Jump to content

Mateo Kusznierewicz


figard

Recommended Posts

Posted

Śledzicie jego karierę sportową? Co możecie powiedzieć o naszym utalentowanym sportowcu, czy uważacie, że przejście do klasy Star to dobry wybór?

Link to comment
Posted

Zobaczymy jak sobie natym Starze radzi ;)

Przede wszystkim to on musiał przestawć coś w sobie. Bo dotąd pływał na Finnie sam, sam był i sternikiem i załogantem. Teraz będzie się musiał jakoś dobrze zgrać ze swoim załogantem.

Ale dla mnie przenosząc się na Star podjął dobrą decyzję. Ile lat można pływać na tym samym? Tym bardziej, że jeśli o Finna chodzi, to ośiągnął już mistrzostwo.

Link to comment
 • 2 weeks later...
Posted

Zaraz się zacznie okazywać, czy to rzeczywiście dobra decyzja, Olimpiada 2008 powoli się zbliża, cały ten okres przed nią to dla Mateusza i Dominika jeden wielki trening, zobaczymy jak się będą miały wyniki do siebie, a chciałbym, żeby było jak najlepiej.

Teraz warto śledzić newsy dotyczące zawodów bardzo prestiżowych zresztą w Miami. Bacardi Cup tak się nazywają i podobno strasznie są elitarne, to znaczy sami najlepsi w branży ścigają się w nich. Tego lepiej nie ominąć, to już 80 edycja tych regat.

[ Dodano: Pon Mar 12, 2007 0:24 ]

Ha! Zaleli trzecie miejsce, trzecie miejsce! To znaczy, że naprawdę wracają do formy, formy która pomogła Mateuszowi kilka lat temu zdobyc medal olimpijski.

Ehhh sami zobaczcie jak im poszło

http://kusznierewicz.era.pl/aktualnosci.php?a=146

Link to comment
 • 1 month later...
Posted

ja to bardzo lubie mateusza K i zycze mu dalszzych sukcesow.

Link to comment
 • 1 month later...
Posted

Ranking ISAF – utrzymana pozycja 3.

Międzynarodowa Federacja Żeglarska ISAF opublikowała najnowszy, majowy, ranking żeglarzy klas olimpijskich. Mateusz i Dominik utrzymali w nim doskonałą trzecią pozycję!

Przekleiłem to żywcem z serwisu Mateusza Kusznierewicza. Chyba jest powud do dumy dla jego fanów. Widać, że chłopcy pną sie nieustannie do góry w osiągnięciach na starze.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 • Who's Online (See full list)

  • There are no registered users currently online
 • Najnowsze posty

  • Love20
   @Gloria Myślę, że samotność i brak kontaktu z ludźmi sprawia, że tak ciągnę do tej osoby. Bardzo dobrze się z nim dogadywałam, chodziliśmy na długie spacery i zwiedzaliśmy różne zakątki miasta. Dużo się śmialiśmy i było mi z nim po prostu dobrze. Nie czułam się samotna w społeczeństwie. Właściwie zaczęło się od zajęć z nim na które uczęszczałam. Bardzo mi się spodobało jego poczucie humoru, podejście  do drugiego człowieka i kreatywność. 
  • Gloria
   Pomyśl także nad tym, jakie później przedmioty chciałbyś zdawać na maturze, a także co po maturze chciałbyś robić. Czy wybrany profil i przedmioty z nim związane przydadzą się w przyszłości... ?
  • Gloria
   Co Ci się właściwie w nim podoba... ?
  • Gloria
   Do maja 2023 r. jest jeszcze sporo czasu, więc masz możliwość znaleźć chwilę, aby wygospodarować czas na naukę. Pamiętam, że chciałem dobrze zdać maturę rozszerzoną z matematyki, a postanowiłem, że zacznę się uczyć dopiero kilka miesięcy przed maturą. Ostatecznie, z tej nauki mało co wyszło, a na rozszerzonej maturze w zasadzie nic nie napisałem. Natomiast jak do matury jest prawie rok to już można się przygotować... myślę, że najistotniejsze jest ustalenie planu działania (nauki).
  • Love20
   Witam serdecznie, Przyszedł czas na rozmowę. Tego dnia był bardzo uradowany... Otóż zapytałam się go co sądzi o naszej znajomości. Odparł, że raczej przyjacielsko, mamy wspólne tematy, dobrze ale nic więcej.  Ja mu odpowiedziałam, że musimy się przestać widywać bo czuję do niego coś więcej niż tylko przyjaźń. Na koniec spotkania było przytulenia i koniec spotkań. Teraz tego żałuję, tęskne za nim bardzo, czuję pustkę i samotność. Miałam tylko jego jeśli chodzi o zaufaną  znajomość. Z drugiej strony troszkę czuję gniew. Nie wiem co mu chodziło po głowie... Myślę, że troszkę traktował mnie jak jedną z opcji do spędzenia czasu. On był u mnie kilka razy w domu a ja jak chciałam go odwieźć to zawsze się wykręcał i nawet w jego strony nie chodziliśmy.  Gdy podczas ostatniego spotkania zadzwoniła jego mama on nawet nie powiedział prawdy gdzie jest a wręcz ja okłamał, że dopiero wychodzi z pracy. Myślę, że ta znajomość go chyba przytłaczała. On wyjeżdża za kilka miesięcy do innego miasta. Te uczucie do niego jest tak silne. Dopiero minął tydzień od ostatniego spotkania. Dać sobie czas? 
 • Recent Status Updates

  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
   · 5 replies
  • Kerosine

   Kerosine

   Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
   · 0 replies
  • Pizzaro

   Pizzaro

   Czy jest tutaj życie?
   · 4 replies
  • _Balladyna_

   _Balladyna_

   idę pogadać z siostrą

   · 0 replies
 • Popular Contributors

  1. 1
   Kerosine
   Kerosine
   3
  2. 2
   Nieprzenikniona
   Nieprzenikniona
   3
  3. 3
   yiliyane
   yiliyane
   3
  4. 4
   Martusiaaaaaa92
   Martusiaaaaaa92
   1
  5. 5
   Paawel
   Paawel
   1
 • Top użytkownicy (7 dni)

  Kerosine
  Kerosine
  14 posts
  Nieprzenikniona
  Nieprzenikniona
  9 posts
  Gloria
  Gloria
  6 posts
  Cranche
  Cranche
  6 posts
  Vatslav
  Vatslav
  5 posts
  Pizzaro
  Pizzaro
  4 posts
  Gustaw
  Gustaw
  4 posts
  Love20
  Love20
  4 posts
  wardrum
  wardrum
  3 posts
 • Top użytkownicy (miesiąc)

  Kerosine
  Kerosine
  72 posts
  yiliyane
  yiliyane
  63 posts
  patolove
  patolove
  51 posts
 • Top użytkownicy (rok)

  Kerosine
  Kerosine
  474 posts
  yiliyane
  yiliyane
  442 posts
  wardrum
  wardrum
  162 posts
×
×
 • Create New...
Please Sign In or Sign Up