Jump to content

jedynki

Neira

Recommended Posts

Posted

Jak to jest, że czasem, np. za gadanie dostaje się ocenę (1) w rubryce za odpowiedź, a przecież nauczyciel nie zadał ani 1 pytania! Nie ma takiego prawa! U was też coś takiego się dzieje? U mnie kolega na matmie uczył się biologi, to wzięła go do odpowiedzi z biologii, odpowiadał normalnie i dostał 3+. Tak to powinno być moim zdaniem.

Posted

U nas o ile pamiętam dostawało się minusy, a w młodszych klasach uwagi.

Ale to nie o to chodzi.. Jeśli się chce pogadać to się idzie na wagary :D Lekcja to lekcja.Jeśli nauczyciel bez żadnego upomnienia za rozmawianie od razu daje jedynkę to znaczy, że chyba lubi je wstawiać, a z takim nie wygrasz : :P

Posted

U mnie w liceum, jeśli ktoś rozmawiał na lekcji, nauczyciel zadawał pytanie z materiału omawianego na lekcji, jeśli dana osoba nie udzieliła odpowiedzi dostawała jedynkę w rubryce UKTYWNOŚĆ. Czyli wszystko w porządku.

Posted

Jedynki za gadanie zdarzały się, ale w gimnazjum. W liceum nauczyciele pytali taką osobę z materiału omawianego na lekcji, jeśli nie wiedział dostawał 1 lub NDW (czyt. nie docierają wiadomości:P). Z matematyki brała do tablicy i kazała rozwiązać mu zadanie i dostawał ocenę taką, na jaką zapracował. Kiedyś nawet zdarzyło się że 5:P

• 1 month later...
Posted

U nas też jest taki nauczyciel co stawia pały za gadanie, tylko w rubryce aktywność. Kiedyś ktoś nawet powiedział o tym wychowawczyni, ale ona nic sobie z tego nie robi. Zresztą większość klasy się tym nie przejmuję :D

Posted

U mnie w liceum takie rzeczy się nie dzieją, pogawędki zawsze są ale w granicach przyzwoitości, nauczyciele jedynie upominają i na tym się kończy.

W gimnazjum pamiętam, że brało się delikwenta do odpowiedzi, zadawalo mu się takie pytanie że nie był w stanie odpowiedzieć i "siadaj, pała".

Posted

Jeżeli coś wg ciebie jest niesprawiedliwe - idź do dyrektora. My mieliśmy karne kartkówki, co jak się okazało - było to niezgodne(czy jakoś tak :roll: ).

Poza tym możecie zmienić zawsze nauczyciela, ale cała klasa musi bodajże się na to zgodzić(w mojej szkole znajoma klasa zmieniła sobie w ten sposób wychowawcę).

Poza tym, ja dostałem jedynkę za niepowtórzenie w wymaganej kolejności pięciu słów i wpisała mi to w odpowiedź. Kwestia nauczenia się 3 ostatnich lekcji i poprawienia tej pały...

Posted

Tak, u mnie też dostawaliśmy jedynki za gadanie, ale to zależy od nauczyciela. Jeden brał do odpowiedzi osobę, która gadała, jeśli nie znała odpowiedzi na pytania dostawał jedynkę, a inny o nic nie pytał tylko od razu wpisywał.

Karne kartkówki też mieliśmy, jednak to jest raczej normalne, bo kartkówkę nauczyciel może zrobić bez zapowiedzi na każdej lekcji. ;)

• yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• Wulf
    • michaelowax3
  • Najnowsze posty

• Gloria
      Wracając do tematu, w liceum w Warszawie powstała łazienka stworzona z myślą o osobach niebinarnych, transpłciowych oraz nieokreślających się. https://polskatimes.pl/toaleta-dla-transplciowych-i-niebinarnych-dzieci-w-polskim-liceum-przemyslaw-czarnek-szalenstwo/ar/c1-16357345 https://twitter.com/PiotrW1966/status/1528438149243871235
    • Wulf
    • Wulf
      Chodzi o Klausa Schwaba, założyciela światowego forum ekonomicznego w Davos.  Chłopak przeczytał 1 książkę, oglądnął 2 filmy jej autorów na youtube i ewidentnie coś źle zrozumiał.  Inna sprawa, że łatwiej człowiekowi przelać nienawiść i frustracje na konkretną osobę, bo z kapitalizmem nic nie zrobi. 
    • wardrum
      Spotify. Brunetka czy blondynka? 
    • wardrum
      0/10
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 3 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      yiliyane