Jump to content

Sprzęt fotograficzny - nowy a używany

mirka86

Recommended Posts

Posted

Jestem ciekawa jakie jest wasze zdanie w kwestii jakości sprzętów nowych i używanych. Czy jesteście w stanie zainwestować i kupić coś, co bardzo często, okazuje się przysłowiowym kotem w worku. Ja jestem nastawiona dość sceptycznie do tego typu transakcji, jako że zdążyłam się już "przejechać" na używanym sprzęcie. Chodzi mianowicie o aparat Olympus Mju-1050SW , który po pierwszych oględzinach wydawał się naprawdę dobry. Wystarczył jednak tydzień, aby przestała działać karta. Teraz robię zdjęcia nowym modelem Olympus E-420 Kit i nie zamieniłabym jej na nic innego. Choć tak naprawdę też kupiłam ją trochę w ciemno, bo za pośrednictwem sklepu internetowego Winmar. Tym razem jednak nie miałam żadnych zastrzeżeń co do sprzętu i dostawy. Jestem ciekawa jakie Wy macie wspomnienia związane z kupnem używanego sprzętu komputerowego.

Posted

Zawsze takie rzeczy kupuję w sklepie. Mam gwarancję, że przyjdę i bez problemu będę mogła oddać do reklamacji sprzęt gdyby coś okazało sie nie tak. I wiem gdzie szukać sklepu a nie potem trudzić sie przez Internet, szukać i tracić kasę na wysyłki...

Sprzęt mój nie musi być odjechany i najlepszy. Dla mnie wystarczy, że ma to co podstawowe. Jeśli to aparat to wystarczy, że robi zdjęcia.

Sama mojego aparatu używam sporadycznie, nie znam sie właściwie na nim.

Nie interesuje sie fotografią przez co nie próbuje rozgryźć lustrzanki bo i po co:)

Gdybym sama miała wybierać aparat byłaby to zwykła cyfrówka niewielkich rozmiarów by mieć ją zawsze pod ręka a nie dźwigać kilogramy pod pachą:) I oczywiście zakupiona w sklepie takim jak Vobis czy Awans (choć na obu tych sklepach trochę sie przejechałam).

Posted

ja już dłuższy czas zbieram się w sobie żeby wreszcie kupić porządny aparat, chciałbym najbardziej własnie już jakąś lustrzankę, jako zatanista szukam wciąż dobrych ofert ale póki co wszystko co mnie interesuje jest ciągle za drogie :/

• 1 month later...
Posted

To może powinieneś spróbować swojego szczęścia na jakiejś aukcji? A nuż zgarniesz fajny aparat. Ja obecnie licytuję inny sprzęt, ale zbadaj to http://www.dobij.to/index.php?id=50741395 Myślę, że całkiem niezła armata i jak będziesz miał szczęście, to uda Ci się wylicytować ją w całkiem przystępnej cenie - no risk no fun :wink:

• yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• michaelowax3
  • Najnowsze posty

• Gloria
      Wracając do tematu, w liceum w Warszawie powstała łazienka stworzona z myślą o osobach niebinarnych, transpłciowych oraz nieokreślających się. https://polskatimes.pl/toaleta-dla-transplciowych-i-niebinarnych-dzieci-w-polskim-liceum-przemyslaw-czarnek-szalenstwo/ar/c1-16357345 https://twitter.com/PiotrW1966/status/1528438149243871235
    • Wulf
    • Wulf
      Chodzi o Klausa Schwaba, założyciela światowego forum ekonomicznego w Davos.  Chłopak przeczytał 1 książkę, oglądnął 2 filmy jej autorów na youtube i ewidentnie coś źle zrozumiał.  Inna sprawa, że łatwiej człowiekowi przelać nienawiść i frustracje na konkretną osobę, bo z kapitalizmem nic nie zrobi. 
    • wardrum
      Spotify. Brunetka czy blondynka? 
    • wardrum
      0/10
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 3 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      yiliyane