Deilakai

Farbowanie na nienaturalne kolory - róż, niebieski, zielony

Recommended Posts

ja sobie kiedyś (w wakacje) pomalowałam szamponetką włosy na kolor czerwony (i to była taka intensywna czerwień) Jak wiadomo szamponetka trzyma od 4do 8 zmyć, lecz niestety mi się kolor trzymał ponad pół roku xD (dodam, ze głowę myje prawie codziennie) Oczywiście nie była to ta sama czerwień co na początku, ale z tego wychodziły rożne kolor od czerwieni przez pomarańczowe do rudych włosów. (dodam, że nie miałam odrostów)

Mi się tam podobało to, ponieważ czerwień do mnie pasuje ;D

Cała niebieska, różowa czy tam zielona głowa mi sie nie podoba, ale pojedyncze pasemko czemu nie? Na ciemnych włosach wyglądają swietnie. Jedno pasemko od spodku niebieskiego koloru bardzo by mi się podobało;). Myslałam nad takim czymś przez wakacje.

Nie podoba mi sie coś takiego. Kojarzy mi sie nie z wyróżnieniem z tłumu a z tandetom (skojarzenia z M. Wiśniewskim). Takie pstrokate kolory są dla mnie okropne, sama nie pozwoliłabym zrobić sobie czegoś takiego na głowie. Gdybym już musiała to wolałabym kupić sobie perukę ze sztucznych włosów i nałożyć na głowę.

http://www.partybox.pl/zasoby/images/middle/34828.jpg

Na dodatek chyba bez sensu niszczyć włosy przez wzgląd na jedną imprezę. Są doczepiane pasemka - zdrowiej i z pewnym efektem.

Choć muszę przyznać, że raz w pociągu jechała dziewczyna i miała niesamowicie długie, fioletowe włosy:) i wyglądała super:) Miała je jeszcze jakoś fajnie upięte i było ich bardzo dużo (może miała doczepione jeszcze). Ale wyglądała na prawdę super:) jednak rzadko można spotkać, że fajnie to wygląda.

Nie podoba mi sie coś takiego. Kojarzy mi sie nie z wyróżnieniem z tłumu a z tandetom (skojarzenia z M. Wiśniewskim). Takie pstrokate kolory są dla mnie okropne, sama nie pozwoliłabym zrobić sobie czegoś takiego na głowie. Gdybym już musiała to wolałabym kupić sobie perukę ze sztucznych włosów i nałożyć na głowę.

http://www.partybox.pl/zasoby/images/middle/34828.jpg

właśnie, bałam się, że mogłabym dokładnie tak wyglądać lub podobnie źle.

droga autorko, moim zdaniem powinnaś odpuścić jeśli masz ciemną karnację i cel inny niż przypominanie wysuszonej lalki barbie.

a peruka sama w sobie jest niezłym pomysłem ;)

Ja osobiście bym sobie jakiegoś szałowego koloru tego typu nie zrobiła.

Może dlatego,że nie za bardzo lubie się wyróżniać i nie jestem zbyt odważna..

Różnie to bywa z wyglądem.. Jednym pasuje do charakteru,osobowości.. Jednak niekiedy wygląda się w nich komicznie i staje się pośmiewiskiem otoczenia,gdyż nasze społeczeństwo nie jest za "nowoczesne" i nie toleruje tzw. "odmieńców".

To poważna decyzja więc przemyśl ją dobrze. Powodzenia życzę:)

Całą głowę mogłabym mieć jedynie krzykliwie pomarańczową, jak już któraś z poprzedniczek wspomniała, albo ciemno czerwoną. Niebieski wogóle odpada, a zielone mogą być tylko pasemka i to najlepiej do czarnych włosów.

Nie poodba mi się kompletnie... wolę stonowane kolory-bardziej gustowne mi sie wydają, nie lubię tego typu ekstrawagancji

Ja miałam pod spodem czerwone włosy :).

W połączeniu z czarnymi włosami wyglądało naprawdę ładnie.

Gdy się zmywało, zaczęło naturalnie wyglądać mniej atrakcyjnie. Przed zmianą koloru były pomarańczowe *hahaha*.

Nie polecam brać farb z Palette, bo są beznadziejne! Od razu mówię, żeby nie było.

