Jump to content

ubiór - jak patrzycie na innych? jak sami sie ubieracie ?

snoopi

Recommended Posts

Posted

Czesc

Chcialem was zapytac, w jakim stopniu dla was wazny jest ubior i czy odrazu gardzicie osobami ktore ubieraja sie inaczej od was, jestescie tolerancyjni ?

Ja od niedawna zaczalem sie ubierac w stylu " hiphopowym " tzn. bluza z kapturem, szerokie ( ale bez przesady ) spodnie. Chcialem sie nieco wyrozniac i kupuje ciuchy na allegro, ktorych w zwyklych sklepach nie mozna dostac, a producentem tych ciuchow jest pewna grupa raperow z USA.

Jak juz mowilem ubieram sie tak od niedawna a juz zdazylem spotkam sie z paroma przykrosciami... Nie wiem czy jest to spowodowane ubiorem czy moze ta firma...

Jak Wy patrzycie na takich ludzi, i jak sami sie ubieracie ?

pzdr

Posted

nie zwracam jakiejś specjalniej uwagi na ubiór innych... mieszkam w dużym mieście i różne "kombinacje" juz widzialam ;)

znam metali, hiphopowców,oldskoolowców i sa oni normalnymi ludźmi-mimo ich-dla niektóchy kontrowersyjnemu ubiorowi...

sama ubieram się normalnie-jeansy+ jakies tam bluzeczki-z reguły to co jest akurat w sklepach... przyznaję-lubię modne ubrania-ale nie jakieś ekstrawaganckie (;

Posted

Nie zwracam szczegolnie uwagi na ubior innych, to ich sprawa jak sie ubieraja a ja po ubiorze nie oceniam ;) I napewno nie mowie chamskich docinek z powodu ubioru.

A jak ja sie ubieram? Roznie, to zalezy od humoru, nastroju, okolicznosci. Przewaznie jeansy + jakas bluzka lub bluza na suwak i adidasy - to tak na sportowo. Lubie tez spodniczki krotkie. Czasem elegancko. Ogolnie lubie sie modnie ubierac no i sexy ( ale nie wyzywajaco) :twisted: ;)

Posted

Mało istotne, byle pasował do danej osoby :)

Ubieram się raczej normalnie: bluza i dżinsy, adidaski albo coś w ten deseń.

Ostatnio myślę nad jakimiś koszulami narzuconymi na zwykłą koszulkę :P

Posted

uwazam ze panuje stereotyp w spoleczenstwie - szerokie spodnie = debil,ham, chuligan, a jest to bardzo bledne.

Sam tez roznie sie ubieram, ale jakies niemile komentarze dostawalem gdy mialem na sobie wlasnie te spodnie i ta nieszczesna bluze z allegro :)

staram sie tym nieprzejmowac, ale czlowiek sie czasami peszy gdy zobaczy jak go wytykaja palcami

Posted
uwazam ze panuje stereotyp w spoleczenstwie - szerokie spodnie = debil,ham, chuligan, a jest to bardzo bledne.

Niestety, duzo osob tak mysli, ale raczej wiekszosc tych "starszej daty" ( chociaz nie tylko), ja tak nie uwazam, bo uwielbiam jak chlopak sie tak ubiera ale to juz nie na temat ;P :D

Posted

nie specjalnie zwracam uwagę na ubiór. Ważniejsze jest to czy te ubrania są schludne i zadbane... a nie jakieś brudne... :) a to jaki kto ma styl.. to przeciez jego wybór :)

ja ubieram sie normalnie... jakoś nie staram się ciagle podążać za modą... :) jeansy i jakieś bluzy i bluzeczki :)

Posted

Dla mnie ubior jest wazny. Swiadczy o czlowieku, nawet jezeli to tylko pozory. Z nieo mozna wiele wyczytac, szczegolniejezeli niesie swiadomy przekaz. Prawie jak mowa ciala ;-) Co nie znaczy, ze jestem nietolerancyjny dla osob, o odmiennym stylu. Cenie sobie oryginalnosc i kazdy, kto w jakis sposob zwroci na siebie uwage (w pozytywnym znaczeniu) jest przeze mnie odbierany inaczej niz czlonek "szarej masy".

Posted

Hmmm...ubiór to delikatna sprawa... lecz ja do niego uwagi jakies powaznej nie przywiazuje tak jak osoby nade mna:D Ale najbardziej denerwuje mnie wspomniany przez ciebie brak tolerancji :? Bo czemu chlopak ubrany w szerokie spodnie lub obwieszony cwiekami, z kolczykami na całym ciele itp. ma byc traktowany gorzej przez społeczeństwo :?: Liczyc powinno sie to ze JEMU to sie podoba i nikt nie powinien traktowac go inaczej :!: Coz takie jest moje zdanie :) Na twoim miejscu nie przejmowałabym sie zbytnio tym co powiedza inni i nie wstydzilabym sie swojego wygladu :D Taki jestes i juz. A jak komus to przeszkadza to juz jego problem. Buźźźki:*:*

Posted

Ja nie kupuje tez ciuchów w zwyklych sklepach, tylko w internetowych sklepach z odziezą. Bo nie chce chodzic jak kazdy w adidasie, mass, fubu czy prosto. Tylko wybieram swoje wlasne firmy z ktorych racji moich "zainteresownian" zwykly smiertelnik niema dostepu.

