Jump to content

MŚ w lekkiej atletyce - Berlin 2009

NinaX

Recommended Posts

Posted

Więc jak większość wie, od soboty trwają MŚ w Berlinie :) Interesujecie się? Oglądacie?

Ja śledzę na bieżąca, oczywiście przedwczoraj fenomenalny bieg Usaina Bolta i rekord na 100m - 9.58 :) Ale wczoraj też było ciekawie - Ania Rogowska zdobyła złoty medal w skoku o tyczce, Monika Pyrek srebrny a wielka faworytka, która od 5 lat nie przegrała niczego Isinbajewa nie zaliczyła żadnej wysokości! No i oczywiście srebrny medal Szymona Ziółkowskiego :)

Jeśli chodzi o zagranicznych sportowców - to Bekele po raz czwarty z rzędu zdobył tytuł mistrza świata w biegu na 10km :)

Posted

Wielkie brawa dla naszych tyczkarek zloto i srebro robi wrazenie i najbardziej co cieszy to pokonanie ruskich :D

Posted

bardzo lubię oglądać :D wiem że dziś Ana Jesień walczyła o wejście do finału jednka jej się nie udało..

Posted

Tak, oglądam, ale to, co porobili z tymi medalami ... to wielki skandal! Niemcy, niby tacy świetni, a nie pamiętają, kto dostał jaki medal!

Posted

z tymi medalami to była wielka porażka i powiedziała M. Pyrek popsuli jej ten pięknie zapowiadający się dzień...

Posted

Z medalami była porażka :|

Wczoraj niestety odpadła Ania Jesień :(

Ale dziś o 20.10 w finale rzutu dyskiem wystąpi Piotr Małachowski, może, może.. :wink:

Posted

było świetnie, aż do jednej chwili :?

Posted

E tam srebro to wielki sukces Piotra :) Dwa razy pobił rekord Polski, po raz pierwszy w karierze rzucił ponad 69 metrów, a nie była przecież faworytem, ze względu na ciężką kontuzję i kłopoty zdrowotne. Także należą mu się wielkie gratulacje :)

Dziś nie mamy żadnego finału z udziałem Polaków, ale o 20.35 zapowiada się jakże ciekawy finał 200m z Usainem Boltem ;)

Posted

NinaX, a oglądałaś ten finał rzutu dyskiem ?

no szkoda, że nie ma dziś zadnego finału z naszymi, bo złoty medal by się jeszcze przydał :lol:

Posted

Oglądałam oczywiście, niewiele zabrakło, ale cóż i tak uważam, że to był wielio sukces :)

Dziś finału nie było, ale Anita Włodarczyk jest w super dyspozycji, więc na pewno coś się szykuje :) A Usain Bolt wynagrodził wszystkim wieczór i nowy rekord świata na 200m - 19.19 ! Co ten człowiek biega to niesamowite !

Posted

aż miło się na niego patrzy :) jest niesamowity...

a na jutro coś ciekawego się szykuje ? :)

Posted
no szkoda, że nie ma dziś zadnego finału z naszymi, bo złoty medal by się jeszcze przydał

Jasne, wszyscy mówią złoto złoto. Cieszmy się z tego co jest bo jest bardzo dobrze, a nie jak to Polacy narzekajmy. Mogło być złoto jest srebro, takie jest życie taki jest sport. Wg. mnie patrząc na przygotowania i kontuzję Polaka powinniśmy się cieszyć.

Posted

no przecież się cieszę, ale sam Piotr Małachowski powiedział, że też w pełni nie jest zadowolony i że czuł że to złoto jest na wyciągnięcie ręki..

Posted

Na jutro szykuje się finał młotu z Anitą Włodarczyk o 19.30 :wink:

Posted

A co sądzicie o tym niespodziewanym medalu w skoku wzwyż Sylwestra Bednarka? Jak dla mnie to bardzo miłe zaskoczenie :)

Posted

raczej nikt na niego nie stawiał, a tu taka niespodzianka :) świetnie :)

niestety przez dwa dni nic nie obejrzę z leko.., bo na wsele idę, no ale myśle, że skrócicie mi tu najważniejsze fakty :)

Posted

Kurcze, Sylwester Bednarek to był takie szok, że on sam wyglądał jakby się czegoś naćpał :D Przyjechał się uczyć, wyjeżdża z medalem :) Bardzo mu gratuluję! :D

Posted

No i po mistrzostwach świata. Polska zdobyła najwięcej medali w swojej historii i zajęła 5 miejsce w klasyfikacji medalowej, tuż za Rosją. Bardzo miło się oglądało te zawody, aż szkoda, że to już koniec :D

Posted

Dokładnie ;) Nasze najlepsze MŚ. 9 dni mistrzostw, 8 medali. I 5. miejsce w klasyfikacji generalnej przed Niemcami :mrgreen:

Posted

Trzeba przyznać, ze te mistrzostwa były dla nas bardzo udane. Najbardziej pasjonujący był chyba konkurs skoku wzwyż i fenomenalny Bednarek. Chłopak to dopiero potrafił się cieszyć.

Teraz już trwają MŚ w Wioślarstwie www.wioslarstwo.poznan.pl

Także zachęcam do dalszego kibicowania, a kto jest z Poznania i ma blisko temu zazdroszczę :mrgreen:

• yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• yiliyane
  • Najnowsze posty

• Gloria
      Jeszcze szybko odpowiem, że tak - warto się zapytać, dlaczego Cię unika. Przynajmniej będziesz wiedziała, na czym stoisz
    • Gloria
      Nie wydaje mi się, żeby miała w 100% cały tydzień zaplanowany @yiliyane dała dobrą radę. Co do innego wyjścia z tej sytuacji, to możesz po prostu przestać się do niej odzywać i czekać, aż sama się do Ciebie odezwie. Jeżeli minie dużo czasu lub w ogóle się nie odezwie, to oznacza, że niezbyt jest zainteresowana spotkaniem...
    • wardrum
      Jak dla mnie petarda.Zakk wymiata.  
    • wardrum
      Niedawno zacząłem wglebiac się w twórczość zespołu z Hoghartem, jest ciekawie. Z Fishem ulubiona Fugazi.
    • wardrum
      Murmur świetna płyta. 
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 3 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      yiliyane