Jump to content

Praca jako ochroniarz w biedronce

The Answer

Recommended Posts

Posted

W tym roku rozpoczynam studia i chcąc nie chcąc będę musiał znaleźć jakąś pracę żeby na siebie zarobić . Mam dość proszenia się o kasę . Dostałem propozycję pracy jako ochroniarz w biedronce , szczerze mówiąc nie wiem czy się nadaje , bo nigdy się nie biłem :shock: . Nie znalazła się jeszcze chętna osoba która chciałaby mi wpierdol** więc nie wiem też czy sobie poradzę . Poza tym taka robota wydaje mi się nudna , no ale jak to się mówi od czegoś trzeba zacząć ..

Robota za najniższą krajową , jak myślicie warto ?

Posted

Od kiedy ochroniarz w supermarkecie musi się z kimś bić ? :shock:

Posted

Snik, no dokładnie. Tam raczej trzeba robić dobre wrażenie, budzić respekt. Jak tak wyglądasz to nie ma problemu:P

PS. Przyjmą Cię tak o, z ulicy? Jeśli nie jesteś w firmie ochroniarskiej?

Posted

szalona na jakim ty swiecie zyjesz;p

Biora niemal każdego, do stania na obiektach. Przejdź się po jakiejś galerii handlowej sama zobaczysz;p

Co innego grupa operacyjna/alarmowa czy jak to tam zwą. Ci zarabiają całkiem nieźle, ale i siła i wyszkolenie musi być.

Nachodzisz się i bedziesz zaglądal do torebek wiekszość czasu ;]

Posted

Wiem jak to wygląda 'od kuchni' i powiem Ci, że warto.

Siedzisz sobie w kanciapce i obserwujesz obrazy z kamer na monitorze.

Nic więcej.

Owszem, jak kasjerka zadzwoni 3 razy to trzeba podnieść tyłek i zobaczyć ocb, albo jak się zobaczy, że ktoś coś kradnie,wiadomo. No i zamknięcie sklepu.

Bójki w takich skepach to rzadkość, więc to, że się nie biłeś nie ma znaczenia.

Ogólnie fajna praca, bo nie jest męcząca, tylko, że pewnie czas się dłuży.

Posted
bo nigdy się nie biłem
i nadal ni będziesz.
Właśnie nie do końca. Ochroniarz z biedronki (jak oni to zrobili? ; o) chodzi po sklepie bardzo czesto, a przy monitoringu dużo rzadziej. Pracowac warto, zawsze trzeba od czegoś zacząć, a to znów takie złe nie jest.
Posted
Właśnie nie do końca. Ochroniarz z biedronki (jak oni to zrobili? ; o) chodzi po sklepie bardzo czesto, a przy monitoringu dużo rzadziej.

Może to zależy od sklepu. Tam gdzie ja pracowałam praktycznie non stop siedzieli.

Posted

No u mnie w mieście ochroniarze w biedronki krążą po biedronce i szczerze mówiąc potrafią niemal zaglądnąć do torebki czy coś przypadkiem nie przykleiło się do łapek... praca jak każda inna... od czegoś trzeba przecież zacząć:) powodzenia życzę i pozdrawiam:)

Posted

Z moich obserwacji wiem, że ludzie pracujący w ochronie sa poniżani. Cały dzień na nogach gapic sie na klientów, a żeby już pokazać, że sie pracuje to najczęściej łapią małolatów i biorą do pokoju. Ja osobiście nie przepadam za ochroniarzami bo jak jestem w sklepie i widze jak się prężą i chcą pokazać jaki jestem kozak to wybacz ale nie...

Posted

Od czegoś trzeba zacząć. Praca może jest nieco nudna, ale płaca odpowiednia do zadań. Właściwie nic nie robisz tylko szwędasz się po sklepie i obserwujesz klientów, pogadasz z ekspedientą, spotkasz kogoś znajomego - i tak zleci 8 godzin pracy.

Poza tym to, że nie umiesz się bić w niczym nie przeszkadza. Jeśli trafi się jakiś narwany klient, po prostu bierzesz go pod ramię i wyprowadzasz. Jeśli jest zbyt agresywny (najczęściej pijany) - dzwonisz na policję i oto cała filozofia.

Poczytaj również artykuły o prawach i obowiązkach ochroniarza sklepowego, co byś nie narobił sobie problemów poprzez nieznajomość swoich praw.

Posted
Wiem jak to wygląda 'od kuchni' i powiem Ci, że warto.

Nic więcej.

Zmartwię Cie, ale nie masz racji. Kobietą jesteś to mogłaś mieć często tak dobrze.

Normalnie, chłopcy zwłaszcza się nachodzą wzdłuż linii kas lub nastoją, a to już mniej przyjemne ;]

• yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• There are no registered users currently online
  • Popular Now

• Najnowsze posty

• Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 3 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      yiliyane