Jump to content

On chce, a ja sie boje:/

Nastka

Recommended Posts

Posted

Czesc wam Wszystkim! :wink:

Mam pewien problem i mam nadzieje ze nie wyda sie on glupi:/

Otóż moj chlopak chce uprawiac ze mna seks, a ja nie zbyt...Tzn. ja CHYBA bym chciala,ale sie boje :cry: roznych rzeczy...A najwazniejsze to to, ze np.zajde w ciaze,bedzie bolalo lub ze zaczne mocno krwawic:/

Troche rozmawialismy na ten temat a ze mam cudnego chlopaka on to rozumie i mowi ze poczeka...Jednak co jakis dluuzszy czas ponawia pytanie czy juz jestem gotowa,a ja sie wtedy zle czuje,bo musze mu znowu odp."NIE"...I musze jeszcze dodac ze MY jestesmy odpowiedzialni bo chcemy stosowac zabezpieczenia!!

Nie uważam zbytnio, ze jestem za mloda -mam 16 lat- ale mysle,ze z moim sloneczkiem jestem jeszcze za krotko,bo dopiero 3 msc.chociaz mi to by wystarczylo...CHYBA...

W dodatku mysl o tym moim pieknym PIERWSZYM RAZIE zakloca moja starsza,ktora ciagle mi mowi,ze ona nie chce miec kolejnego dziecka do wychowania jak wpadne,ze jestem jeszcze zamloda i powinnam poczekac i ze przewaznie pierwszy raz moze sie zkonczyc ciaza bo zabezpieczenia moga w duzym stopniu nie zadzialac,co mnie w sumie przeraza i obrzydza...

Prosze pomozcie mi,powidzcie co mam zrobic i cos doradzcie!! :)

Posted

to jest takie sranie po scianie... zaden rodzic nie chce zostac dziadkiem/babcia zbyt wczesnie, bo nie chce aby jego pociecha przez takie cos schrzanila swoje zycie ;] z tym krwawieniem to jest sciema ;] nei boj nic ;] pozatym seks jest najlepszy na spontanie, jak obydwoje bedziecie "zmierzac w jednym kierunku" takie pytania "chcesz? ja tak, Ty nie ?" sa troche nie na miejscu imo ;]

co do antykoncepcji to masz kalendarzyk ;] po prostu jesli juz to nie rob tego podczas owulacji ani pod koniec cyklu ;] no i gumka plx ;] ew tablety, ale jesli kupuje sie durexy to miesiecznie sie z kasa gorzej na tym wychodzi ;] no i 16 lat to chyba odpowiedni wiek dla kobiety ;]

mam nadzieje ze rada pomoze ;]

elo pozdro

Posted

wiesz co ja mysle ze moze zamiast seksu zaproponuj mu pieszczenie miejsc intymnych...jezeli bedziecie uwazac to napewno nie zajdziesz w ciaze i nie potrzebne wam zabezpieczenia....to nie to samo co seks ale tez bardzo przyjemne...ja tez mam 16 lat i robie to z chlopakiem bardzo czest.dzieki temu tez przygotujesz sie do pierwszego razu gdyz on pieszczac cie rozciagnie twpja pochwe i bedzie bardziej elastyczna:):):)

Posted

Seks szesnastolatków i to do tego znających się od 3 miesięcy... jednak coś tu nie halo...

Dla mnie stanowczo za wcześnie i sposób, w jaki o tym piszesz...

Jeszcze nie.

Posted
Seks szesnastolatków i to do tego znających się od 3 miesięcy... jednak coś tu nie halo...

Jeszcze nie.

W 100% zgadzam się z tą Panią. :P

Posted
Kobieteria napisał:

Jeszcze nie.

Ja tez sie zgadzam w 100%.a przy okazji dla niego będzie to przyjemnością a ciebie będzie bolało :twisted:

16 lat i oni chcą uprawiaś seks :shock:

Posted

o ja co wy chcecie od 16 latkow ;] 16 latki sa wlasnie elo ;p jako punkt odniesienia sugeruje zobaczyc co dzieje sie w gimnazjum XD

Posted

gimnazjum czy 16 latki to są młodzi ludzie nie powinni robić pewnych rzeczy których później będą żałować :twisted:

Posted

chłopak który domaga się od dziewczyny seksu to nie chłopak tylko bydle

Posted

a tam marudzisz ;p czemu zalowac xD jak stwierdzila moja elo nauczycielka od angielskiego to nic strasznego, jak sie ma w porzadku rodzicow to sie przynajmniej szybko dziecko odchowa i ma spokoj potem ^^

Posted
tam marudzisz ;p czemu zalowac xD jak stwierdzila moja elo nauczycielka od angielskiego to nic strasznego, jak sie ma w porzadku rodzicow to sie przynajmniej szybko dziecko odchowa i ma spokoj potem Smile

ja bym nie był tego taki pewien że jakbyś dziecko zrobił i masz nawet spoko rodziców czy by byli tak z ciebie dumni i zadowoleni??