Polecam Wellę i Schwarzkopf ;).

Teraz mam po bokach pejsy o kolorze migreny (buraczany, coś takiego).

Też nie jest to naturalnym kolorem ;). I ładnie wygląda <3

Strasznie kuszą mnie niebieskie pasemka, podoba mi się to strasznie ;)

Jak na razie odważyłam się tylko na czerwony balejaż, a jaką farbę polecam ?

- Avangarde Contrast z Joanny ;)

Bardzo rzadko kiedy kolorowe włosy pasują do typu urody, stylu ubierania i sposobu zachowania.

Przynajmniej ja spotkałam tylko dwie osoby, które potrafiły sprawić, że kolorowe włosy były częścią całości, a nie wątkiem z kompletnie innej bajki.

a czerwony się liczy? ;P jeśli tak, to ja miałam taki kolor, na wakacjach, zrobiony szamponem koloryzującym i trzymało mi się to niecały miesiąc, więc całkiem sporo. jak wyglądałam? właściwie normalnie, czerwony mi pasował. ;p

co do innych kolorów typu zielony, niebieski, fioletowy - fajne są na jeden raz. jednak ja nie odważyłabym sobie takich zrobić. a Ci, co robią to proszę bardzo, czasem nawet to fajnie wygląda... dziś widziałam dziewczynę w tramwaju, która miała po bokach ścięte włosy na 2 cm i wieeeeeeeelkiego zielonego irokeza - dla mnie średnio pasowało jej to, ale podziwiam za odwagę xd

Ostatnio malowałam na fioletowo szaponetką. Mi się podobało, ale niestety kolor trzymał się tylko tydzień. Nie mogę oczywiście pominąć malowania włosów zieloną bibułą w dzieciństwie :razz:

MI się w ogóle nie podobają jakieś dzikie kolory :crazy: to jest nie naturalne i nikomu nie pasuje :mrgreen: ale na impre czemu nie choć powiem że bardzo ale bardzo rzadko widuję takie osoby 8)

po co naturalne są najładniejsze nie psujcie się :) jak widzę czasami, że tak powiem dziwadła wiem, że każdy ma swój styl ale bez przesady to mi się cofa a najbardziej nie lubię jak na przykład dziewczyna pofarbuje sobie na blond albo na czarno :shock: całe przecież to cholernie nie naturalne jest i wygląda sto razy gorzej niż normalnie. Ja miałem pasemka w 3 i 4 klasie xD na początku wakacji a pod koniec to po ostrzyżeniu już ich nie było bo miałem trwałą robione x

Kolory takie jak zielony, niebieski czy fioletowy mi się podobają i IMO jeżeli dziewczyna ma rezygnować z naturalnego koloru to tylko na rzecz ekstrawagancji. Nienawidzę za to istnej czarno-białej plagi. Brrrr, aż mnie mierzi jak dziewczyna ma absolutnie czarne albo niemalże siwe włosy. Jeszcze tak chamsko bez cienia odcienia, jednolitą, nijaką, czarną albo białą czuprynę.

Dodam, że marzę o dziewczynie z długimi (najlepiej prostymi), zielonymi włosami.

Jednych kręcą w mundurkach, innych w fartuszkach a ja lubię stylizowane na elfki. xD :P

XD Swiatlocien, XD

Przymierzam się do niebieskich pasemek i w ogóle kocham ten kolor.

Ostatnio widziałam dziewczynę w jasnym różu, wyglądała zarąbiście.

Mmmm.. czerwień też super

Nie podobają mi się za to farbowane czarne ( najgorzej jak solarką doprawione, ale to już inny temat )

..

Nie podobają mi się takie kolory na włosach. Sama też nie odważyłabym się na taką radykalną zmianę, ponieważ szkoda mi moich włosów :D

Ale podziwiam za odwagę^^

Jeśli chodzi o mnie, nigdy bym sobie nie zafarbowała włosów na jakikolwiek z takich kolorów. Ani szamponetką (kilkudniowe) ani farbą (dłuuugodniowe ;) ) , ponieważ nie kręci mnie takie coś. Pasemka, owszem są fajne, jednak w odpowiedniej ilości i kolorze ;)