Jump to content

partner na wesele

HateMyLife

Recommended Posts

Posted

otóż mam taki problem, iż w sobotę wybieram się na wesele mojej kuzynki. dostałam zaproszenie z osoba towarzyszaca. moj chlopak mial byc w tym czasie za granica, dlatego zaprosilam dobrego kolege. teraz okazalo sie ze moj chlopak zostanie dluzej w Polsce i nie wie, ze zaprosilam kolege. natomiast kolega bardzo cieszy sie z tego ze idzie na wesele, strasznie sie napalil.. wiec bedzie mu pewnie przykro gdy sie okaze ze nie moze ze mna pojsc. co byscie zrobili na moim miejscu, powiedzieli koledze jak jest i poszli z chlopakiem czy powiedzieli chlopakowi jak jest i poszli z kolega? z gory dziekuje za odp. i nie krytykujcie mnie za bardzo ;)

Posted

Zdecydowanie poszłabym z chłopakiem.

[Chociaż szczerze wątpię, że znalazłabym się w takiej sytuacji.]

Posted

Poszłabym z chłopakiem, ale tak jak napisała Jeffany wątpię bym znalazła się w takiej sytuacji. Tak między Bogiem a prawdą gdyby mój chłopak nie mógł ze mną iść na wesele bo byłby za granicą poszłabym sama.

Posted

Ja bym poszła sama :P. Nie no wiadomo, że z chłopakiem a koledze wytłumacz delikatnie jaka sprawa i git :)

Posted

Mogłaś powiedzieć chłopakowi, że zapraszasz kolegę. :P Ja wgl poszłabym sama w takiej sytuacji.. Ale skoro już zaprosiłaś kolegę, to jakoś delikatnie powiedz mu, jaka jest sytuacja i pójdź z chłopakiem. ;)

Posted

No właśnie, "nie krytykujcie mnie za to"... dobra, chociaż mam ochotę opieprzyć Cię z góry do dołu, bo takich rzeczy raczej się nie robi.

Cóż... zastanawiam się, zastanawiam no i kurcze... naprawdę nie wiem co bym zrobiła będąc w Twojej sytuacji.

Ale raczej poszłabym z chłopakiem, koledze wytłumaczyłabym jaka jest sytuacja i przeprosiła go.

Posted
No właśnie, "nie krytykujcie mnie za to"... dobra, chociaż mam ochotę opieprzyć Cię z góry do dołu, bo takich rzeczy raczej się nie robi.

Ja też, ale bez słowa "raczej", którego panie nadużywają ;) Na miejscu Twojego chłopaka bym się załamał, gdybym się o tym dowiedział.

Idź z chłopakiem, kolega to TYLKO kolega i kolegą ma pozostać.

Posted

nie ma się nad czym zastanawiać, Przecież chłopak jest dla Ciebie ważniejszy niż jakiś tam kolega nawet jeśli się ma obrazić, no trudno zawaliłaś i teraz musisz to odkręcić. Swoją drogą czemu wcześniej nie powiedziałaś chłopakowi że jak go nie będzie w Polsce to idziesz kolegą??

Posted

A ja poszłabym z kolegą. Nie lubię kogoś wystawiać do wiatru. Skoro go poprosiłam, był skłonny pomóc mi, gdy tego potrzebowałam - czułabym się nielojalnie wobec niego w ostatniej chwili mówiąc "wybacz, ale jednak pójdę z chłopakiem". Nie potrafiłabym go w ten sposób potraktować.

Chłopakowi wytłumaczyłabym, że skoro powiedział mi, że nie będzie go w Polsce nie może mieć do mnie pretensji, że zaprosiłam kolegę. W większej mierze zawinił chłopak, niż Ty.

Posted

Szkoda, że nie powiedziałaś wcześniej chłopakowi, że Twoja kuzynka ma wesele i dostałaś zaproszenie z osobą towarzyszącą. O takich rzeczach chyba się mówi.

Ja bym poszła z chłopakiem, ale to też zależy od chłopaka. Jeżeli wiesz, że byłby zły, że poszłaś z kolegą, zazdrosny czy coś, no to powinnaś z kolegi zrezygnować.

Ale jeśli mu powiesz, że głupio Ci wystawiać kolegę do wiatru, że to tylko jedna impreza, i że nie wiedziałaś, że on jednak zostaje w kraju... i jeśli nie będzie miał nic przeciwko to cóż. Sama wiesz. Pójdź z kolegą.

Oczywiście chłopak pewnie będzie trochę zły, że mu wcześniej nie powiedziałaś, ale to już naważone piwo, które musisz wypić ;)

Posted

Hmm... rzeczywiście głupia sytuacja. Ale ja myślę, że też poszłabym z chłopakiem, chociaż na początku pewnie będzie zły, jak mu o tej sprawie powiesz. Kolegę przeprosiłabym, wyjaśniłabym jak było (powinien zrozumieć) i zaprosiła za to na jakieś piwo w najbliższym czasie czy coś.

Posted

powiedziałabym koledze jak jest i poszłabym z chłopakiem

a tak w ogóle to ja nie zaprosiłabym kolegi jak by mój chłopak nie mógł ;)

Posted
A ja poszłabym z kolegą. Nie lubię kogoś wystawiać do wiatru.

Ja również.

W większej mierze zawinił chłopak, niż Ty.

Dokładnie!

Jestem innego zdania niż większość nade mną. To, że mam chłopaka nie znaczy, że mam zakaz zapraszania i bawienia się z kolegami.

Tyle, że na na Twoim miejscu poinformowałabym wcześniej chłopaka, że jeśli Jego w tym czasie nie będzie to na weselu będzie Ci towarzyszył kolega. Teraz już 'po ptokach' xD

Mój chłopak nie ma nic przeciwko jeśli chodzę na wesela z kolegami ponieważ on gra koncerty w prawie każdy weekend i nie chce bym czuła się samotnie. Dobrze by było chociaż gdyby Twój chłopak znał kolegę, którego zaprosiłaś i miał pewność, że to tylko kolega :P

Posted

No kolega, że tak powiem, nie miałby u mnie szans z moim chłopakiem. Chłopak to chłopak... a kolega powinien zrozumieć, że priorytet osób jest tu jasny.

Powinien też zrozumieć sytuację. Nie jest to coś dziwnego, że chłopak przedłużył swój pobyt i bardziej na miejscu jest iść z nim.

Przeprosisz kolegę i tyle... powinien zrozumieć:)

Posted

Ja bym wyjaśniła koledze jak sprawa stoi i poszłabym z chłopakiem. wiadomo,chłopak to chłopak a kolega to kolega.

On powinien zrozumieć sytuację,i nie obraźić się za to. Przeproś kolegę i będzie dobrze.

• yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• wardrum
  • Popular Now

• Najnowsze posty

• Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 3 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      yiliyane