A ta twoja nauczycielka od anglika ma bardzo dobre poczucie chumoru :lol: :lol: :lol: :twisted:

Posted

ona 28 lat ma ;p i mowi ze to wcale nie jest taki koszmar bo w klasie maturalnej jej kumpel z klasy wpadl i teraz mu zazdrosci ze ma syna 9 letniego - odchowanego, on moze chodzic na imprezy a nauczycielka ubolewa ze to wszystko przed nia ;]

Posted

a kto powiedzial Kokieterio ze to bedzie seks 16latkow...moj chlopak ma 19 lat..:P a wogole to troche zle sie wyrazilam bo ja mam prawie 17 lat bo mi tylko paru miesiecy brakuje!!

Posted

co to za problem nich sobie zrobi i odchowa to tez bedzię mogła na imp chodzić jak mu tak zadrosci :twisted:

Nastka a kto powiedzial Kokieterio ze to bedzie seks 16latkow...moj chlopak ma 19 lat..Razz a wogole to troche zle sie wyrazilam bo ja mam prawie 17 lat bo mi tylko paru miesiecy brakuje!!

i tak jesteś nieletnia a seks z nieletnimi jest karalny więziene i te sprawy :twisted:

Posted

Arti powiedział:

i tak jesteś nieletnia a seks z nieletnimi jest karalny więziene i te sprawy :twisted:

Posted
heh...nie seks z nieletnim jest karalny, tylko z kims kto ma nizej niz 16 lat!

a ja mam juz skonczone wiec prokurator nic nie siadzie jak co:PRazz

ja bym tego nie był taki pewien :!: może to nawet zinterpretować jako gwałt :twisted: :twisted:

Posted

Zazwyczaj te osoby, które twierdzą, że są strasznie dojrzałe i odpowiedzialne, są najmniej takie...

No i dziewczyno, Ty go znasz dopiero 3 miesiące!! Rozumiem, że miłość od pierwszego wejrzenia etc, ale jak się kogoś kocha to nie zmusza i nie ponagla się go do rzeczy, których ktoś nie chce.

Poza tym skoro ciągle piszesz "chyba" to nie jesteś jeszcze na to gotowa.

KathrinVonHexe
Posted
Mam pewien problem i mam nadzieje ze nie wyda sie on glupi:/

to nie jest głupi problem. dotyka on wiele dziewczyn i warto otym mówić.

Otóż moj chlopak chce uprawiac ze mna seks, a ja nie zbyt...Tzn. ja CHYBA bym chciala,ale sie boje roznych rzeczy...

to naturalne, że masz wątpliwości. to może świadczyć,że nie jesteś jeszcze na to gotowa.

A najwazniejsze to to, ze np.zajde w ciaze,bedzie bolalo lub ze zaczne mocno krwawic:/

z krwawieniem jest różnie. to zależy od organizmu kobiety.

co jakis dluuzszy czas ponawia pytanie czy juz jestem gotowa,a ja sie wtedy zle czuje

nie dziwię ci się. uważam,że on może za mocno na ciebie naciska. powinien wiedzieć,że jeśli będziesz chciała się z nim kochać to dasz mu to wyraźnie do zrozumienia.

Nie uważam zbytnio, ze jestem za mloda -mam 16 lat

ja uważam,że masz jeszcze na to czas.

CHYBA...

poważnie się nad tym zastanów skoro masz takie duże wątpliwości.

Posted

Bardzo poważnie sie nad tym zastanów.Powiedz mu że nie chcesz przyśpieszać swojej dorosłości :twisted:

KathrinVonHexe
Posted
Powiedz mu że nie chcesz przyśpieszać swojej dorosłości

niech poczeka aż dorośniecie obydwoje, bo po jego zachowaniu jakie opisujesz widać,że on też jeszcze nie dorósł do takiej decyzji.

Posted

No i dziewczyno, Ty go znasz dopiero 3 miesiące!! Rozumiem, że miłość od pierwszego wejrzenia etc, ale jak się kogoś kocha to nie zmusza i nie ponagla się go do rzeczy, których ktoś nie chce.

a kto mowi o zmuszaniu?! ludzie wezcie przejrzyjcie na oczy! koles czasem pyta czy jest gotowa bo nei chce sam startowac do tego, z tego co pisze Nastka to tez by chciala ale nie jest pewna i ma watpliwosci czyli wyciagam wniosek ze ona prawdopodobnie tez mu daje jakies sygnaly ze moze jednak chce a on w tym momencie sie upewnia czy jest gotowa zadajac pytanie. nie znacie sytuacji a sie wypowiadacie! LoL

A co do Twojego tematu Nasti to mysle ze powinnas sie nie zastanawiac nad tym tyle bo sie pograzysz tylko, odloz to na jakis czas, narazie sa to 3 miesiace, niech chlopak pokaze Ci ze mu zalezy, bo szkoda teg opierwszego razu z kims kto Cie moze zostawic za pare miesiecy a czesto tak jest w tym wieku. Aczkolwiek skoro sama chcesz tego to poprostu spojrzyj w kalendarzyk, zaplanuj to na okres nieplodny, na wszelki wypadek kupcie gumki, dla pewnosci i psychicznego spokoju, bolem sie nie martw, ale przygotuj sie na to ze moze sie pojawic krew bo to normalne. I nie daz do tego tylko raczej niech to wyjdzie samo spontanicznie ale w czasie kiedy jest najmniejsze prawdopodobienstwo zajscia w ciaze zebys sie tym nie martwila bo to moze zepsuc ten pierwszy raz.

• yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• There are no registered users currently online
  • Najnowsze posty

• Love20
      @Gloria Myślę, że samotność i brak kontaktu z ludźmi sprawia, że tak ciągnę do tej osoby. Bardzo dobrze się z nim dogadywałam, chodziliśmy na długie spacery i zwiedzaliśmy różne zakątki miasta. Dużo się śmialiśmy i było mi z nim po prostu dobrze. Nie czułam się samotna w społeczeństwie. Właściwie zaczęło się od zajęć z nim na które uczęszczałam. Bardzo mi się spodobało jego poczucie humoru, podejście  do drugiego człowieka i kreatywność. 
    • Gloria
      Pomyśl także nad tym, jakie później przedmioty chciałbyś zdawać na maturze, a także co po maturze chciałbyś robić. Czy wybrany profil i przedmioty z nim związane przydadzą się w przyszłości... ?
    • Gloria
      Co Ci się właściwie w nim podoba... ?
    • Gloria
      Do maja 2023 r. jest jeszcze sporo czasu, więc masz możliwość znaleźć chwilę, aby wygospodarować czas na naukę. Pamiętam, że chciałem dobrze zdać maturę rozszerzoną z matematyki, a postanowiłem, że zacznę się uczyć dopiero kilka miesięcy przed maturą. Ostatecznie, z tej nauki mało co wyszło, a na rozszerzonej maturze w zasadzie nic nie napisałem. Natomiast jak do matury jest prawie rok to już można się przygotować... myślę, że najistotniejsze jest ustalenie planu działania (nauki).
    • Love20
      Witam serdecznie, Przyszedł czas na rozmowę. Tego dnia był bardzo uradowany... Otóż zapytałam się go co sądzi o naszej znajomości. Odparł, że raczej przyjacielsko, mamy wspólne tematy, dobrze ale nic więcej.  Ja mu odpowiedziałam, że musimy się przestać widywać bo czuję do niego coś więcej niż tylko przyjaźń. Na koniec spotkania było przytulenia i koniec spotkań. Teraz tego żałuję, tęskne za nim bardzo, czuję pustkę i samotność. Miałam tylko jego jeśli chodzi o zaufaną  znajomość. Z drugiej strony troszkę czuję gniew. Nie wiem co mu chodziło po głowie... Myślę, że troszkę traktował mnie jak jedną z opcji do spędzenia czasu. On był u mnie kilka razy w domu a ja jak chciałam go odwieźć to zawsze się wykręcał i nawet w jego strony nie chodziliśmy.  Gdy podczas ostatniego spotkania zadzwoniła jego mama on nawet nie powiedział prawdy gdzie jest a wręcz ja okłamał, że dopiero wychodzi z pracy. Myślę, że ta znajomość go chyba przytłaczała. On wyjeżdża za kilka miesięcy do innego miasta. Te uczucie do niego jest tak silne. Dopiero minął tydzień od ostatniego spotkania. Dać sobie czas? 
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 4 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      Kerosine