Posted

ubiór się dla mnie nie liczy. Ważna jest osoba :P

Posted

Nie powiem,żeby ubiór był dla mnie bez znaczenia. Cenię osoby,które nie podążają za moda tylko mają swój własny styl i ja sama staram się taka być.

Posted

tolerancji co do ubioru nauczyła mnie moja szkoła(w połowie plastyczna), która jest istnym wybiegiem mody i to jeden z powodów, dla których lubię tam chodzić. Jest kolorowo, kontrowersyjnie.... idealnie! Ludzie nie boją się tu niczego, a nauczyciele w ogóle nie patrzą na nasz wygląd.

nie lubię jedynie zaniedbania, kiedy ktoś zbyt rzadko używa pralki

sama kiedy chodziłam do gim. ubierałam sienajzwyczajniej w świecie. Potem trafiłam do mojego liceum i tutaj już się tak nie dało. Za bardzo oczarowała mnie pstrokatość korytarzy(chociaż ja preferujęjednak styl klasyczny). Nie przyfarciło mi sięi nie mam w ogóle talentu plastycznego dlatego ubiór traktuję teraz jako sferę, w której mogę się wyrażać komponując poszczególne wzory kolory ze sobą :wink:

Posted

raczej nie zwracam uwagi na ubiór ale jak widze lalunie w mini i dekoldem "po pępek" to az mnie skreca...oczywiscie chodzi mi o to ze przychodzi do szkoly tak ubrana...na jakies imprezy to spoko niech robi co chce ale do szkoly...przesada!

madzioonka1987
Posted

mój ubiór jest zależny od okazji.Lubię ubierać się na sportowo,ale także bardziej kobieco. A co do ludzi różnie ubranych, szokująco, a czasem nawet dziwnie nie mam nic. wręcz im zazdroszcze odwagi. tacy ludzie ubarwiają świat:)

Posted

[fquote]jestem tolerancyjny dla kobiet, w bikini na plazy Cool[/fquote]

slaba tolerancja ;/

ja toleruje toples

Posted

oo tak... co ja tu widze... dokłanie... ja również zaczełem sie ubierac w stylu PUNK EMO coś w tym stylu oczywiście wszycy zraza :|

Ja mysle , że oryginalnośc razi w oczy , społeczeństo uważa że jeśli jestes inny... to jesteś GORSZY... i tyle... ;D nie przejmuje sie tym i brne dalej upiekając im nosa coraz to bardziej oryginalnymi ubraniami ;D

Posted

Może dlatego, że mało kto lubi emo. Z resztą kogo to o odmiennym stylu ubierania lubią ^^ , ubierasz się wg. subkultury nie w modzie to zaraz krzywo patrzą. Ehh...

Posted

dla mnie ubiór jest w sumie dosyć ważny

często zdradza naszą osobowość więc jest bezpośrednio powiązany z tym co każdy z nas ma w sobie

Posted

ja tam do ubioru innych nie przywiązuje wielkiej uwagi w sumie każdy ubiera sie w o na co go stać lub jeśli go stać na każdy ciuch to w to co lubi a to co inni lubią to już sprawa innych ja lubię rzeczy Adidas Nike i w tym chodzę no i spodnie to przeważnie jeansy

Posted

ubranie to tylko dodatek... ważny jest człowiek i jaki jest! Sama ubieram sie w koszulki z moimi ulubionymi kapelami, lub porpsto całe czarne, spodnie w krate, łąńcuch przyczepiony do spodni, galny/trampki czarne lub czerwone... wali mnie jak inni sie ubierają... bo ważna jest osobowość!

Posted
jestem tolerancyjny dla kobiet, w bikini na plazy Cool

A ja nie, jak można zakrywać to co najładniejsze :P .

Imo ubranie daje jakieś świadectwo o osobie i pozwala na wyrobienie sobie jakiegokolwiek wyobrażenia o niej. Przede wszystkim musi być czyste, nie jakieś strasznie znoszone. Jestem tolerancyjny jeżeli chodzi o styl ubierania się o ile nie razi po maxie innością i chęcią wyróżnienia się. Ofc nie ważny ono zbytnio na mojej znajomości z kimś póki go nie poznam.

Ja osobiście noszę luźne spodnie z krokiem w kolanach i bluzy z kapturem :) .

Posted

Ja się ubieram trochę punkowo, mozna powiedziec, ale nie do konca też, dodaję trochę siebie, że tak powiem^^

Ludzi broń Panie Boże nie oceniam po wyglądzie, choc moze jak widze rOoOSHOWa lalunie z nerami na wierzchu, kiedy ja ledwo zyję z zimna w grubym swetrze i płaszczu, to jakoś dziwnie mam o niej troszkę zmniejszone, niż o innych mniemanie. Tak samo jak o ludziach z białymi sznurówkami, ale to inna sprawa

Posted
Może dlatego, że mało kto lubi emo.

Tu się nie zgodze. W mojej szkole ubiera się tak bardzo dużo osób, w szczególności dziewczyn,a w większości to dlatego że styl emo jest teraz w modzie..

Posted

ja tam mam swoj wlasny styl :D a wystarczy zeby osoba byla zadbana i zebym sie nie brzydzila stac obok niej .... no i zebym nie musiala wstrzymywac powietrza jak do mnie mowi :P jesli osoba jest spoko to niech sie ubiera jak chce to nie moja sprawa:P:P

choc jak kazdy (przynajmniej tak mi sie wydaje) mowie o tym co mysle o tym jak ktos jest ubrany xD