, czasem - tusz na rzęsach.

Mój styl - sportowy i na luzie. Żadne strojenie się.

Polecam sklepy:

* Diverse * http://diverse.com.pl/

* Big Star * http://bigstar.pl/

U innych najbardziej podoba mi się oryginalność.... i tak też staram się ubierac na codzień. Uwielbiam szaleć z dodatkami xD Nietypowe kolczyki, bransoletki, pasek, okulary xD Grunt, to z pomyslem i humorem ;)

Strasznie irytują mnie spojrzenia gapiów O.o, którzy wlepiają swoje gały gdy idę ulicą i zaczynają obrabiac mi perfidnie tyłek, gdy tylko się odwrócę.... A to wszystko przez zabawny pasek lub np. fryzurę O.o ...

Nie mogę znieść monotonności. Teraz bardzo dużo dziewczyn ubiera się na złoto O.o Bez urazy xD, ale mnie to razi. Wszystkie wyglądają niemalże tak samo i gdy pojawi się ktoś 'inny' zostaje od razu zrównany z ziemią. "Co Ty masz na uszach?!" "Kolczyki, u licha -.-"

Nie przywiązuję wielkiej wagi do ubioru. Lubię sobie z niego żartować i śmiać się z niedobranych butów czy paska xD Oczywiscie sa takie okazje, kiedy to ubieram się ładnie i, ekhm, 'normalnie' stosownie do sytuacji, ale na codzien lubię szaleć xD I szkoda, że tak niewiele osób zdaje sobie sprawe z tego, że ubranie też może być żartem i że nie trzeba traktować go tak poważnie

Oryginalność przede wszystkim xD

A ja sie ubieram o wiele inaczej:P kocham sexowne ubranka - obcisle i krotkie bluzeczki, spudnice, ewentualnie biodrowki... i kolor rozowy!!:D i co wy na taki styl?? zwlaszcza wy panowie??;)

[fquote]MiMa napisała:

a nosisz glany

Ja noszę.[/fquote]

Ja też .

Ja nie :D Zważywszy na to, że rano biegam za autobusami, glany mogłyby okazać się zabójcze ;)

Poza tym w mojej szkole co druga dziewczyna nosi tego typu obuwie, więc nie wyróżniałabym się za bardzo ;)

Słucham naprawde różnej muzyki w zależności od nastroju... wolne ballady, muzyka klasyczna na ukojenie nerwów, kocham reggae, punk, rock... ale ubieram się zupełnie zwyczajnie, nie wyróżniam się z tłumu. Nie ubieram się na czarno, czasem zdarzy się że ubiorę coś w kolorze różowym...

Uważam że jest dużo dyskryminacji...i nietolerancji.

Byłam tydzień temu na koncercie Happysad'u. Było super. Widziałam zawiste spojrzenia nastolatek ubranych identycznie... wiecie co mnie przeraża? moda na bycie punkiem, metalem...zwał jak zwał... niegdyś różowe barbi nagle kochają wszystko co czarne... A ja zwykła szara myszka, która przyszła poskakać w rytm fajnej muzyki została zlinczowana...bo nie była ubrana odpowiednio. Smutne.

vintage...nie jestem do końca pewna czy mam ciuchy w tym stylu, czasami znajoma stylistka mi daje rady i idąc tą drogą metodą prób i błędów szukam tego w czym czuję się lepiej , tak by czuć się najlepiej w swoim ubraniu.

[fquote=Ines]A ja zwykła szara myszka, która przyszła poskakać w rytm fajnej muzyki została zlinczowana...bo nie była ubrana odpowiednio.[/fquote]

polskie realia :roll:

ogólnie rzecz biorąc, też się nie wyróżniam. nie znam nikogo, kto ubiera się we własnym stylu w mojej szkole. Wszyscy boją się linczu.

nie powiem zebym nie lubiala sie stroic... ;)

mieszkam teraz własciwie w Krakowie -gdzie moda jest zawsze na czasie-i w miare możliwości staram się do niej dostosowywać ;)

wiec mój styl-to styl zmienno-roczno-sezonowy :P

hmm..ja z reguly chodze w dzinsach i w jakis krutkich sweterkach do tego kozaczki na szpilce jaka torebeczka i wylatuje z domku. albo jakies wygodne cichobiegi dzisy i bluza z kapturkiem:D

Ehh...Nie wiem czemu, ale czasem nie moge odnaleźć samej siebie ;(

to chyba naturalne...masz 14 lat. dopiero wchodzimy w okres prawdziwego życia :mrgreen: i kazdy chce znaleźć sposób na siebie. ja osobiscie lubie sie wyróżniać i robie wszystko zeby byc jak najbardizej oryginalna (ekscentryczna? moze czasem heh). kolor czarny lubie, czerwony, seledynowy i wszystkie oczorąbne ;d za różowym nie przepadam, aczkolwiek jezeli odcień jest w miare i fason fajny to zaloze tez...Polceam strony:

http://www.mcc.net.cn/streetsnap/1.asp

http://www.hel-looks.com/

może nie są to internetowe sklepy, ale dla mnie to duze natchnienie ;p

[fquote=MiMa]Ubieram się tak jak lubie i jest kól[/fquote]

ee, to znaczy? :>

Jeżeli miałabym się ubierać oryginalnie, to na pewno dopiero w liceum. Teraz nie chcę eksperymentować. Najbardziej podoba mi się styl punkowy. Żadnych jaskrawych kolorów.

[fquote]ekscentryczna? moze czasem[/fquote]

to akurat zaleta :mrgreen: